לזכרו של נתנאל.

• פותח הנושא M a x
  • פורסם בתאריך

big mama2

New member
פרידה מאיש יקר

איש יקר: יש ביננו קשר דם ולמרות זאת הרבה זמן לא נפגשנו... אני כותבת כדי להפרד ממך וזה קשה. מוזר, אבל הפרידה נראת מעט יותר קלה לנוכח הסיפורים עלייך - למדתי לדעת כמה היית מיוחד, כמה אהוב, כמה יפה (למרות שאני זוכרת אותך "תינוקי" וכבר אז היית כזה) וטוב לדעת שהיית מוקף תמיכה ואהבה של משפחה נדירה וחברים מיוחדים גם ברגעים האחרונים. בימים האחרונים אני מתחזקת מעצם המחשבה שידעת למצות כל רגע באופן טוטלי, באופן מדהים וזה מקל... אני שולחת לך מכאן, רחוק רחוק מהיכן שאתה עכשיו,את אהבתי ומרגישה החמצה ענקית שלא זכיתי קצת יותר לחוות אותך

Wile Coyote

New member
../images/Emo16.gif לזכרו ולזכרה ../images/Emo7.gif

אני עדיין המום שהדבר הראשון שראיתי בפורום כשחזרתי לארץ היה ההודעה על מותו.
יהי זכרו ברוך

CONNER MACLEOD

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gifנר|

רותש

New member
עזרה דחוף בקשר למוטוקרוס125

אני מחפש מוטוקרוס 125 ראיתי שיש cr kx rm yz מה ההבדל בניהם מה יותר טוב למה יש יותר כוח מה יותר זול מה יותר מתאים לאנדורו ??? אכשיו איך אני מבדיל איזה שנה זה כי ראיתי yz ואמרו לי שהוא שנת 2000 איך אני בודק שהוא באמת שנת 2000 איך אני יכול ליראות סימנים .ואיך אני בודק אותו מה לחפש על מה להיתמקד בעיקר

ishay-to

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif כואב הלב ../images/Emo7.gif

יהי זכרם ברוך תנחומי למשפחות

mi16

New member
../images/Emo16.gif

עכשיו מתחברת לי כל התמונה... החברה המוכרת מהעיתון... האופנוע המוכר.. הקסדה.. ולא קישרתי.. אני בשוק. אין לי מילים

TheReverend

New member
../images/Emo7.gif איבדנו חבר יקר ואדם נפלא../images/Emo16.gif

אין הרבה אנשים כמו נתנאל. תמיד חייכן, תמיד מוכן לעזור אופנוען במלוא מובן המילה וחבר יקר. לישון הלילה לא ישנתי
תמיד תחסר לנו.

antushtush

New member
../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif יהי זכרם ברוך

נטלה זכור לי כאחד האנשים הטובים מהפורום (סאגה) שעשה אותו למקום שקצת נעים יותר להיות בו נוח על משכבך בשלום

למעלה