לזכרו של נתנאל.

• פותח הנושא M a x
  • פורסם בתאריך

M a x

New member
../images/Emo16.gif ../images/Emo7.gif

בצער רב ולאחר אישור המשפחה אנו רוצים להודיע כי חבר הפורום נתנאל (NATLA) נהרג היום 03.07.04. פרטים נוספים בקשר להלוויה ינתנו בהמשך. לבקשת המשפחה נא לא ליצור קשר עימם. כל ההודעות עד כה נמחקו בשל רגישות העניין והעדר אישור המשפחה. יהי זכרו ברוך.

../images/Emo16.gifמרכינים ראש לחבר יקר../images/Emo7.gif

האיש ההוא/שלמה ארצי איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא אשר היה כערבות הבוכיות למרגלות ההר נולד, ליד הנחל בחורף שר בין ערבות בוכיות בקיץ בין אורות בצעי המים לחמו שילח על פני הנחל לדגה מקני הסוף כרת לו עפיפון וכשהיה לאיש, מגבעולי הערבות הבוכיות נטה סוכה מאבן המבצר האפורה בנה לו בית על מי הנחל טחנה הקים זרע שדות, שלח אונו על פני הים באניות סוחר אך יש אשר יניח כלי מלאכתו ויהיה פתאום לאיש אחר איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא, אשר היה כערבות הבוכיות? למרגלות ההר נלד, ליד הנחל יידור פזור נפש על ההר או בבקעים. ובנופלו בבוקר לא עבות אחד על אדמתו יקנו לו אחוזת עולם ליד אמות המים השקטות איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא אשר היה כערבות הבוכיות וכמו מבצר עתיק היה בסוף הדרך. איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא אשר היה כערבות הבוכיות ניזכור אותך תמיד חבר, מחייך, שמח ומאושר. כנראה אלוהים קינא בנו שהיה לנו אדם כל כך מקסים איתנו אז הוא לקח אותך אליו... יהי זיכרו ברוך

tygger

New member
../images/Emo16.gif לחבר לפורום שאיננו יותר. כואב.

טיפה קשה עדיין. הפעם אני יודע שזה אמיתי. שיחות פה ושם, מסנג'ר ושטויות. החלפת נתונים וקטלוגים של אופנועים וחלקי אופנועים. קשה עדיין להאמין שזה אתה. מקווה מאוד שיהיה לך טוב בכל מקום שלא תהיה בו. יש סיפור כבר על מה שקרה. מאדם שהיה. לא הכרתי עד כדי כך טוב כדי לדעת מה היה ואיך היה, אבל קשה לי להאמין שהוא יאמר אחרת. כואב מאוד. אם מישהו פה היה צריך איזה בעיטה למוח כדי להבין שאם הוא רוכב לא בסדר אחרי שאומרים שהוא לא בסדר, אני אישית מזמין אותו לבוא אלי בשביל הבעיטה. היה המקרה. היה סימן אזהרה. היה גם כמעט. היתה שיחה וישיבה בצד. מה עוד צריכים? את ההאשמות נשאיר בצד עד שיבוא אותו אדם שראה והיה. קיבנימט, סעו כמו שצריך. נמאס כבר לאבד חברים.

היכרות אישית!

שלום לכולם, זו פעם ראשונה שאני נכנסת לפורום הזה, אילולא התאונה המחרידה הזו שהיתה בשבת לא הייתי מודעת לפורום שכזה, אני תמיד לא סבלתי אופנועים, ואפילו די פחדתי מהכלי הגדול והעצום שיכול להרוג אנשים בכזו קלות, נכון שגם מכוניות הן כלי מסוכן והורג אבל האופנוע מבחינתי היה הרבה יותר לא בטוח ומסוכן. אבל לצערי הרב ביותר ביום שבת נהרגה לי חברה! שקד ואני היינו חברות במשך כל תקופת התיכון, אפשר לומר חברות טובות, אחרי שהתגייסנו כל אחת פרשה לדרכה וקצת התרחקנו אבל שמרנו פה ושם על קשר. הפעם האחרונה שראיתי אותה היתה לפני 3 שנים אבל בעקבות חברים משותפים תמיד ידעתי מה קורה איתה ומה היא עושה, את כל הקטע של האופנועים בכלל לא הכרתי. בתקופה ההיא היא ממש לא העלתה את הנושא הזה, כנראה בעקבות שינוים שקרו במהלך השנים היא אימצה לה תחביב חדש ומסוכן. חברה שלי התקשרה אליי ביום שבת בצהרים והודיעה לי, אני בהתחלה הייתי בהלם, בקושי בכיתי, אפילו לאמא שלי לא סיפרתי מרוב הלם, רק בערב שכבר לא יכולתי לשאת לבד את הכאב סיפרתי להוריי שגם הם הכירו את שקד הנפלאה והתפרצתי כולי. מיום שבת אני מסתובבת כמו איזה זומבי, אני מתנהגת כרגיל אבל הלב שלי נקרע לגמרי, אני כל כך מצטערת שלא יצא לי להיות איתה בקשר בשנים האחרונות, בשבעה פתאום גיליתי דברים שבכלל לא ידעתי עליה וזה היה כל כך עצוב וחבל... זהו למעשה, עצוב לי שככה חיים של בן אדם נגמרים להם, אחותה של שקד שהיא גם כן אדם מקסים מאד סיפרה שזו היתה תקופה מאד מאושרת בחיים שלה, אז אמנם לא הכרתי את נתנאל אבל לפי מה שהספקתי לקרוא כאן הוא נראה לי בן אדם מאד חיובי, מלא שמחת חיים, ואני שמחה בשביל שקד שמצאה מישהו כזה להיות איתו, רק חבל שבמקום ללוות אותה לחתונה נאלצתי ללוות אותה לבית הקברות (ועוד בפעם הראשונה בחיי) אני מקווה שאני אחזיק מעמד ולא אשבר למרות שיהיה לי מאד קשה במיוחד אחרי כל התמונות והזכרונות שיש לי ממנה.. אני אוהבת אותך שקד, תחסרי לי מאד...

D the kid

New member
משתתפים בצער...

אמנם אישית לא הכרתי את נתנאל ושקד, אבל תמיד, ככל שזה יותר קרוב זה יותר כואב... לצערנו/לשמחתנו (תלוי איך מסתכלים על זה) מדובר ברוב המקרים על מחלה קשה של התמכרות לסם שנקרא אופנועים (ולא רק לאדרנלין שבא עם המחלה). סתם רציתי לכתוב את זה. אבל הגבתי לך כי רציתי להגיד לך שאני בטוח שהיא הייתה רוצה שתהיי חזקה, שתמשיכי להנות מכל יום וכל דקה אפשריים. אין הרבה ברירות, פשוט לנסות להיות חזקים. לנסות לשאוב כוחות מבפנים, מכל מי שקרוב, ומהידיעה שזה מה ש"הם" היו רוצים שנעשה. מאחל לך שלא תדעי עוד צער...

ofnik

New member
את לא לבד באבלך. כל האנשים שהכירו

את נתנאל או את שקד כואבים ומתאבלים על שניהם. בכל אופן -כפי שאביו האמיץ של נתנאל אמר-הוא מתנחם במשהו בכך שהדבר הנורא הזה קרה מדבר שנתנאל (וכך גם שקד) אהב מאד והיה מרכז החיים שלו ולא מסיבה אחרת כלשהיא ללא פשר ומשמעות. ולכן אל תמהרי לשפוט אותם על אהבתם לאופנועים למרות שהנורא מכל קרה.

stavmax

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo45.gif

ממני ומשאר חברי פורום פרירייד ודאונהיל(380)

itaystud

New member
נתנאל למד איתי במכללה

יש לי GS500, ותמיד בהפסקות היינו מדברים על אופנועים. איך הוא התלהב מהפייזר החדש שלו. ואיך אני התלהבתי בשבילו. קשה להאמין שהוא הלך. עכשיו במקום לישון אני מסתכל על התמונות שלו..

Vanilla ride

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif

למעלה