עונת המלפפונים החלה

Ninja

New member
רק קצת דברים לטובה מהחיים האמיתיים

אני תמיד הייתי רוכב ממוגן בצורה מלאה, אפילו רק למכולת. התאונה שעברתי ב-26 לאפריל 2002 הייתה תאונה קשה, קשה מאד. אתן לכם את רשימת הציוד שאיתו רכבתי באותו היום:
קסדת Arai RX7-RR4, רפליקה של Haga
חליפת עור חלק אחד של Spidi
מגפי רכיכה גבוהות, Titan של Prexport
כפפות עור/קוולר ארוכות, Carbovent של Spidi (שאצלי היו בצבעי שחור/כסף)
מיגון גב שהוכנס לכבוד הקורס ב-IRT
אופנוע חדש תקין לחלוטין עם צמיגי D207RR תקינים שנקנו סך הכל כמה שבועות לפני הפגיעה התמונה בהודעה צולמה על ידי דארמה כמה דקות לפני התאונה, ככה רכבתי באותו היום. היום החליפה גזורה, היו צריכים להוציא אותי מתוכה. הכפפות ומגפיים שרוטים כתוצאה מההחלקה. הקסדה סדוקה כתוצאה מהנשיקה שנתתי לגדר בטיחות. החלקתי מהכביש, פגעתי בגדר, הדרדרתי במדרון וחולצתי על ידי מסוק. צריך לראות את המקום בו התרחשה התאונה בכדי להבין את חשיבות המיגון. (במאמר ישנו קישור לתמונות ממקום התאונה שצולמו על ידי שדון וסקניה, הקישור למאמרים לא עובד לי כרגע) היום אם תסתכלו עלי, אין שום עדות חזותית שעברתי את התאונה. אתם יודעים מה, יש עדות!. צלקת של 2 מ"מ על 3 מ"מ על השפתיים... זהו גבירותיי ורבותיי, אין יכולת להמחיש את חשיבות המיגון בצורה טובה יותר

Moo Moo

New member
../images/Emo45.gif אין לך מושג כמה שזה נכון, גם..

לתאונות או החלקות במהירות איטית לגמרי. לפני 3 ימים פגשתי את האספלט ב20 קמ"ש בלבד, שכלב קפץ עלי והעיף אותי על הריצפה, הייתי עם חולצה ומכנסיים קצרים, ונעלמה פיסת עור מעצבנת ממרפק שמאל ומברך שמאל, וגם קיבלתי שיפשופים בירך, זה באמת שטויות, אבל כבר 3 ימים אני ישן רק על צד אחד
בקיצור, עם האספלט לא ריחם על העור ב20 קמ"ש, ב80-100 הוא בכלל יתעלל במי שרוכב ללא מיגון...

tygger

New member
הקטע המצחיק הוא שעדיין לא למדת...

זאת לא פעם ראשונה שלך הרי. מה יהיה? עם הגיל אומרים יבוא השכל, אבל בקצב שלך אני לא חושב שתגיע לגיל. במלוא הרצינות. תתחיל להפנים דברים כאלה.

luckies

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo80.gif אתה נוגד את עצמך!!!

את מחזיר אנשים בתשובה אבל מה אתך? על דוגמא אישית שמעת? הכל ברוח טובה גבר, רק תזכור שביום שתהיה ללא המיגון זה יבוא על מרפי שמעת? חג שמח

Moo Moo

New member
../images/Emo12.gif אני תמיד רוכב ממוגן על אופנוע!

סתם החלקתי מהרולר-בליידס

Moo Moo

New member
לא החלקתי... כלב דפוק קפץ עלי

העיף אותו מהרולר וברח
תאמת הוא גם רודף אחרי שאני על האופנוע, ותמיד אני שולח אליו רגל, לפעמים פוגע, כניראה שהוא נוקם.

tygger

New member
לי יש גז מדמיע בשביל זה...

אבל לא משנה. זה רק מוכיח שאתה צריך מעיל ממוגן גם על הרולרס...

tygger

New member
נ.ב.

אתה יודע שאתה יכול לתבוע את בעל הכלב על פגיעה היות וכלב מחוייב ברצועה וזמם?

M O R M

New member
גם עם הרולרבליידס אני עם מיגוני

ברכיים מרפקים ובמיוחד כפות הידיים. אז אל תמכור לי מומו רולר...

harabecw

New member
אי אפשר לצפות הכל

בפעם הראשונה שנסעתי על רולרים (להבדיל מסקייטים!) מישהו החליט להיות באותה נקודת מקום-זמן כמוני ו...אהה...נפלתי. מה קרה? סיבוב נחמד מאוד של הרגל, התנפחות חביבה ומעבר לאופניים. לצערי זה היה בחופש סוכות ולא בלימודים

Moo Moo

New member
../images/Emo12.gif מורמ אתה רוכב על רולרבליידס?

ושמע, רולר-בליידס זה לא אופנוע, אחרי הכל....

M O R M

New member
יש חיים מעבר לאופנועים לא?

גם טניס ,ברידג',ספונג'ה...

tygger

New member
חחח. מור בספורט אתגרי.

יש ביטוח סיכונים מיוחד לספונג'ה? כאילו, יש מקיף מלא נגד החלקות וצד ג' נניח אם אני מחליק ושובר את המזנון? עדיין זכור לי טוב מאוד היום ששיחקנו הוקי בחניון בים ואיזה רכב נכנס פתאום לחניון (הכי מרוחק וריק לחלוטין) והייתי כל כך מרוכז בכדור שפשוט "דרסתי" את האוטו. הדלת התעקמה קלות, והוא בגלל שלימד את חברה שלו לנהוג (ללא רישיון כמובן) לא יכל לומר כלום בנושא. למזלי לא קרה לי כלום חוץ משריטות.

M O R M

New member
קיבלתי בחג שלילה ל-3 חדשים בפועל!!

על .... על... על... מדיח הכלים. לא הכנסתי את הכלים למדיח בזוית הנכונה וגם טיפטפתי מים על הרצפה בדרך למדיח.

למעלה