לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2919929,199 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'חידוש ניקלים על אגזוזים '
חידוש ניקלים על אגזוזים
<< ההודעה הנוכחית
03/02/2004 | 10:06
32
1041
<השדון מנער את ידיו מניקלים>

חבר טוב שלי לעבודה רוכב, בעוונותיו, על VX800.
נשבר לו ה- מזה שהאגזוזים איבדו את הברק לטובת
החלודה והוא רוצה לחדש אותם. תמונות של הזוועה מצורפות.

אחת הבעיות היא זה שהאגזוז הוא יחידה אחת, כפי שאפשר לראות.

השאלות לחובבי הכרום :
אפשר לחדש אותם בתנאי "מוסך מדרכה" ביתי ?
אם לא בבית, אז מי מתעסק עם זה ?
מחירים צפויים ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'מס 2'
מס 2
03/02/2004 | 10:07
9
70
לצפיה ב-'מס. 3'
מס. 3
03/02/2004 | 10:07
8
37
לצפיה ב-' כן בטח....חבר שלי '
כן בטח....חבר שלי
03/02/2004 | 10:09
6
74
עוד אופנוע עבר פירוק (כמו פאוזי) ולא יודעים איך להרכיב?
אופנועים >>
לצפיה ב-' הקולרגול בהלם המקס חושב כמו'
הקולרגול בהלם המקס חושב כמו
03/02/2004 | 10:16
5
47
הרגול ?
תגיד אתה בטוח לא אציל מסווה ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'אציל? לא'
אציל? לא
03/02/2004 | 10:32
4
20
בעברי שני CR250....זה נחשב?
אופנועים >>
לצפיה ב-'תלוי כמה "בעברי"? ולמה לעזזאל אתה'
תלוי כמה "בעברי"? ולמה לעזזאל אתה
03/02/2004 | 10:39
3
20
כיום מפוייח ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'סע אתה אחרי JAWA ותראה למה...'
סע אתה אחרי JAWA ותראה למה...
03/02/2004 | 11:18
27
לא לכל אחד יש כסף לMZ
אופנועים >>
לצפיה ב-'למה ?'
למה ?
03/02/2004 | 11:43
1
7
הוא גילה את האור. את האמת היחידה.

CR זה למי שמפחד מהאקסטרים האמיתי.

אופנועים >>
לצפיה ב-' אתה בטוח?'
אתה בטוח?
03/02/2004 | 11:51
13
כי זה האופנוע היחיד שהפחיד אותי,תמיד,בכל פעם שרכבתי עליו....
אם היית יודע כמה |מופתומים| דפקתי איתו,במיוחד בירידה מרמפות (לא יודע אם יש יותר צלעות - או יותר שברים ) כל פעם |מופתום| חדש....

מקס-מקים העמותה לשחזור הספה
אופנועים >>
לצפיה ב-'הממממ "חבר שלי" יה רייט'
הממממ "חבר שלי" יה רייט
03/02/2004 | 10:15
16

הכורסא מתייפחת לה לבדה
כי השד זנח אותה

אותו השד אדון הפיח בעברו
רוכב כיום על וספתו
וספתו ? אתם אומרים
כי רבים הם הניקלים

אכן עצוב הוא היום
שבו נראה סופו של עידן
עידן שבו שד וכבש רובצים יחדיו

הקולרגול רק אומר ....

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אופנועים >>
לצפיה ב-'עזוב זה קל מידי להנחתה '
עזוב זה קל מידי להנחתה
03/02/2004 | 10:09
21
21
לצפיה ב-'OK. ואחרי כל אלו... פתרונות ? יש ?'
OK. ואחרי כל אלו... פתרונות ? יש ?
03/02/2004 | 10:57
20
18
לצפיה ב-'כן. לך עם צינור אחדלמפעל ציפויים'
כן. לך עם צינור אחדלמפעל ציפויים
03/02/2004 | 11:04
2
48
אחרי שוידאת בטלפון שהם מבצעים ציפויי ניקל.
גש אליהם ותראה מה הם אומרים.
אחרי זה גש לעוד מפעל ושאל את אותם שאלות מהתחלה.
כעת אתה יודע בעד, נגד, והערכת עלות.

חשוב - תוודא שלא נעשה שום תהליך או חדירה של ציפוי לחלק הפנימי של האגזוז. שום דבר בכלל. אם לא יכולים להבטיח לך את זה על תבצע. זכור את דגמי 92 של ה R750 שכולם (בכל העולם) ביצעו אוברול בגלל ציפוי פנימי מתקלף בסעפות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'למה ציפוי ניקל שמתקלף בתוך'
למה ציפוי ניקל שמתקלף בתוך
04/02/2004 | 01:23
1
44
האגזוז יגרום נזק לאופנוע? זה אמור לעוף החוצה... לא?
אופנועים >>
לצפיה ב-'כן. אמור לעוף החוצה.'
כן. אמור לעוף החוצה.
04/02/2004 | 16:25
19
מה קורה בבלימות מנוע?
מה קורה כאשר תדרים בגזים באגזוז זזים הלוך חזור ובזמן חפיפת שסתומים מגיעים עד לתוך הקופסת אוויר חזרה?
אני לא בטוח שהתדרים הסוניים מספיקים כדי להחזיר חלקי ציפוי למנוע, אבל לפי ההודעת RECALL של סוזוקי בזמנו תת הלחץ שנוצר באגזוז בזמן בלימת מנוע היה מה שגרם לציפוי להתקלף ולהיכנס לתוך המנוע. התופעה גרמה לזה שהלכו צילינדרים ורינגים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ובכן הבט...'
ובכן הבט...
03/02/2004 | 11:07
16
37
ציפוי ניקל לא ניתן לחדש , בטח ובטח לא במצב שבו החלקים שבתמונות נמצאים.
מה שניתן לעשות זה לשלוח אותם לציפוי חדש.
פרוצדורה הכוללת בתוכה הסרה של הציפוי הקודם וטבילה באמבט הניקל.
יש בחור אחד , באחד מהרחובות המסתעפים לרחוב המסגר בת"א שעושה ציפויי ניקל לחלקי אופנועים במחירים דיי אטרקטיביים.
להערכתי, ציפוי החלקים שציינת יעלה כ-300 ש"ח (הערכה גסה לחלוטין).
בעבר אני שלחתי אליו חלקים לציפוי והייתי מרוצה מאוד מהתוצאות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'כתובת בבקשה!!!'
כתובת בבקשה!!!
03/02/2004 | 11:41
15
32
פליייז!!!
אני חושב שאני לא אהיה יחיד שישמח לדעת את המיקום המדוייק של הבחור!!!
אופנועים >>
לצפיה ב-'סע ישר,ישר, ימינה בצומת הראשונה'
סע ישר,ישר, ימינה בצומת הראשונה
03/02/2004 | 11:48
2
33
שמאלה בכיכר, מול במכולת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'חשבתה המון על התשובה.'
חשבתה המון על התשובה.
03/02/2004 | 11:50
1
25
לצפיה ב-'דווקא בא לי ב"שלוף"...'
דווקא בא לי ב"שלוף"...
03/02/2004 | 11:53
23
לצפיה ב-'גמנירוצה'
גמנירוצה
03/02/2004 | 13:35
9
22
אבל לבעיה של ה"חבר" של ה"שדון" אני חושב שרצוי לבדוק את האופציה של מערכת פליטה תחליפית, אם לא אכפת לו מתוספת הרעש והתעסקות קטנה במאיידים.

אופנועים >>
לצפיה ב-'הוא ההפך הגמור ממני...'
הוא ההפך הגמור ממני...
03/02/2004 | 13:54
8
16
אוהב את המקורי (במקרה הזה זה ) ואוהב את הניקלים.
איזו מערכת תחליפית יש ל-VX (שוב... ) מנוקלת וחביבה
במחיר נורמלי ?

אגב, צד אחד של האגזוז, מקורי בחברה, עולה 4000 ש"ח לפני מע"מ.

אופנועים >>
לצפיה ב-'צריך לבדוק מה ההיצע'
צריך לבדוק מה ההיצע
03/02/2004 | 14:16
12
אם היית שואל מה יש תחליפי ל-VN1500, הייתי נותן לך הרצאה בכיף!

אבל אם מחפשים טוב, אפשר למצוא מחירים טובים, אני החלפתי את כל המערכת, פלוס מגיני חום מקוריים, במחיר של פחות מ-800 ש"ח כולל משלוחה! DENNIS KIRK, סחורה חדשה ונקיה לחלוטין. אבל זה היה מבצע מיוחד ונדיר יחסית.
לרוב המחירים הם בסביבות ה-300 דולר ומעלה.

יש להם גם חנות ב-E-BAY, שם מוכרים במחירים מצחיקים בגלל שריטות קטנות, ולא רק לקאסטומים. יש לינקים אצלנו בקישורי הפורום. בכלל, E-BAY זה המקום, בטוח מתגלגלות שם כמה מערכות פליטה מקוריות, עדיף לאנשים למכור במקום לזרוק לזבל.
אופנועים >>
לצפיה ב-' פאוזי מקבל אגזוזי ניקל '
פאוזי מקבל אגזוזי ניקל
03/02/2004 | 15:13
6
46
לצפיה ב-''
03/02/2004 | 16:24
5
3
לצפיה ב-'תעיף מבט ....'
תעיף מבט ....
03/02/2004 | 16:27
4
18
גלגלים, דווקא נראים לי לא רע בכלל
הבעיה שצריך לנקות כל הזמן
אופנועים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-''
03/02/2004 | 16:37
8
לצפיה ב-'זה מעניין. על אלומיניום?'
זה מעניין. על אלומיניום?
03/02/2004 | 19:09
2
28
מישהו ציפה אצל הבחור מתל אביב חלקי אלומיניום בניקל?
איך התוצאה מחזיקה לאורך זמן?
אופנועים >>
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי ממנו...'
לפי מה שהבנתי ממנו...
03/02/2004 | 19:13
1
20
אין בעיה לצפות אלומיניות בניקל, אבל דורש ממך לעשות פוליש יסודי לאותו חלק בכדי שפני השטח יהיו חלקים,ללא שריטות או מעיכות כלשהן.
מה גם שאמר , שהחלק צריך להגיע אליו מייד לאחר הפוליש מכיוון שהניקל לא נתפס טוב על האלומיניום אם יש עליו שכבת חמצון.

לגבי הכתובת, ברחוב המסגר צפונה (לא זוכר מספרים) 30 מטר אחרי הפניה לרחוב ריבל(הפניה היא שמאלה) פונים ימינה, בית המלאכה שלו נמצא בצד שמאל מייד אחרי הצומת הראשונה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אלומיניות=אלומיניום'
אלומיניות=אלומיניום
03/02/2004 | 19:14
18
לצפיה ב-'כתובות והערות'
כתובות והערות
03/02/2004 | 19:56
1
31
ערב טוב,
ציפויי ניקל:
1. הברנש המדובר יושב עד כמה שזכור לי ברחוב הרכב או ברחוב הבא אחריו- בית עובד (אם מגיעים מדרום נכנסים ימינה מרחוב המסגר וחוצים את רחוב חומה ומגדל).עשיתי אצלו סבל לאחד האופנועים שלי- הוא היה חסר סבלנות למדי, העבודה הייתה לא כ"כ איכותית= לא מלוטשת טוב. המחיר היה סביר.
2.עוד אחד- ששמו שלמה (וידוע כ"שלמה ניקל", ולקוביץ' של הקטנועים מצפה אצלו המון עבודות). יחס הוגן, מחיר סביר- עשיתי אצלו די הרבה עבודות. מחירים סבירים, ניתן להתמקח מעט- אם העבודה גדולה עליו או מסובכת- הוא יפנה אותך למישהו אחר. יושב ברחוב הרצל פינת קיבוץ גלויות על הצד הצפון מערבי, חנות קטנטנה, לידו יושב אחד שעושה תריסי אלומיניום- אם אני זוכר טוב- החנות השנייה מהפינה.
3. עוד אחד אחרון-"חילזון". מבצע גם ציפויי ניקל וגם גילוון. אדם נחמד, מחירים סבירים...אבל מוציא לך את הנשמה עד שהחלקים מוכנים. יושב ברחוב שלבים, בקטע שבין סלמה לקיבוץ גלויות על הצד המערבי.

הערות:
1. קח בחשבון שאת כל הנ"ל ביקרתי לפני שנתיים, ומאז דברים יכולים להשתנות.
2. ניקל על סעפת הפליטה לא מחזיק יותר מדי זמן מעמד, בב.מ.וו שהיו לי בערך שנה וחצי עד שהניקל מקבל גוון שחום.
3. הקפדה על איכויות עבודה (45 מעלות- שים לב!)- כולם מבטיחים לך הרים וגבעות, אך בפועל- הפועל הערבי/ רוסי/ רומני לא ממש מתעניין במה שאתה צריך אלא עושה מה שהוא רוצה. אתה מקבל את ההפתעות אח"כ. ז"א שאם יש לך מספר חלקים- דאג לקשור אותם אחד לשני ולתעד את הנ"ל. ככלל - העבודות הנ"ל רק מהוות מטרד עבור מקומות כאלו מפני שהן קטנות ודורשות יחס מיוחד (= יותר זמן, שיבוש שגרה, הקצאת משאבים...).

בהצלחה,

קרו- אסון
אופנועים >>
לצפיה ב-' תודה.'
תודה.
05/02/2004 | 12:24
7

הודעות אחרונות

21:05 | 13.09.19 נמלה עוקצת
10:37 | 05.09.19 אוהבותה
14:40 | 14.08.19 TS250X1
08:00 | 31.07.19 יהודה אל
07:58 | 31.07.19 יהודה אל
14:01 | 24.07.19 alikoneamn
00:11 | 28.06.19 יהודה אל
14:29 | 22.06.19 דוש שבילים
07:20 | 11.06.19 כRובי
07:12 | 06.06.19 Nim27
23:06 | 21.05.19 hagi1934

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ