enigo

New member
אלוהים אוהב אותנו!

אם אחרי כל סיפורי הנסיעה בעיניים עצומות, בדיקת דלק עם מצית, שדות המוקשים וסקס על האופנוע (אה... אופס, את זה עדיין לא סיפרתי...
) אנחנו עדיין כאן, אז כנראה שמישהו שם למעלה (לא, לא בממשלה! יותר למעלה!) בכל זאת אוהב אותנו...

xfwind

New member
../images/Emo3.gifשינוי מרענן בפורום

יופיע בדמות שאלות "תם" בסגנון: על איזה אופנוע הסקס מרגש יותר: GS או ER?

yarivos

New member
לא זה ולא זה.

בכל מה שקשור לסקס על אופנוע, אין על ויברציות של מנוע בעל 90 מעלות בין שני צילינדרים, בניוטרל כמובן. למקוררי אוויר אני ממליץ על קוויקי בלבד בשביל שהראש מנוע לא יגמור גם. מוצלחי.. אני יודע שאין כמו סקס על GS, עזוב.

eyaleshet

New member
עוד סיפור דבילי....

גיל 16 וקצת, קטנוע - ונסיעה בשטח עם הקטנוע כמובן... ועם עוד כמה חברים עם טרקטרונים... נוסעים בסבבה שבילים וכו' בכיף ואז מגיעים למאגר והכי כיף במאגר זה להיות למעלה אז מגיעים לעלייה שהיא דיי תלולה ואני מחליט לעלות אותה - עכשיו החלטתי שצריך לקחת תנופה כי זה קטנוע 50 והוא בקושי סוחב אז באמת לקחתי תנופה (קילומטר בערך) נראה לי שהגעתי ל 60 עולה את העלייה מה זה עולה עף את העלייה מרחף מעל שטח ההפרדה וטס לתוך המאגר מים המטונף שלמזלי היה מלא באותו זמן והחברים מצד אחד רוצים לעזור ומצד שני לא מצליחים לנשום מרוב צחוק ואני מוציא סרדינים מהקסדה....

sansho

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo67.gif המוקשים מנצחים !!! ענק

כואבת לי הבטן מרוב צחוק. שירשור אדיר לפי דעתי צריך לתת לבחור עם סיפור המוקשים את הפרס

Zuck

New member
שילוב מנצח

גם אופנועים, גם צבא, גם בחורות הכי טוב גם וגם!

green machine

New member
רוצים עוד פאדיחות?

גיל 16 רישיון יומיים בערך אני קונה אופנוע ראשון ומתחיל לרכב. אמא שלי לא סומכת עליי ונוסעת אחרי עם האוטו, לא הספקנו ליסוע יותר מידי ואז: תור של מכוניות ובראשם משאית שנראית לא זזה אני מחליט לעקוף מימין ואז המשאית מתחילה לקחת את הפנייה ימינה... ברקס חזק מעיף אותי לכיוון המדרכה ואת האופנוע מתחת למשאית. נדרשו שלושה אנשים כדי לחלץ את האופנוע שנתקע מתחת למשאית, ואמא אחת בפאניקה. . . . . היו בלי סוף פאדיחות במשך השנים אבל בואו נחזור ללפני 20 דקות בערך . . . אני חוזר מהעבודה ונכנס עם הקטנוע בנסיעה בשביל (מרוצף שיש חלחלק) שמפריד בין מסעדה למקום בו אני מחנה את הקטנוע, אני מזכיר שיום גשום עבר עלינו והרצפה היתה חלקה מתמיד. בתור בונוס קיבלתי את העובד של המסעדה שבדיוק סיים לשטוף את המסעדה והוציא את המים של הספונג'ה החוצה. אני מחליט ליסוע בלי גז אבל עם הרגליים למעלה ולא על הרצפה (היה ממש מוצף) פתאום אני מרגיש שאין יותר קשר בין הכידון והכיוון אליו אני נוסע
אל תשאלו איך החלקתי ומה שהייתי קרוב לקחת איתי פועל זר לטנגו על הקרח

אביהו210

New member
הודעה ראשונה, אבל סיפור מנצח ../images/Emo122.gif

בתקופה שהיה איום של מתקפה מצד עיראק, טסתי לחו"ל, יום החזרה המיועד היה יום זיכרון כלשהו. ביום החזרה, אני לא מדבר עם אף אחד... עייף, מה לעשות? אחרי שינה טובה אני קם מתארגן ורוכב לבקר את החברה. באמצע הנסיעה אני שומע את הצפירה, ואני שלא הייתי בארץ והספקתי לשכוח לגמריי מיום הזיכרון נכנס להיסטריה. מאבד שליטה לגמריי מהלחץ ונמרח על הכביש לכמה (הרבה) מטרים טובים וזה לא נגמר פה... ברוך חוכמתי (או שמא טיפשותי) סוגר את פתחי האיוורור של הקסדה כי אמרו שתיתכן מתקפה אטומית
(מה אני אעשה... עדיין לא מעקל את הנפילה אז גם לחשוב שטילים נופלים עליי?!) אני שוכב לי, מרוח על הריצפה ולא מבין "וואוו משהו בטח קרה לישראלים שלא הייתי פה... כולם נחמדים פתאום! כולם עצרו לראות מה שלומי! אפילו האנשים בנתיב הנגדי!" ואז, נפל לי האסימון... היום יום זיכרון! וזה לא אזעקה זה צפירה... בקיצור, יצאתי פארש.
עשיתי לעצמי פאדיחות אבל לפחות אני מנצח עם הסיפור הזה

R T B

New member
זה בהחלט לא הדבר הנבון ביותר לעשות

אבל לגעת באזוז רותח פעם אחרי פעם, לספוג כוויות נוראיות ועדיין לא ללמוד מזה לקח זה הרבה יותר נורא... (אין את האפקט של "יש אחרים על הכביש" )

למעלה