enigo

New member
גם כן תירוץ...

אתה אמור לדעת שאצלינו עובדים גם (ויש האומרים בעיקר) בשבת...

C O L T

New member
הנה עוד סיפור : "תן קיק"

TT600 הישן עשה בעיות והוחלט לבצע בו כמה בדיקות שגרתיות. כנראה העבודה הקשה והסנפת אדי הדלק עשו את שלהם, אחרת איך אפשר להסביר: הוצאתי את הפלאג, חיברתי אותו לכבל שלו, ואז אני צועק לאחי - תן קיק! כאשר אני מחזיק את הפלאג ביד, במקום להניח על המנוע, ומצפה לראות ניצוץ. ניצוץ לא היה, אבל קפצתי מטר באוויר כאשר עבר דרכי הזרם הלא חלש. לקח בזול: אל תהיה חלק ממעגל חשמלי! כואב!

xfwind

New member
../images/Emo12.gif זה לפני שליפפו אותך בנחושת ../images/Emo35.gif

סליחה - פלטינה

Shlomi TC

New member
שלי לא משהו

מצטער, עוד לא צברתי מספיק ניסיון... בכל מקרה, הגעתי לבית ספר כשהייתי די חולה על הקטנוע בבוקר יום ראשון. החנתי אותו אבל הייתי צריך להזיז עוד קצת קדימה כדי שקטנועים אחרים יוכלו לצאת מאזור החניה על המדרכה. ברוב חוכמתי/עצלותי/עייפותי/חולותי הורדתי את הקטנוע מהג'ק אמצע ולא כל כך החזקתי אותו. המדרכה שהייתה נטוייה ובירידה לא תרמה לעסק וגרמה לקטנוע ליפול, להחליק ולהתקע באוטו שמאחוריו. עוד מאותו מקרה, הקסדה הייתה על המדרס רגליים וכשהקטנוע נפל, הקסדה התגלגלה לכביש ובמזל לא נדרסה (מאוטו שעבר מילימטר לידה). כל זה מול החברים בבית ספר, פאדיחות...

® Road Runner

New member
עוד אחד

את הטסט הראשון שלי על אופנוע עד 500 סמ"ק עשיתי על ג'אווה... האופנועים בביה"ס לנהיגה היו מתוחזקים בצורה הגרועה ביותר שיכולה להיות ואני ביום של הטסט קיבלתי את האופנוע ה"מוצלח" ביותר, אחד שהיה כ"כ מוזנח שבנס נסע והיה יכול להופיע בריפלי'ס בלי בעיה.. יוצאים לטסט, אני אחרון בשיירת הברווזים, הטסטר אחריי, פונים ימינה באיזור צור שלום בקריות ומיד אחרי הפנייה האופנוע נכבה.. הטסטר עוצר לידי ומפטיר בזילזול "אם היית יודע להוריד הילוכים כמו שצריך לא היה נכבה לך האופנוע". אני, שבאותו רגע הייתי בקריז וחיטטתי במנוע בכדי לחפש את הסיבה לדימום הפתאומי סיננתי לעברו בעצבים "לך תז#@יין !" הטסטר עוצר לידי בעצבים ומתחיל לצעוק עליי. אני מבקש ממנו שיבין אותי כי אני בלחץ אטומי ושלא יקבע עובדות סתם לפני שהוא בודק את הבעיה ומראה לו את הסיבה לדימום המנוע - צינורית הדלק נקרעה והשפריצה על כל המנוע ועל הרגל שלי... אחרי שהוא נרגע קצת חיברנו את הצינורית וניסינו להניע ללא הצלחה.. הטסטר עולה על האופנוע ללא קסדה ואומר לי "דחוף".. דחפתי את הכולירה איזה קילומטר לפחות כשהוא ללא קסדה , אחרי שהניע הוא הרכיב אותי חזרה לקטנוע שלו ללא קסדה ואומר לי "אתה יודע איך להגיע למגרש.." את הטסט לא עברתי...כנראה שבכ"ז הוא לא סלח לי על הקללה..
איזה מז%#יין...

yarivos

New member
פאדיחה של טסטר, סיפור אמיתי.

"הוצאתי עוד שלושה טמבלים לטסט ממשרד הרישוי בתלפיות. שני חיילים ואיזה מפגר אחד.. יריב קוראים לו. בקיצור ההם נוסעים לכיוון גילה, ועושים סיבוב חזרה לתלפיות. אני אחריהם על הקטנוע, גומר את הסיבוב והופה, נגמר לי הדלק. מה יכול להיות יותר מבעס מלדחוף קטנוע 250 מגילה לתלפיות (2-3 קילומטר), נכון.. גשם ! שטויות.. תוך 40 דקות אני בחזרה במגרש.. נחליף בגדים.." מיותר לציין שעברתי את אותו טסט..

yogev klx300r

New member
חביב משהו

לפני כמה שנים, היה ברשותי GS. קניתי אתו מבחור בחולון, ואני בערך 45 דקות רכיבה משם. רכב לי בלילה הביתה, באמצע הדרך, כביש מהיר, האופנוע מתחיל לגמגם קשות, אני כבר
מצליח איכשהו לרדת לשוליים, ואיך שאני עוצר הנבלה נכבה. אני נותן סטארטר, מניע, ואחרי שתי שניות נכבה. ככה אני ממשיך במשך דקות ארוכות ומתחיל להכנס ללחץ שנפלתי לאללה עם האופנוע שקניתי. בסוף.... אני נזכר שיש ברז דלק
ושצריך להעביר לרזרבי

Mr BIG Biker

New member
עוד סיפור

משיעור נהיגה לעד 500... אני נוסע למתרגל לי העברת הילוכים באיזור ה"יותר גדול" והעוזר של המורה לנהיגה אומר לי אל תעבור את הקו הלבן האחרון יש שם ליכלוך וכבר כמה חברה ניכנסו בגדר... (מגרש חניה גדול שמשמש כשוק בימי ראשון) אני נוסע וחוזר ככה מספר פעמים טוב עכשיו נגיע להילוך רביעי ואז נוריד...תוצאה מהירות קצת גבוה מדי הגדר מתקרבת ואני רואה את הקו האחרון לוחץ על קידמי ולא מספיק נועל קידמי ולא מספיק נועל גם אחורי ומחליק (הליכלוך היה על הקו ליפני אחרון!!!) מאבד קידמי נופל שמאלה הGS אחרי מגיעים לגדל... ולא לא נגעתי עצרתי בול לפני
אבל מה האופנוע עצר לי כשרגלי שמאל על הפלסטיק של הנעל ואני לא יכול לזוז לוחץ על המדומם (האופנוע לא ניכבה) ואני במרחק כמה עשרות מטרים אולי מאה... כולם עסוקים ואני לא יכול לזוז לוחץ על הצופר ומתפקע מצחוק... תודות לירון שהיתבלבל בקו ותודות למגן מנוע שמנע מעיכה של 2 הרגליים !

צאנג

New member
"תחנת משטרה"../images/Emo150.gif

בעווני הרב אני גם מתנדב במשמר האזרחי בישוב (לפי הגרסה שלי אני יכול לרכב עם תחתונים בלבד ולא יעשו לי כלום)
, לא ניסתי עדיין. ערב אחד הייתי בנקודת המשטרה,ומצאת את עצמי כמעט לבד לאחר שכולם יצאו לסיור. כמובן שהשעמום התחיל לבצבץ לו, ופה אני מתחיל לחשוב איך מעבירים את הזמן. תוך דקה שתיים אני מחליט שיהיה מעניין לעלות עם האופנוע את הרמפה שמיועדת לנכים הנמצאת לצד המדרגות,ולפי התכנון לאחר שאשלים את החלק הזה,לסיים ב"BURNOUT, ותו"כ סיבוב של 180 מעלות...לצאת החוצה שוב דרך הרמפה שבכניסה. תכנונים לחוד וביצועים לחוד מה שיצא זה כניסה ברייס עצבני לתוך אולם ההמתנה בתחנה,לחיצה על הבלמים איבוד שליטה והחלקה על המרצפות ביחד עם האופנוע עד שנעצרנו בשורת הכסאות בכניסה לחדר החקירות. התוצאה : כנף קדמית סדוקה
ואגו ברצפה

MASH

New member
החלקות

כשעוד סוזוקי שלטו בארץ הקודש, נסענו אני וחברה שלי (אשתי לעתיד) על הסוזוקי 400. מירושלים עד חוף ינאי הכל הלך למישרים, גופיות, מכנסיים קצרים, והנאה אינסופית. (המעילים והג'ינסים בתיק קשורים מאחור). ביציאה מהחוף בסיבוב הראשון עם צמיגים שכל מילה תהייה מיותרת ולבוש ..... אני נוסע אחרי אופנוע "קצת" יותר ספורטיבי משלי ומחקה איך הוא משכיב את האופנוע. הוא משכיב את האופנוע מדהים, ואני משכיב את האופנוע אחריו עוד יותר מדהים כך שאני וחברתי (אשתי) מצטרפים להשכבה ושוכבים לנו כך שלושתינו על הכביש,( והאופנוע) ונראים כאילו יצאנו ממלחמת עולם שלישית. בעצירה הראשונה לבשנו את החליפות על מה שנשאר לנו מהעור החשוף תוך " ברכות" לבביות . ההחלקה הטרגית השנייה קרתה שבוע אחרי שקניתי את הסופר טנרה שלי מימהה. אופנוע חדש אחרי אופנוע כביש (ZX10). נסענו לטיול לבושים כמו שצריך, האופנוע יפיפה, עוד לא הרכבתי לו מגן מנוע, יצאנו ממבשרת ציון ובכיכר הראשונה אני משכיב קלות את האופנוע (חושב שזה מינימום ZX10 עם צמיגים רכים), שיפוע שלילי, רטיבות של ההשקיה מהכיכר, ואני ואשתי שוב פעם מכירים את האספלט מזוית לא מוכרת. אין מילים לתאר את ההרגשה של הטימטום לעשות תאונה טיפשית בלי מהירות, והנזק לפרינג החדש, יצאנו בלי פגע והמשכנו בטיול אבל ....הפרינג. לפחות מההחלקה הזאת למדתי שלא נוסעים בלי מגן מנוע.

sentinel

New member
כשהזין עומד השכל בתחת --->

הסנטינל יוצא ממסיבה שנערכה בגני התערוכה בתל אביב. מאחוריי ניידת, שוטר וכמה מתנדבים. אני לוקח את הזמן, עולה על ציוד לאאאטטט, פותח את המנעול והשרשרת, שם בארגז, מפתח בסוויץ'. בינתיים הניידת נוסעת לה ואני עולה בסבבה על האופנוע וקולט שתי כוסיות עומדות בכניסה לחניון (לכיוון הרכבת). מסתכל עליהן, מחייך חיוך שרמנטי שהן לא רואות כי אני עם קסדה, מכניס לראשון, נותן בגז ומוצא את עצמי על הרצפה. שכחתי להוריד את המנעול דיסק מהגלגל הקדמי...

slarti

New member
שרשרת מלופפת

כמה ימים אחרי שקנינו את הקטנוע הראשון. חבר בא לבקר אותי בעבודה, אני לוקח אותו למטה, לחניון, להראות את הקטנוע. הקטנוע על ג'ק אמצע, ואני מתניע, ככה בשביל "להשוויץ". אם כבר מתניעים, אז גם נותנים קצת בגז, הוא הרי על ג'ק אמצע - הוא לא יסע. הבעיה היחידה, שכחתי פרט קטן - הגלגל האחורי קשור עם שרשרת. לא דיסק. שרשרת. שלמה. ולא סתם קשור, אלא קשור לקסדה שיושבת על הסבל. אני שם גז - הגלגל מתחיל להסתובב.. לוקח איתו את השרשרת... מתלפפת סביב הגלגל, מעיפה את הקסדה לצד האופנוע, המשקף עף מהקסדה. אחרי שניה אני קולט מה עשיתי - ומפסיק. אני פותח את המנעול, מוריד את הקסדה, ומנסה להוציא את השרשרת. נאדה. השרשרת, מלופפת בצורה יעילה ביותר סביב הגלגל. לכודה בין הגלגל לבין חלקים מהשילדה והואריאטור. ניסיון לסובב את הגלגל ביד - כלום. אחרי בערך חצי שעה של עבודת צוות משותפת שלי ושל חבר שלי הצלחנו לפרק החוצה את השרשרת. נזק לאופנוע - אין. הבגדים והידיים לעומת זאת - מלוכלכים כמו שצריך (ממש נהדר, באמצע יום עבודה :))

מציאות לצד הדימיון

רכבתי על XR250 בשטח באיזור רישפון יחד עם חבר, כשאני מוביל. שביל כורכר מהיר (80-70), מתקרבים להתצתלבות כאשר צד שמאל עיוור לחלוטין. לא זכור לי למה (כמעט 10 שנים), אבל לא האטתי בכלל לקראת ההצתלבות, רגע לפני שאני נכנס חוצה לי את הנתיב KTM 620/400 בספיד לא נורמלי, אני קפוא מההלם חוצה את הצומת ואחרי שאני חוצה מגיע עוד KTM באותה מהירות.... פוקס מהתנ"ך. החבר שלי דווקא עצר לפני הצומת... הסיפור הבא מתחיל בדימיון, אבל נגמר מציאותי: כשהייתי בתיכון חלמתי בלילה חלום. בחלום אני רוכב על אופנוע מוטוקרוס במהירות, פוגע באיזשהו מיכשול ועף מהאופנוע. ברגע הפגיעה חזרה באדמה אני מתעורר. מה שמיוחד הוא שאני מתעורר לא על המיטה אלא על הרצפה בתנוחת שכיבת שמיכה! עפתי מהמיטה תוך כדי הנפילה מהאופנוע שהתרחשה בחלום. תמיד מייעצים לך להגשים את החלומות שלך...

אנבלrh

New member
שיווווווווו הזכרת לי משהו!

איפה הסיפור של פנגאס כשהוא עצר בלילה באיילון כדי להשתין? גדול!!!

נזכרתי

גיל 16 וקצת, אזור געש, כ 15 אופנוענים צעירים מנסים להוכיח מה יותר מהיר בשטח, X או W, אני ועוד חבר מנסים להציל את כבודם האבוד של ה Xים מהרכיבה בכביש, חברי מוביל את הקבוצה כאשר אני צמוד אחריו (זה לא נשמע טוב..) במהירות של 70 -80 קמ"ש אנו מדלגים בכל באמפ מזדמן, לפתע אני רואה את המוביל מזנק לאויר מעל גבעה וזורק את האופנוע, אני מאט את האופנוע ומוצא את הרוכב שוכב בהלם בקצה הצוק, ליד האופנוע כאשר חצי אופנוע נמצא באויר, גובה של 20 מטר מעל חוף הים... אחלה של שרשור יצא, מה, לא אחלה?

D the kid

New member
יש לי, וגם ../images/Emo32.gif בשביל COLT.

פעם פעם, GS500 עם מגן מנוע שאבא שלי התעקש עליו בקנייה. נוסע בכביש שקט צדדי לפני פניה ימינה. קצת חול על הכביש לפני, מהירות בערך 10 קמ"ש אחרי התחלת בלימה. ואני לעצמי: *אולי נעצור חזק עם הקדמי לנעול לראות מה קורה על משטח חלק...?* ברקס, והאופנוע על הריצפה. יופי, זה עובד... ו- COLT, זה בשבילך: אני כבן 7-8 עם השכן בן 5-6 בערך, משחקים משחקי מלחמה בחדר, בחושך. ואז הייתה לי מנורה קטנה שבנויה מתקע ונורה בפנים, מעין מנורת לילה. מנסה לאתר את החורים בשקע ולא מצליח. תופס ברזל ביד שמאל וברזל ביד ימין וממשש את השקע...והופס נכנס ! זרם בגוף עד המותניים, עף (לא חזק) אחורה. לא כאב ולא כלום. ובהתלהבות מנסה להסביר לשכן (ילק קטן) שהרגע התחשמלתי (כמובן שהוא לא מבין מה אני רוצה ממנו). טוב צריך להבין שאז לא היו פרסומות של שקע ותקע...

למעלה