MAX D

New member
אז ככה-

זה קרה כמה שזה נשמע מוזר, ההוא פימפם בגז לפני היציאה, זרק קלאץ' ועלה לווילי (לא צריך הרבה תנועה עם הגלגל הקידמי בשביל זה), כשהוא ירד בחזרה על הגלגל הקידמי, הגלגל הסתובב והמנעול דיסק נתקע...

סיפור הטמטום

(לא שלי) - איזה חבר אם טרקטורון Bombardier DS 650 חדש חדש מהחברה רוצה לבדוק דלק במיכל. אבל מה - היה חושך. אז החכם ברוב חוכמיותו מדליק את המצית מעל לפתח המילוי של מיכל הדלק (שהיה פתוח). אלמלא זינוק שלי עליו ועל המצית שלו בשנייה האחרונה שנינו היינו הופכים לפחם.

אנבלrh

New member
אצלי זה קרה בטסט ../images/Emo98.gif

טסט שלישי... המקום:נתניה איזור התעשיה הישן. הטסט התחיל כשכולם הניעו והתכוננו לצאת ורק אני לא מצליחה להניע, הטסטר חוזר אלי, שואל לשמי ואומר לי "אנבל...שמעת פעם על כפתור המדומם" השבתי..."אממממ לא?"
"המורה שלך לא הסביר לך על זה?" שאל בפליאה. היה נוח להפיל את חוסר תשומת הלב שלי למורה עליו ולכן אמרתי שלא, הטסטר הסביר לי ויצאנו לדרך. אחרי כמה סיבובים בתוך איזור התעשיה יצאנו לכביש הראשי לכיוון מחלף חבצלת הטסטר החליט שאהיה ראשונה ("אנבל בואי לראש הטור") ואם אסע לאט שיעקפו אותי, הגעתי ראשונה למחלף שם פנינו ימינה לכיוון בת חן ועמדנו ממש בכניסה. שם הודיע הטסטר שהסתיים הטסט! אני מזכירה...הסתיים הטסט!!!
הייתי ראשונה ופשוט פירססתי במקום, פתאום אני רואה שכל התלמידים ממשיכים ישר אחרי הטסטר לכיכר ושם מסתובבים. "איזה דפוקים" אני חושבת לעצמי כמעט בקול רם... כשהם חוזרים אני כבר מתכוננת לנסיעה בחזרה, והטסטר שוב פונה אלי בשמי... "אנבל..." - "כן?" "את יודעת למה קיים קו ההפרדה שעברת עליו עכשיו?" -"אופס..."מדובר היה בקו הפרדה ברוחב של שטח הפרדה עם עצים...
תשמעו...אני לא יודעת מה יותר מצחיק, עבירת התנועה שביצעתי או העובדה שעדיין הייתי במתח אם עברתי טסט או לא.

אופו האייקון של הנעל? ../images/Emo6.gif

את הסיפור הזה נוAה עוד לא שמעה... והיו רבים אחרים

טוב...

אחרי עשרים שנה של נסיעה, יש כמה, אבל אחד משעשע... קיץ 97' , אני עובד כטבח במסעדה ביפו העתיקה. הבוס שלי (חזר מניו יורק מלא בשאיפות...) מקבל הודעה מספק הדגים שלו ש"יש לי טונה שלמה וטריה"...(אין, אגב, מצב לנ"ל ליד חופי הארץ). הוא עושה את החשבונות שלו- מבקש שאצטרף ושנינו עולים על הדיוק 150 קירור מים שהיה לי אז. מגיעים לספק- אכן מתגלה לעינינו דג של מטר פלוס. הבוס שלי חושב קמעה- ומרים טלפון למיקה (שאותה הכיר מגלגול קודם...) - היא מתעקשת שאין זו טונה אלא פלמידה. הבוס שלי גרידי, לא מוכן לשמוע. הסיכום:נגיע אליה עם הדג...אם זו טונה היא תקנה אותה במשותף איתו... הסיטואציה היא כזו: שני מבוגרים על קטנוע (ממהרים מאוד- לפני שיתחיל הלחץ במשמרת), דג שיושב (לא נכנס אפילו) על הארגז ובולט לכל צד הרבה יותר מהמראות. שעת אחה"צ עם פקקים מאיזור יפו העתיקה בואך ת"א... בקיצור... נסיעה איטית והשתחלות בין טורי המכוניות כשהדג הנ"ל (כמובן שפלמידה) "מלטף" עם זנבו וחרטומו כמעט כל מכונית שעמדה בפקק הנ"ל, כל כמה מטרים "פלאאאפ" , ועוד מראה (או יד של נהג...) קיבלו "מתנה" ריחנית...והצעקות...כן הצעקות- רק כשהתרחקנו מספיק והנהג כבר קלט מה ליטף אותו... ייזכר כיום משעשע ביותר. זהו בערך, קרו- אסון

Rocket Man

New member
נסיעה ראשונה באופנוע ראשון שקניתי

כולי מלא התרגשות, נותן גז והכלי לא זז. מה לעשות שצריך לפתוח את המנעול בגלגל הקדמי !!

tygger

New member
טוב אז ממשיכים.

לאחר קניית ה600F, קיבלתי הזמנה ממישהי שהכרתי לבוא איתה למסיבת סיום קורס קצינות. מאושר עד הגג החלטתי כי אני נוסע, אבל אשים את החולצה למסיבה בתיק המיכל היות והיה קיץ ורציתי להגיע רענן ולא עם חולצה מוכתמת מזיעה בדרך. נוסע לי להנאתי ל"תפוז" ברישפון, ומגלה כי הכביש הופך לאספלט משובש, ומשם לשברים של אספלט, ומשם לשביל דחוס. עד שם הכל עוד היה בסדר, ואז זה הפך לחול. לא חול רטוב או משהו. חול ים. רך וטובעני. ואני עם יצר החרמנות הגואה בראותי את כל הקצינות החדשות שהולכות להיות שם, לא מוכן לוותר וממשיך לרכב. מעיף חול לכל הכיוונים, כולל לתוך ניסן טראנו עם גג שמש פתוח שנסע מאחורי (הגיעו מלאים חול...) עוצר סוף כל סוף בכניסה מזיע, נוטף זיעה עם ריח של קלאץ' ושמן שרוף נודפים מהאופנוע וגם ממני הסתבר לי לאחר מכן. חולצה הוחלפה, וגם רפידות קלאץ' בתחילת השבוע לאחר מכן.

JHON דיר

New member
טוב ננסה

חוזר מהעבודה. השעה בערך 2:30 בלילה. תיכף אחרי הפניה "ועידת פיסגה" של שוטרים. אולי 3 ניידות עוצרות רכבים לבדיקת רשיונות. פה המקום להחמיא למשטרה על ההחלטה לרכז מאמץ ולבדוק את כל ה2.5 רכבים שעברו שם בשעה הזו. לעיניננו. ד"א אגב האופנוע DR-350 ללא מראות ווינקרים. אני מנסה להתחמק דרך הנתיב השמאלי אבל מתנדב אמיץ של המשא"ז קופץ לאמצע הכביש ועוצר אותי. עוצר בצד ומתחיל להריץ בראש תרוצים על האין מראות וכולי. מתנדב מנומנם אחר בודק לי את הרשיונות וכבר עומד לשלח אותי לחפשי מבלי לשאול שאלות מיותרות כשלפתע אני שומע מאחור: "תגיד,למה אין לך מראות?" (את השורה האחרונה יש לקרוא במבטא כבד של ערסית) מסובב את הראש ורואה את השוטרת הכי אבל הכי פרחה שראיתי בחיים.
אני מתחיל לחרטט לה משהו על זה שעל הבוקר,כלומר עוד כמה שעות אני יוצא לטיול בשטח אז פרקתי אותן שלא ישברו. להפתעתי זה עובד והיא בולעת את הלוקש ומחזירה לי את הרשיונות. כאן מתחיל הקשר לשרשור מופלא זה
אני דוחף את הרשיונות לכיס מניע משלב לראשון משחרר קלאץ והאופנוע נכבה. מסנן קללה לעצמי וחוזר על התהליך. האופנוע נכבה. אני חושב לעצמי אולי הוא קר וצריך יותר גז???? מניע והפעם נותן גז והאופנוע נכבה. בקיצור דמיינו את התמונה הבאה. רוכב אופנוע עומד ליד חבורת שוטרים ונותן מכות גז רק כדי לכבות את האופנוע תיכף אח"כ. לאחר עוד כמה נסיונות התנעה כושלים נפל האסימון/נדלקה המנורה הרמתי את רגלית הצד ונסעתי משם.

enigo

New member
שביל המוביל...

קו נתניה בערך. פול גז על באמפים שהשאירו השלוליות שהתיבשו, ריחופים ארוכים ומהירים בקצב הולך וגובר. הצלב-על ננעל על החבר מלפנים והמרחק הולך ומצטמצם... עוד מעט יצטרף עוד סיפור השפלה לרפרטואר... אה... למה הוא עצר? ומה זה הדבר השחור הזה שמתוח פתאום לרוחב מסלול המוטוקרוס שלי? שיט!!!! כביש! וככה אני עובר כביש בגובה של 20 ס"מ ובמהירות תלת ספרתית מצד לצד... החבר משוכנע עד היום שעשיתי את זה בכוונה וככה אני חוצה כבישים. במקום סיפור השפלה יש לי הטפה קבועה כל פעם שאני עוקף אותו...

enigo

New member
../images/Emo96.gif שני סוכר בבקשה ../images/Emo13.gif וכן, צודק

מוכר. ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

גם המקום... גם הסיפור
אותו כנ"ל קרה לשדון, באותו מקום. השותף היה שביט... זוכר לי את זה עד היום.

enigo

New member
אתה!!!

יה עובר-מתחת-לבנינים-ולא-עולה-להגיד-שלום אחד! לא מדבר איתך! טוב, נו...

למעלה