erezshlez

New member
דברים מטומטמים על אופנוע

כן ... סיפורי גאווה. אני עוצר עם ה-gs שלי בצומת מרומזרת וליידי ממש צמוד אלי עוצרת בחורה בגולף (בחורה ממש יפה ומתוקה) הסתכלתי עליה קצת, ופתאום "אווט אוף דה בלום" הייתי חייב להפליץ. עכשיו, בדרך כלל כשאני מפליץ זה ממש מסריח, אבל באותו יום אני חושב שנתקע לי בואש מת רקוב מסריח מהביל בתוך הקיבה, זה היה כל כך מסריח הנוד הזה שהפלצתי שאני נחנקתי בתוך הקסדה !!! לא יכולתי שלא להציץ במראה... ואני רואה את הבחורה בגולף, איך שהפצוף שלה התחיל להתעווט בתוך המכונית ... אוי.. לא נעים. סליחה חמודה אם את קוראת את זה, זה אני על האופנוע מלפני יומיים שהפליץ לך על החיים ועשה לך יום של תענוגות. לימים ירוקים יותר ...

xfwind

New member
../images/Emo95.gifילדי ה"50"......

(ז"א=אלה שנולדו בשנות החמישים...) נהגנו מידי שבוע לבצע טיפולי החיאה לטוסטוסים (ICM) שכללו:
פירוק פלאג ודפיקתו על המדרכה - לצמצום מרווח, גירוד כיפת הבוכנה עם מברג (דרך פתח הפלאג) נשיפות חזקות בדיזה ו...... כמובן -שריפת האגזוז. ובצהרי יום הרה גורל ירדנו ק' ואנוכי עם מפלטינו בידינו, וגלון בנזין אוורירי לקומת המסד של בית הדירות ושם בתנופה רבתי שפכנו דלק והצתנו - מעשה שבשגרה.
אלא מאי- אחזה האש הדלק ובמיכל ועלתה בסערה בחדר המדרגות מעלה מעלה...... לא זוכר איך ולמה - הצלחנו לכבות בלי התערבות מקצועית.
המחיר- שבוע עבודה בניקוי וסיוד קירות חדר המדרגות המפויחים, ולקח שלא נשכח...

האקדוחן

New member
בקטנה

שעת בוקר מוקדמת אני עולה על המדרכה כדי לעצור מול פיצוציה נותן קצת גז כדי לטפס "בעדינות" הלחות על המדרכה החלקה מעיפה אותי ואת האופנוע כמעט לתוך החנות אני לוחץ על הבלמים בחוזקה ומוצא עצמי משוטח על הדלפק שהאופנוע עוד מטרטר על הצד מאחורי לתשובת הקופאית אם אני בסדר עניתי שסה"כ רציתי סיגריות ואני קצת לחוץ בזמן אז מיהרתי את תגובתה ניתן רק לתאר כשילוב בין הלם להיסטריה.

Dr XR

New member
שרשור טאגליין!

לפני 11 שנה, בגיל 15, דיסקוטק בירושלים. יושבים בחוץ עם החבר'ה שכבר יש להם אופנועים (Xים וWים), ובחור אחד נותן לי X לסיבוב, אחרי שהוא מוודא ש"בטח שאני יודע לרכב". לוקח סיבוב במגרש חניה ומתהפך אחרי 5 מטר מול איזה 100 איש. נהייתי אדום מהפאדיחה אז חזרתי הביתה...

Mr BIG Biker

New member
סיפורים...

כמשלוחן: 1.שבוע ראשון בעבודה לחץ משלוחים והנה אני חוזר ממשלוח ואפשר לנשום איזה 2 שניות כשהפיצה עוד בתנור מוריד את הקסדה ושותה משהו. יוצא למשלוח בהיסטריה ועומד ברמזור כ-15 מטר מהפיצריה שליח אחר עומד לידי ואני מסתכל עליו והוא עלי פתאום אני שומע שקוראים בשמי אני מסתכל וחבר שלי באוטו שלא מחכה לירוק מסמן וצועק לי קסדה קסדה (יש לציין שהאוטו היה מלא באנשים שאני מכיר) יד על הראש שיט שכחתי את הקסדה אני רולק ליד המדרכה את המדרכות/רמפות עזר לאנשים שחוצים המעבר חציה עם עגלות ומחליט לעלות על המדרכה עם הFOX כמו ילד מפגר אני נותן גז עד הסוף ועולה הגלגל הקדמי עולה למעלה ואני על הרגליים (פה שיחררתי גז) הגלגל הקדמי יורד ואופס נתתי גז עד הסוף הטוסטוס עץ אני אחריו ומספיק לעצור לפני חלון ראווה של חנות ברגע זה החברים באוטו לא מבינים מה קרה ירוק הם נוסעים ומסתכלים וקולטים אותי מרים את הטוסטוס (שנפל בעצירה) ומתפוצצים מצחוק... (גם השליח החרא שלא שאל למה אין לי קסדה צחק) 2.שבוע שלישי עם פיאג'ו סי (גנבו את הFOX) הבוס שלי מראה איך להתניע (בלי הפדאלים) תעמוד ליד תלחץ פה תרוץ ותן גז (?!) טוב... למחרת עשיתי אותו דבר רק שהכלי היה קר וב10 ניסיונות הראשונים הוא לא נידלק (פיצה כבר בארגז-טעות) עוד ניסיון פתאום נידלק (אני עם הגז ועומד ליד הכלי) הכלי מתחיל לנסוע אני אחריו (עם יד על הגז) ננעל הגז ושלום לטוס טוס שתפסתי איכשהו ובום עלי עם כל הדלק... ופיצה הפוכה... במהלך שיעור לעד 500 העוז מורה קורה יל בדיוק בקטע של הפרסה בשמניות אני נועל קדמי הטיה ופתאום אני עומד עם רגליים פסוקות וGS שוכב לי ליד הביצים... ל-GiladZX6R מה עם השילדה שלה הבנדיט אחרי הנפילות ? ל-erezshlez אחי הרגתה אותי עם הקטע של הנאד לא יכלתי לנשום מרוב צחוק ולא ליקרוא מרוב דמעות קבל

הדלעת

New member
../images/Emo188.gifחורף 91 האיילון מוצף לראשונה

ערב, אני עומד על הגשר במחלף הרכבת ומסתכל למטה על האומללים שתקועים עם המכוניות במים עד גובה המותניים. ואז, בחוכמה רבה אני נכנס לרחוב (שמו "שפע-טל" כמדומני) המקביל לאיילון שבו יש מין קיצור דרך שכזה מתחת למחלף, מגבעתיים אל מתחת לבורסה ברמת גן. רק מה, הרחוב משוקע ויורד כמעט עד לגובה האיילון, וכמובן שכולו מכוסה בסחף עמוק, 20 ס"מ של בוץ דביק מלא קרשים ושאר ג'יפה. רק שבחושך שהיה לא ממש ראו את זה. פתאום אני מרגיש כאילו אני נוסע על חמאה, תוך שניה אני על הרצפה והאופנוע עלי. נסיון לקום מגלה לי שהרגל שבורה היטב, ואני שם לבד בלילה, בחושך, בגשם. מזל שממול, במרחק 200מ' בערך היתה מכונית כיבוי-אש שניסתה לשאוב את המים. זחלתי אל הצופר וצפרתי עד שהם שמעו ובאו. החוכמה הזו עלתה לי ב-4 חודשי גבס ובפרידה מאופנועים ל-11 שנה

Zuck

New member
לא מזמן

אני יוצא מהספורטק בת"א, כולי קרוע מעייפות. עולה על האופנוע, מתניע, כולם מסתובבים לראות את ה"אופנוען". אני מפמפם קצת בניוטרל בשביל הדאווין, מכניס לראשון, נוסע איזה 10 ס"מ נתקע ונופל. מזה נופל?? .... מתרסק. שכחתי לפתוח את המנעולים (את שניהם) ! כל הספורטק נקרע עלי מצחוק (אני מדבר על כ100 איש). מאז לא שכחתי יותר

Skid McMarks™

New member
גררר, ספורטק, גרר...!

אני ףא פעם לא מצליחה למצוא שם את המקום שבו נכנסים פנימה ותמיד חונה בחוץ ליד כל הפחיות - פוי!

Zuck

New member
מה הבעיה?

את נכנסת לחניה ואז ליד הקיוסק יש שער ברזל גדול שאמור לחסום את הגישה לרכבים, אבל גם כשהוא סגור אפשר להכנס עם אופנוע (גם כבד).

M O R M

New member
יצאתי עם קטנוע לעקיפה של BMW ....

נו יצאתי לעקיפה במהירות של 120 קמ"ש של BMW ישן עם גג נפתח... הארס מהפחית גם יצא לעקיפה מיד אחרי... כולל קיק +הסטה של ההגה (מי צריך מראה.. ) ואני ברחתי ... בכורכר על 120 עם קטנוע בזוית מספקת להגיע למפגש נחמד עם העצים... למזלי 100 מטר קדימה ערמת חול ... 10 מטר לפני נעילה והופ התעופפתי לערמת החול. קמתי ניקיתי החול מהבגדים והמשכתי לרכב... רק חימום ....

45degrees

New member
יש בקטום שלי שמן בשלדה.

למה זה חשוב? כי בנסיעה רצופה של פול גז, אם יש קצת יותר מדי שמן כל העודפים לא מספיקים להתעבות בשלדה ונוזלים החוצה דרך הצינור ניקוז שנמצא מאחורי המנוע ולפני הגלגל האחורי . DA נוסע אחרי חבורת אופנועי כביש על איזה 180 מבית אלפא לצומת נבות. קטע ישר עם עיקול קטן ליד בית הכלא. אז האופנוע עוד יכל יותר מהר (יחסי העברה ומסכה גדולה) אז לא שמתי לב לפול גז. בעיקול - באיזה 180 הצמיג האחורי שהיה מרוסס שמן היטב מכניס אותי להחלקה עם עיוותים עזים בכידון - אה-לה גרנד פרי. הייתי בטוח שזה איזה מכת רוח יוצאת דופן
- פה הטמטום מספר אחד. כאילו זה לא מספיק - ממשיך לרכב חזק עד הצומת. מסתכל למטה בצומת - הרבה יותר מדי שמן על האופנוע - זה כבר לא מהשרשרת ששומנה בבוקר. עוצר בתחנה. עצבן מהנזילה. עוד רווי אדרנלין מהקטנה המאוד גדולה בעיקול ליד הכלא. יורד מהאופנוע. בודק שמן - כשהמנוע עובד
שפריץ נאה ובריא של שמן עף לו לכל הכיוונים. עוברות איזה 2 שניות עד שאני מבין למה. מדומם מהר. עכשיו לנקות את הכל. לבדוק שיש מספיק שמן להמשיך לרכב הביתה (די קרוב). ככה זה שאת כל מנת הריכוז היומית מורידים בהלוך - חזור בגלבוע.

MAX D

New member
טוב, הנה כמה-

1) אחרי אימון מגרש שלי ושל חבר (לא אתה טיגר) הוא עם ZZR600 אני עם ה-GZ הנאמן שלי, כמובן שגם נסעתי קצת על האופנוע שלו. שמח יצאתי לכיוון העבודה, הגעתי לסיבוב, בטוח בעצמי הורדתי את האופנוע להטיה יפה וחשבתי: "אולי אפשר עוד קצת..." אז ניסיתי, ירד, החזיק, ניסיתי עוד, החזיק, ניסיתי עוד (הרגל כבר ישרה קדימה כי אי אפשר אחרת) ואז האופנוע אומר לי:"די!!!! עד כאן!!!" ושולח אותי ל- LOW SIDE קטן (מהירות לא גבוהה). 2) גיל 16, DT של חבר , אני נוסע, פעם ראשונה על אופנוע (חוץ משיעורי הנהיגה), לוחץ על הבלם הקידמי חזק מידי, הגלגל האחורי עולה לאוויר ובמזל יצאתי ללא פגע ואפילו את האופנוע הצלחתי להחזיק. 3) הגעתי לעבודה, אני מדומם מנוע, מוריד רגלית וניגש לתיקי אוכף להוציא את השרשרת ואיזשהו שוטר בא עם חבר שלו לראות את האופנוע- טעות ראשונה, הרשתי לו... הנ"ל נוגע בו קלות (האופנוע בניוטראל והריצפה עם עליות וירידות) האופנוע מתגלגל מילימטר קדימה ומקפל רגלית
תפסתי אותו שניה לפני שהוא פגע בריצפה... 4) אני בשיעור נהיגה על ה-GS, ממש בהתחלה, רק לומד את עניין "התחלת נסיעה/עצירה", (מיגרש הלימוד צמוד למיגרש החניה של הרכבת) ילד מתלהב יוצא מהחניה, לוחץ גז עד הסוף, חצץ ושאר מיני ג'יפות עפות לי לתוך הקסדה לתוך העניים, מתוך אינסטינקט אני מנסה להגן על הפנים ועוזב את האופנוע שמשתטח על האספלט... 5) (של חבר) בנדיט 1200, הוא הגיע לבקר אותי בעבודה, באיזשהו שלב הוא מחליט ללכת, מניע את האופנוע אבל הוא היה בראשון, עזב את האופנוע שטס לו לתוך העמוד הקרוב... 6) (לא שלי) היייתי בשיעור נהיגה, עברתי בשפרינצק וראיתי שם R כלשהו (נדמה לי 750) מנסה לצאת לכביש (יש המון מכוניות) הורדתי הילוך וסימנתי לו להשתלב, הוא בפוזה עולה מהמקום לווילי, ראשון, שני, שלישי, יורד מהווילי ונימרח על הכביש... הוא שכח להוריד מהגלגל הקידמי את מנעול הדיסק...

MAX D

New member
ממש לא לצערי...

חלקי הפרינג התפזרו להן ברחוב והרוכב עף על מכונית חונה
מזלו היה שהוא היה עם חליפה מלאה והפגיעה לא היתה קשה במיוחד, רק מכות יבשות.

למעלה