GiladZX6R

New member
פעם ראשונה שנפל לי האופנוע

מהרגלית (בנדיט 400) - מרים אותו בלחץ היסטרי רק כדי להפיל אותו לצד השני...

Mr BIG Biker

New member
אמא ערף...

אני מחפש בנדיט... וכל היום אני שומע סיפורי שילדה ממוכרים ומאנשים בתחום על כמה היא רגישה וכמה שהיא עשויה ממרגרינה... אז בתמימותי אני שואל...

גרמי

New member
בהחלט יותר מאחד....

1. בטסט עד-500 הבוחחן נכנס לכביש קטן ללא מוצא כדי להסתובב ולחזור בחזרה. התחלתי להסתובב אחריו, כשהכוונה שלי לסיים את הסיבוב בצד החיצוני של הבוחן. באמצע הסיבוב הבוחן סימן לי עם היד להכנס בצד הפנימי שלו... בבת אחת סובבתי את הכידון עד העצר, הוא נתקע במכה, והטמין אותי יחד עם האופנוע על הכביש ליד הגלגל האחורי של הבוחן. יד ימין, שניסתה למנוע מהאופנוע ליפול, משכה את הגז עד הסוף, ויללה עצבנית של דייברז'ן 400 פיצחה את השקט של הרצליה ב' עד שהתעשטתי וניתקתי את ההצתה. את הטסט עברתי. 2. חודש ראשון עם רשיון 50 סמ"ק, ואני בדרך לעבודת שליחויות חדשה בת"א עם הפיאג'יו סי. רחוב דיזנגוף מלא בפירות המעוכים מעצי הפיקוס, והבלם האחורי שלי שחוק (התכוונתי להחליף רפידות מחר...) רמזור. נתיב אחד עם תור ארוך. נתיב אחד עם תור קצר. אני נכנס בזה עם הקצר בדיוק ברגע שנהג מהארוך מחליט לחתוך. ברקס אחורי לא עוצר, ברקס קדמי מקבל בומבה של פאניקה מיד ימין, הגלגל הקדמי ננעל ונעצר במקום, הפיאג'יו עולה לסטופי וזורקת אותי מעל הכידון, שם אני מתגלגל בג'יפה של פירות הפיקוס.... פיחס.... 3. בוקר ביציאה מהרצליה בשדרות שבעת הכוכבים. אני על ג'אווה 350. בפקק יש אוטובוסים ומשאיות כך שאני לא יכול לעבור ביניהם. עולה על אי התנועה עם הדשא וחולף שם את הפקק. יורד מהדשא לקראת מחסום הרכבת שהיה למטה. הרכבת עוברת, המחסום עולה ואני מזנק ראשון מהמחסום. נכנס לכיכר שמיד אחרי המסילה, ואיך שאני נכנס להטייה, האופנוע נכנס ללואו סייד. מי בכלל חשב על זה שצידי הצמיג עדיין רטובים מהטל שהיה על הדשא? אני מבצע גלגול ישר למצב עמידה מול התנועה המתקרבת. האופנוע גולש על מגן המנוע עד למדרכה הרחוקה. בחיים לא האמנתי שזה אפשרי להרים ג'אווה מהרצפה כל כך בקלילות. ממש כאילו זה היה פיאג'יו סי....

xr650

New member
בעיניים עצומות...

גיל 16 האופנוע הונדה שחורה עושה סיבובים מסביב לגוש בינינים. ואז מחליט שהסיבובים די משעממים ולמה לא לנסות לגמור את הסיבוב בעיניים עצומות. עושה כמה סיבובים וסופר זמנים בלב ואז מתחיל לעצום עיניים כל פעם יותר בפעם האחרונה לא שמרתי על מרכז הכביש ונכנסתי במשאית שחנתה בצד ממש טימטום

כRובי

New member
חכה - לא שמעת את הסיפור של הסקוטר

על מנעול הדיסק שנשכח... סיפור שמתחיל כמו "עוד אחד ששכח את המנעול" וממשיך אחרת לגמרי...

אתם רוצים זוכה ../images/Emo35.gif

מי טוב בחיפושים בארכיון הפורום ? שיביא את הסיפור של פאנגס... שעצר להשתין בצד הדרך... כרובי ? זוכר ?

אנבלrh

New member
נוווווווו לזה התכוונתי בתגובה לכפיר

אפילו עשינו חיפוש זיו, קוקי ואני איך זה שזה לא בטאגליינס?
והשירשור עם מוש2? אלון גולן? איה הם? ונטלה?

suprano

New member
אם כבר נוסטלגיה../images/Emo7.gif

גיל 16 - אני ברגל מגובסת לאחר התהפכות עם ההונדה חצי שלי. מורכב ע"י חבר על BSA תרנגול (למי שזוכר מה זה) . בקיצור יד ימין אוחזת בקביים והשניה בסבל של האופנוע , ואנחנו בסיבוב דאווין מול עירוני י"א בת"א, שעת ההפסקה הגדולה על כל המשתמע.... אך אבוי, המכנס שהיה פרום ומוחזק ע"י סיכות ביטחון כדי לאפשר לרגל המגובסת לעבור דרכו - נתפס בגלג"ש ומכאן ועד התהפכות מפוארת המרחק קצר!!!! תארו לעצמכם- אני שרוע על הכביש בתחתונים!!! המכנסיים פשוט נתלשו ממני וכל התלמידים ובמיוחד התלמידות על הרצפה מרוב צחוק. לעולם לא חזרתי לשם....

® Road Runner

New member
והפאדיחה הפרטית שלי....

פעם מזמן, כשהייתי עדיין חייל, היה לי GSX400 שהיה האופנוע ה"כבד" הראשון שלי. יצאתי לחופשה ובאותו יום הייתה איזו אזכרה של מישהו מהמשפחה שלי. מכיוון שהגעתי מהבסיס מאוחר וכולם כבר נסעו החלטתי לנסוע לבית הכנסת עם האופנוע. הגעתי, כל המשפחה שם, דודים דודות, בני דודים בני דודות ועוד ועוד ועוד, הסתיים ה"אירוע" ואני, שהייתי ממש עייף, לא רציתי להתעכב יותר מדי, עליתי על האופנוע, משכתי צ'וק והנעתי. התחלתי לנסוע כשהצ'וק חצי משוך ואז פתאום האופנוע זינק בטורים, הגלגל האחורי עוקף את הקדמי ואני מתגלגל לעיני כולם על הכביש שהיה מכוסה בכורכר עקב עבודות שעשו שם.. כמובן שכולם רצו אליי בהיסטריה ואני רק רציתי שהאדמה תבלע אותי מרוב פאדיחה...

למעלה