לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2919829,198 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-''
22/01/2004 | 11:35
190
30
לצפיה ב-'מהו הדבר המטומטום'
מהו הדבר המטומטום
<< ההודעה הנוכחית
19/01/2004 | 11:41
174
466
ביותר שעשיתם עם דו"ג
(אבל באמת כזה שמסמיקים מבושה כשמספרים אותו!)

אני אספר סיפור קטן, ישן ומביש:

לפני שנים רבות רכבתי (בכיף) על וספה ראלי נפלאה ונסעתי בדרך העצמאות בחיפה.
מעברו השני של הכביש - מהומה גדולה - משאית ענקית איבדה שמן רב וכל הכביש (3 מסלולים) היה מוצף שמן משער פלמר (למכירים) ועד תחנת הרכבת....

אני הייתי צריל להגיע לאזור ההוא, ולכן החלטתי לעקוף את הסכנה ולנסוע ברחוב המקביל - רחוב הנמל.....

ואז כשרח' הנמל מסתיים וחוזר לדרך העצמאות יצאתי בנון שלנטיות מפגרת ישר למרכז הכביש המוצף שמן, נפרדתי לשלום מהוספה והחלקתי כמו כדור באולינג
ל"סטרייק" מובטח.....

לא משהו קטלני - אבל קמתי שחור, מסריח ויותר מכל נכלם.

אני את השמן ראיתי.
את המעקף תכננתי.

את ההחלקה - קיבלתי כפרס על טמטום....

אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב נרגעתי....'
טוב נרגעתי....
19/01/2004 | 11:48
1
85
מישהו נענש.......

לא ממש באותו הזמן, לא ממש באותו עניין אבל העיקר השעיר לעזאזל.

אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב מאד '
טוב מאד
19/01/2004 | 15:39
58
מגיע לו

אני מקווה שלפחות הוא פיזר שם חול על השמן שלא יחליק שם איזה אופנוע-ים
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש...'
יש...
19/01/2004 | 11:54
8
56
גיל 16, יום אחרי קניית האופנוע הראשון שלי (קאג'יבה סופר סיטי).
מכנס קצר וגופיה ...
אחי הקטן מורכב.
סיבוב ברחובות השכונה ...
פתאום, כלב מופיע מעבר לסיבוב...
נלחץ, מתוך חוסר הכרות, יורד על הבלם הקדמי (בסיבוב)...
הדבר הבא שאני זוכר זה אותי ואת אחי על הרצפה עם שפשופים בגב\ברכיים\כפות רגליים\ ידיים...
אמא בהלם, אבא צועק ...
למחרת , קסדה איכותית ומעיל טוב מחכים רק לי.

טימטום של נער מתבגר.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הסיפור שלי דומה....'
הסיפור שלי דומה....
19/01/2004 | 12:43
7
88
( אותו גיל רק RV50 ) ובהחלטה של רגע כשהבנתי שאם אני בולמת אני עפה מהאופנוע העדפתי לנסות את מזלי ופשוט עליתי על הכלב עם שני הגלגלים או בלשון פשוטה דרסתי אותו והמשכתי לנסוע . ממש כמו שעולים ויורדים מפסי האטה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אותך לאנונימוס '
אותך לאנונימוס
19/01/2004 | 13:36
5
72
לצפיה ב-'women! they try to save the'
women! they try to save the
19/01/2004 | 14:35
4
45
animals from medical experiments ,but they try to kill them on the street

women
אופנועים >>
לצפיה ב-'ללא מילים...'
ללא מילים...
19/01/2004 | 23:13
3
52
לצפיה ב-'אדיר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'
אדיר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20/01/2004 | 12:08
2
44
גדול גדול גדול (:
אופנועים >>
לצפיה ב-'לאקי שלי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'
לאקי שלי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22/01/2004 | 04:40
1
42
לאקי שלי!!!
אם אני אתפוס אותך!!!!!
אופנועים >>
לצפיה ב-'כנראה שהוא לא היה כזה לאקי '
כנראה שהוא לא היה כזה לאקי
22/01/2004 | 11:51
20
לצפיה ב-'יא @#$%, זאת היית את ?!? '
יא @#$%, זאת היית את ?!?
19/01/2004 | 17:26
19
לצפיה ב-'הכי הכי מטומטם? אתם תשפטו:'
הכי הכי מטומטם? אתם תשפטו:
19/01/2004 | 12:10
54
1. העמדתי את האופנוע והלכתי, אבל לא הורדתי ג'ק צד . טוב, נו הייתי עייף.

2. ניסיתי להזדנב מאחורי רכב שיצא מהחנייה בעבודה (צריך להעביר כרטיס והתעצלתי). חישוב לא נכון של המרחק, גז היסטרי כדי לא לפספס, בלימה מטורפת כדי לא להכנס בשער (שנסגר), סטופי של הלייף, והאופנוע נפל עלי... כמה מטומטם אפשר להיות?

3. לדעתי כאן המתמודד על המקום הראשון (אצלי לפחות): אובססיה של ניקוי מגעים באופנוע (למרות שהכל תקין ופועל!) - פירוק יחידת המשבת/אורות/מתנע על הכידון הימני - הכל ברחבה מרוצפת אקרשטיין עם רווחים ממש גדולים בין האריחים - ל-א פרשתי שום דבר מתחת לכידון - פין קטן ממכלול המשבת (בערך 2 מ"מ אורך) נופל למטה... מגנט? לא עובד, החרא הקטן מברונזה. הכל מלא חול וצמחייה. שעתיים חיפוש והפין נמצא. יותר מזל משכל. איך אמרו חכמים: if it ain't broken, don't fix it. וכמובן, בחירת משטח עבודה מתאים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אופניים זה דו"ג ?'
אופניים זה דו"ג ?
19/01/2004 | 12:17
48
בגיל 4 ההורים קנו את האופניים האמיתיים הראשונים(ות?)  שלי.
בגיל צעיר הם עשו את הטעות ושמו אותי על דו"ג.
הייתי ילד אחראיושנתיים לא עשיתי תאונות.
אבל ראיתי מלא קירקס בטלוויזיה ושם יש מלא תעלולי דוג"ים
את הסלטה ( i cide היסטרי ) שהעיפה אותי לקיבינימט אחרי שניסיתי לעמוד על הכידון אני לא אשכח בחיים שלי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'רק אחד?'
רק אחד?
19/01/2004 | 12:44
3
41
טוב נו,

גרנד קניון, חיפה.

אני מגיע למקום עם עוד חבר שנוסע לפני. ריצפת בטון כיאה לחניה של קניונים.

מגיעים למקום בו אנו עוצרים תמיד, והוא חונה, אני מגיע ונותן גז ומנסה לבלום חזק לפני הקיר.

קידמי לא ממש מתרגש מהעניין ופשוט נועל את עצמו יחד עם האחורי,
הקיר לא זז, ואני עם האופנוע בתוך הקיר במהירות 20 קמ"ש מעצבנים.

נופל על הצד כאשר האופנוע על הרגל.

מרימים את האופנוע (600F בזמנו) ורואים שמן נוזל החוצה מחור במנוע שנוצר מהמגף שלי ששבר את הפיירינג התחתון ואת חלקו של המנוע.

ציטוטים נבחרים מאותו היום:
"ואז אני רואה אותו מגיע ואומר, הוא לא מגיע קצת מהר מדי?"

"אני מול הקיר, והחלטתי לא לזוז.
גם הקיר לא..."
אופנועים >>
לצפיה ב-'נו אם כבר אז כבר....'
נו אם כבר אז כבר....
19/01/2004 | 12:48
36
מחלף נתניה צפון נכנס לסיבוב במחלף , מזהה פס רטוב באמצע הנתיב (יש רק אחד), מחליט לנסוע רק על הקוים , רק על הקוים ועולה על הרטוב סתם כדי לבדוק אם זה חלקלק או לא , כמעט מאבד את הקדמי ,יוצא מההלם ומצליח לצאת מהסיפור ללא פגע. הריח לא משאיר מקום לדמיון ,פס רטיבות של זבל מסריח .
אופנועים >>
לצפיה ב-'חור במנוע מהמגף???'
חור במנוע מהמגף???
19/01/2004 | 23:09
1
20
לצפיה ב-'Yep. חור חור ידידי.'
Yep. חור חור ידידי.
20/01/2004 | 12:35
81
כל השמן נזל החור מהחור.

לא סדק קטן. אלא בקע גדול.

משקל האופנוע נחת לי על הרגל והמגף שסירב להעביר לי את זה לרגל פשוט עמד על שלו וצד המנוע (לא הבלוק) נסדק.

לא נורא, החלפה לחלק משומש, תיקון פיירינג ואני המשכתי לרכב.

לרגל שלום.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש לי...יש לי...יש לי...'
יש לי...יש לי...יש לי...
19/01/2004 | 12:46
49
הזמן:גיל 16.5 (שזה היה לפני כמה שנים טובות ,86,).
האופנוע:דרבי אירופה (קרוס,אולי זקני הפורום זוכרים).
המטרה:סיבוב דאווין לפני תלמידות בית הספר אחרי הלימודים.
האירוע:בניית רמפה קטנה ביציאת מהשער אל הכביש,עבדכם הנאמן מבצע קפיצה לעיניי כל הסובבים,עקב החיפזון שוכח את הכיוון של התנועה שנעה על הכביש וקופץ נגד כיוון התנועה בדיוק שמופיע רכב .
אינסטינקט ראשוני:פנייה חדה של הכידון ימינה והרכב חולף לידיי,אבל לא שוכח לקחת חלק מהזרת איתו.
התוצאה:מזכרת יפה עד היום של צלקת וציפורן כפולה בזרת שמאל והמון מוסר השכל.
אופנועים >>
לצפיה ב-'גם לי יש סיפור!'
גם לי יש סיפור!
19/01/2004 | 12:56
10
46
ואפילו טרי.

לפני כ-4 חודשים, אני מגיעה לראיון עבודה, נקיה מצוחצחת ולבושה כמו בנאדם. מחזה נדיר בהחלט.
רוצה להחנות את קיפ.
רואה מדרכה ממש בכניסה לבניין. עולה על המדרכה, נוסעת לאורכה ופתאום - ב-ו-ם!
מסתבר שהמדרכה הייתה בשני מפלסים, תחת הסוואה מוצלחת בצורת צבע לבן על המדרגה + המדרכה שסביבה, מה גם שהמדרגה הולכת באלכסון, מתחילה מ-2 ס"מ ובקטע שבו נפלתי הגובה כבר היה 30+.
נפילה כואבת על הצד. פיירינג ימני סדוק, שלדת פיירינג מעוקמת, מסכה סדוקה, לוח שעונים סדוק (מי אמר שפיירינג זה רע)...
כמה נזק 30 ס"מ יכולים לעשות.
אין כמו להגיע לראיון עבודה עם כתם שמן על החולצה וריח של דלק מהידיים.

את העבודה אגב - להפתעתי הרבה - קיבלתי...

אופנועים >>
לצפיה ב-'"כמה נזק 30 ס"מ יכולים לעשות" '
"כמה נזק 30 ס"מ יכולים לעשות"
19/01/2004 | 13:03
6
23
לצפיה ב-'ראנרים חושבים אותו דבר כנראה '
ראנרים חושבים אותו דבר כנראה
19/01/2004 | 13:06
5
14
לצפיה ב-'תסבירו תפרטו ותנו דוגמא - 30 ס"מ ?'
תסבירו תפרטו ותנו דוגמא - 30 ס"מ ?
19/01/2004 | 13:42
4
15
לצפיה ב-'אתה באמת רוצה הסברים?'
אתה באמת רוצה הסברים?
19/01/2004 | 13:46
3
37
לפעמים, אפשר לעשות נזקים עם משהו אחר שגודלו 30 ס"מ...

יש מבין
אופנועים >>
לצפיה ב-' ואיך שניכם חשבתם על זה '
ואיך שניכם חשבתם על זה
19/01/2004 | 14:10
1
13
לצפיה ב-'צודק '
צודק
19/01/2004 | 14:17
8
לצפיה ב-''
19/01/2004 | 16:58
7
לצפיה ב-'גיל 16 וחצי...'
גיל 16 וחצי...
19/01/2004 | 13:04
1
38
יום שישי, השעה 5 בבוקר, אני אמור "להרכיב" חבר הביתה בחזרה
מאיזה מועדון (טייפון 50) אני "מרכיב" אותו הביתה
וכשאני מגיע אליו, אני מגלה שהוא בכלל לא עלה על האופנוע !!!
אופנועים >>
לצפיה ב-'חחח:)'
חחח:)
19/01/2004 | 19:37
31
אני לא מהפורום אבל ראיתי והייתי חייבת להגיב...
לאבא שלי וחבר שלו קרה בידיוק אותו הדבר...
רק שזה היה מת"א עד לקריית אונו...(משו בסיגנון..)
זה עד היום מצחיק אותי לשמוע ת'סיפור הזה...
לא חשבתי שזה קורה באמת לעוד אנשים...
אופנועים >>
לצפיה ב-'כמה נזק 30 ס"מ יכולים לעשות.... '
כמה נזק 30 ס"מ יכולים לעשות....
19/01/2004 | 13:04
15
לצפיה ב-'הכי-הכי?'
הכי-הכי?
19/01/2004 | 13:05
1
37
יש לי לא מעט סיפורים כאלה. אני חושב שברכיבות השטח הראשונות שלי, עם KLE500 (!?) היו השיאי טמטום של כל הזמנים אצלי.

אז תארו לעצמכם - האופנוע אצלי חודשיים, רק עכשיו ירדו הניילונים ממנו, חדש לגמרי, מבריק ונטול שריטות לחלוטין. הרוכב חסר נסיון ומתלהב. שילוב כואב בפוטנציה.

לוקח את אחי לסיבוב, ואז יוצא לכביש כורכר של חברת החשמל, בפעם הראשונה בחיי על מצע חסר אחיזה שכזה. והאופנוע נוסע! טיפה מחליק על "שלוליות" חול מזדמנות, אבל בסך הכל נוסע יפה מאוד.

אז מה עושים? מגבירים מהירות! ואנחנו עדיין נוסעים! הספקתי לראות 80 על השעון, שזה המון לדו"ש כבד עם צמיגי דאנלופ טריילמקס חובבי אספלט, עד שהגלגל הקדמי הפליק הצידה, הכידון פנה עד העצר, החלקה ארוכה למדי על כורכר, אני ואחי מתגלגלים, קמים מייד ורצים בצליעה לבדוק נזקים באופנוע.

יצאנו בזול - מלא מכות, אבל בלי דם שנשפך, קצת בגדים קרועים, מעיל דיינז כבר לא חדש, והאופנוע? מגן יד שופשף היטב, ולכן שוייף ונצבע עם ספריי, כמו חדש, וגם מגן המנוע חטף כמה שריטות, גם לא משהו רציני, נייר זכוכית, ספריי צבע, הכל מסתדר. אחלה אופנוע הוא היה, חבל שלא אופנוע שטח.
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה נקראלהשתטח'
זה נקראלהשתטח
19/01/2004 | 13:08
17
לצפיה ב-'אני עשתי סלטה לכיכר בבית שמש'
אני עשתי סלטה לכיכר בבית שמש
19/01/2004 | 13:16
1
41
בדרך חזרה מנס הרים בערב ליל הסדר לפני שנתיים . לי לא קרה כלום ואופנוע רק סריטות קלות
אופנועים >>
לצפיה ב-'נראה לי שהתבלבלת בשרשור....'
נראה לי שהתבלבלת בשרשור....
19/01/2004 | 13:21
15
לצפיה ב-'שיעורי נהיגה...'
שיעורי נהיגה...
19/01/2004 | 13:30
50
לפני כ-10 שנים שיעורי נהיגה על ג'אווה 350 (מי שזוכר) סחבק חושב שהוא כבר יודע הכל ונותן בגז (במגרש) נכנס במדרכה ומבצע פליפ פלאפ הפוך לפנים עם האופנוע.

תוצאות:

א. ג'אווה הרוס.
ב. מורה לנהיגה קצת....   עצבני.
ג. אני חבוט ומרוט אך ללא נזקים ניכרים לעין.

אופנועים >>
לצפיה ב-'באמצע טסט ל-עד 500 סמ"ק'
באמצע טסט ל-עד 500 סמ"ק
19/01/2004 | 13:42
60
שעשיתי באילת, הביאו לנו את הטסטרים מפ"ת (סלומון, למי שמכיר).

יציאה מרמזור, קצת מים מג'וייפים על הכביש והאחורי פירפר קצת, שפריץ מטורף של ג'יפה לתוך הפנים של סלומון (שעמד קצת מאחורי ברמזור עם קסדת חצי...).

והכי מצחיק זה שעברתי...!
אופנועים >>
לצפיה ב-'4:00 בבוקר, קיק סטארט שעה..'
4:00 בבוקר, קיק סטארט שעה..
19/01/2004 | 13:52
3
51
חוזרים מיציאה, אני והחברה, לשנינו אין דלק..
עברנו מזמן לרזרבה..
נוסעים למלא..
שלי כבה, היא ממשיכה, קשר בסלולרי..
הלכה לי הבטריה בסלולרי, מספיק רק לומר שלום ונכבה המכשיר..
אחרי רבע שעה.. שלי מחליט לנסוע בכל זאת - הטמטום - הצפתי אותו כנראה.
אבל זה ממשיך..
מגיע אליה - 500 מטר ממני באמצע אלנבי..
גם שלה מת, לא מתניע..
קיץ.. חם.. מזיע.. 4 בבוקר.. תעבן לאללה ומעוצבן כפליים..
היא מתניעה בקיק (XT350 שלה - למי שלא יודע ל 350 אין סטרטר), אני מתניע, היא מתניעה, עכשיו תורי, עכשיו תורה..
ככה שעה כמו 2 מפגרים מנסים להתניע אופנוע ב 4:00 בבוקר..
מזיעים, מעוצבנים, עייפים, בקריז..

רק כדי לגלות שבטעות לחצנו על המשבת (kill switch)

(אם לא הייתי כ"כ רוצה לישון הייתי רוצה למות מהטמטום לפני )
אופנועים >>
לצפיה ב-'מקרה דומה קרה לי -->'
מקרה דומה קרה לי -->
19/01/2004 | 21:05
2
41
רק שאצלי התברר שהרגלית עדיין פתוחה ולא שמתי לב.
זה למה לא הניע האופנוע.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שמעתי חזרת לעבוד ב ICQ.. '
שמעתי חזרת לעבוד ב ICQ..
20/01/2004 | 00:55
1
33
מזל טוף!
אופנועים >>
לצפיה ב-'כן, עם אחד ששכח לפתוח kill switch.'
כן, עם אחד ששכח לפתוח kill switch.
20/01/2004 | 20:30
18
לצפיה ב-'פעם ראשונה שנפל לי האופנוע'
פעם ראשונה שנפל לי האופנוע
19/01/2004 | 13:53
5
214
מהרגלית (בנדיט 400) - מרים אותו בלחץ היסטרי רק כדי להפיל אותו לצד השני...

אופנועים >>
לצפיה ב-'ענק ! '
ענק !
21/01/2004 | 01:21
15
לצפיה ב-'ומה קרה לשילדה ?'
ומה קרה לשילדה ?
21/01/2004 | 01:24
3
39
האם היא עד כדי כך רגישה ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'למה שיקרה לה משהו?'
למה שיקרה לה משהו?
21/01/2004 | 01:55
2
18
לצפיה ב-'אמא ערף...'
אמא ערף...
21/01/2004 | 02:15
1
32
אני מחפש בנדיט...
וכל היום אני שומע סיפורי שילדה ממוכרים ומאנשים בתחום על כמה היא רגישה וכמה שהיא עשויה ממרגרינה...
אז בתמימותי אני שואל...
אופנועים >>
לצפיה ב-' אנא ערף - אמא לא יודעת '
אנא ערף - אמא לא יודעת
21/01/2004 | 02:17
15
לצפיה ב-'בהחלט יותר מאחד....'
בהחלט יותר מאחד....
19/01/2004 | 14:31
11
43
1. בטסט עד-500 הבוחחן נכנס לכביש קטן ללא מוצא כדי להסתובב ולחזור בחזרה.
התחלתי להסתובב אחריו, כשהכוונה שלי לסיים את הסיבוב בצד החיצוני של הבוחן.
באמצע הסיבוב הבוחן סימן לי עם היד להכנס בצד הפנימי שלו...
בבת אחת סובבתי את הכידון עד העצר, הוא נתקע במכה, והטמין אותי יחד עם האופנוע על הכביש ליד הגלגל האחורי של הבוחן.
יד ימין, שניסתה למנוע מהאופנוע ליפול, משכה את הגז עד הסוף, ויללה עצבנית של דייברז'ן 400 פיצחה את השקט של הרצליה ב' עד שהתעשטתי וניתקתי את ההצתה.

את הטסט עברתי.

2. חודש ראשון עם רשיון 50 סמ"ק, ואני בדרך לעבודת שליחויות חדשה בת"א עם הפיאג'יו סי. רחוב דיזנגוף מלא בפירות המעוכים מעצי הפיקוס, והבלם האחורי שלי שחוק (התכוונתי להחליף רפידות מחר...)
רמזור. נתיב אחד עם תור ארוך. נתיב אחד עם תור קצר. אני נכנס בזה עם הקצר בדיוק ברגע שנהג מהארוך מחליט לחתוך.
ברקס אחורי לא עוצר, ברקס קדמי מקבל בומבה של פאניקה מיד ימין, הגלגל הקדמי ננעל ונעצר במקום, הפיאג'יו עולה לסטופי וזורקת אותי מעל הכידון, שם אני מתגלגל בג'יפה של פירות הפיקוס....
פיחס....

3. בוקר ביציאה מהרצליה בשדרות שבעת הכוכבים. אני על ג'אווה 350.
בפקק יש אוטובוסים ומשאיות כך שאני לא יכול לעבור ביניהם.
עולה על אי התנועה עם הדשא וחולף שם את הפקק.
יורד מהדשא לקראת מחסום הרכבת שהיה למטה.
הרכבת עוברת, המחסום עולה ואני מזנק ראשון מהמחסום.
נכנס לכיכר שמיד אחרי המסילה, ואיך שאני נכנס להטייה, האופנוע נכנס ללואו סייד.
מי בכלל חשב על זה שצידי הצמיג עדיין רטובים מהטל שהיה על הדשא?
אני מבצע גלגול ישר למצב עמידה מול התנועה המתקרבת. האופנוע גולש על מגן המנוע עד למדרכה הרחוקה.
בחיים לא האמנתי שזה אפשרי להרים ג'אווה מהרצפה כל כך בקלילות. ממש כאילו זה היה פיאג'יו סי....
אופנועים >>
לצפיה ב-'בעיניים עצומות...'
בעיניים עצומות...
19/01/2004 | 14:44
10
41
גיל 16 האופנוע הונדה שחורה עושה סיבובים מסביב לגוש בינינים.
ואז מחליט שהסיבובים די משעממים ולמה לא לנסות לגמור את הסיבוב בעיניים עצומות.
עושה כמה סיבובים וסופר זמנים בלב ואז מתחיל לעצום עיניים כל פעם יותר
בפעם האחרונה לא שמרתי על מרכז הכביש ונכנסתי במשאית שחנתה בצד
ממש טימטום
אופנועים >>
לצפיה ב-' אני חושב שיש לנו זוכה '
אני חושב שיש לנו זוכה
19/01/2004 | 15:01
7
15
לצפיה ב-'חכה - לא שמעת את הסיפור של הסקוטר'
חכה - לא שמעת את הסיפור של הסקוטר
19/01/2004 | 15:47
6
36
על מנעול הדיסק שנשכח...
סיפור שמתחיל כמו "עוד אחד ששכח את המנעול" וממשיך אחרת לגמרי...
אופנועים >>
לצפיה ב-'אתם רוצים זוכה '
אתם רוצים זוכה
21/01/2004 | 14:55
5
37
מי טוב בחיפושים בארכיון הפורום ?
שיביא את הסיפור של פאנגס... שעצר להשתין בצד הדרך...
כרובי ?
זוכר ?

אופנועים >>
לצפיה ב-'נו מה, זוכה עם ריח של פיפי'
נו מה, זוכה עם ריח של פיפי
21/01/2004 | 15:27
31
לצפיה ב-'עם הג'וק הדמיוני?'
עם הג'וק הדמיוני?
21/01/2004 | 15:49
2
11
לצפיה ב-' '
21/01/2004 | 19:12
1
9
לצפיה ב-'נוווווווו לזה התכוונתי בתגובה לכפיר'
נוווווווו לזה התכוונתי בתגובה לכפיר
22/01/2004 | 16:02
38
אפילו עשינו חיפוש זיו, קוקי ואני
איך זה שזה לא בטאגליינס?
והשירשור עם מוש2? אלון גולן? איה הם? ונטלה?

אופנועים >>
לצפיה ב-'כיף לקרוא במוטו'
כיף לקרוא במוטו
22/01/2004 | 16:32
30
אותו הסיפור בפורום?
אופנועים >>
לצפיה ב-' ענק! כזה דבר עוד לא שמעתי בחיים'
ענק! כזה דבר עוד לא שמעתי בחיים
19/01/2004 | 15:15
13
לצפיה ב-'אם כבר נוסטלגיה'
אם כבר נוסטלגיה
19/01/2004 | 15:17
27
גיל 16 - אני ברגל מגובסת לאחר התהפכות עם ההונדה חצי שלי. מורכב ע"י חבר
על  BSA תרנגול (למי שזוכר מה זה) . בקיצור יד ימין אוחזת בקביים והשניה בסבל של האופנוע , ואנחנו בסיבוב דאווין מול עירוני י"א בת"א, שעת ההפסקה הגדולה על כל המשתמע.... אך אבוי, המכנס שהיה פרום ומוחזק ע"י סיכות ביטחון כדי לאפשר לרגל המגובסת לעבור דרכו - נתפס בגלג"ש ומכאן ועד התהפכות מפוארת המרחק קצר!!!! תארו לעצמכם- אני שרוע על הכביש בתחתונים!!! המכנסיים פשוט נתלשו ממני וכל התלמידים ובמיוחד התלמידות על הרצפה מרוב צחוק.
לעולם לא חזרתי לשם....
אופנועים >>
לצפיה ב-'והפאדיחה הפרטית שלי....'
והפאדיחה הפרטית שלי....
19/01/2004 | 16:16
35
פעם מזמן, כשהייתי עדיין חייל, היה לי GSX400 שהיה האופנוע ה"כבד" הראשון שלי.

יצאתי לחופשה ובאותו יום הייתה איזו אזכרה של מישהו מהמשפחה שלי.

מכיוון שהגעתי מהבסיס מאוחר וכולם כבר נסעו החלטתי לנסוע לבית הכנסת עם האופנוע.

הגעתי, כל המשפחה שם, דודים דודות, בני דודים בני דודות ועוד ועוד ועוד, הסתיים ה"אירוע" ואני, שהייתי ממש עייף, לא רציתי להתעכב יותר מדי, עליתי על האופנוע, משכתי צ'וק והנעתי.

התחלתי לנסוע כשהצ'וק חצי משוך ואז פתאום האופנוע זינק בטורים, הגלגל האחורי עוקף את הקדמי ואני מתגלגל לעיני כולם על הכביש שהיה מכוסה בכורכר עקב עבודות שעשו שם..

כמובן שכולם רצו אליי בהיסטריה ואני רק רציתי שהאדמה תבלע אותי מרוב פאדיחה...
אופנועים >>
לצפיה ב-'נעל עם חור'
נעל עם חור
19/01/2004 | 16:50
2
58
לפני כמה שנים, כשהייתי חייל, נסעתי על DR350 עם נעלי הצבא.
הנעלים כמובן נשחקו למוות מהקיק של האופנוע (מי ניסה להניע DR350 ביום קר?) ונוצר חור חביב בסוליה...
באתי להניע את האופנוע בבסיס, הרגלית כבר מקופלת, והנה הקיק נכנסה לחור בנעל, האופנוע מהבעיטה נשען לצד של הקיק ואני והוא נופלים...
דפקתי את הברך ברצפה עם כל המומנטום של האופנוע, הברך מתנפחת, אני בקצה הבסיס בלי יכולת ללכת, 1 בלילה.....
חודש צלעתי עד שהנפיחות ירדה (מיותר לציין שכבר אחרי יומיים נסעתי שוב על האופנוע, מניע ברגל שמאל)
אופנועים >>
לצפיה ב-''
19/01/2004 | 17:08
7
לצפיה ב-''
22/01/2004 | 04:58
3
לצפיה ב-'אני אבחר רק אחד'
אני אבחר רק אחד
19/01/2004 | 17:02
26
גיל 17.5, כיתה י"ב, נוסע על ה DT50 לבי"ס החקלאי בפרדס חנה.
כדי לא להרוס את התסרוקת (בכל זאת, לא מעט ג'ל היה מושקע עליה)
נוסע דרך הפרדסים כשהקסדה על היד ומבסוט מהעניין.
לפני השער צריך לחצות כביש ובמקביל אליו דרך עפר ברוחב שלושה מטר, עומד מחכה שהכביש יהיה ריק ממכוניות, רואה שהכביש ריק (וגם קצת לחוץ בזמן כי אוטוטו מתחיל השיעור) נותן גז רק כדי לראות שבזמן שאני חוצה את הכביש בדרך עפר שליד נוסעת לה מכונית (בטח באו להוריד את הילד/ה לבי"ס), מהצעירות והלחץ כמובן שלחצתי ברקס בריא ונעצרתי בדיוק בדרך של המכונית למזלי גם בעל/ת הרכב לחץ ברקס בריא ובמקום להיכנס במה שעמד לו בדרך הוא םשוט נעצר כשאני מול הפנסים שלו,
כמובן שישר התעשתתי, נתתי גז ונסעתי פנימה לתוך הבי"ס די מעצם המחשבה על מה היה יכול לקרות....

אופנועים >>
לצפיה ב-''
19/01/2004 | 17:06
15
זה קצת מצחיק אבל לא נורא לפני שלשוש שנים בערך הייתה התערבות ביני לבין חבר שלי מי יקפוץ איזה שהיא חומה עם אופנייםאז חבר שלי קפץ סבבה אב שאני באתי לקפוץ נתלתי לא טוב ואיבדתי את ההכרה ואני רק זוכר שקמתי ומצאתי את עתמי בבית חולים
אופנועים >>
לצפיה ב-'ימי התיכון העליזים'
ימי התיכון העליזים
19/01/2004 | 17:59
1
17
יום השמיניות הגיע, ואני ועוד חבר, שנינו מגיעים עם קטנועים לביה"ס החלטנו לעשות משהו מיוחד ליום שמיניות.
גירדנו בפדחתנו והחלטנו לרכב בתוך ביה"ס, ולהחנות את הקטנועים בכיתה.
ואכן יום הזוי זה היה, מאחר ו"הכיתה" הייתה בקומה השלישית, לאחר טיפוס על צלע ההר שביה"ס ממוקם בו, מצאנו דלת שנפתחה כדי להכניס ציוד, הכנסנו את האופנועים לכיתה, צילמנו כמה תמונות, ויצאנו...
כאן נגמר הסיפור? לא! בעודנו יוצאים, העלנו רעיון של להתחיל לרכב בביה"ס, מחפשים דרך יציאה אחרת, חולפים דלתות של כיתות שלומדות, מציצים החוצה לראות מה הרעש, בדיוק כשמצאנו יציאה, חולפים על פני מנהלת ביה"ס שטענה שזה מעשה חמור, ולא התנהגות נאותה.
:)
אופנועים >>
לצפיה ב-'גיל 16 וקצת קימקו DJX -'
גיל 16 וקצת קימקו DJX -
19/01/2004 | 18:55
35
שליח באמצע עבודה אחרי משלוח שנמסר ועוד משלוח בדרך בנסיעה בקיצור דרך

שמצאתי סמוך לכביש הראשי על דשא לח בלי יכולת לעלות על הכביש הראשי

בשל גדר הפרדה נוסע לי בסבבה 50 בערך וחושב לעצמי איזה סרט רק שאין פה

תומכים לעמודי חש... בבבבווווםםם התרסקות פראית האופנוע קדימה אני אחריו

אחרי התלשות פרועה (קלוזליין מטורף מהתומך של העמוד חשמל) שוכב על הגב

רואה כוכבים עצם בריח שבורה וקופצת להנאתה....

דרך אגב המשלוח נמסר והצלחתי להגיע לפיצה ושם כמעט התעלפתי והועברתי

למיון...
אופנועים >>
לצפיה ב-'הפעם אני מנתח, ללא צל ספק...'
הפעם אני מנתח, ללא צל ספק...
19/01/2004 | 18:59
21
מחנה את הDR לאחר נסיעה מאומצת בשטח.
אני עייף לא רואה בעיניים,
מדומם מנוע,
מוציא מפתח
ומתחיל ללכת מהאופנוע.
בום.
שכחתי לפתוח את הג'ק.
אתם קולטים פאקינג טמטום?
האופנוע עוד עמד את ה 5-6 שניות באיזון.
רכיבת שטח ללא נזקים הסתיימה בידית קלאץ ורגלית שמאל שבורות,
ושני הילדים של השכן שמחייכים עד היום בכל פעם שאני עובר.
אופנועים >>
לצפיה ב-'גיל 11 (מושב אתם יודעים אין דין'
גיל 11 (מושב אתם יודעים אין דין
19/01/2004 | 19:39
18
ואין דיין)התוכחתי עם החברה למי יש יותר אומץ....
ראשית יריתי לעצמי כדור של רובה אויר בכף הרגל ממרחק אפס דרך נעל ספורט (אדידס רום למי שזוכר...) כאב לי תופת אבל החברים אמרו שזה לא רציני וגם הם ירו לעצמם רק כדי לצרוח קצת אחרי....
החלטתי שצריך להראות להם מי הגבר
לקחתי את הטוסטוס שלי (זקס למי שמכיר) לקחתי תנופה של איזה 300 מטר ונכנסתי במתכוון בצמיג קידמי של טרקטור פיאט איטלקי התוצאה ברורה גם בלי שאכתוב אותה...
אגב קסדה לא היתה והגיל איננו טעות כתיב.
2. ביום הראשון שקבלתי את ה ER החנתי אותו במגרש החניה בעבודה כ 10 מ' מהשומר וצמוד לגדר השומר פתח את שער המסילה והפיל לי את האופנע..הטימטום הוא שכשהיתי סטודנט 4 שנים פתחתי וסגרתי שער כזה (בידיעות אחרונות).. אכלתי את הלב איך לא חשבתי על זה..טוב לפחות בלי נזק בגוף.

על זה נאמר
סוף נפילה בחוסר מחשבה תחילה
אלדד
אופנועים >>
לצפיה ב-'מצטער אני צריך שירשור נפרד...'
מצטער אני צריך שירשור נפרד...
19/01/2004 | 19:53
20
לא יכנס בדף אחד של הפורום...

בקטנה לחימום קל.

אופניים (לפני היותי רוכב...) מורכב על הרמה של אחי מנדנד רגליים שנכנסו בשפיצים של הקידמי.

שהועפנו שנינו ... חבלז בזבז...

זה רק לחימום כן? טיטו..
אופנועים >>
לצפיה ב-'הטמטום של ה '
הטמטום של ה
19/01/2004 | 20:59
18
שהוא מטומטם בעצמו, אבל היה מיקרה אחד שה לא ישכח.

שהייתי קטן, 16 וחודשיים (לפני חצי שנה), הסתיים יום לימודים
ארוך, אני והקאג'יבה יצאנו לסיבוב, 60% מילדי בית הספר עומדים
בחוץ ליד כיכר, ולפני עומדת מכונית, ה לא חושב שנית, משאיר
את רגל שמאל על האופנוע ומוריד את רגל ימין לאדמה... רגל ימין?
רגל ימין השרוך של הנעל הסתבך ברגלית ברקס והשאיר את
הרגל באוויר, כל הביה"ס צוחק, אני מנסה לקום ולא מצליח
כי הרגל עדיין קשורה הלך הגי'נס
אופנועים >>
לצפיה ב-'שיא הטמטום?'
שיא הטמטום?
19/01/2004 | 21:20
3
27
צולם (לא באיכות מי יודע כמה, אבל טובה תמונה אחת וגו').

GS500
נס הרים.
ברך ברצפה.
רגלית ברצפה.

בדיעבד - מפגר.

הייתי עושה את זה שוב?
ללא צל של ספק

Super Max
אופנועים >>
לצפיה ב-'עזוב ברך ברצפה ... אין כמו ...'
עזוב ברך ברצפה ... אין כמו ...
19/01/2004 | 22:19
22
קפיצות פריסטיילר במרכז המסחרי.
אין צילום, אבל יש לי עד

אופנועים >>
לצפיה ב-'נס הרים? בטוח?'
נס הרים? בטוח?
19/01/2004 | 22:57
44
לצפיה ב-'קבל על התמונה.'
קבל על התמונה.
19/01/2004 | 23:15
3
לצפיה ב-'תחנת דלק'
תחנת דלק
19/01/2004 | 22:24
25
לפני טיול, אני חושב האם למלא דלק או לא.... חברים ממלאים ואני, אחרי שפתחתי את המיכל וראיתי שהוא מלא כמעט לגמרי, התחלתי ללכת לקראתם עם האופנוע ולשאול את דעתם אם למלא או לא.
פרט שולי ששכחתי הוא שהכידון נעול..... מנסה להילחם בנפילה שלו, אך הוא בשלו, נופל הצידה בנונשלנטיות.... ודואג להסיר כל ספק.... אחרי שנשפך בערך כל הדלק מהמיכל (על הרגל שלי...) צריך לתדלק.
תוצאה סופית- 2 מתדלקות מסתכלות עליי ולא מצליחות להפסיק לצחוק.... אני- מודה לאלוהים שלא הספקתי להוריד את הקסדה- ככה שלא יזהו אותי....

סיפור אחר (לא שלי, אבל הייתי נוכח...) חבר עם DR350 עומד בירידה, רגל שמאל על הרצפה, ימין על הברקס. טלפון ביד וכיוך על הפנים.
פתאום הרגל מחליקה מהברקס, האופנוע מתחיל לזוז (כמובן בלי החבר) ונשכב על הכביש שלמזלו היה ריק...
אופנועים >>
לצפיה ב-'פעם ראשונה שלי על דו גלגלי.'
פעם ראשונה שלי על דו גלגלי.
19/01/2004 | 22:40
4
18
בקיבוץ איפשהו בדרום. בהתחלה של ירידה או סוף של עליה, תלוי מאיפה מסתכלים על זה. אני עומד עם חבר, שנינו בני 15 . הוא נותן לי לנסות וספה  שהוא משפר עם אחיו כבר מלא זמן.
אני: "כמו אוטו..בטח שאני יודע לנהוג על אוטו.. קלאצ' בטח קלאצ'.. "

שיחרור קלאצ (איטי.. בטח איטי) עם מצערת פתוחה עד הסוף והופה אני רץ מאחורי וספה לתוך הירידה.
אחרי 5 מטר הבנתי שלהחזיק אותה זה לא להיט, אז שיחררתי אותה לחופשי.
אחרי 50 מטר הגענו לבריכה של הקיבוץ והוצאנו אותה מהמים..
אופנועים >>
לצפיה ב-'ועוד כמה קטנות ...'
ועוד כמה קטנות ...
19/01/2004 | 23:10
2
18
1. לפני המון שנים (חורף 91-92), טיול של "מועדון הווספה החיפאי" (כן, פעם היה משהו כזה) - נחל צפורי תיכון (הקטע שמתחת לנופית, אז פי-נר).  את סיור ההכנה עשינו בסוף הקיץ, והמסלול תוכנן לחצות את הנחל במקום שהיה רדוד - בסוף הקיץ היה בערך 10 ס"מ מים ... דורי ומיכה צללו שם עם הכלים - לקח שעה להתניע את הסופר 150 של דורי, ואני לא זוכר מה עשינו עם הפלסטיק של מיכה (אני חושב שזה היה דיוק, אבל לא בטוח).

2. בטיול ווספות אחר לאזור הנגב, בדרך חזרה בלילה במתנ"ח יבנה נשבר הקלאץ' ... ישנתי שם ליד הווספה ובבוקר שלחתי אותה באגד חבילות לחיפה.

3. (לא שלי) - איזה ילדון בשכונה בדק אם יש ניצוץ בסטארדסט שלו, עם הפלאג ליד פתח הדלק... (הסתיים בטוב - רק הפלסטיק נחרך לפני שאבא שלו הפעיל מטף)
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה לא הח'ברה שהיו ב"מוטו" לפני 100'
זה לא הח'ברה שהיו ב"מוטו" לפני 100
19/01/2004 | 23:23
1
20
שנה? תמונות של גיצוצות ווספות בהשכבות?
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא, ההם התעסקו ברכיבת כביש בתל אביב'
לא, ההם התעסקו ברכיבת כביש בתל אביב
20/01/2004 | 08:54
14
החברה שלנו היו באזור חיפה (וכמה ירושלמים).
אופנועים >>
לצפיה ב-''
19/01/2004 | 23:29
1
לצפיה ב-'דברים מטומטמים על אופנוע'
דברים מטומטמים על אופנוע
19/01/2004 | 22:57
2
33
כן ... סיפורי גאווה.
אני עוצר עם ה-gs שלי בצומת מרומזרת וליידי
ממש צמוד אלי עוצרת בחורה בגולף (בחורה ממש יפה ומתוקה)
הסתכלתי עליה קצת, ופתאום "אווט אוף דה בלום" הייתי חייב להפליץ.
עכשיו, בדרך כלל כשאני מפליץ זה ממש מסריח, אבל באותו
יום אני חושב שנתקע לי בואש מת רקוב מסריח מהביל בתוך הקיבה,
זה היה כל כך מסריח הנוד הזה שהפלצתי שאני נחנקתי בתוך הקסדה !!!
לא יכולתי שלא להציץ במראה... ואני רואה את הבחורה בגולף, איך שהפצוף שלה התחיל להתעווט בתוך המכונית ... אוי.. לא נעים.

סליחה חמודה אם את קוראת את זה, זה אני על האופנוע מלפני יומיים
שהפליץ לך על החיים ועשה לך יום של תענוגות.

לימים ירוקים יותר ...
אופנועים >>
לצפיה ב-''
19/01/2004 | 23:12
3
לצפיה ב-' מספר אחד !!!! אין אין !!!!'
מספר אחד !!!! אין אין !!!!
21/01/2004 | 01:37
2
לצפיה ב-'ילדי ה"50"......'
ילדי ה"50"......
19/01/2004 | 22:59
23
(ז"א=אלה שנולדו בשנות החמישים...)

נהגנו מידי שבוע לבצע טיפולי החיאה לטוסטוסים (ICM) שכללו:
פירוק פלאג ודפיקתו על המדרכה - לצמצום מרווח,
גירוד כיפת הבוכנה עם מברג (דרך פתח הפלאג)
נשיפות חזקות בדיזה ו......
כמובן -שריפת האגזוז.

ובצהרי יום הרה גורל ירדנו ק' ואנוכי עם מפלטינו בידינו, וגלון בנזין אוורירי לקומת המסד של בית הדירות ושם בתנופה רבתי שפכנו דלק והצתנו - מעשה שבשגרה.

אלא מאי-
אחזה האש הדלק ובמיכל ועלתה בסערה בחדר המדרגות מעלה מעלה......
לא זוכר איך ולמה - הצלחנו לכבות בלי התערבות מקצועית.

המחיר-

שבוע עבודה בניקוי וסיוד קירות חדר המדרגות המפויחים, ולקח שלא נשכח...

אופנועים >>
לצפיה ב-'בקטנה'
בקטנה
19/01/2004 | 23:01
20
שעת בוקר מוקדמת
אני עולה על המדרכה כדי לעצור מול פיצוציה
נותן קצת גז כדי לטפס "בעדינות"
הלחות על המדרכה החלקה מעיפה אותי ואת האופנוע כמעט לתוך החנות
אני לוחץ על הבלמים בחוזקה
ומוצא עצמי משוטח על הדלפק שהאופנוע עוד מטרטר על הצד מאחורי
לתשובת הקופאית אם אני בסדר עניתי שסה"כ רציתי סיגריות ואני קצת לחוץ בזמן אז מיהרתי
את תגובתה ניתן רק לתאר כשילוב בין הלם להיסטריה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שרשור טאגליין!'
שרשור טאגליין!
19/01/2004 | 23:07
1
14
לפני 11 שנה, בגיל 15, דיסקוטק בירושלים.
יושבים בחוץ עם החבר'ה שכבר יש להם אופנועים (Xים וWים), ובחור אחד נותן לי X לסיבוב, אחרי שהוא מוודא ש"בטח שאני יודע לרכב".
לוקח סיבוב במגרש חניה ומתהפך אחרי 5 מטר מול איזה 100 איש.
נהייתי אדום מהפאדיחה אז חזרתי הביתה...

אופנועים >>
לצפיה ב-'סיפורים...'
סיפורים...
20/01/2004 | 00:17
11
כמשלוחן:
1.שבוע ראשון בעבודה לחץ משלוחים והנה אני חוזר ממשלוח ואפשר לנשום איזה 2 שניות כשהפיצה עוד בתנור מוריד את הקסדה ושותה משהו.
יוצא למשלוח בהיסטריה ועומד ברמזור כ-15 מטר מהפיצריה שליח אחר עומד לידי ואני מסתכל עליו והוא עלי פתאום אני שומע שקוראים בשמי אני מסתכל וחבר שלי באוטו שלא מחכה לירוק מסמן וצועק לי קסדה קסדה (יש לציין שהאוטו היה מלא באנשים שאני מכיר) יד על הראש שיט שכחתי את הקסדה אני רולק ליד המדרכה את המדרכות/רמפות עזר לאנשים שחוצים המעבר חציה עם עגלות ומחליט לעלות על המדרכה עם הFOX כמו ילד מפגר אני נותן גז עד הסוף ועולה הגלגל הקדמי עולה למעלה ואני על הרגליים (פה שיחררתי גז) הגלגל הקדמי יורד ואופס נתתי גז עד הסוף הטוסטוס עץ אני אחריו ומספיק לעצור לפני חלון ראווה של חנות ברגע זה החברים באוטו לא מבינים מה קרה ירוק הם נוסעים ומסתכלים וקולטים אותי מרים את הטוסטוס (שנפל בעצירה) ומתפוצצים מצחוק... (גם השליח החרא שלא שאל למה אין לי קסדה צחק)

2.שבוע שלישי עם פיאג'ו סי (גנבו את הFOX) הבוס שלי מראה איך להתניע (בלי הפדאלים) תעמוד ליד תלחץ פה תרוץ ותן גז (?!) טוב... למחרת עשיתי אותו דבר רק שהכלי היה קר וב10 ניסיונות הראשונים הוא לא נידלק (פיצה כבר בארגז-טעות) עוד ניסיון פתאום נידלק (אני עם הגז ועומד ליד הכלי) הכלי מתחיל לנסוע אני אחריו (עם יד על הגז) ננעל הגז ושלום לטוס טוס שתפסתי איכשהו ובום עלי עם כל הדלק... ופיצה הפוכה...

במהלך שיעור לעד 500 העוז מורה קורה יל בדיוק בקטע של הפרסה בשמניות אני נועל קדמי הטיה ופתאום אני עומד עם רגליים פסוקות וGS שוכב לי ליד הביצים...

ל-GiladZX6R מה עם השילדה שלה הבנדיט אחרי הנפילות ?
ל-erezshlez אחי הרגתה אותי עם הקטע של הנאד לא יכלתי לנשום מרוב צחוק ולא ליקרוא מרוב דמעות קבל
אופנועים >>
לצפיה ב-'חורף 91 האיילון מוצף לראשונה'
חורף 91 האיילון מוצף לראשונה
19/01/2004 | 23:53
2
20
ערב, אני עומד על הגשר במחלף הרכבת ומסתכל למטה על האומללים שתקועים עם המכוניות במים עד גובה המותניים.
ואז, בחוכמה רבה אני נכנס לרחוב (שמו "שפע-טל" כמדומני) המקביל לאיילון שבו יש מין קיצור דרך שכזה מתחת למחלף, מגבעתיים אל מתחת לבורסה ברמת גן. רק מה, הרחוב משוקע ויורד כמעט עד לגובה האיילון, וכמובן שכולו מכוסה בסחף עמוק, 20 ס"מ של בוץ דביק מלא קרשים ושאר ג'יפה. רק שבחושך שהיה לא ממש ראו את זה.
פתאום אני מרגיש כאילו אני נוסע על חמאה, תוך שניה אני על הרצפה והאופנוע עלי. נסיון לקום מגלה לי שהרגל שבורה היטב, ואני שם לבד בלילה, בחושך, בגשם.
מזל שממול, במרחק 200מ' בערך היתה מכונית כיבוי-אש שניסתה לשאוב את המים. זחלתי אל הצופר וצפרתי עד שהם שמעו ובאו.

החוכמה הזו עלתה לי ב-4 חודשי גבס ובפרידה מאופנועים ל-11 שנה
אופנועים >>
לצפיה ב-'את זה אני דוקא זוכר...'
את זה אני דוקא זוכר...
20/01/2004 | 11:57
8
לצפיה ב-''
20/01/2004 | 12:36
3
לצפיה ב-'לא מזמן'
לא מזמן
20/01/2004 | 00:31
2
14
אני יוצא מהספורטק בת"א, כולי קרוע מעייפות.
עולה על האופנוע, מתניע, כולם מסתובבים לראות את ה"אופנוען". אני מפמפם קצת בניוטרל בשביל הדאווין, מכניס לראשון, נוסע איזה 10 ס"מ נתקע ונופל. מזה נופל?? .... מתרסק. שכחתי לפתוח את המנעולים (את שניהם) !
כל הספורטק נקרע עלי מצחוק (אני מדבר על כ100 איש).

מאז לא שכחתי יותר
אופנועים >>
לצפיה ב-'גררר, ספורטק, גרר...!'
גררר, ספורטק, גרר...!
20/01/2004 | 00:33
1
14
אני ףא פעם לא מצליחה למצוא שם את המקום שבו נכנסים פנימה ותמיד חונה בחוץ ליד כל הפחיות - פוי!
אופנועים >>
לצפיה ב-'מה הבעיה?'
מה הבעיה?
20/01/2004 | 00:38
13
את נכנסת לחניה ואז ליד הקיוסק יש שער ברזל גדול שאמור לחסום את הגישה לרכבים, אבל גם כשהוא סגור אפשר להכנס עם אופנוע (גם כבד).
אופנועים >>
לצפיה ב-'יצאתי עם קטנוע לעקיפה של BMW ....'
יצאתי עם קטנוע לעקיפה של BMW ....
20/01/2004 | 00:54
37
נו יצאתי לעקיפה במהירות של 120 קמ"ש של BMW ישן עם גג נפתח...

הארס מהפחית גם יצא לעקיפה מיד אחרי...
כולל קיק +הסטה של ההגה (מי צריך מראה.. ) ואני ברחתי ... בכורכר על 120 עם קטנוע בזוית מספקת להגיע למפגש נחמד עם העצים...

למזלי 100 מטר קדימה ערמת חול ...

10 מטר לפני נעילה והופ התעופפתי לערמת החול.

קמתי ניקיתי החול מהבגדים והמשכתי לרכב...

רק חימום ....
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש בקטום שלי שמן בשלדה.'
יש בקטום שלי שמן בשלדה.
20/01/2004 | 01:19
25
למה זה חשוב?
כי בנסיעה רצופה של פול גז, אם יש קצת יותר מדי שמן  כל העודפים לא מספיקים להתעבות בשלדה ונוזלים החוצה דרך הצינור ניקוז שנמצא מאחורי המנוע ולפני הגלגל האחורי . DA
נוסע אחרי חבורת אופנועי כביש על איזה 180 מבית אלפא לצומת נבות. קטע ישר עם עיקול קטן ליד בית הכלא.
אז האופנוע עוד יכל יותר מהר (יחסי העברה ומסכה גדולה) אז לא שמתי לב לפול גז. בעיקול - באיזה 180 הצמיג האחורי שהיה מרוסס שמן היטב מכניס אותי להחלקה עם עיוותים עזים בכידון - אה-לה גרנד פרי.
הייתי בטוח שזה איזה מכת רוח יוצאת דופן   - פה הטמטום מספר אחד.
כאילו זה לא מספיק - ממשיך לרכב חזק עד הצומת.
מסתכל למטה בצומת - הרבה יותר מדי שמן על האופנוע - זה כבר לא מהשרשרת ששומנה בבוקר.

עוצר בתחנה. עצבן מהנזילה. עוד רווי אדרנלין מהקטנה המאוד גדולה בעיקול ליד הכלא.
יורד מהאופנוע.
בודק שמן - כשהמנוע עובד
שפריץ נאה ובריא של שמן עף לו לכל הכיוונים.
עוברות איזה 2 שניות עד שאני מבין למה.
מדומם מהר.
עכשיו לנקות את הכל.
לבדוק שיש מספיק שמן להמשיך לרכב הביתה (די קרוב).

ככה זה שאת כל מנת הריכוז היומית מורידים בהלוך - חזור בגלבוע.
אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב, הנה כמה-'
טוב, הנה כמה-
20/01/2004 | 03:20
8
28
1) אחרי אימון מגרש שלי ושל חבר (לא אתה טיגר) הוא עם ZZR600 אני עם ה-GZ הנאמן שלי, כמובן שגם נסעתי קצת על האופנוע שלו. שמח יצאתי לכיוון העבודה, הגעתי לסיבוב, בטוח בעצמי הורדתי את האופנוע להטיה יפה וחשבתי: "אולי אפשר עוד קצת..." אז ניסיתי, ירד, החזיק, ניסיתי עוד, החזיק, ניסיתי עוד (הרגל כבר ישרה קדימה כי אי אפשר אחרת) ואז האופנוע אומר לי:"די!!!! עד כאן!!!" ושולח אותי ל- LOW SIDE קטן (מהירות לא גבוהה).

2) גיל 16, DT של חבר , אני נוסע, פעם ראשונה על אופנוע (חוץ משיעורי הנהיגה), לוחץ על הבלם הקידמי חזק מידי, הגלגל האחורי עולה לאוויר ובמזל יצאתי ללא פגע ואפילו את האופנוע הצלחתי להחזיק.

3) הגעתי לעבודה, אני מדומם מנוע, מוריד רגלית וניגש לתיקי אוכף להוציא את השרשרת ואיזשהו שוטר בא עם חבר שלו לראות את האופנוע- טעות ראשונה, הרשתי לו... הנ"ל נוגע בו קלות (האופנוע בניוטראל והריצפה עם עליות וירידות) האופנוע מתגלגל מילימטר קדימה ומקפל רגלית תפסתי אותו שניה לפני שהוא פגע בריצפה...

4) אני בשיעור נהיגה על ה-GS, ממש בהתחלה, רק לומד את עניין "התחלת נסיעה/עצירה", (מיגרש הלימוד צמוד למיגרש החניה של הרכבת) ילד מתלהב יוצא מהחניה, לוחץ גז עד הסוף, חצץ ושאר מיני ג'יפות עפות לי לתוך הקסדה לתוך העניים, מתוך אינסטינקט אני מנסה להגן על הפנים ועוזב את האופנוע שמשתטח על האספלט...

5) (של חבר) בנדיט 1200, הוא הגיע לבקר אותי בעבודה, באיזשהו שלב הוא מחליט ללכת, מניע את האופנוע אבל הוא היה בראשון, עזב את האופנוע שטס לו לתוך העמוד הקרוב...

6) (לא שלי) היייתי בשיעור נהיגה, עברתי בשפרינצק וראיתי שם R כלשהו (נדמה לי 750) מנסה לצאת לכביש (יש המון מכוניות) הורדתי הילוך וסימנתי לו להשתלב, הוא בפוזה עולה מהמקום לווילי, ראשון, שני, שלישי, יורד מהווילי ונימרח על הכביש... הוא שכח להוריד מהגלגל הקידמי את מנעול הדיסק...
אופנועים >>
לצפיה ב-'מספר 6...'
מספר 6...
20/01/2004 | 03:38
16
הרגת אותי !!!
אני ממש
איזו מכה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מס' 6'
מס' 6
20/01/2004 | 09:01
1
17
Are u taking a ride on us?

אופנועים >>
לצפיה ב-'ממש לא לצערי...'
ממש לא לצערי...
20/01/2004 | 11:19
15
חלקי הפרינג התפזרו להן ברחוב והרוכב עף על מכונית חונה
מזלו היה שהוא היה עם חליפה מלאה והפגיעה לא היתה קשה במיוחד,
רק מכות יבשות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מספר 6 לא הגיוני לי...איך ווילי?'
מספר 6 לא הגיוני לי...איך ווילי?
20/01/2004 | 11:15
3
10
לצפיה ב-'אז ככה-'
אז ככה-
20/01/2004 | 11:22
2
15
זה קרה כמה שזה נשמע מוזר,
ההוא פימפם בגז לפני היציאה, זרק קלאץ' ועלה לווילי (לא צריך הרבה תנועה עם הגלגל הקידמי בשביל זה),
כשהוא ירד בחזרה על הגלגל הקידמי, הגלגל הסתובב והמנעול דיסק נתקע...
אופנועים >>
לצפיה ב-''
20/01/2004 | 11:24
3
לצפיה ב-'הבנתי...'
הבנתי...
20/01/2004 | 11:26
3
לצפיה ב-'מספר 6 '
מספר 6
22/01/2004 | 13:56
15
מחחזקים שכנראה נשמע אי פעם...
אופנועים >>
לצפיה ב-'סיפור הטמטום'
סיפור הטמטום
20/01/2004 | 07:41
13
(לא שלי) - איזה חבר אם טרקטורון Bombardier DS 650 חדש חדש מהחברה רוצה לבדוק דלק במיכל. אבל מה - היה חושך. אז החכם ברוב חוכמיותו מדליק את המצית מעל לפתח המילוי של מיכל הדלק (שהיה פתוח). אלמלא זינוק שלי עליו ועל המצית שלו בשנייה האחרונה שנינו היינו הופכים לפחם.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אצלי זה קרה בטסט '
אצלי זה קרה בטסט
20/01/2004 | 11:09
1
34
טסט שלישי...
המקום:נתניה איזור התעשיה הישן.
הטסט התחיל כשכולם הניעו והתכוננו לצאת ורק אני לא מצליחה להניע, הטסטר חוזר אלי, שואל לשמי ואומר לי "אנבל...שמעת פעם על כפתור המדומם" השבתי..."אממממ לא?" "המורה שלך לא הסביר לך על זה?" שאל  בפליאה.
היה נוח להפיל את חוסר תשומת הלב שלי למורה עליו ולכן אמרתי שלא, הטסטר הסביר לי ויצאנו לדרך.
אחרי כמה סיבובים בתוך איזור התעשיה יצאנו לכביש הראשי לכיוון מחלף חבצלת הטסטר החליט שאהיה ראשונה ("אנבל בואי לראש הטור") ואם אסע לאט שיעקפו אותי, הגעתי ראשונה למחלף שם פנינו ימינה לכיוון בת חן ועמדנו ממש בכניסה. שם הודיע הטסטר שהסתיים הטסט!
אני מזכירה...הסתיים הטסט!!!
הייתי ראשונה ופשוט פירססתי במקום, פתאום אני רואה שכל התלמידים ממשיכים ישר אחרי הטסטר לכיכר ושם מסתובבים.
"איזה דפוקים" אני חושבת לעצמי כמעט בקול רם...
כשהם חוזרים אני כבר מתכוננת לנסיעה בחזרה, והטסטר שוב פונה אלי בשמי...
"אנבל..."
- "כן?"
"את יודעת למה קיים קו ההפרדה שעברת עליו עכשיו?"
-"אופס..."מדובר היה בקו הפרדה ברוחב של שטח הפרדה עם עצים...

תשמעו...אני לא יודעת מה יותר מצחיק, עבירת התנועה שביצעתי או העובדה שעדיין הייתי במתח אם עברתי טסט או לא.

אופנועים >>
לצפיה ב-'אופו האייקון של הנעל? '
אופו האייקון של הנעל?
20/01/2004 | 19:24
14
את הסיפור הזה נוAה עוד לא שמעה...
והיו רבים אחרים
אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב...'
טוב...
20/01/2004 | 11:38
3
21
אחרי עשרים שנה של נסיעה, יש כמה, אבל אחד משעשע...
קיץ 97' , אני עובד כטבח במסעדה ביפו העתיקה. הבוס שלי (חזר מניו יורק מלא בשאיפות...) מקבל הודעה מספק הדגים שלו ש"יש לי טונה שלמה וטריה"...(אין, אגב, מצב לנ"ל ליד חופי הארץ). הוא עושה את החשבונות שלו- מבקש שאצטרף ושנינו עולים על הדיוק 150 קירור מים שהיה לי אז. מגיעים לספק- אכן מתגלה לעינינו דג של מטר פלוס. הבוס שלי חושב קמעה- ומרים טלפון למיקה (שאותה הכיר מגלגול קודם...) - היא מתעקשת שאין זו טונה אלא פלמידה. הבוס שלי גרידי, לא מוכן לשמוע. הסיכום:נגיע אליה עם הדג...אם זו טונה היא תקנה אותה במשותף איתו...

הסיטואציה היא כזו:
שני מבוגרים על קטנוע (ממהרים מאוד- לפני שיתחיל הלחץ במשמרת),
דג שיושב (לא נכנס אפילו) על הארגז ובולט לכל צד הרבה יותר מהמראות.
שעת אחה"צ עם פקקים מאיזור יפו העתיקה בואך ת"א...

בקיצור... נסיעה איטית והשתחלות בין טורי המכוניות כשהדג הנ"ל (כמובן שפלמידה) "מלטף" עם זנבו וחרטומו כמעט כל מכונית שעמדה בפקק הנ"ל, כל כמה מטרים "פלאאאפ" , ועוד מראה (או יד של נהג...) קיבלו "מתנה" ריחנית...והצעקות...כן הצעקות- רק כשהתרחקנו מספיק והנהג כבר קלט מה ליטף אותו...
ייזכר כיום משעשע ביותר.

זהו בערך,

קרו- אסון

אופנועים >>
לצפיה ב-'אנטיאס אולי'
אנטיאס אולי
20/01/2004 | 12:41
4
לצפיה ב-''
20/01/2004 | 22:39
2
לצפיה ב-' נכנסת לחמשת הגדולים'
נכנסת לחמשת הגדולים
21/01/2004 | 14:58
7
לצפיה ב-'נסיעה ראשונה באופנוע ראשון שקניתי'
נסיעה ראשונה באופנוע ראשון שקניתי
20/01/2004 | 12:25
31
כולי מלא התרגשות, נותן גז והכלי לא זז.

מה לעשות שצריך לפתוח את המנעול בגלגל הקדמי !!
אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב אז ממשיכים.'
טוב אז ממשיכים.
20/01/2004 | 13:03
16
לאחר קניית ה600F, קיבלתי הזמנה ממישהי שהכרתי לבוא איתה למסיבת סיום קורס קצינות.

מאושר עד הגג החלטתי כי אני נוסע, אבל אשים את החולצה למסיבה בתיק המיכל היות והיה קיץ ורציתי להגיע רענן ולא עם חולצה מוכתמת מזיעה בדרך.

נוסע לי להנאתי ל"תפוז" ברישפון, ומגלה כי הכביש הופך לאספלט משובש, ומשם לשברים של אספלט, ומשם לשביל דחוס.
עד שם הכל עוד היה בסדר,

ואז זה הפך לחול.
לא חול רטוב או משהו.

חול ים.
רך וטובעני.

ואני עם יצר החרמנות הגואה בראותי את כל הקצינות החדשות שהולכות להיות שם, לא מוכן לוותר וממשיך לרכב.
מעיף חול לכל הכיוונים, כולל לתוך ניסן טראנו עם גג שמש פתוח שנסע מאחורי (הגיעו מלאים חול...) עוצר סוף כל סוף בכניסה מזיע, נוטף זיעה עם ריח של קלאץ' ושמן שרוף נודפים מהאופנוע וגם ממני הסתבר לי לאחר מכן.

חולצה הוחלפה, וגם רפידות קלאץ' בתחילת השבוע לאחר מכן.
אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב ננסה'
טוב ננסה
20/01/2004 | 13:20
11
חוזר מהעבודה. השעה בערך 2:30 בלילה.

תיכף אחרי הפניה "ועידת פיסגה" של שוטרים.
אולי 3 ניידות עוצרות רכבים לבדיקת רשיונות.
פה המקום להחמיא למשטרה על ההחלטה לרכז מאמץ ולבדוק את כל ה2.5 רכבים שעברו שם בשעה הזו.
לעיניננו.
ד"א אגב האופנוע DR-350 ללא מראות ווינקרים.

אני מנסה להתחמק דרך הנתיב השמאלי אבל מתנדב אמיץ של המשא"ז קופץ לאמצע הכביש ועוצר אותי.

עוצר בצד ומתחיל להריץ בראש תרוצים על האין מראות וכולי.

מתנדב מנומנם אחר בודק לי את הרשיונות וכבר עומד לשלח אותי לחפשי מבלי לשאול שאלות מיותרות כשלפתע אני שומע מאחור:

"תגיד,למה אין לך מראות?"

(את השורה האחרונה יש לקרוא במבטא כבד של ערסית)

מסובב את הראש ורואה את השוטרת הכי אבל הכי פרחה שראיתי בחיים.

אני מתחיל לחרטט לה משהו על זה שעל הבוקר,כלומר עוד כמה שעות אני יוצא לטיול בשטח אז פרקתי אותן שלא ישברו.

להפתעתי זה עובד והיא בולעת את הלוקש ומחזירה לי את הרשיונות.

כאן מתחיל הקשר לשרשור מופלא זה

אני דוחף את הרשיונות לכיס מניע משלב לראשון משחרר קלאץ והאופנוע נכבה.

מסנן קללה לעצמי וחוזר על התהליך. האופנוע נכבה.

אני חושב לעצמי אולי הוא קר וצריך יותר גז????

מניע והפעם נותן גז והאופנוע נכבה.

בקיצור דמיינו את התמונה הבאה.

רוכב אופנוע עומד ליד חבורת שוטרים ונותן מכות גז רק כדי לכבות את האופנוע תיכף אח"כ.

לאחר עוד כמה נסיונות התנעה כושלים נפל האסימון/נדלקה המנורה הרמתי את רגלית הצד ונסעתי משם.

אופנועים >>
לצפיה ב-'שביל המוביל...'
שביל המוביל...
20/01/2004 | 14:48
6
20
קו נתניה בערך. פול גז על באמפים שהשאירו השלוליות שהתיבשו, ריחופים ארוכים ומהירים בקצב הולך וגובר. הצלב-על ננעל על החבר מלפנים והמרחק הולך ומצטמצם... עוד מעט יצטרף עוד סיפור השפלה לרפרטואר...
אה... למה הוא עצר? ומה זה הדבר השחור הזה שמתוח פתאום לרוחב מסלול המוטוקרוס שלי? שיט!!!! כביש!
וככה אני עובר כביש בגובה של 20 ס"מ ובמהירות תלת ספרתית מצד לצד...
החבר משוכנע עד היום שעשיתי את זה בכוונה וככה אני חוצה כבישים. במקום סיפור השפלה יש לי הטפה קבועה כל פעם שאני עוקף אותו...
אופנועים >>
לצפיה ב-'בקיצור, חי בנס'
בקיצור, חי בנס
20/01/2004 | 18:39
1
5
לצפיה ב-' שני סוכר בבקשה וכן, צודק'
שני סוכר בבקשה וכן, צודק
20/01/2004 | 19:49
5
לצפיה ב-'מוכר. '
מוכר.
21/01/2004 | 15:00
3
14
גם המקום... גם הסיפור

אותו כנ"ל קרה לשדון, באותו מקום. השותף היה
שביט... זוכר לי את זה עד היום.

אופנועים >>
לצפיה ב-'אתה!!!'
אתה!!!
21/01/2004 | 16:59
2
11
יה עובר-מתחת-לבנינים-ולא-עולה-להגיד-שלום אחד! לא מדבר איתך!

טוב, נו...
אופנועים >>
לצפיה ב-''
21/01/2004 | 19:14
1
11
זה היה יום שבת....

מה עכשיו תגיד ?

אופנועים >>
לצפיה ב-'גם כן תירוץ...'
גם כן תירוץ...
22/01/2004 | 10:46
9
אתה אמור לדעת שאצלינו עובדים גם (ויש האומרים בעיקר) בשבת...
אופנועים >>
לצפיה ב-'הנה עוד סיפור : "תן קיק"'
הנה עוד סיפור : "תן קיק"
20/01/2004 | 16:08
1
25
TT600 הישן עשה בעיות והוחלט לבצע בו כמה בדיקות שגרתיות. כנראה העבודה הקשה והסנפת אדי הדלק עשו את שלהם, אחרת איך אפשר להסביר: הוצאתי את הפלאג, חיברתי אותו לכבל שלו, ואז אני צועק לאחי - תן קיק! כאשר אני מחזיק את הפלאג ביד, במקום להניח על המנוע, ומצפה לראות ניצוץ.

ניצוץ לא היה, אבל קפצתי מטר באוויר כאשר עבר דרכי הזרם הלא חלש.

לקח בזול: אל תהיה חלק ממעגל חשמלי! כואב!
אופנועים >>
לצפיה ב-' זה לפני שליפפו אותך בנחושת '
זה לפני שליפפו אותך בנחושת
20/01/2004 | 16:27
7
סליחה - פלטינה

אופנועים >>
לצפיה ב-'שלי לא משהו'
שלי לא משהו
20/01/2004 | 16:13
9
מצטער, עוד לא צברתי מספיק ניסיון...
בכל מקרה, הגעתי לבית ספר כשהייתי די חולה על הקטנוע בבוקר יום ראשון.
החנתי אותו אבל הייתי צריך להזיז עוד קצת קדימה כדי שקטנועים אחרים יוכלו לצאת מאזור החניה על המדרכה.
ברוב חוכמתי/עצלותי/עייפותי/חולותי הורדתי את הקטנוע מהג'ק אמצע ולא כל כך החזקתי אותו.
המדרכה שהייתה נטוייה ובירידה לא תרמה לעסק וגרמה לקטנוע ליפול, להחליק ולהתקע באוטו שמאחוריו.
עוד מאותו מקרה, הקסדה הייתה על המדרס רגליים וכשהקטנוע נפל, הקסדה התגלגלה לכביש ובמזל לא נדרסה (מאוטו שעבר מילימטר לידה).
כל זה מול החברים בבית ספר, פאדיחות...
אופנועים >>
לצפיה ב-'עוד אחד'
עוד אחד
20/01/2004 | 16:37
1
18
את הטסט הראשון שלי על אופנוע עד 500 סמ"ק עשיתי על ג'אווה...

האופנועים בביה"ס לנהיגה היו מתוחזקים בצורה הגרועה ביותר שיכולה להיות ואני ביום של הטסט קיבלתי את האופנוע ה"מוצלח" ביותר, אחד שהיה כ"כ מוזנח שבנס נסע והיה יכול להופיע בריפלי'ס בלי בעיה..

יוצאים לטסט, אני אחרון בשיירת הברווזים, הטסטר אחריי, פונים ימינה באיזור צור שלום בקריות ומיד אחרי הפנייה האופנוע נכבה..

הטסטר עוצר לידי ומפטיר בזילזול "אם היית יודע להוריד הילוכים כמו שצריך לא היה נכבה לך האופנוע".

אני, שבאותו רגע הייתי בקריז וחיטטתי במנוע בכדי לחפש את הסיבה לדימום הפתאומי סיננתי לעברו בעצבים "לך תז#@יין !"

הטסטר עוצר לידי בעצבים ומתחיל לצעוק עליי.

אני מבקש ממנו שיבין אותי כי אני בלחץ אטומי ושלא יקבע עובדות סתם לפני שהוא בודק את הבעיה ומראה לו את הסיבה לדימום המנוע - צינורית הדלק נקרעה והשפריצה על כל המנוע ועל הרגל שלי...

אחרי שהוא נרגע קצת חיברנו את הצינורית וניסינו להניע ללא הצלחה..

הטסטר עולה על האופנוע ללא קסדה ואומר לי "דחוף"..

דחפתי את הכולירה איזה קילומטר לפחות כשהוא ללא קסדה , אחרי שהניע הוא הרכיב אותי חזרה לקטנוע שלו ללא קסדה ואומר לי "אתה יודע איך להגיע למגרש.."

את הטסט לא עברתי...כנראה שבכ"ז הוא לא סלח לי על הקללה..

איזה מז%#יין...
אופנועים >>
לצפיה ב-'פאדיחה של טסטר, סיפור אמיתי.'
פאדיחה של טסטר, סיפור אמיתי.
20/01/2004 | 17:15
37
"הוצאתי עוד שלושה טמבלים לטסט ממשרד הרישוי בתלפיות. שני חיילים
ואיזה מפגר אחד.. יריב קוראים לו. בקיצור ההם נוסעים לכיוון גילה,
ועושים סיבוב חזרה לתלפיות. אני אחריהם על הקטנוע, גומר את הסיבוב
והופה, נגמר לי הדלק.
מה יכול להיות יותר מבעס מלדחוף קטנוע 250 מגילה לתלפיות (2-3 קילומטר),
נכון..

גשם !

שטויות.. תוך 40 דקות אני בחזרה במגרש.. נחליף בגדים.."

מיותר לציין שעברתי את אותו טסט..
אופנועים >>
לצפיה ב-'חביב משהו'
חביב משהו
20/01/2004 | 16:40
1
11
לפני כמה שנים, היה ברשותי GS.
קניתי אתו מבחור בחולון, ואני בערך 45 דקות רכיבה משם.
רכב לי בלילה הביתה, באמצע הדרך, כביש מהיר,
האופנוע מתחיל לגמגם קשות, אני כבר
מצליח איכשהו לרדת לשוליים, ואיך שאני עוצר הנבלה נכבה.
אני נותן סטארטר, מניע, ואחרי שתי שניות נכבה.
ככה אני ממשיך במשך דקות ארוכות ומתחיל להכנס ללחץ שנפלתי
לאללה עם האופנוע שקניתי.
בסוף....
אני נזכר שיש ברז דלק ושצריך להעביר לרזרבי
אופנועים >>
לצפיה ב-'עוד סיפור'
עוד סיפור
20/01/2004 | 16:56
10
משיעור נהיגה לעד 500...
אני נוסע למתרגל לי העברת הילוכים באיזור ה"יותר גדול" והעוזר של המורה לנהיגה אומר לי אל תעבור את הקו הלבן האחרון יש שם ליכלוך וכבר כמה חברה ניכנסו בגדר... (מגרש חניה גדול שמשמש כשוק בימי ראשון)
אני נוסע וחוזר ככה מספר פעמים טוב עכשיו נגיע להילוך רביעי ואז נוריד...תוצאה מהירות קצת גבוה מדי הגדר מתקרבת ואני רואה את הקו האחרון לוחץ על קידמי ולא מספיק נועל קידמי ולא מספיק נועל גם אחורי ומחליק (הליכלוך היה על הקו ליפני אחרון!!!) מאבד קידמי נופל שמאלה הGS אחרי מגיעים לגדל... ולא לא נגעתי עצרתי בול לפני אבל מה האופנוע עצר לי כשרגלי שמאל על הפלסטיק של הנעל ואני לא יכול לזוז לוחץ על המדומם (האופנוע לא ניכבה) ואני במרחק כמה עשרות מטרים אולי מאה... כולם עסוקים ואני לא יכול לזוז לוחץ על הצופר ומתפקע מצחוק...

תודות לירון שהיתבלבל בקו ותודות למגן מנוע שמנע מעיכה של 2 הרגליים !
אופנועים >>
לצפיה ב-'"תחנת משטרה"'
"תחנת משטרה"
20/01/2004 | 17:53
2
15
בעווני הרב אני גם מתנדב במשמר האזרחי בישוב (לפי הגרסה שלי אני יכול לרכב עם תחתונים בלבד ולא יעשו לי כלום), לא ניסתי עדיין.

ערב אחד הייתי בנקודת המשטרה,ומצאת את עצמי כמעט לבד לאחר שכולם יצאו לסיור.

כמובן שהשעמום התחיל לבצבץ לו, ופה אני מתחיל לחשוב איך מעבירים את הזמן.

תוך דקה שתיים אני מחליט שיהיה מעניין לעלות עם האופנוע את הרמפה שמיועדת לנכים הנמצאת לצד המדרגות,ולפי התכנון לאחר שאשלים את החלק הזה,לסיים ב"BURNOUT, ותו"כ סיבוב של 180 מעלות...לצאת החוצה שוב דרך הרמפה שבכניסה.

תכנונים לחוד וביצועים לחוד

מה שיצא זה כניסה ברייס עצבני לתוך אולם ההמתנה בתחנה,לחיצה על הבלמים איבוד שליטה והחלקה על המרצפות ביחד עם האופנוע עד שנעצרנו בשורת הכסאות בכניסה לחדר החקירות.

התוצאה :
כנף קדמית סדוקה ואגו ברצפה
אופנועים >>
לצפיה ב-'תחזיר, תחזיר את הניק הקודם'
תחזיר, תחזיר את הניק הקודם
20/01/2004 | 18:12
1
5
לצפיה ב-'למה, יותר טוב?? שנעלה סקר ?'
למה, יותר טוב?? שנעלה סקר ?
20/01/2004 | 18:46
1
לצפיה ב-'החלקות'
החלקות
20/01/2004 | 20:07
11
כשעוד סוזוקי שלטו בארץ הקודש, נסענו אני וחברה שלי (אשתי לעתיד) על הסוזוקי 400.
מירושלים עד חוף ינאי הכל הלך למישרים, גופיות, מכנסיים קצרים, והנאה אינסופית. (המעילים והג'ינסים בתיק קשורים מאחור).
ביציאה מהחוף בסיבוב הראשון עם צמיגים שכל מילה תהייה מיותרת ולבוש .....
אני נוסע אחרי אופנוע "קצת" יותר ספורטיבי משלי ומחקה איך הוא משכיב את האופנוע.
הוא משכיב את האופנוע מדהים, ואני משכיב את האופנוע אחריו עוד יותר מדהים כך שאני וחברתי (אשתי) מצטרפים להשכבה ושוכבים לנו כך שלושתינו על הכביש,( והאופנוע) ונראים כאילו יצאנו ממלחמת עולם שלישית.
בעצירה הראשונה לבשנו את החליפות על מה שנשאר לנו מהעור החשוף תוך
" ברכות" לבביות .

ההחלקה הטרגית השנייה קרתה שבוע אחרי שקניתי את הסופר טנרה שלי מימהה.
אופנוע חדש אחרי אופנוע כביש (ZX10).
נסענו לטיול לבושים כמו שצריך, האופנוע יפיפה, עוד לא הרכבתי לו מגן מנוע,
יצאנו ממבשרת ציון ובכיכר הראשונה אני משכיב קלות את האופנוע (חושב שזה מינימום ZX10 עם צמיגים רכים), שיפוע שלילי, רטיבות של ההשקיה מהכיכר, ואני ואשתי שוב פעם מכירים את האספלט מזוית לא מוכרת.
אין מילים לתאר את ההרגשה של הטימטום לעשות תאונה טיפשית בלי מהירות, והנזק לפרינג החדש, יצאנו בלי פגע והמשכנו בטיול אבל ....הפרינג.
לפחות מההחלקה הזאת למדתי שלא נוסעים בלי מגן מנוע.
אופנועים >>
לצפיה ב-'כשהזין עומד השכל בתחת --->'
כשהזין עומד השכל בתחת --->
20/01/2004 | 20:59
14
הסנטינל יוצא ממסיבה שנערכה בגני התערוכה בתל אביב.
מאחוריי ניידת, שוטר וכמה מתנדבים. אני לוקח את הזמן, עולה על ציוד לאאאטטט, פותח את המנעול והשרשרת, שם בארגז, מפתח בסוויץ'. בינתיים הניידת נוסעת לה ואני עולה בסבבה על האופנוע וקולט שתי כוסיות עומדות בכניסה לחניון (לכיוון הרכבת). מסתכל עליהן, מחייך חיוך שרמנטי שהן לא רואות כי אני עם קסדה, מכניס לראשון, נותן בגז ומוצא את עצמי על הרצפה.

שכחתי להוריד את המנעול דיסק מהגלגל הקדמי...
אופנועים >>
לצפיה ב-'שרשרת מלופפת'
שרשרת מלופפת
21/01/2004 | 00:11
1
29
כמה ימים אחרי שקנינו את הקטנוע הראשון.

חבר בא לבקר אותי בעבודה, אני לוקח אותו למטה, לחניון, להראות את הקטנוע.

הקטנוע על ג'ק אמצע, ואני מתניע, ככה בשביל "להשוויץ".

אם כבר מתניעים, אז גם נותנים קצת בגז, הוא הרי על ג'ק אמצע - הוא לא יסע.

הבעיה היחידה, שכחתי פרט קטן - הגלגל האחורי קשור עם שרשרת. לא דיסק. שרשרת. שלמה. ולא סתם קשור, אלא קשור לקסדה שיושבת על הסבל. אני שם גז - הגלגל מתחיל להסתובב.. לוקח איתו את השרשרת... מתלפפת סביב הגלגל, מעיפה את הקסדה לצד האופנוע, המשקף עף מהקסדה. אחרי שניה אני קולט מה עשיתי - ומפסיק.

אני פותח את המנעול, מוריד את הקסדה, ומנסה להוציא את השרשרת. נאדה. השרשרת, מלופפת בצורה יעילה ביותר סביב הגלגל. לכודה בין הגלגל לבין חלקים מהשילדה והואריאטור. ניסיון לסובב את הגלגל ביד - כלום. אחרי בערך חצי שעה של עבודת צוות משותפת שלי ושל חבר שלי הצלחנו לפרק החוצה את השרשרת. נזק לאופנוע - אין. הבגדים והידיים לעומת זאת - מלוכלכים כמו שצריך (ממש נהדר, באמצע יום עבודה :))

אופנועים >>
לצפיה ב-'עונה על דרישות השרשור'
עונה על דרישות השרשור
21/01/2004 | 09:09
4
לצפיה ב-'מציאות לצד הדימיון'
מציאות לצד הדימיון
21/01/2004 | 01:18
2
12
רכבתי על XR250 בשטח באיזור רישפון יחד עם חבר, כשאני מוביל. שביל כורכר מהיר (80-70), מתקרבים להתצתלבות כאשר צד שמאל עיוור לחלוטין.
לא זכור לי למה (כמעט 10 שנים), אבל לא האטתי בכלל לקראת ההצתלבות, רגע לפני שאני נכנס חוצה לי את הנתיב KTM 620/400 בספיד לא נורמלי, אני קפוא מההלם חוצה את הצומת ואחרי שאני חוצה מגיע עוד KTM באותה מהירות....
פוקס מהתנ"ך. החבר שלי דווקא עצר לפני הצומת...

הסיפור הבא מתחיל בדימיון, אבל נגמר מציאותי:
כשהייתי בתיכון חלמתי בלילה חלום. בחלום אני רוכב על אופנוע מוטוקרוס במהירות, פוגע באיזשהו מיכשול ועף מהאופנוע. ברגע הפגיעה חזרה באדמה אני מתעורר. מה שמיוחד הוא שאני מתעורר לא על המיטה אלא על הרצפה בתנוחת שכיבת שמיכה! עפתי מהמיטה תוך כדי הנפילה מהאופנוע שהתרחשה בחלום.
תמיד מייעצים לך להגשים את החלומות שלך...
אופנועים >>
לצפיה ב-'שיווווווווו הזכרת לי משהו!'
שיווווווווו הזכרת לי משהו!
21/01/2004 | 01:27
10
איפה הסיפור של פנגאס כשהוא עצר בלילה באיילון כדי להשתין?
גדול!!!
אופנועים >>
לצפיה ב-'נזכרתי'
נזכרתי
21/01/2004 | 02:21
9
גיל 16 וקצת, אזור געש, כ 15 אופנוענים צעירים מנסים להוכיח מה יותר מהיר בשטח, X או W, אני ועוד חבר מנסים להציל את כבודם האבוד של ה Xים מהרכיבה בכביש, חברי מוביל את הקבוצה כאשר אני צמוד אחריו (זה לא נשמע טוב..) במהירות של 70 -80 קמ"ש אנו מדלגים בכל באמפ מזדמן, לפתע אני רואה את המוביל מזנק לאויר מעל גבעה וזורק את האופנוע, אני מאט את האופנוע ומוצא את הרוכב שוכב בהלם בקצה הצוק, ליד האופנוע כאשר חצי אופנוע נמצא באויר, גובה של 20 מטר מעל חוף הים...

אחלה של שרשור יצא, מה, לא אחלה?
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש לי, וגם בשביל COLT.'
יש לי, וגם בשביל COLT.
21/01/2004 | 02:16
2
11
פעם פעם,
GS500 עם מגן מנוע שאבא שלי התעקש עליו בקנייה.
נוסע בכביש שקט צדדי לפני פניה ימינה. קצת חול על הכביש לפני,
מהירות בערך 10 קמ"ש אחרי התחלת בלימה. ואני לעצמי:
*אולי נעצור חזק עם הקדמי לנעול לראות מה קורה על משטח חלק...?*
ברקס, והאופנוע על הריצפה. יופי, זה עובד...

ו- COLT, זה בשבילך:
אני כבן 7-8 עם השכן בן 5-6 בערך, משחקים משחקי מלחמה בחדר, בחושך.
ואז הייתה לי מנורה קטנה שבנויה מתקע ונורה בפנים, מעין מנורת לילה.
מנסה לאתר את החורים בשקע ולא מצליח. תופס ברזל ביד שמאל וברזל ביד
ימין וממשש את השקע...והופס נכנס !
זרם בגוף עד המותניים, עף (לא חזק) אחורה. לא כאב ולא כלום.
ובהתלהבות מנסה להסביר לשכן (ילק קטן) שהרגע התחשמלתי (כמובן שהוא לא מבין מה אני רוצה ממנו).
טוב צריך להבין שאז לא היו פרסומות של שקע ותקע...
אופנועים >>
לצפיה ב-'ישלי ישלי ישלי ...'
ישלי ישלי ישלי ...
21/01/2004 | 03:50
6
זה  היה ביום חמים ונעים אחרי  הבצפר (הייתי כולה  בן 15 ),עליתי על האופנוע (די טי )והתחלתי  את הנסיעה  הביתה  דרך השטח(גרתי במושב) לבוש ב מכנס קצר וגופיה ,מרביץ לי להנאתי  בין עצי האבוקדו ופתאום מצאתי כביש חדש שלא  ראיתי אותו מעולם ,עוצר שניה  לבחון ת'מצב מסתכל קדימה אחורה ונותן בגזיה ,יורד  לשכיבה, אחרי דקה  של נסיעה אני כבר רואה  את המחוג מלטף ת100 קמ"ש וחושב לעצמי היום אני ישבור שיא שוב  מיסתכל ויש  אני ב 100 מרים מבט מהסקאלה ולפתע אני קולט שנגמר  הכביש  ומה מחכה לי?סיבוב מפוצץ בחצץ ,אומר לעצמי יאללה ניקח תסיבוב בהשכבה ,לא היה זמן לעצור,ועל השניה  הראשונה  שעליתי על החצץ בום טראח נימרחתי על ריצפה כמו כדור  באולינג (אני יכול להישבע שהיתגלגלתי 5דקות )אחרי הכל כאילו שזה לא  מספיק ,נפלתי לתוך השוליים שהם בעצם בור של מטר עומק , הפכתי ת'עיניים לאיזה חצי שעה,בסופו של דבר קמתי כולי זב דם אספתי ת'חלקים השבורים ואיכשהו הצלחתי להגיע  הביתה..
אופנועים >>
לצפיה ב-'אילו היה לי שקל על כל פעם שהתחשמלתי'
אילו היה לי שקל על כל פעם שהתחשמלתי
21/01/2004 | 06:06
16
היו לי הרבה שקלים

אחסוך מכם את הסיפורים, דעו רק שבסוף יצאתי בלי נזקים משמעותיים בכל פעם, ומאז גם כל מיני "שוקרים" לא מרשימים אותי. אבל קבלו בדיחה על חשמלאים.

אז היה חשמלאי זקן אחד, והיה לו צעיר מתלמד. הזקן תמיד היה אומר לתלמיד שיזהר בחשמל, מעולם שלא יגע בחוט "חם", תמיד לבדוק שהחשמל מנותק לפני תחילת העבודה.

והתלמיד שמע בקולו של הזקן, אבל אחרי כמה זמן שם לב שהזקן עצמו מתחכם, ולפעמים כאשר צריך לתקן משהו, הוא לא היה מכבה את החשמל, אלא רק עומד על רגל אחת ואז נוגע חופשי ומתקן.

אז התלמיד קלט את זה וכאשר הגיע לבצע איזה תיקון, החליט לנסות את השיטה.

אז הוא מתעורר בבית חולים, והזקן נמצא שם לידו, אומר לו "יא דפוק, למה נגעת בחוטים בלי לנתק את הזרם, אמרתי לך להזהר!"  והתלמיד מספר שהוא ראה את השיטה של עמידה על רגל אחת, ורצה לנסות.

ואז מתחיל הזקן לצחוק ואומר לו "חמור! הרי לך אין רגל מעץ!"
אופנועים >>
לצפיה ב-'סיכום ביניים אינטואיטיבי'
סיכום ביניים אינטואיטיבי
21/01/2004 | 09:15
8
15
מסריקה סטטיסטית לא מדעית הייתי מסיק שאת מעשי הטמטום הגדולים עשינו כשהחלל בין האוזניים עוד לא התמלא - יעני .

יש קורלציה לאקטוארית הביטוח?

(לא שאני חף - לפני חודשיים ניסיתי להוריד את הXF מרגלית אמצע כשרגלית הצד פתוחה ונתקעה לי הרגל בתוך שלדת רגלית האמצע. הרבה זמן, ג'יפה וכאבים נדרשו לחלצה)

אופנועים >>
לצפיה ב-'הסיפור שלי'
הסיפור שלי
21/01/2004 | 11:22
7
15
זה קרה לפני כמה חודשים
נסעתי באילון צפון ללימודים
פתאום ברוקח לפני היציאה ראית מצד ימין בשוליים משטרת תנועה
עוד מבט וקלטתי שוטרת בלונדינית משהו משהו
עוד מבט ואז שהחזרתי את העיניים לכביש , ראיתי שהרכב לפני פשוט נעצר
לחיצה חזקה על שתי הבלמים ו...
נכנסתי באוטו והיה בום קטן
למזלי לפחות הספקתי להוריד את הרגלים ולא נפלתי לקטנוע היה סימן של הצבע של האוטו לפני.
ואז ראיתי את השוטרים באים לקראתינו ומסמנים לנו לעבור לשוליים.
בדיקת רשיונות קלה וברחתי משם מהפדיחות...
אופנועים >>
לצפיה ב-'עוד אחד - נוסעים חבורה למרוץ'
עוד אחד - נוסעים חבורה למרוץ
21/01/2004 | 12:16
6
14
בעין חרוד , אני על XR600 מגפי רכיבה ומיגון מלא. כל הדרך נוסעים בשטח, בכביש הסרגל החלטנו לעלות לכביש ,כמובן שהכביש ארוך ומשעמם. לפתע אני קולט מלפנים מרחק של 50 מטר משולש אדום בשולי הכביש אבל רכב תקוע אין. החלטה של רגע - אפשר לבעוט בו , אני מתביית על השלט מוריד רגל ימין ומאיץ ל 130 קמ"ש , לפתע אני קולט 2 טרקטורים חונים בצד אך מאוחר מידי , הרגל פוגעת במשולש שהיה מקובע לכביש עם בטון במהירות של למעלה ממאה קמ"ש , כאבי תופת , הרגל מתנפחת במגף והתוצאה חודש צליעה.
אופנועים >>
לצפיה ב-' גם אני מכיר מישהו שעשה'
גם אני מכיר מישהו שעשה
21/01/2004 | 14:03
9
משהו דומה.
בעט בארגז מלא ב???? שהיה באמצע הכביש...
אופנועים >>
לצפיה ב-'עונה ועוד איך לקריטריונים'
עונה ועוד איך לקריטריונים
21/01/2004 | 15:03
לצפיה ב-'תהרוג אותי אם אני מבין איך לא ראית'
תהרוג אותי אם אני מבין איך לא ראית
21/01/2004 | 16:36
3
9
2 טרקטורים שלמים במקום עם השדה ראיה הכי ארוך במדינת ישראל.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ראיתי את הטרקטורים אבל לקח לי'
ראיתי את הטרקטורים אבל לקח לי
21/01/2004 | 16:39
2
7
זמן לקשר אותם לתמרור שהיה די מרוחק מהם...
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני מבין שעל אופנועי כביש'
אני מבין שעל אופנועי כביש
21/01/2004 | 16:43
1
13
מהירים אתה לא רוכב.
מתוך הבנה שצריך מהירות תגובה מעט יותר "חדה" בוא נגיד...
אופנועים >>
לצפיה ב-'תתפלא....'
תתפלא....
21/01/2004 | 16:48
3
לצפיה ב-'קטנוע אוטומט ללא ידיים ר"ג - תל-נוף'
קטנוע אוטומט ללא ידיים ר"ג - תל-נוף
21/01/2004 | 14:25
3
11
חיברתי בורג לקביעת סל"ד (פול גז).
מאיץ מאט רק עם רגלית ברקס אחורי.

כל הדרך מרמת גן לבסיס תל נוף.

הבעיה החלה בתוך רחובות הרמזור מרחוק אדום ...
עוקף את טורי המכוניות לאט ומאיץ כשהתחלף לירוק ואז אוף ..הטור השמאלי פונה שמאלה.

הסטה עם הגוף למנוע פגיעה ואני במסלול של אילו שמימול.

חרום שמרום ללא ידיים נכנסתי בין שני המכוניות העומדות ברמזור מימול (שני הנהגים ללא יוצא מהכלל הרימו ידיים ותפסו הראש ממתינים לפגיעה...)

עברתי בניהם מבלי לגעת פרט לשיפשופון במראות שלהם ויצאתי חזרה למסלול שלי.

כמובן שהגעתי לבסיס ללא נגיעה בכידון -טימטום אמיתי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מצאתי את עצמי שוכבת'
מצאתי את עצמי שוכבת
21/01/2004 | 14:54
2
9
מתחת לשלט "שמור מרחק" אחרי שנצמדתי לאוטובוס כדי להתחמם ומשום מה הוא החליט לבלום. אז מה אם היתה לו שם תחנה??? זה לא תירוץ !

היה גם איזה כמעט אחד כשהחלטתי שאני נוסעת בקו ישר אז אפשר להמשיך לעצום את העיניים לעוד כמה שניות כדי להתגרות בעצמי וכשפתחתי הייתי רחוקה במאית שנייה מהקיר הפרדה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'השבוע שמעתי - אושיה מוכרת מהענף'
השבוע שמעתי - אושיה מוכרת מהענף
21/01/2004 | 16:30
1
16
עומד בצומת החשמונאים-פ"ת בתל אביב עם קטנוע 150 זריז, לידו נעצר בחור גבוה 1.90+ עם קטנוע קימקו B/W250 חדש בן יומיים עם ניילון על הכסא. הכביש היה רטוב . בעל הקימקו נותן גזיות קטנות (יאני - בוא פתיחות) . חבר שלי מסתכל עליו ולא מגיב. לפתע התחלף הרמזור והבחור עם הקימקו נותן גז והקטנוע רץ לו מתחת לרגליים לתוך הצומת כשהוא נשאר לעמוד בהלם טוטלי בדיוק במקום שהוא עמד דקה קודם לכן. מיותר לציין שכל הרחוב היה על הרצפה כולל הקטנוע שנשרט בצידו.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
21/01/2004 | 19:17
6
לצפיה ב-'גם לי יש סיפור'
גם לי יש סיפור
21/01/2004 | 16:52
6
13
האמת יש לי שניים:

1) למדתי במכללה בצפון (גליל מערבי), והיה לנו יום בשבוע שסיימנו ללמוד ממש מאוחר ב- 18:00, יצאנו בסוף השיעור כל החבר'ה - גמורים מעייפות אחרי יום לימודים באמת ארוך ואנחנו בדרכנו ליציאה.
אני בשיא ההתרברבות - צוחקת עליהם שאני אגיע הביתה עם ה-50 סמ"ק שלי לפני שהם יגיעו לחניה של הרכבים (כי היא יותר רחוקה)...
כולם קיללו אותי בצחוק - וניפרדנו לשלום.
** עכשיו מתחיל הקטע המעניין**

אני באה להתניע - כלום , לא מגיב
מנסה להתניע עם קיק - כלום, עושה קצת רעשים של כאילו, אבל הוא בשלו - לא מניע.

מסתכלת במיכל דלק - יש דלק, אמנם מעט אבל יש...
בקיצור מיואשת, כל החבר'ה שלי ההם שצחקתי עליהם - כבר מזמן הגיעו הביתה...

חשבתי מה לעשות, מה לעשות?
הייתי בטוחה שזה בגלל שאין ממש דלק - הלכתי ברגל עד לתחנה שעל הכביש (לקח לי 20 דקות הליכה בערך)
מתדלקת פול - ואין כלום, לא מניע...
אמרתי לעצמי טוב - אין מה לעשות תגררי את עצמך
התקשרתי למוסכניק שלי, הוא הגיע ממש מהר עם העגלה שלו, אבל כמו מוסכניק טוב הוא קודם רצה לראות מה הבעיה..
אמרתי לו שהטייפון לא מניע - הוא מנסה (עם הסטרטר) - וואלה מניע !!!
ככה בהנעה ראשונה בלי להתאמץ אפילו

הייתי בשוק !

בסוף העמסתי את הטייפון ונסעתי איתו ברכב , גם ככה המוסך ליד הבית שלי, ברור שהוא לא לקח אגורה על כל העסק..

2) לפני שבועיים בערך, יום חמישי אני מתכננת ללכת למסיבה ברמת השרון פתאום חברים מתקשרים אלי - אנחנו יושבים בארומה הרצליה פיתוח, תבואי !
אמרתי יאללה - אם אפשר לתפוס את כל העולם אז למה לא?!
נשב איתם קצת אחר כך נמשיך למסיבה...
החלטתי ליסוע דרך האיילון (כן - אני יודעת שאסור לי) כדילהגיע יותר מהר, ולקחתי בחשבון שהכביש די ריק בשעות האלה (22:30) - בעודי נוסעת בין מחלף גלילות למחלף הרצליה אני קולטת במראות שלי גיצים כתומים עפים להם...
הייתי בטוחה שמישהו זרק סיגריה מאיזה פחית מאחורי (לא חסר כאלה...) קיללתי בשקט בלב והמשכתי כרגיל בנסיעה.
אבל מה - אני ממשיכה לראות גיצים עפים, טוב לקח לי די מעט זמן להבין שהסיכוי שכל הנוסעים בפחיות זורקים סיגריות הוא די קלוש, אז כנראה זה ממני....
ירדתי לשוליים (השמאליים - כי הם היו יותר קרובים), מורידה קסדה מסתכלת סביבי ומקללת את הרגע שבו החלטתי ליסוע באיילון ולא עד דרך נמיר - אפילו מונית אין לי פה...

התקשרתי לגרר קבעתי איתו לבוקר, קשרתי את הקטנוע למעקה בטיחות (לפחות היה מעקה), התקשרתי לחברים שיבואו לקחת אותי, הלכתי ברגל עד המחלף וזהו - החברים החזירו אותי הביתה

אה - ולמסיבה ברמת השרון הלכתי , בטח הלכתי לקחתי את הרכב מאחותי...

אופנועים >>
לצפיה ב-'ואיך זה קשור בדיוק לדברים מטומטמים'
ואיך זה קשור בדיוק לדברים מטומטמים
21/01/2004 | 17:07
1
9
שעשינו?
אופנועים >>
לצפיה ב-''
21/01/2004 | 17:12
לצפיה ב-'הזכרת לי...'
הזכרת לי...
21/01/2004 | 17:13
1
9
יום שישי בערב, נוסע על הספרה לנתניה. המצבר ביוק מת סופית יום לפני (תיכף תבינו איך זה קשור...). בדרך עובר בכביש המשתלות, שהיה בתקופה ההיא הדגמה מרוכזת ומוקצנת לכל מחדלי הסלילה הישראלי. עול העל כביש החוף ושם לב שמחוג הדלק מראה נתונים מוזרים... אני מילאתי פול לפני 20 ק"מ והא כבר בחצי. מחליט שמדובר בתופעות לוואי של המצבר המת וממשיך בנסיעה. קצת אחרי ווינגיט, בדיוק בתחתית השקע של חציית הנחל, הספרה משתעלת בנימוס ומודיעה לי שזהו זה. היא עוצרת...
בעיטות בקיק לא מניבות את הזמזום המיוחל ולכן נשלפים הכלים לבחינה מעמיקה יותר של הבעיה...
אחרי רבע שעה עבודה, שבה וידאתי כי הפלג עושה ניצוץ חזק מספיק כדי להקפיץ אותי מטר אחורה אני מגלה את הבעיה... מהקפיצות בכביש המשתלות צינורית הדלק נשלפה חלקית מהחיבור לקרבורטור, אבל נשארה מחוברת מספיק כדי שאני אוכל להמשיך לנסוע בזמן שהיא נפתרה מעודפי הדלק במיכל... ומד הדלק המסכן ניסה לספר לי והתעלמתי ממנו...
עוד חצי שעה דחיפה עד למפעל טמפו כדי להגיע לטלפון ציבורי (פלאפון היה אז רק לעשירים) וחבר עם סונומה הגיע לחלץ...
החלק הקשה היה לשכנע את הדייט שהסיפור אמיתי ולא סתם הברזתי לה...
אופנועים >>
לצפיה ב-'קשה קשה'
קשה קשה
21/01/2004 | 17:39
9
ולא בא בדייט שלך בחיים שלך
אופנועים >>
לצפיה ב-' הזכרת לי!'
הזכרת לי!
21/01/2004 | 18:20
6
במפגש הפורום בטיול הירושלמי - מי מניע בנון שלנטיות 15 דקות לפני זמן המפגש...X.
מי לא מצליח להניע?...X.
מי מנסה להניע עם כבלים?...X
מי לא מצליח ומנסה בירידה, על ירידה של 3 ק"מ ו 10 דקות?...X
מי מזמין גרר?...X
מי מגיע, מזיז את מתג מדומם המנוע ומתניע?... הגרריסט.
מי מרגיש כמו אידיוט?...
אופנועים >>
לצפיה ב-'בקשר לסעיף 2 שלך...'
בקשר לסעיף 2 שלך...
21/01/2004 | 19:17
8
הקטנוע שלך לא סופג מספיק גז ביומיום...
לא מתחמם מספיק האגזוז, או...שאת משתמשת בשמן לא איכותי מספיק.
ניצוצות מהאגזוז יוצאים... כשקטנוע עם אגזוז "ג'יפה" נוסע
בפול גז די הרבה זמן...

סתם לידיעתך.

אופנועים >>
לצפיה ב-'ועכשיו תורי:'
ועכשיו תורי:
21/01/2004 | 19:44
6
21
אחרי קו לבנון קשה ומסריח,קיבלנו סוג של צ'ופר בדמות קו על גבול סוריה.שום דבר חוץ משמירות במגדלים ובטשי"יות.אחרי שניסיתי להתחיל עם איזה סמב"צית בקשר חטפתי ריתוק 28 מפנק. טלפון זריז לח'ברה שיבואו בשבת עם האופנועים להציל אותי משעמום.עשר דקות אחרי שהם הגיעו ואני מחמם את המונטסה טריאל  בחניון של המוצב יוצאת מהחדר הסמב"צית המדוברת.מיד בלי לחשוב לרגע אני מכניס לראשון  ומפגין את יכולתי המרשימה בנסיעה על אחת הסוללות של המוצב.פתאום בז"נט באדמה,נסיון התחמקות נואש וכמובן נפילה. כשאני מסיים להתגלגל אני מגלה את עצמי שוכב בתוך השדה מוקשים מסביב למוצב! מיד מתחיל הבלאגן ובמקום לצאת מהשדה בנונשלאנטיות יש צעקות היסטריות מהמ"מ הטיפש, מזעיקים הנדסה שיבואו לחלץ אותי(ולקלל אותי שדפקתי להם את השבת) ,כל הפלוגה עומדת מסביב וצוחקת עלי +הסמב"צית ולקינוח אחרי 3 שעות שאני עומד לי בשדה מוקשים מגיע המג"ד , מסתכל סביב
תופס חתיכת קרטון ורושם עליה באותיות יפות : 72 יום ריתוק .
אופנועים >>
לצפיה ב-'ככה היה לך המון זמן להרשים סמבציות.'
ככה היה לך המון זמן להרשים סמבציות.
21/01/2004 | 20:52
26
לצפיה ב-''
21/01/2004 | 22:04
3
לצפיה ב-''
22/01/2004 | 09:31
2
לצפיה ב-'הכיטוב מוקשים! סיפור גדול! '
הכיטוב מוקשים! סיפור גדול!
22/01/2004 | 14:09
7
לצפיה ב-'קורע '
קורע
22/01/2004 | 14:15
2
לצפיה ב-''
22/01/2004 | 18:22
1
לצפיה ב-'אגב קטנועים, נזכרתי בעוד משהו'
אגב קטנועים, נזכרתי בעוד משהו
22/01/2004 | 08:59
14
הקטנולגו שלי קיבל צורה עם הזמן (שדון שקט!!!)
עד אז הוא היה ללא מצבר והייתי מניעה בכל פעם עם הקיק. (יש לציין שכשקיבלתי אותו היתה זו ההתנסות ראשונה שלי עם קטנועים בכלל)
יום אחד הוצאתי עליו סוף סוף את ה-200 ש"ח למצבר וזה היה בדיוק בדרך לטסט, הקטנולגו נסע מצויין ואני בדרכי להרכיב לו מספר חדש לקראת הטסט.
אחרי שהמספר היה מוכן, התנעתי עם הסטרטר ואין קול ואין עונה, הקטנוע לא מגיב.  שוב, סטרסטר אין קול ואין עונה.
בסופו של דבר הרמתי טלפון היסטרי למוסך מקרקרת למוסכניק כמו שנשים יודעות לעשות, שהמצבר לא טוב, וקטנוע לא מניע ו..ו...ו...ו...

הנעתי עם הקיק, עברתי את הטסט וחזרתי למוסך.
הבחור מתיישב על הקטנוע, סטרטר ומניע.

איך יכול להיות?
אחרי שניסינו להבין איך ולמה, שאל הבחור בכל התמימות ואני חושבת שבצחוק אפילו...את לוחצת על ידית הבקרס לפני שאת מניעה?
"אממממ....מה? צריך?"

וזה עוד היה אחרי שלא הפסקתי להסתלבט באותו בוקר על אחד עובדים שהעלה בפני את האפשרות שיהיה צריך להעלות את הקטנוע על ליפט כדי לבדוק למה אור הברקס לא עובד. (כשלמעשה האחראי גילה במבט אחד שכל מה שצריך הוא להחליף שם כבל קטן ששכחתי את שמו).

אופנועים >>
לצפיה ב-'יש לי.... '
יש לי....
22/01/2004 | 11:32
3
12
קניתי חליפה חדשה (הראשונה שלי),עכשיו צריך לבחון אותה לא?
יוצא עם חבר (בנדיט 400 ) אני על הבהמה (FZR1000) .... עוצרים בתחנת דלק,עד כאן הכל כשורה.
מתדלקים-ומתחילים בתנועה.... היציאה מתחנת הדלק משתלבת ימינה אל כביש ראשי,הבנדיט ראשון... מתחיל את הפניה,בשלב הזה אני מביט שמאלה כדי לראות לאן בדיוק אני נכנס....כשאני מחזיר את הראש |מופתום| הבנדיט עומד שני מטר ממני קידמי...עד הסוף...הבנדיט מתקרב , הבהמה לא עוצרת...
כשהיא עוצרת זה בתוך הבנדיט,מכה קלה ואין אפילו נזק,רק מה...הבהמה מוטה בכמעט 45 מעלות שמאלה על הבנדיט...והוא בתורו בזווית שאינה רחוקה מזה,שנינו מחזיקים את האופנוע בקושי.......
הבחור עם הבנדיט מנסה לישר אותו ..... בסוף הוא מצליח...רק מה...זה הופך את מקס והבהמה לצד השני....  
מה עושה טירון? (חודש עם האופנוע...) ברגע שאני חש שהאופנוע נופל לצד השני ואין לי אפשרות לייצב אותו- אני נדחף עמוק יותר מתחת לאופנוע-העיקר שלא ישבר שום דבר...או חס וחלילה ישרט...
עכשיו יש לנו מקס..מעליו בהמה...214 קילו ביום טוב ...ובלי נוזלים-האופנוע באמת לא נשרט... אבל עכשיו איך יוצאים מתחתיו מבלי לגרום נזק ?
מה עושה מקס? נשאר מתחת לאופנוע עד שיבואו אנשים טובים ויעזרו להרים אותו
מישהו חשב שאלמד את הלקח? - אז זהו...שלא למדתי....
נפילה שניה.... חונה את האופנוע בירידה... (טעות ראשונה) רגלית...אבל לא עד הסוף..... אני מתחיל להתרומם מהאופנוע....ומיד כשאני מרים את רגל ימין האופנוע נופל .... שוב מקס מתחת לאופנוע.... שוב מפחד למשוך את הרגל התקועה החוצה כדי לא לשרוט את האופנוע.
לקח אחד לפחות למדתי....אם אתה מספיק מטומטם כדי לתקוע את הגוף שלך מתחת לאופנוע לפחות שיהיה לך מספיק כוח כדי להרים אותו ממך ובלי לשרוט אותו.....הרבה משקולות ..והיום אפילו FZR הנופל עלי אינו כבד מדי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מה?'
מה?
22/01/2004 | 12:39
1
9
אתה עדיין חי מתחת לאופנוע?
ככה מנהלת פורום מתחת אופנוע?
ככה באה מפגש פורום מתחת אופנוע?

נו טוב.
זה מסביר הכל....

אופנועים >>
לצפיה ב-'ע-נ-ק'
ע-נ-ק
22/01/2004 | 13:36
4
לצפיה ב-' רוצה סיבוב על VN?'
רוצה סיבוב על VN?
22/01/2004 | 14:11
8
לצפיה ב-'רוצים עוד פאדיחות?'
רוצים עוד פאדיחות?
22/01/2004 | 17:54
1
10
גיל 16 רישיון יומיים בערך אני קונה אופנוע ראשון ומתחיל לרכב.
אמא שלי לא סומכת עליי ונוסעת אחרי עם האוטו, לא הספקנו ליסוע יותר מידי ואז:
תור של מכוניות ובראשם משאית שנראית לא זזה אני מחליט לעקוף מימין ואז
המשאית מתחילה לקחת את הפנייה ימינה...
ברקס חזק מעיף אותי לכיוון המדרכה ואת האופנוע מתחת למשאית.
נדרשו שלושה אנשים כדי לחלץ את האופנוע שנתקע מתחת למשאית, ואמא אחת בפאניקה.
.
.
.
.
היו בלי סוף פאדיחות במשך השנים אבל בואו נחזור ללפני 20 דקות בערך
.
.
.
אני חוזר מהעבודה ונכנס עם הקטנוע בנסיעה בשביל (מרוצף שיש חלחלק) שמפריד בין מסעדה למקום בו אני מחנה את הקטנוע, אני מזכיר שיום גשום עבר עלינו והרצפה היתה חלקה מתמיד.
בתור בונוס קיבלתי את העובד של המסעדה שבדיוק סיים לשטוף את המסעדה והוציא את המים של הספונג'ה החוצה.
אני מחליט ליסוע בלי גז אבל עם הרגליים למעלה ולא על הרצפה (היה ממש מוצף) פתאום אני מרגיש שאין יותר קשר בין הכידון והכיוון אליו אני נוסע אל תשאלו איך החלקתי ומה שהייתי קרוב לקחת איתי פועל זר לטנגו על הקרח
אופנועים >>
לצפיה ב-'תחליף לדאנלופ - לא תחליק ! '
תחליף לדאנלופ - לא תחליק !
22/01/2004 | 18:04
3
לצפיה ב-'סיפורים מחו"ל גם אפשר?'
סיפורים מחו"ל גם אפשר?
22/01/2004 | 16:14
3
13
נסעתי להתחתן עם אשתי בקפריסין, והתכוונתי לשכור איזה דו"ש גדול שמתאים לסביבה שם.
חיפשנו בכמה מקומות ולא מצאנו, ויתרתי על צ'ופר מקוסטם במיוחד שלא הרגשתי עליו נוח, ובסוף לקחנו XR250.
אחרי 200 קילומטר ביו הראשון התחת שלנו נקרע, והחלפנו להונדה Steed400  שזה קאסטום בסגנון הויראגו.

יצאנו לטייל, ואז התחיל רצף ארועים שלא יישכח.
הגענו לכביש מתפטל בהרים והחלטנו להוריד קסדות כי הכביש היה ריק.
קשרנו את הקסדות מאחור והמשכנו.
באיזשהו שלב הסתכלתי אחורה לוודא שהקסדותעדיין שם, ומשקפי השמש שלי עפו על הכביש מהרוח.
האטתי וירדתי לשוליים כדי לחזור לקחת את המשקפיים, ואיך שהגלגל הקדמי נגע בכורכר תוך כדי בלימה קלה, האופנוע נעל את הקדמי והטמין אותנו על שולי
הכביש. ככה זה כשרגילים לדו"ש....
לא היה נזק למעט קרע בג'ינס והלכתי ברגל לאסוף את המשקפיים.
איךשאני מתקרב למשקפיים, ג'יפ ענק יוצא מהסיבוב ומועך לי את המשקפיים לאלף חתיכות....

חוזר מבואס לאופנוע, עולים וממשיכים לרכב. לא עוברים 100 מטר, והכביש הופך לשביל כורכר.
את ה 10 קילומטרים הבאים עברנו במהירות של 5 קמ"ש עם הרגליים בצד...

ואם כל זה לא היה מספיק, אחרי שהחזרנו את האופנוע לסוכנות המשכנו לטייל באותו הרחוב, ואחרי 50 מטר ראינו שני מקומות להשכרת אופנועים עם מבחר של DR Big וסופר טנרה....
אופנועים >>
לצפיה ב-'השרשור הזה לוקח באורך את השרשור'
השרשור הזה לוקח באורך את השרשור
22/01/2004 | 18:21
2
12
של פרפר. ח"ח ל XFWIND
אופנועים >>
לצפיה ב-'עכשיו נשאל -'
עכשיו נשאל -
22/01/2004 | 18:31
1
9
איך מוצאים כאן (סקר?) זוכה בתואם: "שיאן הטמטום" ע"פ תפוז?

אופנועים >>
לצפיה ב-'=בתואר'
=בתואר
22/01/2004 | 18:45
4
לצפיה ב-'אלוהים אוהב אותנו!'
אלוהים אוהב אותנו!
22/01/2004 | 18:49
6
15
אם אחרי כל סיפורי הנסיעה בעיניים עצומות, בדיקת דלק עם מצית, שדות המוקשים וסקס על האופנוע (אה... אופס, את זה עדיין לא סיפרתי...) אנחנו עדיין כאן, אז כנראה שמישהו שם למעלה (לא, לא בממשלה! יותר למעלה!) בכל זאת אוהב אותנו...
אופנועים >>
לצפיה ב-'שינוי מרענן בפורום'
שינוי מרענן בפורום
22/01/2004 | 18:57
3
9
יופיע בדמות שאלות "תם" בסגנון:

על איזה אופנוע הסקס מרגש יותר: GS או ER?

אופנועים >>
לצפיה ב-'זה לא משנה...'
זה לא משנה...
22/01/2004 | 19:04
1
12
העיקר שיהיה אדום , הסקס יהיה מהיר יותר
אופנועים >>
לצפיה ב-'שקט!אתה UNDERAGE'
שקט!אתה UNDERAGE
22/01/2004 | 19:12
6
לצפיה ב-'לא זה ולא זה.'
לא זה ולא זה.
22/01/2004 | 19:11
7
בכל מה שקשור לסקס על אופנוע, אין על ויברציות של מנוע בעל 90 מעלות בין שני צילינדרים, בניוטרל כמובן.
למקוררי אוויר אני ממליץ על קוויקי בלבד בשביל שהראש מנוע לא יגמור גם.

מוצלחי.. אני יודע שאין כמו סקס על GS, עזוב.
אופנועים >>
לצפיה ב-'עוד סיפור דבילי....'
עוד סיפור דבילי....
22/01/2004 | 19:11
1
12
גיל 16 וקצת, קטנוע - ונסיעה בשטח עם הקטנוע כמובן... ועם עוד כמה

חברים עם טרקטרונים... נוסעים בסבבה שבילים וכו' בכיף ואז מגיעים למאגר

והכי כיף במאגר זה להיות למעלה אז מגיעים לעלייה שהיא דיי תלולה ואני

מחליט לעלות אותה - עכשיו החלטתי שצריך לקחת תנופה כי זה קטנוע 50 והוא

בקושי סוחב אז באמת לקחתי תנופה (קילומטר בערך) נראה לי שהגעתי ל 60

עולה את העלייה מה זה עולה עף את העלייה מרחף מעל שטח ההפרדה וטס לתוך

המאגר מים המטונף שלמזלי היה מלא באותו זמן והחברים מצד אחד רוצים לעזור

ומצד שני לא מצליחים לנשום מרוב צחוק ואני מוציא סרדינים מהקסדה....
אופנועים >>
לצפיה ב-'נשמע חוויתי '
נשמע חוויתי
22/01/2004 | 19:20
3
לצפיה ב-' המוקשים מנצחים !!! ענק'
המוקשים מנצחים !!! ענק
23/01/2004 | 18:59
3
16
כואבת לי הבטן מרוב צחוק. שירשור אדיר
לפי דעתי צריך לתת לבחור עם סיפור המוקשים את הפרס
אופנועים >>
לצפיה ב-'כפי שנאמר- המוקשים סיפור '
כפי שנאמר- המוקשים סיפור
23/01/2004 | 20:35
1
13
לוקח ובגדול
אופנועים >>
לצפיה ב-'גם אני חושב ככה. '
גם אני חושב ככה.
23/01/2004 | 20:52
4
לצפיה ב-'שילוב מנצח'
שילוב מנצח
23/01/2004 | 23:24
11
גם אופנועים, גם צבא, גם בחורות
הכי טוב גם וגם!
אופנועים >>

הודעות אחרונות

21:05 | 13.09.19 נמלה עוקצת
10:37 | 05.09.19 אוהבותה
14:40 | 14.08.19 TS250X1
08:00 | 31.07.19 יהודה אל
07:58 | 31.07.19 יהודה אל
14:01 | 24.07.19 alikoneamn
00:11 | 28.06.19 יהודה אל
14:29 | 22.06.19 דוש שבילים
07:20 | 11.06.19 כRובי
07:12 | 06.06.19 Nim27
23:06 | 21.05.19 hagi1934

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ