תודות...

tedys strm

New member
נהנתי לפגוש את האופנוענים מהפורום..

מאד התעודדתי ועל כך תודה למוטי. 1. נראה לי שנושא האופועים משתפר לנו מול העיניים. בשידור חי. 2. שימו לב לתשדירים בגלגלצ. מתחיל להזכיר את מערב אירופה. כמה שזה חכם. הרי אם הנהג ידע להבחין באופנוע, בוודאי שידע במכונית ואם יבין את הבילתי צפוי שבאופנוע, אז ישתפר גם ביחס למכוניות. כי הכל מסובך יותר בנוגע לאופנוע, וזה עניין של חינוך. בצרפת למשל שמעתי שהאופנוענים הוסיפו נושאים לטסט המעשי והעיוני של איך נהג המכונית צריך להבחין ולהתייחס לאופנוענים על מנת שלא ייפגעו. 3. היום במפגש ראיתי אנשים רבים חיוביים ביותר בכלל ובנוגע לאופנועים בפרט. זה מסביר לדעתי מדוע הנושא מתקדם בכיוון הרצוי ועוד רבה הדרך. 4. אכן המפתח הוא האימונים שדוחף מוטי ובפרט התכוננות ולימוד תגובות שעת חירום, מצבי הפתע. שוב תודה למוטי ולשאר חברי הפורום. התרשמתי שהאנשים רציניים , ואלה שנפגשתי איתם שם גם אינם קלי דעת. יחד נתקדם להשגים גדולים אולי עוד נצליח לשנות משהו.

אין צורך להודות גם אני ואשתי נהננו

מאוד חוץ מזה אני תמיד לרשות אחי ועקב כך גם לרשותכם 24 שעות תודה מור Y האח של

adamrubi

New member
תודה רבה מוטי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

על היוזמה, הנכונות, הארגון, האופטימיות, המחשבה החיובית והחיוך. היה נהדר ומאוד נהניתי. ולחבר'ה (אלו שפגשתי ואלו שלא), אתם אחלה
.

desktop

New member
לכל המארגנים

תודה רבה על אירגון מפגש יוצא מן הכלל, היה פצצה !
אוכל
אוירה
אנשים חדשים שהכרתי
מזג אויר
כן ירבו כאלו מפגשים ! תודה גדולה למוטי, אין ספק שמגיע לך עוד
(תמונות יועלו בהמשך, צריך לפתח...)

Super Max

New member
../images/Emo98.gif

לא הגעתי. לא יכלתי להגיע. לא תכננתי להגיע (את תקופת מפגשי האופנועים ההמונים שלי מיציתי לפני יותר משנתיים). עם זאת, וללא קורטוב של ציניות (אני יודע, נדיר אצלי):
כללי לרוח הפורום
כללי לרוח האופנוענית החיה נושמת ומפעמת.
כללי למשתתפים הצעירים והמבוגרים, בגילם, בנפשם או בפז"מם. ו-
למארגנים (מוצלחי ודניאל, כך לפחות אומרות השמועות...). עלו והצליחו כפורחים. תחזקנה ידיכם. חזקו וברכו. שבת שלום. Super Max

C O L T

New member
היה גדול! תודה לכולם!

תודה מיוחדת ל-MORM, בלעדיו לא היינו מצליחים, תודה למנהלות של הסאגה, ושוב תודה לכל מי שעמל והשקיע, המפגש היה מוצלח ביותר, האוכל היה טעים, החברה טובה, האופנועים מדהימים לא פחות. מי שלא היה הפסיד מפגש אדיר, חבל, ומקווה שיהיו עוד רבים

M O R M

New member
תודה ל-Max ותודה ל- COLT.

על האירגון למופת. על המאמץ העצום שהשקיעו בהבאת חברי הפורום ל שמחתי לראות המון חברי פורום נחמדים . תודה ללסקי ,לבולדוג לגיZמו ולדורמן , שטרחו והכינו הבשר יחד עם חברים רבים שהשקיעו מאמץ. תודה לדניאל על העזרה בשטח. מצטער שהגעתי מעט עייף כתוצאה ממאמץ מסרים די גדול. מצטער לשא הצלחתי להכיר את כולם ומתנצל על אילו שהכירו אותי ולא זהיתי מפאת סניליות מתקדמת בגילי המופלג. תודה למלגניס על העזרה באיסוף הכספים (ועל שיפור שחיקת הצמיגים ) ולבילבי לא כלום שנרתמה למשימה. תודה לקוקי על סוזוקי על האירגון. יש המון מה לשפר למפגש הבא. מאזן כספי: נתקבלו 158 ש"ח עודפים (יותר מההוצאות!) - אשר ינותבו לטובת קניות עתידיות עבור חברי הפורום.(מישהו הזכיר פיצוחים?). נשארו תפוחים ,תבלינים ,4 ק"ג בשר , וסלטים ושונות אשר הועברו לג'יפ של אחי. אשתדל לנצל אותם או חלקם בעתיד לארועי הפורום.

M O R M

New member
מצטער , אני בטיול ג'יפים משפחתי.

בהזדמנות נארגן משהוא...

M O R M

New member
תודה מיוחדת לגידי פרדר והצוות.

תודה ,לגידי פרדר וצוות מדריכי המרכז לרכיבה מתקדמת שבאו ועזרו באירגון אימון המגרש. כולי תקווה שזו התחלת מסורת. החינוך ללימוד רכיבה נכון צריך להתחיל מיד לאחר הטסט ויפה שעה אחת קודם.

foxi ZX2R

New member
תודה מוטי - גם על הבשר שלפני...

תתחדש על האופנוע היפיפה...(סופסוף ראיתי.)

למעלה