תודות...

S A T L A N

New member
את שלי אפשר לארוז במזוודה! ../images/Emo3.gif

את שלך תשאיר בבית, אני ירכיב אותך!

S A T L A N

New member
עם האופנוע בלי האופנוע...

זה לא ממש משנה לי. אני רק מבואס מיזה שלא יוכלתי להגיע, ובגלל זה אני מציף את שרשור המפגש (קולט לא להתעצבן יחביבי...). חבל שלא יצא לי לראות את כל האנשים הנמצאים בפורום אשר גורמים לי אישית להרגיש בפורום כמו בבית שני. לא נורא אני כבר מקווה לשמוע על המפגש הבא...

sentinel

New member
היה ממש סבבה! מאוד נהנתי!

וכמובן תודה גדולה לטופי שעזר עם הכבל גז הסורר, שהחליט להקרע על כביש ירושלים-תל אביב.

סטפן 297

New member
../images/Emo108.gifתודה - ../images/Emo108.gif

רבה לכל מי שתרם להצלחת הארוע בלטרון היה אחלה.

Moo Moo

New member
היית../images/Emo35.gif ../images/Emo12.gif

אתה וניסים בסוף הגעתם? לא ראיתי, חבל רציתי להגיד שלום

Shlomi TC

New member
איך הייתה הנסיעה חזור?

וחבל שלא נשארת עוד קצת לראות את האימון, איזה תענוג...

../images/Emo45.gif על הארגון והיוזמה

גדול למוטי ולשאר המארגנים נראה שהכל היה מאורגן כמו שצריך ומצטערים שלא גמרנו את כל האוכל. תודה ענקית לכל החברה שעזו לי עם צמת החשמל שהחליטה להדפק דווקא בדרך חזרה לת"א

גיZמו

New member
האזיקון (השחור...) החזיק?

תודה לכל מי שהגיע. היה אחלה!! ויאללה! תעלו כבר תמונות!! (אני כבר שנתיים חולם לכתוב את זה....)

גיZמו

New member
נסעתי לאט וציפיתי שכל רגע

יעקפו אותי בטיסה נמוכה איזה ZX ZZR וסקודה(?) אדומה... מה לקח לכם כל כך הרבה זמן?

•rad•

New member
מה אתה מדבר? אני רק עכשיו הגעתי!

אני הייתי במאסף ובאיזה שלב נכבה לי האופנוע, הם המשיבו להם ואני נאלצתי לדחוף את עצמי כל הדרך הביתה...
סתאאאם! יורי החליט שהסקודה מבוואריה לא מסוגלת לעבור את המהירות החוקית בלי שהאילתור שלך ישתחרר ממקומו וכך יכולת לראות מחזה מאוד סוראיליסטי של F650 מוביל ZZR1100, ZX12, CBR600 ב-90 קמ"ש כמו אמא אווזה והאפרוחים שלה באמצע כביש מהיר.

למעלה