עם ישראל חי

zoti

New member
כמה פנינים מימי העבודה במוסך

יציאות של לקוחות: זה טוב הפרונטניר הזה ? (על סוזוקי FRONTIER) יש לי פנצ'ר בבספה (בוטא BESHPA במבטא עירקי כבד והיה לו סוזוקי פרונטיר) איפה לשים את הקוֹבע ( KOBA - אותו אחד, אותו מבטא בהתייחסות לקסדת חצי אבטיח שלו) סע, סע עם הוספה - על כל קטנוע.

45degrees

New member
ועוד:

- יש לך אופנוע כבד? - לא, הוא די קל. - כמה נפח? - 620. - מה אתה מדבר? כבד

Pumi

New member
אחד שאל אותי פעם

אם ה R6 הוא GPR מוגדל. ועוד הוסיף שהוא לקח R750 עם ה GPR שהיה לו פעם בכביש המהיר על 160, וזה עם GPR לא משופר. כמובן שהוא לא הבין מדוע אני מתגלגל מצחוק
ועוד בתקופת ה GPZ שוטר עצר אותי ושאל האם אני סוגר 160, כי הוא תפס בנדיט 400 על 160 וה GPZ צריך בגלל זה לעשות 230 לפחות, ותהה איך זה של GPZ אין רעש כמו של הבנדיט. כשאמרתי לו שהבנדיט הוא 4 צילינדרים וה GPZ הוא 2, הוא איים לתת לי דוח בעצבנות כי אני משקר לו ושלבנדיט יש רק צילינדר אחד והוא יודע את זה כי היה לו כזה והוא הרס אותו כשמשאית עלתה עליו...

ofnik

New member
בתקופת הGS הייתי רוכב בקיץ עם מגיני

מרפקים במקום המעיל. זוג ערסים בפחית מתפעלים ומפגינים בקיעות-"זה בשביל לגעת עם המרפקים בכביש נכון?" עם אותו הGS הייתי חונה במסדרון צר-והאגזוז קצת נסרט מהמעבר בשער- זוג צעירים במפגש נגש בחרדת קודש ואחד מצביע ומסביר לשני "זה משיוף בכביש בהשכבות..."

miha88

New member
בוא נראה

כל הדודים שלי : "מה לעזאלזל תעשה עם ווספה חצי כח?!" הכוונה היא לטייפון 50 סמ"ק

D the kid

New member
רציתי לספר במילא, וזה מתאים לפה...

להזכירכם היה לא מזמן שרשור על מתדלקים מוצלחים... אתמול בדרך הביתה נכנס לתחנת דלק, המתדלק מגיע ומיד שולף: "שמת אגזוז חדש נכון?" אמרתי וואלה!, איזו הבחנה...פפשששש....
(ב- BOS על האופנוע ! לא במתדלק). ואז... המתדלק: "הוא מוגבה מאחורה לא?" (אתם צריכים להבין, ההסבר שהוא נתן זה שהוא ראה R1 לא מזמן...) אנילעצמי: *היית חייב לקלקל אהה...?*

למעלה