עם ישראל חי

macro

New member
קח, שים בטייפ

ברמזור אדום, אחד מחסידי ברסלב מציע לי קסטה עם דברי הרבי להכניס לטייפ...

כפרה1

New member
הכי מעצבן ששוטר ../images/Emo163.gif עוצר אופנוע

על מנת לתת איזה שהו דו"ח (לא עלינו), השוטר רושם את הדו"ח בשיא ההנאה (ימחשמו), כשמבקשים מהשוטר בכל לשון של בקשה שיוותר על הדו"ח, מה עונה השוטר? גם אני הייתי פעם אופנוען.

45degrees

New member
שוטר עוצר לידי ברמזור עם מבט של

דו"ח רשום לו על הפנים. שואל אותי - תגיד מה עשית לגלגלים של האופנוע? תגיד - יש לך אישורים להסבה הזו? תגיד - לא צריך להוריד אותו מהכביש? למזלי - אני מכיר אותו ויודע שגם הוא אופנוען וגם הוא מסב כלי: שואל אותו - תגיד מה עם ה GS צ'ופר - כבר סיימת את הפרוייקט? הוא כולו חיוכים - עוצרים בצד, מוריד את הקסדה, אהלן מה נשמע ....

../images/Emo5.gif מאמצת את המשפט

"תגיד מה עם ה-GS צ'ופר - כבר סיימת את הפרוייקט?" משתמשת בו על כל שוטר שיעצור אותי (טפו טפו טפו
). סה"כ שוטר שמבין שהגלגלים לא מקוריים, הוא כנראה אופנוען.

tygger

New member
../images/Emo41.gif שיחה באורנג'...

לאחר ניסיונות שיכנוע נלהבים לשדרוג המכשיר שלי.
אם אתה מחליף אז גם נתקין לך דיבורית לרכב.
איזה יופי, אבל הייתי רוצה אולי איזה צ'ופר אחר
לא! אבל תראה איזה יופי נתקין לך דיבורית חינם. זה פה ליד.
אתם תתקינו לי דיבורית אצלי?
כן! זה חינם.
אבל איפה בדיוק תתקינו? את יכולה להראות לי?
אין בעיה. אני אראה לך... יצאנו החוצה מהדלת. הצבעתי על האופנוע ושאלתי אותה איפה הם ישימו לי אותה?
טוב אז איזה מתנה אחרת אתה רוצה?
לא, לא. אני רוצה דיבורית. שיכנעת אותי...
מעניין שהיא לא ראתה את הקסדה והמעיל שהיו איתי...

דווקא ראיתי KLE בתל אביב שמותקנת

אצלו דיבורית. לא איך, לאן זה מתחבר, אבל המתקן לסלולארי מחובר לכידון

זה היה רעיון אדיר לשרשור

למישהו יש רעיון לעוד ? ואגב תמשיכו להעלות עוד זה הורג אותי ... נראה לי השכנים שלי חושבים שנאי משוגע עכשיו כי אני יושב בבית לבד ומתפקע מצחוק :)

Boogieman

New member
שוטר ברמזור...

תגיד,כמה שווה אחד כזה? 20+ וואלה שווה,מה זה הארלי? קאוואסאקי מה? ק א ו ו א ס א ק י אה,אבל נמוך אה? נמוך יושב. פעם אחרת,אני באמצע סיבוב פרסה צפוף כשזקן שעומד על אי תנועה צועק לי "כמה עולה כזה?"

Agent5

New member
אני חושב שאני הכי נתקלתי ב..

יוווו.. מה זה נינג'ה? תגיד, כמה עולה? 20-30אלף? אני מספר לו כמה עולה ורואה את מבת ה"שוק" על הפנים.. "מה זה.. אוטו.." וזה סתם קטע.. אני עוצר ברמזור, אחרי עוצרים כ4-5 טוסטוסים, הם מסתכלים עלי, אני מתעלם ומת כבר לזוז. הם משחקים במצערת... "טזזזזזז.... טזזזזזזז..... " רמזור ירוק, אני נוסע ברעש 4 צילינדרים, סמפוניה. מגיע לרמזור הבא, וקהילה של רעש "זבובים" אחרי.
-דוד -+

רגע אבל אם אתה מדבר על אותם

קטנועים קטנים אז 4 קטנועים ביחד זה 4 צילינדרים לא :) אז אותו רעש בסופו של דבר רק יותר לאט

Agent5

New member
תעשה לי טובה.. כן? ../images/Emo8.gif

אבל מה.. 4 קטנועים עושים אחלה מיסוך עשן בשבילי
-דוד

זה בגלל ההרצה :) משאירים אותך

מאחורה ):) לא מדכא באמת לראות כל מיני CHים עוקפים אותך ? לא נורא עוד מעט לא תראה אף אחד ממטר .....טוב את כולם אבל הרבה מאוד :)

Agent5

New member
D-: התכוונתי מיסוך עשן מאחורי, כן?

לא להגזים.. אין טוסטוס שפותח עלי אפילו בהרצה.
-דוד

GPZiv

New member
3 חב"דניקים מנוזלים

כאשר הגיל הממוצע שלהם לא עולה על 10 שנים. מביטים בעיניים נוצצות על האופנוע: חבד"ניק #1: "וואו! איזה אופנוע רצחני!" חבד"ניק #2: "תראה מההה זה!" חבד"ניק #3: הצצה חפוזה אל סופו של שעון הספידומטר- "מהההה... רק 220 סמ"ק... לא שווה..." ברוך שלא עשני דוס!

Super Max

New member
משהו ש(רק?) אני מקבל,אפילו לאחרונה:

"תגיד, יש לך בכלל רשיון על זה?"
Super Max, שכבר יותר קרוב ל- 30 מאשר ל- 20...

למעלה