עם ישראל חי

JHON דיר

New member
תיקון קטן..."תעשה סוס"

בתגובה אני עושה בד"כ קולות של שלמה בראבא

tygger

New member
"כן, לאבא שלי יש הארלי מנוע 2000"

וממשיך לספר איך רוכב עליו בכל המקומות וכמה הוא חזק...
"זה אופנוע חיה זה! זה מוטוקרוס משהו בן זונה" (נאמר על הXT600 סופרמוטו שלי...)
"בטח מכיר אופנועים. אני היה לי חיה רעה! אני רכבתי על Rים, טויוטות, היה לי אפילו R 900 מוגדל".
"אתה לא מפחד להשכיב? אתה יכול ליפול איתו ככה" בעלים עלום שם של בנדיט 600 בעל צמיגים מרובעים.

doorman

New member
תגיד, זה אופנוע מרוצים זה, נכון../images/Emo35.gif

כמה עולה
doorman: למה, רוצה לקנות
כן. doorman: זה אופנוע מרוצים משופר עולה חצי מליון שקל. חבל חבל, אין לי חצי מליון...

45degrees

New member
על סופרמוטו

מפניני אופנועני Rסנו (ארצנו) המצויים, נאסף בעיקר למרגלות הגלבוע לפני שידעו בישראל מה זה סופרמוטו (אי שם ב 1999) 1. אני: אפשר להצטרף אליכם? Rס - עם זה? זה חלש. אני : מה אכפת לך? Rס - הצמיגים שלו לא מתאימים, הוא גבוה. אני: אולי בכל זאת? Rס טוב, אבל לא נחכה לך
למעלה: אני ליד האופנוע מחכה, ה Rס התורן מגיע מה זה? למה ככה? איך עשית את זה? 2. ב"עניבה" עוצר בצד כי יש משתמשים בכביש. Rס: מה זה. זה שטח? אני: כן, הוא מוסב לכביש. Rס: עזוב אותך, חלש לא זז. אני: כוח לא חשוב - חשוב הסיבוב. Rס: כמה סוגר? אני - בפנטומימה ללא מילים שולח אותו להציץ בצמיג האחורי שהגיע למצב סליק בצדדים. Rס: חוזר, קורא לחבר'ה ומבטו מושפל אל האדמה. 3. איזה אופנוע זה? KTM. איזה הונדה? KTM אני מכיר XR. 4. הכי גדול עבורי בתקופה האחרונה היה איזה אחד שעבדתי איתו עם GS היה רף לספר לכל העובדים האחרים שאופנוע שטח לא יכול בשום פנים ואופן לפתוח יותר מהר מ GS, או לחילופין לסגור מהירות סופית גבוהה יותר. טוב, אז יום אחד יצאנו יחד מהעבודה
למחרת - לא, היה לי יום חלש. יש בעיה בקרבורטור
. 5. באופן קבוע - כשרואים אותי נכנס ויוצא מפניה ואח"כ עוצר. מה זה כמעט התרסקת? ככה סופרמוטו מסתובב. לא מה אתה מדבר אני ראיתי

JHON דיר

New member
בין הטובים!!!

"תגיד זה אופנוע הרים ???" נשאל על הDR 350 שלי... דרך אגב הוא למכירה.פרטים בלוח הפורום דרור

45degrees

New member
החתך של הצמיגים לא מתאים

לרכיבת כביש. נאמר כשמאחורה מותקן סליק 165.

45degrees

New member
הצמיג חלק. איך אתה לא נופל?

מה החריצים מחזיקים אותי או הגומי?
פנים של חוסר אמון.

R-o-i

New member
ילדים:

אמא הנה פאוור ריינג'ר, נאמר על חבר פורום כשירד מהאופנוע עם חליפה מלאה וקסדה. (ששת הייתכן ?) ובמרינה הרצליה, הגיע איזה בחור עם R1000 גם עם חליפה מלאה וכו', וילד אמר, אמא הנה ההוא מהפלייסטיישן.

45degrees

New member
עם החליפת עור: מה חזרת מצלילה?

וזה כשאני באוניברסיטה על הר הכרמל. איפה אני ואיפה הים.

enigo

New member
ילד ביוטבתה: אמא! תראי, צב נינג'ה!

בימים שהצביצב והמכנס היו ירוקים...

MAX D

New member
לי היה מפגש בלתי נשכח

עם 3 אנשים-
זקן חוצה את הכביש וניגש אלי:"וואלה היה לי כזה וירגו- 750 נכון?" איש- זה GZ 250 לא יותר... וגולת הכותרת שלי-
יקירנו הזמר אייל גולן (לא פחות ולא יותר), ראה אותי עם האופנוע:"תגיד- זה ראלי דאוידסון?" אני:"מה זה?" הוא:"זה ראלי דאוידסון?" (לא מוותר) אני:"כן זה זה...
" (עדיין אותו GZ 250) היה עוד מקרה אחרי התאונה שלי-
טיגר שמע
שוטר:"זה בטח האופנוען אשם" טיגר:"איך אתה קובע את זה? הוא נפגע בנתיב שלו!!! המכונית סטתה עליו..." השוטר:"אני מכיר אופנועים כאלה- היה לי CBR900" עדיין על אותו GZ 250...

פיני007

New member
"גם לי היה פעם 1100F" . לא ידעתי

שישנם עוד מודלים כאלה על הכביש. היינו קורעים את הדיונות עם הכלי. כלי כלי, חתיכת כלי". (דברי נהג מונית)

למעלה