עם ישראל חי

עם ישראל חי

איך אני אוהב את הישראלים, שתחושת הביחד מגיעה גם עד רמת האופנוע: "וואלה, היה לי גם אחד כזה פעם. סוזוקי נכון?"
("לא, זה קוואסאקי") "וואלה, היה לי גם אחד כזה פעם, זה 750סמ"ק, לא?"
(לא, זה 500) "וואלה, היה לי גם אחד כזה פעם, ב93"
(... חושב לעצמי: התחילו לייבא אותו ב94) "וואלה, היה לי אחד כזה גם פעם, היתי נוסע איתו בים, בדיונות, איפה לא"
(אני כבר מגחך) איזה יופי, או שכל עם ישראל שוטרים, או לכולם היה פעם KLE

bondi78

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo151.gif

חי ובועט העם הזה...

C O L T

New member
זה נותן לי רעיון ../images/Emo62.gif

לכל אחד היו מקרים דומים, ופליטות הפה של "מומחי האופנועים" מהוות חלק בלתי נפרד מהחוויה של רוכב דו"ג בארצנו הקטנה. מי שיכול להזכר בכל מיני הערות דביליות שכאלה, מוזמן לשפוך את הפנינים. גם קלישאות והערות בונות כגון "זה מסוכן!" מתאימות. גם סיפורים, אבל קצרים, מאוד. במידה ונאסוף מספיק, נשמור את זה במאמרים וטגליינס, ונפנה לשם כל פעם את הטירונים, לקורס היכרות מזורז עם עם ישראל שבכבישים. והתרומה שלי: נהג משאית עוצר לידי בצומת ומתחיל להשתפך כמה האופנוע שלי זה הדבר האמיתי, ורק הרלי יכול להשמע ולהראות כה מושלם, והיפנים מעולם לא יגיעו לרמה הזאת. וכל זה תוך שאני מצביע על הכיתוב הצנוע KAWASAKI על מיכל הדלק.

® Road Runner

New member
ש:"כמה זה האופנוע הזה?"

ת:"750" ש:"מה??750 קמ"ש?!?
זה מטוס זה..."
ראשון. ------------ יש לי פחית קוקה קולה שעוטפת את מיכל הגז של הבולם האחורי מתלת לזנב. אחד שאל אותי למה הפחית שם? אמרתי לו שמחוברת לי צינורית למיכל(הראיתי לו את הצינורית לחץ על המיכל) וכשאני צמא אני שותה...

דAדA

New member
על GS שלי שאלו

זה 500 כוח סוס נכון? תראה (האב פונה לבן שלו בן 20 בעך) באוטו שלי יש 120 כ"ס ולאופנוע הזה 500. היפנים האלה כל הכבוד להם

Rון

New member
הזקנים

כמה כוח זה? אתה אומר 750 סמק הזקן: 7 וחצי כוח יפה.

sheepman

New member
גמני גמני!!!

באותה נימה רק יותר מזעזע.. (לאחר הסתודדות חרישית עם לחישות והתערבויות - ניגש הראשון בהיסוס) ש:כמה קנית\כמה שווה? ת:11K ש:המחירון 11K?! ת:לא. הוא 12K. אני קניתי ב11K (מנפח חזה). (חוזר לחברים שלו): בו'אנה חבר'ה, מחר אני הולך לקנות הארלי! המחירון של זה רק 12 וזה או 1200 או 883, אני יודע... אבל שווה... יש לי ויראגו 250....ואי אפשר לפספס את זה....

yaircccc

New member
לפני כ-10 שנים

לאחר סדרת סללום בין מכוניות תקועות בפקק עם DT-50 עוצר לידי נהג פחית וצועק "אני מרחם על אמא שלך" אך איזו אהבה

YYY...אני יכולה לכתוב על זה ספר...

מהפנינים:
"יש לך אופנוע חיה!יש לי GPZ, רוצה להחליף?" (היה לי אז GS).
הוא: "מה מעניין אותך בR6?" אני: "מה מעניין אותך בR6?". הוא: "אה,אני?היה לי R1,R1000,ZX12". אני: "מצויין. אז מה שמעניין אותך זה מה שמעניין אותי!".
"על איזה אופנוע את רוכבת שאת מתלבשת ככה?" (איזו בורות...
)
"תגידי,זה צג דיגיטלי?" שלא נדבר על נהג הרכב שרדף אחרי על כביש החוף עד חדרה...
וההערה על הCBR רשומה. אני אנסה לחשוב על פנינים נוספות.

xfwind

New member
שלמה, ביננו.......

אצלנו 30 שנה זה לא "פעם".... זה בתחום הכרונולוגי הקרוב....

adamrubi

New member
אז ככה...

יום אחד אני נעצר בכניסה לסופר, ויושב שם בחור (כניראה מהמשלוחים): הוא: YYY, איזה נפח זה? אני: 600. הוא: אופנוע עצבני, מה? אני: כן,כן, מאוד עצבני. הוא: אבל R6 יותר עצבני. אני: כן. הוא: היה לי R6. אני: סבבה, איזה שנה? הוא: 98. אני: אחלה. רק דקה אחרי שנכנסתי לסופר נזכרתי שאת ה-R6 התחילו לייצר ב-99 D-: נו שויין...

dragonia

New member
../images/Emo98.gif

"אבא שלך יודע שאת רוכבת על אופנוע?" "כן, גם הוא רכב פעם..." "אה...נכון, נכון.." שיחה עם מנהל התיכון שלי לפני כמה ימים

lsky

New member
יש לי, יש לי, יש לי...

"אני הראשון בארץ שהיה לו R750" - האדם העשירי שאמר לי את זה... "אתה לא מבוגר לשטויות האלה?- שכן מזיל ריר וקנאה נשפכת מהאזניים בעת עיניו לא יורדות מהאופנוע שלי.

bondi78

New member
פתיחות...

באחד מהרמזורים, 02:00 בלילה, רמזור אדום- מיצובישי מגנום עוצר לידי... ערס (עם עוד שלושה חברים): "בוא'נה איזה כלי רצחני! כמה סוגר? כמה סמ"ק?" BONDI78: "זה סתם 250 סמ"ק וביום טוב סוגר 120" ערס: "זהו??? אני לוקח אותך בפתיחות עכשיו (מתחיל לשחק עם הטורים והחברה מאחורה מבסוטים)" הרמזור מתחלף, שחרור קלאץ' והוא כבר במראות שלי כשאני שומע פרפור עצבני שלא הזיז את הרכב יותר ממטר...

Rון

New member
הכי הרבה פעמים זה...

תעשה ווילי... זה גם בא עם תנועות ידיים של כידון עולה לאוויר.....

למעלה