שוק בימי קורונה

dordor102

New member
שוק בימי קורונה

לאלו מכם שמבינים בכלכלה. איך משברים כלכליים עולמיים משפיעים על מחירי רכבים? נגיד שעוד חודש, חודשיים אולי שלושה, עניין המגפה נרגע, ברור שיהיו פגיעות משמעותיות בכלכלה העולמית. מה התחזיות לגבי מחירין בשוק הדו גלגלי? האם המחירים ישארו כפי שה היום? האם הם יעלו? או דווקא ירדו?

noy fb 22

New member
אתה אמתי? אתה מצפה לקבל תשובה אינטליגנטית מ"מבינים בכלכלה"?

noy fb 22

New member
קליפונים וגיל מתקדם, לא מסתדרים טוב יחד. אבל, ה 12R

הוא לתמיד מלך העולם בשבילי ולכן, החלטתי להרים לו קצת את הידיות. אבל, ע"מ לא לפגוע בפיירינג המקורי, הזמנתי כזה חילופי בארץ הקורונה ולאחר שהארכתי קצת את: כבל המשנק. (מייק פוליטי)
כבל המצמד. (מייק פוליטי)
צמת ידית שמאל.
צנרת הבלמים הקדמיים. (חו"ל)
כבלי המצערת. (מייק פוליטי)
צמת ידית ימין.
תכננתי ויצרתי את ההגבהות מניירוסטה משובחה.
חתכתי את הפיירינג.
צבע תואם מקור. (ארז דרור האשף).
התברר לי שהמאמץ ההזוי היה כדאי. כל רכיבה יותר כיף מקודמתה

noy fb 22

New member
סליחה כפולה. גם אני לא יכולתי התאפק... אכן, הרבה דמיון

ואין סוף יושרה ותום לב.

מיצו

New member
חסר לך שרשרת מוזהבת, פס אדום בג'אנט הקדמי,

נעל אדידס של תינוק מאחורה, סט קוביות פרווה, חרוזים על המושב, מאוורר עם להבים כחולים, רדיו עם 5 כפתורים לחיצים באמצע, ומשענת גב לרוכב ולמורכב/ת.
מעבר לזה - אתה כבר בעזה/טול כרם כבר היום.

noy fb 22

New member
יחיו הקנאים עד 120.

...ויאכלו מלוא החופן חרא, יום יום. להנאתך הצרופה, קבל תמונה נוספת שצולמה היום.
גם אם אני בעזה/טול כרם, אני להבדיל, יכול לעוף משם מתי שבא לי.
אבל אתה, עד סוף ימיך כנראה, תראה במראה בכול בוקר פרעח פולני נכלולי שמעת לעת אינו מצליח להסתיר את הדקירות בלב למראה מישהו אחר הנהנה ממה שברשותו. אגב, 17,000 ק"מ בתוליים וצליל של סטראדיוואריוס...

אשר לפירוט ה"תוספים" שהעלית בקלילות טבעית כזו, מה הפלא? כל אחד והחברה שבה הוא רובץ.

מיצו

New member
מהנדסי קוואסאקי

מתהפכים בקברם...
אגב, היה לי ZX12R בזמן שאתה עוד פינטזת עליו... לדעתי ה- 2 או ה- 3 בארץ, בציר 2000... היה אחלה כלי. לא בטוח שמי שייצר אותו חדש שיעשו ממנו הארלי, אבל אתה בטח נהנה ועל כך מגיע לך כל הכבוד.

noy fb 22

New member
ה 12R שהיה לך אינו אפילו קרוב ל"בציר" (אעלק!) 2005.

למה שתדע את זה? לא זוכר מה בדיוק למדת אבל ברור שהסמכות שלך לייצג את "מהנדסי קוואסקי" מצוצה מהאצבע כפי שאתה עצמך מודה לעתים כשיש כאן התכתשויות טכניות.
וגם, כשאתה הרעשת בציבור עם ה 12 וה"עגלות" שרכשת אחריו, הייתי כבר ב ZZR1100 השני שלי. בעיניי,אחלה מסלול התקדמות.
נראה שגם בהארלי אינך מבין גדול, ע"פ ה"תובנה" שבסיפא.
אני אכן נהנה מכול רגע וברור שאכן כדבריך, אתה שיקפת הרבה כבוד לעובדה הזו. בעיקר אמינות אישית וחוסר צביעות...

מיצו

New member
נו טוב.

נקנח בתמונה של עוד מהנדס שיודע יותר טוב מכולם.

noy fb 22

New member
וואללה... לא אכזבת בתגובה הצפויה שלך. מי שיודע יותר ממך

אינו בהכרח "יודע יותר טוב מכולם" והביטוי "עוד מהנדס", אומר הכול אודות הלך המחשבה שהוא כל כך אתה.
לא חושב שאי פעם תהית מדוע אחרי כה הרבה שנות רכיבה חופפות, אנחנו - רוכבי הצפון - מעולם לא התחברנו ולא רצינו להתחבר, לשכמותך. אני ואתה, שונים בעליל. איזה כיף.

מיצו

New member
הקטע המגניב הוא

שלא רק שיש לך אפס אחוז חוש הומור, אלא בכלל לקחת את זה אישית והפכת את זה לאיזו התנגחות אישית.
המלצה: תוציא את מקל הסלרי מהרקטום, זה ישחרר לך את החיים קצת. צ'יל אאוט בנאדם.
בנתיים, הנה עוד אחד שחשב שהוא יודע יותר טוב מהמהנדסים של קוואסאקי.

noy fb 22

New member
הלוואי ויכולת להבין את המתלה האחורי היפהפה, שה"עוד אחד שחשב"

הצליח לייצר כאן. כל השיח היה מקבל צביון אחר... שלא לדבר על עצם ההפתעה שהיית מאכיל אותי. אבל, "מתלה עצה כפולה", הנדסה... טכנולוגיה... מה כבר חשבתי בכלל?
עכשיו, משהגענו לשלב הניתוחים הפסיכולוגיים בגרוש, אני מאד מעריך את הבדיחה מלאת ההומור השופע שלך, סביב ה"התנגחות האישית". ברור שבכול התגובות שלך עד כה, לא היה אף לא שמץ של התייחסות אישית אלי. הומור נטו! איך לעזאזל פיספסתי את זה?

אשר למקל בתחת (קשה לי עם אנגלית...צ'טערת), איך פיספסתי גם אותו?
אני מודה שלולא הקורונה, הייתי מתייחס אליך פחות. אבל, מה רע בקצת בידור מזדמן, אפילו שהוא די נטול אתגרים?
בינתיים, המשך להעריץ את הדוגמן שלי. רק... אל תחשוף את זה...

למעלה