נינג'ה 300 כאופנוע ראשון?

מה קרה7

New member
נינג'ה 300 כאופנוע ראשון?

אהלן
אני מגשים חלום ישן ועושה רישיון אופנוע עד 500
כאופנוע ראשון אני ממש שוקל לרכוש את הנינג'ה 300 ( יד 2 )
בעקרון מחפש אופנוע ספורט שייראה כבד, שייסע טוב ( טיולים בעיקר, ועבודה בית ) ואחזקה זולה יחסית
יש בעלים של אופנוע כזה שמוכן לכתוב קצת על הנסיון שלו עם האופנוע הזה?
איך האחזקה והתחזוקה שלו ? אין לי שמץ באופנועים אני בן 40 ותמיד נהגתי באוטו, האופנוע יהיה בנוסף לאוטו ולא ככלי מרכזי או יחיד לנסיעות
אשמח לשמוע קצת המלצות וטיפים מבעלי נסיון

xfwind

New member
בדוק אם מתאימה לך תנוחת הישיבה בהשוואה לשלושמאותים האחרים

hofnoan

New member
כן. וגם R3

עשיתי נסיעות מבחן על שניהם וקראתי בלי סוף עליהם באינטרנט ובסוף בחרתי ב R3. אבל הנינג'ה גם ממש מעולה. אם לא רכבת אף פעם על שום דבר קשה לי להמליץ לך לקפוץ ל 300. עד כמה שזה נשמע גרוע הייתי ממליץ ללכת על קטנוע 125 קודם כל שתלמד את הבסיס מה זה דו"ג בכלל ואיך רוכבים.
אני הייתי 13 שנה על קטנועים לפני שעברתי לאופנוע אבל זה בגלל ש"לא רציתי" אופנוע. עד שנדבקתי במחלה במקרה.
אם זה לא אופנוע ראשון שלך אז זה יכול להיות נחמד.
דרך אגב מצטער שאני לא ככ מסודר בהודעה אני פשוט קצת עייף אבל אם אף פעם לא רכבת בכלל אולי תשקול 125 או 250 בתור אופנוע ראשון לא חייב קטנוע.

enigo

New member
הנינג'ה וה-R3 הם אופנועים ידידותיים מאוד, אין שום בעיה

להתחיל לרכב עם אחד מהם. לדעתי הם אפילו עדיפים למטרה הזו על רוב הקטנועים בזכות גלגלים גדולים ומתלים טובים יותר, שתורמים ליציבות ולבטיחות.
לדעתי האישית הם קצת "ספות" מדי מבחינת המתלים (רכים) ותנוחת הרכיבה זקופה מדי. יחד עם מנוע שהוא חלק ולינארי, אבל לא ממש מסעיר, הם היו לי קצת משעממים. אני אהבתי יותר את ה-390 של קטמ. יש RC (ספורטיבי יותר מבחינת עיצוב ותנוחת רכיבה) ודיוק (תנוחה זקופה יותר, פחות פלסטיקה), ועכשיו יש אופנוע מקביל של הוסקוורה עם עיצוב רטרו מדליק (אם זה הקטע שלך). ממה שאני זוכר, הקטמ עלו בערך כמו שני היפנים שהזכרת, והיו הרבה יותר מהנים לרכיבה (אבל פחות נוחים).

למעלה