רכישת אופנוע בארה"ב כתייר

Gman20091

New member
רכישת אופנוע בארה"ב כתייר

מתכנן לטוס ממש בקרוב לארה"ב והחלום שלי לקנות אופנוע . טס לשם לפחות לחצי שנה ללואיזיאנה על ויזת תייר ורוצה באמת להנות מהחוויה קראתי בנושא וממש הסתבכתי לא הצלחתי למצוא תשובות מתאימות .
השאלה האם זה אפשרי כתייר לבצע רכישה ואם כן כיצד מתבצע התהליך . תודה רבה לעוזרים מראש

הנסיך.

New member
ממליץ לך מאוד לשאול בפורום "עוברים לארה"ב"

אבל אנסה לתמצת לך את הסיפור:
1. אין שום בעיה לקנות אופנוע כתייר, הקושי היחיד שאולי תתקל בו יהיה במידה ותרצה לעשות ליסינג או מימון לאופנוע. אם תקנה במזומן - אתה יכול להיות תייר או חייזר או יונת-דואר, לא אכפת לאף אחד מי אתה כל עוד אתה משלם.
2. החלק השני של הסיפור יהיה הביטוח - כדי לרכב כחוק בארה"ב אתה צריך ביטוח, פה הסיפור מסתבך, מציע לך להתקשר לכמה חברות עוד כשאתה בארץ, גייקו, אולסטייט, פארמרז ולנסות לקבל הצעת מחיר. אם יש לך סוכן מקומי (בארץ) שיכול לסדר לך את זה, אפילו יותר טוב
3. החלק השלישי יהיה ביטוח גוף לך
4. החלק הרביעי יהיה - שיהיה לך בהצלחה, בארה"ב, למעט קליפורניה, אסור לעשות ליין ספליטינג, מה שאומר שסגנון הרכיבה שונה מהותית, הנהגים מתנהגים אחרת לגמרי והמודעות לאופנועים היא אפסית עד לא קיימת, עם זאת, לא חסרים מתנדבים לכלי התחבורה הזה, כל אחד והסיבות שלו, המשמעות עבורך היא בעיקר להתאים את הסגנון לסביבה בה אתה נוהג.

noy fb 22

New member
לא "עוברים". י ו ר ד י ם! למעט אלה שעושים רילוקיישן עבודה.

הנסיך.

New member
1. ככה קוראים לפורום

2. כל אחד עושה את זה מהשיקולים שלו, יורד, עושה רילוקיישן או יוצא לחפש קוטג' בזול.

אם יש משהו שלמדתי פה אחרי שלוש שנים, זה שאני לא במקום של לשפוט אף אחד על ההחלטות שלו.

האנשים היחידים שאני סולד מהם הם אלה שמטנפים על המדינה שלי, ולצערי יש מספיק כאלה גם פה (בארה"ב) וגם בארץ.

חוץ מזה - תהנו בכל יום של רכיבה בארץ, כי בהשוואה לארה"ב, ישראל היא פקאינג גן עדן.

noy fb 22

New member

למעלה