קאסטום לרשיון a1 החדש יש דבר כזה?

tattooyaad

New member
קאסטום לרשיון a1 החדש יש דבר כזה?

הי. אני רוכב חדש ואין לי נסיון קודם .
מה שמעניין אותי זה אופנועי קאסטום ואין לי שום רצון לרכב על אופנועי ספורט או כביש . גם לא שטח או דושים.
אני מאד רוצה לרכוש עופנוע ראשון (A1ׁׂׂ ) אבל אופנוע חדש כמו רבל 500 או וולקן ניראים לי גם יקרים מידי וגם קצת גדולים עלי בשלב הזה ולכן חשבתי להתחיל עם משהו צנוע יותר , מה שמשאיר אותי עם מעט מאד אופציות. מצד אחד en500 או ויראגו ישנים ניראים לי אידאלים גם במחיר וגם זה שזה לא אופנוע חדש אבל כמובן שאופנועים אלו הם ישנים והמון שנים על הכביש ואני מפחד שהאופנוע יכנס למוסכים יותר מאשר יהיה על הכביש. דבר זה גורם לי לחשוב שאולי כדאי לי קנות משהו יותר חדש וזה משאיר אותי עם ה blackster250 או היוסאנג אקילה, 2 אופנועים שלרוב אומרים לי שלא כדאי לגעת בהם כי הם לא אמינים למרות שהם חדשים. אומרים לי לברוח מהסינים כמו מאש ..
אז מה עדיף? אופנוע ישן מאד או אופנוע סיני? או שיש לי אופציות אחרות שלא חשבתי עליהן.
שוב, אני לא רוצה אופנוע כביש או ספורט והתקציב שלי מוגבל, לא בא לי להשקיע 40+ בשלב הזה.
רעיונות מישהו?????
תודה מראש.

כRובי

New member
למה וולקן 650 נראה לך פחות מתאים מ-EN500?

לוולקן ול-EN יש את אותו ההספק, אבל לוולקן יש מתלים+בלמים+מכלולים יותר טובים ועל כן, הוא יותר בטוח. אין שום יתרון ל-EN500 עליו. רק חסרונות לעומתו.

כRובי

New member
ציטוט

"...הם ישנים והמון שנים על הכביש ואני מפחד שהאופנוע יכנס למוסכים יותר מאשר יהיה על הכביש".

ומשהו חכם שנכתב פה עשרות פעמים בעבר: רק עשיר יכול לקנות בזול.

tattooyaad

New member
תקציב מוגבל

נכון מאד, ועדיין יש עניין של תקציב, השאלה היא מה הכי נכון לעשות במסגרת התקציב שהוא סביבות ה 20 אלף שח, גם לי ברור שלרכוש למשל ספורטסטר ב 88 אלף שח או רבל 500 ב49 אלף זה הדבר הטוב ביותר לעשות אבל זה מעבר לתקציב שלי.

למעלה