החלפת אגזוז שוללת אחריות על CBR500

Suergegs

New member
החלפת אגזוז שוללת אחריות על CBR500

קניתי CBR500 לפני חצי שנה, אין לי תלונות בנוגע לכלי, אני נהנה מאוד מהאופנוע ועשיתי לו מספר שינויים קוסמטיים כי כך רציתי.

לאחרונה החלטתי שאני מעוניין להחליף את האגזוז המקורי באגזוז על פי בחירתי, בספר היצרן רשום כי יש לפנות אל המשווק הרשמי לפני שעושים שינויים באופנוע על מנת לוודא שהשינוי לא פוגע בתפקוד האופנוע וכתוצאה מכך שלילה של אחריות היצרן.

פניתי אל סניף מרכזי של הונדה, נציג של החברה טען בפני כי האגזוז היחידי המאושר ע״י הונדה העולמית הוא אגזוז מתוצרת Akrapovic ואין גמישות בנושא, אך אני מעוניין באגזוז ממותג אחר.

האם מישהו מכיר את הבעיה ויודע כיצד להתגבר עליה?
אני יודע שלרוב פשוט מתקינים מה שרוצים ואומרים לא תהיה בעיה, או כשתהיה בעיה נטפל בה.
במקרה שלי נשארה לי עוד שנה וחצי באחריות היצרן ואין לי כוונה לוותר עליה, גם אין סיבה שאוותר, כמו שלצמיגים יש תקן ואני יכול להרכיב כל צמיג שעומד בתקן זה, כך גם צריך להיות לגבי אגזוז.

noy fb 22

New member
אגזוז אינו מוצר קוסמטי. אגזוז לא מקורי, יכול לחייב התקנת

שינויים לא פשוטים, ב"מעגל נשימה" של המנוע. המנעות מהם, עלולה להזיק למנוע, מה שמסביר היטב את התעקשות יצרן האופנוע ונציגיו.
צמיגים זה פשוט סרט אחר.
ת'כלס, האופנוע שלך אינו NINJA 1200 ולכן, כדאי לך לשקול את עצם ביצוע ה"שיפורים" משום שדי קשה להפוך אותו לרקטה.

Suergegs

New member
מבין מה אתה אומר אבל...

כמו שאמרת זה לא אופנוע קיצוני והאגזוז שאני רוצה להביא טוב באותה מידה, לא חיקוי סיני זול ואני לא מחפש שיפור בהתנהגות.
השקעתי באופנוע למרות שזה נפח בינוני, רק החתיכת ברזל הזאת תקועה לי שם, תראה בעצמך בקובץ מצורף.

noy fb 22

New member
מסכים אתך לגבי ה"דוד שמש" הזה. ההחלפה אכן מתבקשת אבל ע"מ

להמנע משינויים במנוע, יהיה עליך להתחבר להנחייות היצרן ונציגיו...

T0MERKE

New member
ענית לעצמך

תישאר עם האגזוז המקורי עד תום האחריות, או שתחליף לארקפוביץ'

Yemeth

New member
שמע...

עם כל הכבוד, זכות הונדה להגיד מה הם מוכנים לקבל כשינוי ומה לא. אין קשר בין צמיגים לבין דוד פליטה שמשפיע על מכלולי המנוע.
&nbsp
מה שמלווה את ה"לרוב" זו גירסת "יהיה בסדר וחפיף". אתה יכול לחשוב כך אך אל תצפה מהונדה להסכים לזה.

Suergegs

New member
אני לא אכנס איתכם לפינה

לא העלתי את הפוסט כדי ללכלך על הונדה, אפשר להרגע ולמתן קצת את הסולידריות העיוורת הזאת. אני מחפש פתרון לבעיה ותודה על התגובות אבל אף אחד לא עזר עד עכשיו, הראשון שהגיב לי לפחות נימק.

noy fb 22

New member
כול מי שטרח וענה לך, התכוון לסייע לך. שלושה דברים שכתבת הם

בחזקת שטויות במיץ.
1. איש לא העלה על דעתו שאתה מנסה ללכלך על הונדה ואין כאן שום "פינה".
2. כול העונים לך היו רגועים לחלוטין. לא היה צורך "להרגיע".
3. הסולידריות העיוורת שאותה הזכרת היא רק בראש שלך. כאן אין דבר כזה.
אבל, הבנו. בדוק בפעם הבאה כמה יטרחו להשיב לך.

Suergegs

New member
הבהרה

לאחר בדיקה מעט יותר מעמיקה בנושא, הבנתי שלמרות שהשינוי שרציתי הוא קוסמטי הנושא הזה מורכב יותר ממראה חיצוני, אם מישהו מהמגיבים חושב שהגבתי בחוצפה אני מתנצל על חוסר הסבלנות שלי ותודה לנוי. אני ממשיך לבדוק את הנושא, אם יהיה חדש אעדכן פה.

למעלה