מחקר חשוב בנושא בטיחות דו"ג

מחקר חשוב בנושא בטיחות דו"ג

מי מהרוכבים אינו יודע שלעיתים קרובות אנחנו פשוט בלתי נראים לנהגי המכוניות? לאו דווקא מחוסר אכפתיות, אלא שמסיבה כלשהי הם פשוט לא "קולטים" אותנו. ואנחנו משלמים בדם.

יחידה העוסקת במחקר בנושאי בטיחות בדרכים (בין היתר, עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים), רוצה לבצע מחקר על אפקטיביות דרכים מסוימות להגברת ניראות רוכבי דו"ג. לתוצאות עשויות להיות השלכות משמעותיות על בטיחות הרוכבים (ועל ציודם!).

הקושי העיקרי הוא (כמובן) מימון. אנחנו מחפשים קשר עם גורם שיוכל לתמוך. מטעמים פילנטרופיים, מסחריים, הנצחה או מה-שלא-יהיה. אז אם יש לכם קשר עם ארגון רוכבים, יבואן וכיוב', אנא העבירו את המסר.

לפרטים וקשר, נא לפנות במסר.

noy fb 22

New member
אם תפרט מהן "דרכים מסוימות להגברת ניראות רוכבי דו"ג..", תקבל

הענות גבוהה יותר.

אוירת המיסתורין...

קודם כל, אני רק מסייע לקידום המחקר, לכן אני לא יודע מה עלול לחבל בתהליך המחקר מעצם ידיעתו. כך שאני נזהר בפרטים שאני מגלה. אבל כמובן שאם גורם מסוים יתעניין בהשתלבות בתהליך, החוקרים יציגו בפניו את כל המידע.
&nbsp
אגב, לא מדובר בסוד מסחרי. המחקר נעשה במסגרת ציבורית לטובת הכלל.

noy fb 22

New member
גיליתי "פרפטום מובילה". אני מחפש בעל ממון ועניין, שיסייע לי

לחקור ולהפיק את זה.
ברור שעצם ידיעת עקרונות התגלית שלי, עלולה לחבל בממצאיה משום
שההסתברות להצלחה נשענת על אוכלוסייה גדולה, שאינה מודעת לרעיון.
מישהו אמר הייזנברג, פאולי?...

לא לבלבל בין דברים שונים

אף אחד לא מוכר כלום לאף אחד, והתוצאה מיועדת להיות נחלת הכלל. זה בדיוק ההפך מאותם "ממציאים" שמציעים להשקיע ברעיונות למינהם תמורת תשואה/בעלות.
&nbsp
נניח שהנושא שאמור להיבדק הוא רכיבה עם מחשוף, כמשפר ניראות. אם הניבדקים ידעו זאת מראש, אזי תוצאות הניסוי יהיו מוטות וחסרות ערך.
&nbsp
הכסף דרוש למימון סימולטור נהיגה, עזרי מחקר וכד'. מדוע החשדנות וההשמצות?

noy fb 22

New member
כי אנחנו מוצפים בבטלנים האורבים לתמימותם של הבלתי מנוסים.

אגב, אין מצב שידיעה מוקדמת על מחשוף ההולך וקרב, תמתן את התגובה הטבעית בעת שהוא יגיע לקשר עין.
דוגמא לא רעה אגב, להנחות שגוייות, פסיאודו מדעיות, המשמשות את בוגרי "מדעי הרוח" השונים בנסיונות ההתעלקות שלהם.
"סימולטור נהיגה"? גמני רוצה לשחק.
"עזרי מחקר"? כגון?

למעלה