*** השנה לא תהיה רכיבה למצדה ***

• פותח הנושא omkgu
  • פורסם בתאריך

omkgu

New member
*** השנה לא תהיה רכיבה למצדה ***

לפחות לא כזו המאורגנת על ידי הנהלת פורום 8.

בשנה שעברה, הייתי עם מיצו באגף התנועה של משטרת ישראל, שם נרמז לנו שהנהלת פורום 8 נתפסת כמארגנת האירוע, ולפיכך אחראית לו.
בתום האירוע זומן מנהל הפורום דאז, מיצו, לתחנת משטרת ערד וגם שם הובהר לו - לאו דווקא בצורה עדינה - שלמזלנו לא נפגע אף משתתף.

מבחינת משטרת ישראל, אירוע הרכיבה למצדה מחייב רישוי עסקים, אבטחה אזרחית ומשטרתית וכו'.

פניתי לחברה העוסקת בתחום הפקת האירועים וביקשתי הצעת מחיר; היא עומדת על מעט מעל 90,000 ש"ח.

גם לו היו לי סכומים כאלה להוציא, לא הייתי מסתכן בהפקת אירוע.
פורום 8 הוא פורום אופנועים.

לכן, השנה לא תהיה רכיבה שתאורגן על ידי הנהלת הפורום.
אני יודע שבכך נגדעת מסורת לא קצרה, אבל מצדה של השנתיים האחרונות היא לא המצדה שאני זוכר מ-2004 (הפעם הראשונה שהשתתפתי).
העסק השתנה ולא לטובה.

חבל, אבל זו המציאות

מיצו

New member
אני רק אתקן תיקון קל

המשטרה חיפשה את מי להאשים, אם היה קורה משהו. למזלנו, ובמידה רבה תודות לאירגון המקדים, לא קרה כלום. אבל זה רק מזל, והעובדה שכמות הצ'וחים, בני דודים, חוליגנים וכל מיני זנים נמוכים של שימפנזות שעשו שם כרצונם רק גדלה משנה לשנה - גרמה לי ולשאר המארגנים להחליט שזהו. השנה הם יהיו שם לבדם.
&nbsp
בכל מקרה, לאור דעיכת הפורום במתכונתו הנוכחית ובהתחשב בעובדה שבשנה שעברה כמעט ולא היו תגובות לעניין הרכיבה למצדה, אני מאמין שלא יהיו הרבה שזה יהיה חסר להם מבין שוכני הפורום שנותרו כאן.
&nbsp
השנה, אני וקבוצת חברים מצומצמת נרכב לנו למקום אחר ונמשיך את המסורת בצורתה המקורית, ולמשטרה אני מאחל בהצלחה.

oste

New member
רעיון חכם. ואפרופו משטרה וארועים

בעיר בה אני מתגורר יש כל שנה יריד קטן. מעין שוק אמנים/ אוכל/ הופעות.
משהו די צנוע. אבל מה, כל שנה ביריד הנ"ל מגיעים המון שוטרים רכובים- כאלו של ההיי ווי פטרול- עם הרלי וב.מ.וו עצומים ומדוגמים. סוגרים מגרש חניה ומסמנים בקונוסים ועליהם כדורי טניס מסלול ג'ימקנה צפוף צפוף.
מי שלא ראה את השוטרים האלו שלוטים בכלי- לא ראה ביצועי שליטה מימיו. ואלו שוטרים כן? לא אתלטים מאומנים!
כל שנה אני שואל את עצמי- למה המשטרה שלנו לא משתתפת בכאלו ארועים. ברצינות, לא בציניות. זה אחלה מתכון לחיזוק הקשר עם הקהילה

eladgabso01

New member
לקחו ברצינות את הסגירה של מצדה..

מצדה סגורה לעליה לזריחה בא' ראש השנה

גן לאומי מצדה תהיה סגורה לעליה לזריחה ב - א' ראש השנה .3.10.16 יום ב'. האתר יפתח לקהל בשעה 8:00 בברכת שנה טובה

http://www.parks.org.il/NewFlash/Pages/masada1.aspx

למעלה