חניית קטנוע מתחת לבניין

orcmon23

New member
חניית קטנוע מתחת לבניין

שלום, אני גר באשדוד ויש לי קטנוע אני מחנה אותו מתחת לבניין, הבניין על עמודים.

מיקום החניה שלו: יש לפות שני מטרים פנויים על המדרכה ליידי אני שם אותו צמוד לגדר, רואים אותו מהלובי, השטח שאני חונה בו לא מיועד לשימוש עכשיווי או עתידי זה פשוט מדרכה ריקה מתחת לבניין.

בועד כנראה יש אחד שזה מפריע לו מסיבה כלשהי לא ידועה. החבר ועד השני לא הראה גם הוא התנגדות כאשר הראשון דיבר איתי על החניה. כתשובה לחבר הועד שנגד שאלתי אם יש בראשו רעיון יותר טוב איפה אני יחנה אותו והוא השיב שאין לו אבל בכל זאת שאזיז.
יש לנו חניה בטאבו אבל אני גר ביחד עם זוג (דירה שכורה) ולזוג יש כבר רכב שתופס את החניה, ואני לא רוצה להחנות ברחוב שכולם יראו את הקטנוע היפייפה ויחליטו לעשות איתו או לו משהו.

בזמן האחרון אני מקבל קריאות באיתוראן ויום אחד ירדתי למטה וראיתי אותו מונח על הג'ק צד ועקום כלפי הגדר ואני תמיד שם אותו על הג'ק אמצע, ככה שנגעו בו וראו שאינם יכולים להזיז עוד בגלל המנעול דיסק. יתרה לכך: היום חברה שלי יצאה לעבודה והתקשרה שארד למטה במיידי. ראיתי את הקטנוע שוכב פשוט על המדרכה שם ולפי ההודעה מהאיתוראן זה קרה ב23:30.

מה אני יכול לעשות?! ניסיתי להחנות במקום מתחת לבניין שכולם מחנים שם את הרכבים הפרטיים שני גלגלים על המדרכה.. אבל משום מה מי יתחשב בקטנוען שצריך להגיע לעבודה?! באותו יום לקח לי רבע שעה להוציא אותו בין המכוניות.

האם יש למישהו זכות כלשהי לגעת לי בקטנוע גם אם אני לא מזיז אותו משם?!

יוסי1512

New member
הם פושעים אבל לא תוכל לנצח אותם

יש לי בדיוק אותה הבעייה במודיעין (שטח ריק מול הכניסה לא בשימוש לא באמת מפריע לאף אחד)
הם פושעים אבל לא תוכל לנצח אותם (חבל לך על פגיעה בקטנוע וסכסוך שכנים)אלה אם כן תשכנע אותם (ע"י אסיפת דיירים או אסיפת וועד)
אצלי שמו לי כל לילה פתק שזה לא מקום חניה...
בכדי למנוע בלאגן בלילה אני מעביר את הקטנוע למקום פחות בולט ובמשך היום הוא חונה שם
בעצם עשינו "פשרה" טוב לי וטוב להם
עד שיקום הנודניק הבא...
&nbsp
&nbsp

noy fb 22

New member
מצלמה סמויה. כשתדע מי זה, אסביר לך בדיוק מה אני הייתי עושה..

orcmon23

New member
לגבי מצלמה בידיוק עכשיו חזרתי מKSP...

כל המצלמות שיש להם שמתאימות למצב מצריכות חיבור לחשמל, וזאת עוד בעיה אני גר בקומה חמישית.. אסור לי לחבר את המצלמה לטובתי האישית על רשת החשמל של כל הבניין.. מה עוד אני יכול לעשות?!

omkgu

New member
מהבחינה הטכנית היבשה - זו גם הסיבה

שאסור לך להחנות בתוך שטח הבנין (מלבד החניה שהוקצתה לך בטאבו וכו').
השימוש במשאבי הבנין או בשטחים המשותפים דורש אישור
&nbsp
מבאס, אבל ככה זה שכנים קטנוניים.
לי היה אותו דבר עם האופנוע, רק שלמזלי השכן עזב די מהר ולשאר לא היה אכפת

noy fb 22

New member
צמצם את שעות הצילום לאלה ביממה המועדות לפורענות ואז תוכל

להסתדר גם עם מצלמה הפועלת על סוללה.

למעלה