יאללה מחאה!!!

amim11

New member
יאללה מחאה!!!

יאללה מחאה!!!
נסיעה איטית כל בוקר בכניסה לת"א (ובכל מקום אחר [קצת סולידריות תיקח אותנו רחוק]).
כל מי שיש לו דו גלגלי [גם נהגי מכוניות יכולים להראות תמיכה], נוסע במהירות איטית ומאט את קצב הנסיעה לאורך כל היום (בדרך מהעבודה ואל העבודה, בתוך העיר ומחוצה לה).

די! שיבינו שיש בארץ הרבה שרוכבים על דו גלגלי וגם לנו יש זכויות!
לנסוע בקבוצות, לאט (הכי לאט שעדיין חוקי, כיום עם כל הפקקים זה בערך לא לעצור), ובכל הנתיבים.
עלות תהיה למשק פי כמה מהרווחים מהעלאת הביטוח.
האוצר רוצה לעלות את המחיר?
נדרוש להשוות למחירים בהולנד! כ700 ש"ח
אחרי חודש חודשיים שבת"א, ירושלים ועוד יתחילו לעבוד ב11:00 ויעלו למשק מליארדים אולי יבינו שלא כל מה שמנסים לגזור עלינו נסכים לקבל בשקט.

גם לנו יש כח,
ולא צריך הפגנה.
מספיק התנהגות של נסיעה איטית יומיומית לעבודה ובחזרה כל יום עד שהמחירים יירדו. רואים עוד רוכבים, תופסים עוד נתיבים.
קחו אחריות חברתית. אם כולנו נהיה מאוחדים נוכל להשיג משהו.

למהדרין ניתן להדפיס דגלים:
["נוסעים בטוח", מורידים מחיר ביטוח.]
ולנסוע במהירות של אופניים חשמליים (לדעתי זה 30-25 קמ"ש, לא?).

מנשה ש

New member
תראו לי מחאה אחת שהביאה לשינוי משמעותי?

מדבר אחד שהפגין ברחוב מול ביתו של שר האוצר (דאז) מר הירשנזון המכובד, עם חבורה קטנה של אנשים שאני מכבד עד היום על פועלם למען כולנו.
אתם מקשקשים, מפני ששינויים נעשים או על ידי עבודה פוליטית רצינית וארוכת-טווח עם סדר-יום מקיף, או בעבודה משפטית עקבית (אם יש עילה מלכתחילה, וכאן אין).
בזמנו היתה תוכנית להתפקד לליכוד לשם כך (מיצו וחברים) שנכשלה בגלל חוסר מתפקדים אני משער. אני חייב להודות שהייתי מוכן לשלם כפליים בביטוח רק לא להתקרב אליהם.
כרגיל לא יקרה כלום מלבד אינתיפדת יחידים של מחאה אפורה (דוגמת אי-תשלום ביטוח).
ועכשיו אני מרים להנחתה: ביטוח דו"ג היא לא הבעיה. דמותה הנוכחית של מדינת ישראל היא הבעיה.
כפיים!!! ...ולא, אני לא צריך כרטיס לברלין. אני מעדיף לבלות את חיי כאן.

jony stekino

New member
ברגע שנכנסים להפגנות זה יהיה חייב להסתיים בהוזלה משמעותית

די לעושק , צריך לחנך אותם אחת ולתמיד

למעלה