נשארנו כאן קומץ

the1wave

New member
אני גל

בן 43 , רוכב על ... הונדה סיויק ( עם גיר ידני , לפחות זה ! ) .
אני כאן מסוף 2003 ,אז קניתי את הויראגו 500 שנת 99 ,מלוקק ושמור ששירת אותי נאמנה כ 10 שנים .פעם כתבתי יותר , היום כמעט כבר לא ,אבל מציץ על בסיס יומי .
היה גם ורסיס לקראת הסוף ,כשהויראגו נזקק לשיפוץ שעשיתי לבד ונמרח כשנה מפאת חוסר זמן .
מתישהו התעייפתי מהכל , ממחירי הצמיגים , ביטוח , ממלחמת ההישרדות על הכביש ... כשלא היתה לי ברירה לעזור לאישתי ב"סבב גנים" בבקרים החלטתי לקנות עוד רכב והאופנועים נמכרו . תחילה הורסיס ואחרי שנה שבהם נסעתי אולי 2000 ק"מ עליו - גם הויראגו נמכר עם צביטה קטנה בלב .
המעילים -כפפות -שרשראות - קסדה כמובן מחכים בארון . מי יודע מתי יגרד לי לשוב .
אין לי פייסבוק , לא סובל פייסבוק .אבל אני חייב להודות שגם תפוז הצליחו לגרום לממשק להיות על סף הבלתי נסבל .
היו פעם שירשורים ... בנדיט רוצחחחת ..כולם נגד MORM ... אכן תם עידן .

מיצו

New member
חלק מהטרולים

התחתן, האישה הכריחה אותם למכור את האופנוע בתואנה שזה מסוכן ועכשיו צריך רכב בשביל להסיע את יורש העצר, וחוץ מזה למה שהיא תחזור לעבודה הרי ממילא כל המשכורת שלה תלך למטפלת אז אתם צריכים את הכסף הזה.
&nbsp
מתוך כל אלה, 98% התגרשו אחרי הילד השני, ואז נאלצו לשלם את כל המשכורת שלהם וחצי מהפנסיה וחצי מקרנות ההשתלמות וחצי מכל מה שהם עבדו קשה להשיג, וגם את הדירה כמובן (אם כי הם ממשיכים לשלם בעצמם את המשכנתא עבורה) - לאישה - שעכשיו הפכה להיות "כוס חורבות" רשמית. כיוון שכך, הם נאלצו לעבור לגור באופן זמני בחדר הילדים המקורי שלהם אצל ההורים, והתחילו לעבוד בלילות בשליחויות של פיצה וחלוקה של עלונים כדי לממן לה את המזונות. לא שזה הפריע לה להתחתן מחדש ולעשות עוד ילד, אלא שעכשיו המזונות שלך הם דמי הכיס שלה, ומה שמממן לה ולבן זוגה החדש את החופשות החצי-שנתיות באירופה.
&nbsp
מתוך כל אלה, חלקם חלו ומתו, חלקם סתם התייאשו מהחיים והתאבדו. אלה שנותרו התחילו איכשהו את החיים שלהם מחדש, סוף סוף הצליחו לשכור מחסן מעופש בדרום ת"א, וסופרים אחורה את השנים עד ששני הזאטוטים שלהם יגיעו לגיל 18 (ועוד שליש עד השחרור מהצבא).
&nbsp
זה לאן שהם הלכו.

amorsh

New member
כל מילה בסלע

לי נותרו 10 שנים עד שהאחרונה תגיע לגיל 18, וזו הסיבה העיקרית שאני לא רוכב. בינתיים ממלא לוטו ומפנטז מה לקנות אם אזכה.

Vaderom

New member
מעל שליש מהחיים אני גולש פה..

פאקינג 13 שנה.. עד היום אני זוכר איך בתחילת הלימודים באוניברסיטה בלי שקל על התחת הייתי נוסע שעה וחצי כל כיוון ללימודים ולא יכלתי להרשות לעצמי מכונית אז חבר זרק לי שאופנוע זה זול וחסכוני ושכדאי לי לשקול את זה (עבד עלי, ואבל מה כבר הבנתי מהחיים בגיל 18). אז כמו חנון טוב נכנסתי לאינטרנט וחיפשתי "אופנוע". מצאתי תמונה של GS500F (פור פאקס סייק) והתבלבלתי בינו לבין הGS500E וחשבתי - בונא, איזה אופנוע יפה אפשר לקנות ב10000 שקל. לא ייחסתי חשיבות לעובדה שבמחיר הזה מקבלים את הE ולא את הF, וגם הוא יהיה בן 15 שנה.. ניחא.
&nbsp
אז בסוף הסקירה של ציון טיטו על הGPX גרמה לי לקנות אחד ומשם הכל התגלגל...
&nbsp
קוראים לי ודים ואני רוכב על ZERO חשמלי כל יום לעבודה ומחכה לסיים לשפץ את הR1 האלמותי ולקנות אופנוע שטח בנוסף כדי לחזור לרכב כמו בן אדם.
&nbsp
&nbsp

sagyrotem1

New member
שגיא

שם:שגיא
התחלתי עם דו"ג לפני 8 שנים, הייתי צריך אמצעי תחבורה מA ל B.
שיהיה זול ופרקטי ורק לצורכי תחבורה.
אז רצון לחוד מעשים לחוד.
מה JM250 עברתי ל TDM900 (שאני מאוד מתגעגע אליו).
אחריו היו כמה חודשים מאכזבים על CBF1000F ועכשיו כבר כמה שנים על ורסיס1000.

BlueFairy10

New member
אחת מהקומץ

בת 38, רוכבת כמעט 9 שנים.
אחרי קצת פחות מ-7 שנים על קטנועים (Lead100, Dylan125) עברתי לפני כשנתיים ל-CBR250.
חברה בקבוצת ה-125 (טיולים רגועים עם קצת ערך מוסף מעבר לרכיבה עצמה) כמעט שלוש שנים.

מצרפת תמונות של ההסטוריה הדו"גית המצומצמת שלי.
והנוכחי - לא ביום החתונה עצמו, כי אי אפשר היה טכנית. אבל קצת אח"כ.

והנה שרשור היכרות קצת שונה שהיה פה ב-2013, הראשון בו לקחתי חלק (בניק הקודם, dori78)

danש

New member
קוראים לי דן

גר באזור המרכז. רוכב מ 1989. משתמש רוב הזמן ב הונדה CB500. יש לי גם דו גלגליים ישנים

A L F

New member
אני פה עוד מימי iol

בעיר בדרך כלל עם הלהטוט (ביום)
בשאר הזמן עם ההיטופותם :)

אני פה מ2001 ולא בפייסבוק, אז אני הדרקון על 2 גלגלים

היום יש לי אופנוע אספנות ביבוא אישי GV1200GLF קרוזר עם מנוע V4 (האחד מ2 בארץ)
ויש לי גם דוקאטי אינדיאנה 650 שאותו יש לי מ2001
הייתי מחברי כנופיית סוס הברזל
היה לי בסדר הפוך מהכי קרוב להכי ישן ולא לצחוק בבקשה :
גראנד דינק 250
ווספה 150
ג'אווה קאסטום 350
לאמברטה 150
לאמברטה 200
BSA 350 (תרנגול)
סוזוקי X50 (הרכבתי אחד מ3 גופות)
פיאג'ו ספרינטר 150
אופניים עם מנוע של חרמש מוטורי
אופניים עם מנוע חשמלי (לא זה ממש לא דומה לאופניים חשמליים של היום)
וחשוב לציין שכולם הגיעו אליי לא נוסעים ושופצו על ידי מאז גיל 14 ועד היום

olapidot

New member
עמרי, 44, אופנוען חשמלי

בן 44, נוהג במכונית פעם בשבוע, שאר הזמן על האופנוע. 25 שנה אופנוען, קג'יבה, מוטוגוצי, הרבה סוזוקי ועכשיו זירו. כשאני כאן, אני חופר על הזירו, האופנוע החשמלי החדש והמהמם שלי. שונא את תפוז כי זה חתיכת דרעק משנות ה90 אבל לא יותר מדי פעיל במקום אחר ובכלל, פייסבוק זאת פלטפורמת פורומים די גרועה.

אילן רוכב על גמל באוורי

בן 49 ממודיעין רוכב כמעט רצוף משנת 84 כשאבא שלי הביא הביתה ג׳אווה. מאז עברו תחת ידי מלא כלים שונים ומשונים - מהונדה CB400 matic דרך מוטגוצי מונזה , GS500כשרק יצא וVX800 ו DR-BIG וקטנועים וZZR600 ו VFR750 וGS1200 (הנוכחי) ומי יודע שנת היובל בפתח נראה לאן נזרום....

Mcboomy

New member
גם אני!

יונתן, בן 21,
הרישיון יחסית מאד טרי, פחות משנה, והקילומטרז' לא ממהר לגדול (כל הזמן בלימודים)
רוכב על Z250SL, חולם על אחד קצת יותר גדול - יודע שלא יכול להתמודד עם אחד קצת יותר גדול

למעלה