נשארנו כאן קומץ

מיצו

New member
נשארנו כאן קומץ

ועד שתפוז לא תוריד את השאלטר סופית, נראה אם אפשר לייצר פה קצת עניין.

פעם, כשהיו כאן מאות כותבים פעילים ואלפי הודעות, הדפים התחלפו בקצב של כמה דפים ביום.

היום הקצב הרבה יותר איטי, רובנו עברנו לפייסבוק (לינק לקבוצה). אבל יש מי שנשאר כאן, יותר מסיבות נוסטלגיות מאשר פרקטיות (שכן תפוז, לצערי, ממש לא נוחה לשימוש בסלולרי, וחלקנו הגדול לא נמצא ליד מחשב כל היום).

אז, מה דעתכם על שרשור ההכרות הלא-כל-כך-גדול לשנת 2016? אם תשתפו פעולה נוכל אולי לחזור למקורות, להכיר אחד את השני, ולראות אולי אפשר לייצר כאן חברויות חדשות וקבוצות רכיבה לבעלי אינטרסים משותפים. אז, בלי הרבה מלל נוסף - תנו כמה מילים, וכמובן רצוי שתצרפו גם תמונה שלכם עם האופנוע או הקטנוע שלכם.

יאללה מי ראשון?

הנה כמה לינקים לשרשורי הכרות מן העבר:

שנת 2008
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/8/125091117/ספורט_ומוטוריקה/אופנועים

שנת 2011
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/8/153048931/ספורט_ומוטוריקה/אופנועים

יש עוד, לא מוצא כעת.

אני ראשון

שם שלומי
ניק כמובן מספרי הארי פוטר
גיל שערה מ50
מיקום שוהם
אופנוע בנדיט 1200 ישן משנת 2002
אופנוע החלומות שלכם דוקאטי 916 אין על העיצוב שלו
מה הרכיבה הכי הזויה שלכם על אופנוע עוד לפני שהייתי חייל בתור לחוץ לרכב על אופנוע הייתי עם חברים בת"א ואחד החברים לא רצה לרכב הביתה כי החליט שקר מידי.
אז הוא נסע ברכב שלי ואני חזרתי עם ה"אופנוע" שלו (ג'ילרה 50 שעברה הסבה ל80) בלי מעיל בלי מיגונים רק קסדה גינס וחולצה קצרה.
קפאו לי הביצים ברמות קשות אבל הגעתי עם חיוך ענק

כRובי

New member
בוקר טוב!

תומר "כRובי" ברעם. בן 39, נשוי + 2.

מעיון בלינקים שנתן מיצו, נזכרתי שאני משתייך ל"מועדון החמש" של הפורום הזה (חמש ספרות בלבד בכרטיס הגולש). גולש כאן די ברציפות מאז 2001. פעם הייתי כותב כאן המון, אבל כשחברים רבים עזבו, עברתי בעיקר לקריאה ופחות כתיבה. גם הפייסבוק לא תרם להשארות החברים הוותיקים כאן...

רוכב כיום על מוטו גוצי V7 רייסר וכותב הגיגים כאלו או אחרים, בדו"גיגים

עכשיו תורי?

שחר,
Z250SL ממאי שנה שעברה, מתכוון לעלות ל 500 בקרוב (כנראה)
בעל רישיון כבר יותר מ 25 שנים, אך רוכב באופן קבוע פחות משנה
רוכב כמעט כל יום (בית עבודה) ומעט בסופ"ש (בעיקר לבד)

עמי, בן 53 רוכב כביש ושטח

על Z1000 בארבע השנים האחרונות ולאחרונה הצטרף למשפחה חרגול שטח KTM 125.

עכשיו אני שם לב שהגדרת "רוכב שטח" שגויה

ההגדרה המדוייקת יותר היא "מנסה לא ליפול בשטח"

הונדסון

New member
ועכשיו אני....

אייל, בן 39 מאורנית, נשוי + 2, הייטקיסט.

חבר בפורום משנת 2003, זוכר היטב את כל מפגשי החברים, את הרכיבות במגרשים בפ"ת בימי שישי ואת תקופת הזהב של הפורום המשובח הזה.
ב(הרבה)שנים האחרונות אני יותר צופה מכותב, וגם לי קצת עצוב לראות איך נפח ההודעות פה הולך ומצטמצם....

רוכב משנת 99, אחרי הפסקה של עשור חזרתי לדו"ג וכיום אני רוכב על CBR600RR שנת 2005.

מיצו

New member
עכשיו אני

אני מיצו (או דניאל בעולם האמיתי), רוכב מגיל 21, כרגע על דוקאטי מולטיסטרדה 1200S יפהפה ומדהים שנוסע כאילו אין מחר.
&nbsp
אני, כמו כרובי, נמצא פה מההתחלה של הפורום, אליו עברנו מפלטפורמת פורומים אחרת בשם IOL. הימים אז היו ימי טרום פייסבוק, טרום וואטסאפ, טרום טוקבקים, וכל מה שרצית לדעת על אופנוענות היה מרוכז כאן במקום הזה (וכמובן במגזיני אופנועים - מי שמע על "אונליין"?). לכאן התנקזו כולם, וכאן התרכזו כולם, כולל אנשים גדולים משכמם ומעלה שכבר אינם איתנו יותר.
&nbsp
הזמנים השתנו, היום הכל נמצא ברשת, היום הפורומים כקונספט כבר לא מושכים אליהם את הקהל של פעם פשוט בגלל שאופי השיח השתנה.
&nbsp
מקווה להמשיך ולרכוב לפחות עוד 30 שנה.

Dresdner

New member
עליתי עליך

כל זה בשביל להעלות עוד פעם את התמונה הזאת

עכשיו רק חסר את התמונה של מוטי בסטופי בדרך למצריים

אכול מקנאה למרות ששלי יותר טוב

Dresdner

New member
האמת....

למרות שרואים שניסית להתאים את המגני ידיים למגן צד ולמגן גחון אבל לפי דעתי המגן צד צועק מסגריית רחמים ובניו (למרות שבטח הוא עלה לך כמו מובי חדש), בשחור זה יהיה יותר יפה לדעתי.

מתי הוא רואה את אירופה?

xfwind

New member
חתיכת שרשור היה ב-2008....

עברתי בסביבה ואני כותב:
גדי. חיפה.
רוכב מ-1972 עד 1976 ואז מ-1985 עד היום. לצערי השתנמכתי ב-2009 לקקנוע, למדתי להנות גם מזה. כיום על JM300ABS ואם צריך אז גם בינעירוני.
כותב בפורום קטנועים ומשתדל לעזור עם הנסיון המוגבל שלי.

עיקר האנרגיות שלי מופנות לאהבה גדולה שלא קשורה לפורום: הים. גולש רוח וחותר SUP....

xfwind

New member
ארגז ומושב נפתח....פרקטיקת הקטנוע להבדיל מחדוות האופנוע

eringel

New member
אלדד, רוכב על CBF600

בן 42, גר בצפון.
רוכב משנת 93 בהפסקות.
אני מעדיף את הפורמט של הפורום ע"פ הפיכסבוק.

jekyll1

New member
בעז

Honda cbx 500 . לפני כן SILVERWING .לא אוהב מוסכים וזה כנראה הפתרון.
מאלו שרוכבים לאט וחושב שרוכבי ה טימקס לא מבינים למה לא מנסה לתת להם בראש ברמזור.
בכל רגע פנוי כשלא עובד רוכב על אופנים. הרבה רכיבת שטח ובסופי שבוע חוטא גם ברכיבות כביש .
נחמד הפורום הזה

גיZמו

New member
יאללה, גם פה

אני טל, בפורום 8 מאז.. נראה לי שמההתחלה אבל כל כך הרבה זמן עבר, לך תזכור.
כרגע עובד בכל העולם אבל בעיקר באירופה כשהבסיס הוא וורשה אשר בפולין עם אישתי.
&nbsp
רוכב על האופנוע שטל״ש אמר לי בזמנו ״תבדוק, נראה לי שכזה יתאים לך..״
BMW GS1200Adventure קטן וסימפטי וחורש איתו את כל היבשת (ב 80%).
&nbsp

למעלה