ובהמשך לדיון הקודם, האם זה זיוף? מה דעתכם?

Yemeth

New member
זו לא דיעה

כתוב שם בפירוש - MALUSHUN.
אם אתה רוצה אראי - קנה אראי. אין ארוחות חינם.

dan dan

New member
מסכים איתך שאין ארוחות חינם, מנגד, לא הכל בעלי זה זיוף.

מחירה של הקסדה מתקרב ל-150 דולר עם המשלוח, והיא יותר יקרה מרוב הקסדות שם. השאלה היא האם מדובר ב"עודפי יצוא"?
ואולי בגלל שהתרגלנו ליוקר המחייה בארץ אנחנו כל כך חשדנים כלפי מה שזול?

מיצו

New member
הכל. כל מה שנמכר בעלי אקספרס ודיל אקסטרים, כל מה

שלא מראש מוגדר כסחורה שמיוצרת בסין הוא מזוייף (לדוגמה - סלולרי של לנובו שממילא מיוצר שם ונמכר כמוצר סיני, בניגוד למשל לאייפון שגם מיוצר בסין אבל נמכר כמוצר אמריקאי).

אין מתנות חינם.

זול עולה ביוקר.

לאחדים זה מספיק טוב, לאחרים לא. היה לנו פה כבר את הדיון (שלא נסגר) לגבי האיכות של ידיות ברקס וקלאץ' סיניות, היה את הדיון (שלא נסגר) על הקסדות. דעתי היא שאם אתה נהנה לרכוש "ליוויס" בשוק הכרמל, אז לך על זה, אם כי קסדה זה לא ג'ינס, ולמצוא את עצמך בלי יכולת לעצור על אופנוע ממהירות של 250 קמ"ש זה גם לא ג'ינס.

יש כאלה שחושבים שזה מספיק טוב.

enigo

New member
לא כל מה שנמכר בעלי מזויף - כולל האייפונים שהבאת כדוגמא

אבל - לא הייתי מהמר על קסדת אופנוע משם.
מה שלא מזויף, בדרך כלל עולה בערך כמו באמזון/אתרים מערביים.

מיצו

New member
אייפון בעלי אקספרס לא מזוייף? בהצלחה לך.

אני אמנם לא בדקתי אחד אחד, אבל אני עומד מאחורי מה שכתבתי. כל מה שנמכר בעלי אקספרס ויש לו מדבקה של מותג שאיננו מותג סיני מוצהר (כמו למשל לנובו) הוא לא אמיתי וקרוב לוודאי שהוא מזוייף. יש לך דוגמאות של מוצר כלשהו שאיננו מזוייף? האם תקנה מעלי אקספרס או דיל אקסטרים מצלמת גו פרו? מצלמת קנון? מצלמת סוני? האם תקנה שם טלפון אייפון או סמסונג? אולי אייפד? האם תקנה שם מחשב נייד מתוצרת HP? האם את המק-בוק פרו שלך תקנה שם? האם תקנה שם דיסק און קי של סאנדיסק? האם תקנה שם ביגוד ממותג? האם תקנה שם קסדות שואי או אראי? (כבר כתבת שלא).

enigo

New member
יש בהחלט אייפונים מקוריים בעלי אקספרס, כמו גם סמסונגים

אבל כאמור - המחיר שלהם די דומה למחירם באתרים מערביים. לפעמים אפילו יקר יותר.
בביגוד קשה לי מאוד לדעת, אבל הכלל בגדול די פשוט - אם זה זול מדי, זה כנראה מזויף.

Yemeth

New member
הכל תלוי...

תלוי ב-context. אתר כמו עליאקספרס - מובן מאליו שהכל לא "אמיתי" או יותר נכון - "מקורי". הכל אמיתי במובן של "בנוי בצורה דומה". זה לא צריך להפתיע ובמקרים רבים האיכות שאתה מקבל - מספיקה בהחלט.
לפעמים, עם הידע הזה, אתה יודע להזמין, לדוגמה, שלושה קבלים מסוג מסויים במקום אחד.
כשהפריט הנדון הינו קסדה, אתה רוצה את האיכות המוכחת שלה ושל המותג המייצר אותה, לכן יש לפסול מראש הזמנה בעליאקספרס.

kenderkin

New member
ממליץ לך בחום לרכוש קסדה אחרת, אפילו בארץ.

תראה, אם תוותר רגע על קסדות ה'פרימיום' והלייבלים היוקרתיים יותר, תגלה שיש מבחר לא קטן של קסדות אחרות שניתן לרכוש בארץ במחירים של עד 1,500 ש"ח.
חברות כמו ניטרו, HJC וכולי שעומדות בתקנים ויש להם אבא ואמא ואפילו מי לבוא אליו לקבל קשירות אם משהו לא לשביעות רצונך.
מה שנדרש ממך זה לצאת מהמשבצת לרגע.
מעבר לכך, אם אתה מגיע לחו"ל או יש לך חבר שיכול להביא עימו קסדה, בטוחח המחירים הנ"ל יש טווחים יפים של קסדות באתרים.
בהצלחה!

SaarN1

New member
שוב, יש דברים שלא צריך לחסוך בהם - כמו מיגון

יכול להיות שהקסדה בנוייה אותו הדבר, יכול להיות שאין שום דבר FANCY בקסדות יקרות ו'מקוריות', אבל באמת תחסוך על זה כסף?
משכורת מינימום פעם בשנתיים כשהציוד כבר בלוי, זה מה שכואב לך כ"כ?
חוץ מזה שהקסדות נראות אותו הדבר, אתה יודע איך בקרת האיכות שלהן? אילו חומרים שמים בפנים? באמת נראה לך שמישהו מפקח בצורה רצינית על מה שהולך שם?
תעשה את השיקולים שלך, אם הכסף הוא כזה בעייתי או שזו מאיזו אידיאולוגיה דבילית (וזה דבילי כי אתה גם ככה רוכב על כלי שכל תאונה הכי קטנה ואתה בבית לוינשטיין) - אז תתפנק.
לבינתיים? את הקסדה אני אקנה מקורית ואת המדבקות של המונסטר\רוקסטאר וכל השיט הזה אני אשקול אם לקנות מאליאקספרס.
אישית? קניתי גופרו עם כרטיס זיכרון (וברור שכרטיס מקורי ב-400 שקל, כי איזה סיני בדיוק יפתור לי את הבעיה כש-60 ג'יגה ייעלמו לי?), אבל את ה-500 שקל לחתיכת פלסטיק של אביזר עם הלוגו של הגופרו אני אקנה מהסינים.
יכול להיות שהאיכות תהיה נמוכה יותר? סלאמתק, את העלות מול תועלת שלי עשיתי כאן, ולי זה מספיק, יכול להיות המצלמה תלך - ורצוי שלא, אבל מצלמה זו עדיין לא הראש שלי, ובמחיר של 4 מגנים לגופרו מקוריים אני מביא מצלמה חדשה.

doutsh

New member
אני לא מבין איך בכלל מתפתח פה דיון - על הקסדה כתוב "שואי"!!!

ושוב, בתמונות של קסדת ה"אראי" ה"מקורית" רואים בבירור את הלוגו של "שואי".
מישהו פה עדיין טוען שמדובר במוצר מפס הייצור של אראי שיוצר אחרי שעות העבודה או שטות אחרת?
אבל כן, תקנה את זה, חבל לעודד את יוקר המחייה בישראל.

מיצו

New member
עזוב, חמורים לא חסר, והנה יש פה לא אחד וכנראה לא שניים

נקווה שימשיכו לרעות בטבע עד לצאת חייהם בצורה טבעית וללא תקריות מיוחדות, ושימשיכו להיות חמורים מבלי לבדוק בפועל את אמיתות התיאוריות שלהם.

הצרה היא שיש כאלה שקוראים את הדברים ואומרים לעצמם "המממ... הנה אני יכול לחסוך 1000 ש"ח, מה אכפת לי?". ויש אחרים שממשיכים להחיות את התיאוריות האלה, ובעוד החמורים המקוריים ממשיכים לרעות בטבע עם קסדות המדבקה הזולות שלהם בחושבם שהכל תקין, סביבם אידיוטים אחרים נפגעים בגלל אותן המלצות.

dan dan

New member
מוצי הנכבד, אני בטוח שלא התכוונת בתגובתך לקרוא לי חמור.

בכלל, השימוש שלך בשפה העברית מאד משעשע. ספרתי לפחות 10 פעמים את הביטויים "שוק הכרמל", "בית שימוש" וכיוצ"ב. ככל שהינך נדרש לביקורים תכופים בבית שימוש, אני יכול להמליץ לך על כמה דברים שיעזרו לעצור את השלשול הלשוני הזה.
אם הייתה לך יכולת לקרוא את הדברים כפשוטם, היית מבחין שעלתה פה שאלה שקשורה לנושא שלשמו הוקם הפורום המכובד הזה. וכן, יש כאלה שלא יכולים להרשות לעצמם שוברט או אראי ב- 5,000 ש"ח. זה עדיין לא הופך אותם לחמורים או לאידיוטים. מי שמך לשופט עליהם?
סע בזהירות מוצי.

מיצו

New member
התכוונת מיצו, לא מוצי. דומה, אבל לא אותו דבר.

בכל אופן, ממש לא התכוונתי אליך. אתה רק שואל, ומי ששואל הוא לא חמור, כי הוא בודק, מנסה לגבש דיעה, והזכות ניתנת לו. בדיוק בשביל זה קיים פורום כזה. אני דווקא התכוונתי לכאלה שכבר מחזיקים בדיעה נחרצת בעד שימוש באביזרים ובאמצעי בטיחות שיוצרו במעבדת איכות אי שם במחסן של בית קש באיזה כפר סיני, ושטוענים שזה לא משנה כי ממילא החומרים אותם חומרים והאיכות אותה איכות.
&nbsp
אלא אם אתה מתכוון למי שקופץ בראש.
&nbsp
&nbsp

noy fb 22

New member
צריך להיות אדם נטול יושרה ע"מ להצהיר שמישהו כאן בפורום,

"...מחזיק בדעה נחרצת בעד שימוש באביזרים ובאמצעי בטיחות שיוצרו במעבדת איכות אי שם במחסן של בית קש באיזה כפר סיני..." .
נטול יושרה מילא. בהעדר "תחמושת" אתה מגזים ומלכלך כמו אחרון חסרי היכולת שהאלימות (המילולית) כמובן, היא מפלטם האחרון.

למעלה