מקום מומלץ להתקנת סבל וארגז לVERSYS ?

kfktj

New member
מקום מומלץ להתקנת סבל וארגז לVERSYS ?

באיזור המרכז...
כמה בערך צריך לעלות ולמה לשים דגש?

תודה רבה!

the1wave

New member
לפני כ 4 שנים קניתי לורסיס שלי סבל באבנוע

סבל של KAPPA שזהה ל GIVI .
התקנה מאוד פשוטה - התקנתי לבד .
למה לשים לב ? ב KAPPA\GIVI יש 2 סדרות של ארגזים : MONOLOCK או MONOKEY .זה דורש פלטה שונה לסבל. אני הסתפקתי בסדרה הזולה יותר .
מחירים : תציץ באתר . לשנתונים השונים יש מחיר שונה
[URL]https://www.ofnonet.co.il/fpage.asp?c=115&t=73[/URL]

[URL]http://www.avnoa.co.il/products/122/73/---%D7%A1%D7%91%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%97%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%9D[/URL]
שים לב שבאתר הראשון המחירים זולים מבשני למרות שגם הוא מוביל לאבנוע .אין לי הסבר . קניתי בזמנו מהראשון ואספתי מסניף תל אביב .
רק תוודא טלפונית שהמחיר כולל את הפלטה ושיש להם גם אותה במלאי ...

kfktj

New member
תודה רבה על המידע! עזרת

בועז בר

New member
עוד אופציה, זולה יותר וקצת פחות אלגנטית - וולקוביץ,

לרכוש אצלו את הסבל, ולחפש ארגז ביד2.
את שני הארגזים האחרונים שלי (קאפה וג'יבי) קניתי משומשים במצב חדש בכשליש מחיר מאשר בחנות.

the1wave

New member
לגבי הארגזים אני לחלוטין איתך
לגבי הסבל עצמו ...

עד שלא תרכיב לא תדע אם הוא מתאים בדיוק או כמעט או לוחץ בצורה לא שווה על שני הצדדים . הדברים שהוא מייצר לא תמיד מתאימים בול .
אני יכול להעיד שבאופנוע אחר, ויראגו 500,הסבל של ולקוביץ' חסם את פתח הכניסה של המפתח שנועד לפירוק המושב האחורי .הוא גם נטה להחליד מהר מאוד . בויראגו שהיה לי היה מורכב סבל יעודי של HIGHWAYHAWK שגם אחרי 12 שנה ציפוי הכרום נראה מצוין ולא חסם כלום . בויראגואים שהרכיבו וולקוביץ - זה נראה הרבה פחות טוב ...
פות"ש , נסה לבחון היטב את הסבל ליד האופנוע לפני שאתה קונה מבחינת התאמה ואיכות הציפוי \ צביעה .

kfktj

New member
לא ממש מבין בזה..

אז כל מידע יתקבל בברכה.
&nbsp
בעיקרון, לכל דגם אופנוע סבל מקורי של החברה? או שזה עובד לפי החברות שמייצרות את הארגזים בכלל?
&nbsp
תודה.

the1wave

New member
יש גם מקוריים של יצרן האופנוע שלפעמים בעצמם

מיוצרים ע"י גורם שלישי .בדר"כ יקרים מאוד .
יש חברות ייעודיות לארגזים וסבלים kappa\givi sw-motech ועוד כמה .לא פחות טובים מ"מקורי" .
יש תוצרת מקומית של וולקוביץ שזולה מהאחרים ובמקרים רבים גם בסדר ,רק כמו שכתבתי , צריך לשים לב להתאמה ולאיכות החומרים \ ציפוי .
איזו שנה האופנוע ?

kfktj

New member
שאלה אחרונה - מנשא

מה זה מנשא ולמה צריך אותו? כי חשבתי עד היום שצריך סבל ועליו מורכב הארגז. האם מנשא לארגז זה חובה? (חתיכת פלסטיק שמתלבשת בין הארגז לסבל).
&nbsp
תודה רבה :)

בועז בר

New member
הרוב המוחלט של הארגזים הם נשלפים. הפלטה (מנשא, בסיס..) מחובר

לסבל, והארגז מתחבר לבסיס הזה בקליק, וניתן להסרה בקלות בעת הצורך.
מאוד נוח ויעיל.

למעלה