בהמשך לסיפור רוסי/מארקז, נראה שלורנזו משחק מלוכלך

• פותח הנושא Pumi
  • פורסם בתאריך

Pumi

New member
בהמשך לסיפור רוסי/מארקז, נראה שלורנזו משחק מלוכלך

למרות שהעניין לא קשור אליו בכלל, שכן הוא לא היה בשום רגע צעד בסיפור על המסלול, לורנזו מנסה להשפיע על החלטת FIM.

רוסי הרי הגיש ערעור למנהלת FIM שאמורים לתת תשובה עד ל 6/11 לתחילת האימונים.
לורנזו עכשיו מבקש לדחוף את עורכי הדין שלו לדיונים, אבל הבקשה נדחתה.

נגיד שהוא עושה את זה רק בשביל להשיג את היתרון שהוא צריך, בשביל לרכב רגוע יותר ושרוסי יעבוד מאוד קשה במירוץ האחרון.
אבל האופן שהוא עושה את זה, ההתנהגות שלו, נראה לי שהטענה שמארקז הפריע לרוסי רק בשביל לעזור ללרונזו, כבר לא כל כך רחוקה מהמציאות.

Dresdner

New member
וזה ההבדל בין ספורטאי לבין מי שרק רוצה גביע

אם שמתם לב רוסי תמיד חוזר ואומר שהוא רוצה להתמודד על האליפות מול לורנזו ושהטוב ביותר ינצח ,קשה לי להאמין אם המצב היה הפוך רוסי היה מנסה להוציא את לורנזו מהמשחק רק כדי לנצח בלי FIGHT

דדינגו

New member
לא לשכוח שרוסי אומר את זה אחרי שחטף עונש להתחיל מהסוף

וכדי להתמודד מול לורנזו על האליפות הוא חייב שהעונש יבוטל.
והעונש היה על רכיבה לא ספורטיבית, כשהוא חסם במכוון את מארקז מלהמשיך במירוץ.
&nbsp
לא בטוח שאם לורנזו היה חוסם את יאנונה למשל (לדוגמה כתגובה לכך שיאנונה דופק את לורנזו ולא נותן לו להגיע לרוסי פעם אחר פעם) -
אני לא בטוח שרוסי היה נלחם על זכותו של לורנזו להתחיל מהמקום שלו בדירוג.
וזה אני אומר כאוהד רוסי, וכמי שחושב שצריך לבטל את העונש (ולהעיף קיבינימאט את מארקז).

Pumi

New member
אבל אם לורנזו היה נפגש עם יאנונה

אני לא בטוח שרוסי היה קורא להחרים את לורנזו, להוריד לו נקודות, ולהדיח אותו מהאליפות (לורנזו העלה סטטוס של "rossi should be out of racing" והוריד אותו אחרי קטילה די רצינית, בייחוד אחרי שהראו שרוסי לא דחף את מארקז).
&nbsp
זה ההבדל ביניהם. לורנזו יהיה מוכן להשיג את האליפות בכל מחיר.
&nbsp
מארקז, בניגוד ליאנונה, ממש בלם (אם תסתכל במירוץ שוב) בנקודות מסויימות למרות שאלו לא היו נקודות בלימה ולמרות שלא היה צורך. הוא היה עוקף את רוסי ואז מוריד קצב, למרות שסיבוב לפני כן אם רוסי היה לפניו, הוא היה פתאום משמעותית יותר מהיר באותה נקודה.
&nbsp
הטענות גם של "בדיקת צמיגים" היו די בדיחה. בייחוד בצורה שהוא רכב מהנקודה הראשונה.
&nbsp
אופי הרכיבה של יאנונה גם לא אגרסיבי בצורה מוגזמת. והוא מוותר מדי פעם בעקיפה, כשהוא יודע שהוא מהיר בישורת. מארקז, ראיתה אותו אי פעם כל כך אגרסיבי כמו בשני המרוצים האחרונים? לוקח עקיפות מבפנים או חיתוך מבחוץ ברמת התאבדות כזאת פעם אחר פעם אחר פעם?
אפילו שנה שעברה, כשהוא ולורנזו היו ראש בראש, הוא היה לא מעט פעמים יושב על הזנב, ממתין להזדמנות, רגוע יותר, בוגר יותר. עכשיו זה נראה כאילו הוא בן 15 שרק עושה דווקא.

סינבד

New member
למישהו יש קישור לצפיה ישירה?

לא אוכל להגיע לת"א לצפות במירוץ.

seaking

New member
אני לא יודע מה אתכם אבל

זה ממש מצחיק. פעם ראשונה שאני רואה דבר כזה.
הם בכלל רבו על המקום 3-4... כל המרוץ מדברים עליהם ובכלל לא על המובילים...

Pumi

New member
זה לא קשור למקום 3 או 4, אלא לאליפות

זה היה קריטי לרוסי להיות במקום טוב במירוץ הזה בשביל שיהיה לו יתרון בולנסיה. עכשיו אחרי מה שהיה שם, לרוסי יש לא מעט בלגן. הוא מתחיל אחרון. כלומר הוא די יהיה צריך נס בשביל להגיע מקום אחד אחרי לורנזו, ורוב הסיכויים שזה יגיע ראשון או מקסימום שני.

seaking

New member
דברו עליהם בלי הפסקה גם לפני כן...

וכמו פה בארץ... לדבר כל כך הרבה על האלימות ולתקשר אותה כל כך הרבה זה חלק מהאלימות אם אתה שואל אותי.

dordor102

New member
מה עם עונש למארקז?

אני מבין שרוסי קיבל עונש, גם ברור שמגיע לו (על רמת החומרה אפשר להתווכח).
אבל האם לא מגיע למרקז גם קיזוז נקודות או זינוק ממקום נמוך בגריד?
האם הוא יוצא נקי מכל הסיפור?

noy fb 22

New member
מרקז לא חשוב ולא מעניין. מדברים כאן על אירוע בקנה מידה

הסטורי בתחום, שקשור לרוכב הכי טוב בכול הזמנים.
FUCK מרקז (וגם חורחה שהתגלה בכאן במערומיו, למרות
שטיפות המוח שהוא עובר ע"י צוות שלם של בעלי מקצוע המנסים
להפכו לחביב הקהל) .

Pumi

New member
לורנזו מעולם לא היה "חביב". הוא מקצועי ובוטה בצורה קצת גרועה

הוא רוכב מעולה. אבל בסה"כ הוא נראה קר, ותנהג באופן די מגעיל מדי פעם רק בשביל לתת לעצמו איזה יתרון כזה או אחר.

למעלה