מי מוכן לתת לאופנוע לנהוג במקומו?

doutsh

New member
מה זה משנה עם זה רכב אוטונומי או אופנוע אוטונומי?

כשיהיו רכבים אוטונומיים, נראה לי שיהיה יותר בטוח להיות באחד כזה מאשר ברכב ידני שלא מודע לשיקולים של רשת התנועה.
וכשיהיו כאלה רכבים, זה אמור להפחית למינימום את בעיות הפקקים, ככה שבכלל לא יהיה צורך באופנוע ככלי תחבורה, ככה שאני לא ממש מבין את הצורך באופנוע אוטונומי...

אתה רוכב על אופנוע רק בגלל הפקקים?? אני ממש לא רוכב ביגלל זה

אופנוען זה לא אחד שרוכב על דו"ג ביגלל נוחות אלא ביגלל האהבה לדו"ג

ובאמת שאני לא רוצה לפתוח בפעם המיליון את הדיון מי זה אופנוען (את זה תשאירו לדתיים)

אבל בקיצור אופנוען זה אחד שאחרי כמה שבועות שהוא לא עולה על האופנוע מרגיש כמו נרקומן שצריך את המנה שלו ולא אחד שביגלל שהאופנוע/קטנוע שלו זול יותר או נוח יותר או חסכוני יותר או יעקוף את הפקקים או יגיע מהר יותר לעבודה.

וכן יש לי גם מכוניות ולא רק אופנועים וזה לא מבטל את עצם היותי אופנוען בנשמה (כמה שאישתי תיתנגד לזה שאני רוכב על אופנוע)

doutsh

New member
זה בדיוק מה שאמרתי - לא ברור מי צריך אופנוע אוטונומי

כי למי שהאופנוע הוא בשבילו רק כלי תחבורה, עדיף רכב אוטונומי
ולמי שהאופנוע עבורו הוא לא כלי תחבורה, מה הטעם לתת לרובוט לנהוג בשבילך?
מסקנה משתי הנקודות הנ"ל - אין שום טעם באופנוע אוטונומי, ואני לא מבין למה ימאהה מפתחים אחד כזה, מלבד הפרסום
&nbsp
ולשאלתך, אני בטח לא רוכב בגלל הפקקים או הנוחות, כי אני רוכב רק בשטח.

זה ניראה שהם יותר פיתחו רובט שיכול לרכב על אופנוע

אולי זה טוב כאשר אתה נוסע עם המשפחה שלך באוטו לאיזה טיול ואתה רוצה שהרובוט יביא לך את האופנוע אלייך במקום לקנות ניגרר ווו גרירה.

או שבכלל המטרה הוא פחות לסכן את הרוכבים ברכיבת ניסוי ראשונה את אופנועי ניסוי חדשים.

כמו למשל שהיה להם פעם בעיה למצוא מי יעשה רכיבת ניסוי על הטומהוק ולבדוק מה המהירות המקסימלית שלו

seaking

New member
אני לא חושב שלזה התכוון המשורר

אלא אם אתה נהנה להיות מורכב...
&nbsp

למעלה