לאחר שאגף התנועה של המשטרה אישר נסיעה בנת"צים, משרד התחבורה

מיצו

New member
עכשיו, שתי דקות, להגיד תודה.

תעשו את זה.
&nbsp
https://m.facebook.com/katzisraellikud
&nbsp
וזה לא קשור לשאלה האם אתם אוהבים אותו או לא, אם אתם מצביעי ליכוד או לא. זה קשור לכך שהתקבלה החלטה, ראשונה מסוגה, כמעט אפשר לומר היסטורית, וצריך להגיד תודה לאיש שחתום על זה.
&nbsp
בנוסף, רצוי וצריך להגיד תודה גם למשטרת ישראל:
&nbsp
https://www.facebook.com/israelpolice

dordor102

New member
תודה למיצו

להגיד תודה לנבחר הציבור שעושה למען ציבור בוחריו?
זה קצת הזוי. הזוי כי בארץ זה כבר לא כזה לגיטימי, טריויאלי או כל מילה שמבהירה שזה מה שצריך היה להעשות מלחתחילה.
זה מהלך מבורך, ללא ספק, מהלך שצריך היה להעשות כבר מזמן, ואם כבר הוא נעשה, והם, היושבים שם במרומים, הבינו שזה לטובה, אני לא מצליח להבין למה זה כבר לא גורף לכלל הארץ?!
אז תודה לך ישראל כץ על שעשית את עבודתך ודאגת לציבור בוחריך.

תודה למשטרה? אותה המשטרה שדואגת לרדוף יום-יום את ציבור הרוכבים?! בתוך אחד שנוסע גם בפחית וגם על דו"ג אני יכול להעיד שעל דו"ג (וזה לא שאני מחדש כאן משהו למי מהקוראים בפורום) עוצרים אותי הרבה יותר פעמים, ומשמעותית (נגיד 1000% יותר) מאשר עוצרים אותי כשאני נוסע בפחית. ואני מדבר על בדיקת רשיונות... לא על עבירות תנועה.
תודה לאלו שאם אין לך מצלמה יכולים להמציא עבירות שביצעת?!
לא תודה.

אבל תודה לך מיצו. באמת ובלי ציניות, לך ולאלו הפועלים למען כלל ציבור הרוכבים. בזכותכם התקנה הזו עברה.
בזכותכם ואולי בזכות זה שהשר חשב שיצליח לגרוף כמה נקודות לזכותו במהלך הזה. (בעגה המקצועית זה נקרא מיקסום היבחרות).

מיצו

New member
תודה, אבל אני רק בורג קטן.

מועדון האופנועים הישראלי הוא זה שלחץ כבר שנים, ואליו הצטרפו גורמים נוספים, אפילו עיריית ת"א (סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק התחבורה מיטל להבי). במקרה, עכשיו, הכוכבים הסתדרו בשמיים בצורה שאיפשרה את זה, ובמקרה שר התחבורה קלט שיש אפשרות לאיזה רווח פוליטי עבורו, אז אנחנו הרווחנו מזה.
&nbsp
אני מאמין שצריך להגיד תודה גם למי שלא אמור לקבל אותה, וזה משום שאנחנו צריכים אותו יותר מאשר הוא צריך אותנו.

xfwind

New member

avihersh

New member
מגיעה גם תודה למנהיג הפורום ויו"ר מועדון האופנוענים

Yemeth

New member
המשיח מגיע?

לא חשבתי שאי פעם אראה כותרת כזו.
נו...כמו שמיצו אמר, נעזוב "למה", נתמקד בעובדה שזה קרה.
מעולה!

בשעה טובה

לפני כשנתיים, עת פתיחת הנת"צ בכביש החוף ניסיתי לעורר את העניין כיחיד במשרד התחבורה, והתגובות שקבלתי משם היו מחפירות וסותרות לחלוטין את ההחלטה הנוכחית.
בכל מקרה, אני שמח שהכוכבים הסתדרו לנו, רק תזכרו לנסוע בנת"צים במהירות לפי הוראות החוק.

fazer

New member
אגף התנועה אישר? אז הוא הפסיק לאשר...

"שוטרי אגף התנועה הונחו לאכוף את איסור הנסיעה בנתיב לתחבורה ציבורית גם נגד כלי רכב דו-גלגליים"

מתוך YNET

חלם זה כאן.

למעלה