חברה, איך אתם עושים את זה?

victorr2

New member
חברה, איך אתם עושים את זה?

אתם גדולים! כל פעם שאני נכנס לפה, אני רואה כאן ויכוחים על אביזרים, על מודלים שונים של אופנועים, וכאשר אתם מתחילים לדבר על אחזקת האופנוע אני תופס ת'ראש כי אני לא מבין אף מילה! אז נכון שאין לי עדיין אופנוע, וגם רשיון עדיין אין (הקיץ אני מתכוון להוציא אבל) , אך איך נכנסים בכלל לאומנות אחזקת האופנוע בכלל? אני חושש שאני אקנה אופנוע ועבור כל שטות אצטרך לרוץ למוסך. אז מה עושים?

לומדים../images/Emo13.gif

חורשים את הפורום,באים למפגשים,יוצרים חברויות...ועם הזמן,גם זה יבוא
ברוך הבא!

Bקורת

New member
אמרה הבחורה בלי הידע המינמלי

באופנועים...
לחרוש את הפורום זה לא מה שיגרום לו להבין יותר טוב את הפן הטכני של האופנועים.בשביל זה יש ספרות מקצועית ונסיון שנרכש במשך השנים. רביצה בפורום מקסימום תעשה אותו קצת יותר ציני ממה שהוא עד היום...

bondi78

New member
בשביל זה קיים הפורום

תשאל- תתעניין- הרי כולם כאן התחילו איכשהו ואני מאמין שהמון אנשים דפדפו בפורום עוד לפני האופנוע הראשון. נכון אין צורך לרוץ כל פעם למוסך- אלה אם כן אתה יושב טוב או שסתם בא לך לפרנס מוסכים. לרוב הבעיות יש פתרון הגיוני ולא מחייב ישר לרוץ ולהוציא כספים. אם יש לך שתי ידיים שהם לא שמאליות- תקנה בנוסף לאופנוע גם ספר טכני/ אחזקה לדגם שתקנה- ותאמין לי שתחסוך המון בטיפולים- ורק מה שלא ניתן לעשות לבד או עם עוד חבר- רק אז הולכים למוסך ועומדים ליד המוסכניק ולפחות מסים לשחק אותה מבינים... :) בהצלחה וברוך הבא לפורופ מספר אחד בארץ (ואגב אל תתפלא אם תראה כאן המון ציניות ופלצנות- אנחנו בכל זאת בארץ...)

barakhalla

New member
פלצנות לא... ציניות כן ...

למה?? כי נמאס כבר מהשאלות: GS או ER?? מה זה 2 פעימות? 20/50 או 10/40?? אז צריך לשבור את הקרח... אבל מה שבטוח תמיד תצא עם תשובה(ות)...

R-יק

New member
למה... למה אתה כזה../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

מה יהיה איתך?
אתה לא היית "חדש"
אתה לא שאלת "GS או ER"?
אתה נולדת עם הידע להבדיל בין 2 פעימות ל4
אתה אלוהים
תביא פטיש 5 ק"ג... יש כאן קובית קרח גדולה...

R-יק

New member
אתה../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif היום../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

איזה מספר יש לך
אתה עומד בתור הנכון

el presidente

New member
וכמובן..תידרוש לקבל הסבר על כל אחד

מהסעיפים הבאים GS, GPZ, EN , ER..... רק אחרי גיל 21 + שנה ניסיון למעל 500.. סופר מוטורד זה כדאי.. מעברי חצייה חלקים... ביטוח מקיף יקר אין כסף... יש פוליטיקאי אחד בעדנו... הקורס של אופנוען מאומן שווה...לא שווה.... להעלות תמונות של בחורות ערומות רק שכרובי ישן או שזה קשור לאופנועים.. לישתוק בויכוחים ארוכים ומייגעים .... להגיד שלום במפגשים..."הקרובים לביתך"... מיסדר אבירי הבנדיט...כנופיית סוס ברזל.. אלפרד כתעלומה....שביטל כאינצליקופדיה... גשם זה כיף..שמש עוד יותר.. כן..המצלמה כן יכולה לצלם אופנועים..... תפרסמי בלוח של הפורום.... תדליקי נרות למי שמת... כן..כלבים רודפים אחרי אופנועים כן..חתולים משתינים וקורעים ריפודים... להחליק פעם אחת עם האופנוע וולנטינו רוסי..מספר 46... יש..יש ספריי נגד אדים..תיקני אפון יותר עדיף. לא לחסוך בציוד מגן כרובי הוא המנהל..תגידי יפה שלום להיכנס לצ´אט מדי פעם... לשקר בצ´אט ולהגיד שיש לך R1100 לבוא למרוץ לא חוקי פעם אחת לפחות להצטלם בהשחזה בנס הרים להצטלם אחרי התרסקות בנס הרים להכיר עורך דין טוב... להזמין לפחות חלק אחד מהאינטרנט... לירכב על GS להעביר את האופנוע טסט בלי וינקרים להיתכופף שאת/ה רואה שוטר עם דיקט בצד הדרך ליצחוק על הטיולים הרגועים בהיגוי הפוך הכידון כן/לא מסתובב שמאלה ליראות את התינוק של אלחנן יונק מהציצי של אמא שלו קווסאקי חרא כחול / אדום / בורדו עם נקודות חומות יותר מהיר להעלות תמונות של האופנוע לפורום להתחזות למישהו אחר (ע"י כניסה עם שם מישתמש דומה לשלו) להיזכר באיקון של הרעשן שמזכירים את ציפי סמט לשים איקון
ולתקן טעיות מההודעה הקודמת לנקות את האופנוע לא בקיטור..למה לא?....זה מוריד צבע...אבל לי לא הוריד.. להיתעצבן על סטינג - אזעקות לתת לפחות ח"ח אחד למוסך אהוב.. לבטל / לחדש/ לבטל מנוי על מוטו לבטל / לחדש / לבטל מנוי למועדון להשמיץ את גב"ב לנסות לירשום בפורום של מוטו את המילה "תפוז" ולהיות המום שלא ניתן לנסות לשים FAST ולקלל את הרגע שהוא משפריץ לצדדים. WD40 הכי טוב.....לא..את השמן זית תשאירו לסלט. נו באמת..בשביל זה יש את "הסאגה". ליצחוק כל פעם ש Phangan מעלה הודעה והיא ניפתחת 7 פעמים. לחכות בקוצר רוח להודעה של "מיצו". תזייף סקרים ע"י בחירה מיספר פעמים

למעלה