מדריך לשחרור קסדה מהמכס

kangal

New member

עוד מסמר....
קשה, קשה לחיות פה. בקרוב - מס על אויר.

סינבד

New member
כמו שכתבתי

לאחר שהבאתי את האישור שילמתי מע"מ, לא שום תשלום נוסף אחר, וקיבלתי את הקסדה.
נאמר לי שאם מתעכבים יותר מחודש בשחרור הקסדה משלמים קרוב לעשרה שקלים ליום על אכסון הקסדה.

Aricc

New member
הפתרון, בחקיקה, לא ימכר מוצר בישראל...

במחיר גבוהה ממחירו הממוצע באיחוד האירופאי. הכוונה למחיר ללא מע"מ באירופה + מע"מ בישראל, לא תדרש תקינה מקומית למוצר לו תקינה אירופאית יפנית או אמריקאית.
לחסידי וחסידות השוק החופשי והעולם המושלם, פיקוח מחירים קיים בכל מקום בו הצרכנים נעשקים ויש מי שחושב שמגיע להם זכויות. קרטל הרכב, חלקי חילוף וצמיגים אינם שוק חופשי ומעולם לא היו.
אני קונה הרבה ציוד, בארץ, רק במחירי אירופה [ FC-MOTO ] כולל "רווח עודף" עלות המשלוח כ 50 ש"ח, לחנות המקומית "מס מיוחד לאסירי ציון".

NeeD 4 SpeeD

New member
הזוי , אני כבר לא יודע אם לצחוק או לבכות

עכשיו אתה גם מחוייב להציג רשיון רכב כדי לייבא קסדה ?
הזוי .

לצלם את הקסדה מ 4 כיוונים ?

באמת עשית את זה ? מה מנע ממך לשלוח להם תמונות מ GOOGLE או מאתר היצרן ? יש שם מספיק תמונות מכל כיוון .
לא נראה לי שאיכפת להם מהתמונות , העיקר קבלו את השוחד .

סינבד

New member
אז זהו שלא

התקשרה אלי מישהי וטענה שיש רק שתי תמונות של הקסדה. ועד שהיא לא מצאה את שתי האחרות היא לא עברה לטענה הבאה שלא צילמתי "הוכחת ארץ ייצור" על הקסדה. מה לעשות שלא היה שום דבר כזה ולכן צילמתי את הקופסה עם הכיתוב "מייד אין ג'פאן".

בקיצור, בשביל 319 ש"ח הם בהחלט מסתכלים על התמונות ואם משהו לא מוצא חן בעיניהם, אכלת אותה.
אני בטוח שאלו שבמעבדה עצמה לא רואים גרוש מה"קנס" הזה. בשבילם אתה רק מטרד ולכן אם תעצבן אותם יש חשש שהם יתזזו אותך עד צאת נשמתך.

לא מומלץ.

Aricc

New member
ומדוע אנו מסכימים להיות עבדים ?

לצמצם רווחים, לעמוד בשלשות, טוב למות בעד ארצנו, ....כוחו של הרגל

סינבד

New member
התפקדת?

גם אם אתה כן, רבים (מדי) אחרים מצאו כל מיני תירוצים כדי שלא להתפקד. מכיוון שאין לנו כוח השפעה על מי שמחליטים מי יקבל מה, אנחנו ממשיכים להיות עבדים.

ד"א אם יש לך רעיון אחר איך להשפיע על "נבחרי הציבור" אני איתך. תוביל!

iec

New member
נראה יותר כמו:"מדריך הוצאת הנשמה לאזרח טוב"

למעלה