לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2891028,910 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'מדריך לשחרור קסדה מהמכס'
מדריך לשחרור קסדה מהמכס
<< ההודעה הנוכחית
11/10/2012 | 16:38
28
43252
הזמנת קסדה מאיביי, או מכל מקום אחר ברשת ואחרי שבועיים שלושה... קיבלת הודעה לבוא לשחרר אותה מהמכס. לא נעים... לא נורא.

כשאתה הולך למכס, עם הפתק שקיבלת וכל הניירות המצורפים אליו, קח איתך גם סמארטפון או מצלמה דיגיטאלית.

כשתגיע לדלפק תתבשר שעליך להביא אישור תקן ממעבדה מוסמכת. לא יעזור שום דבר שתגיד, זו מסחטת כספים אוטומאטית, לכן יותר טוב שתשתוק ותתרכז במה שצריך לעשות צעד, צעד. זה לא כזה מסובך.
בדלפק יתנו לך דף מודפס שכתובים בו כל מיני דברים. אם תקרא ותזכור (או שתדפיס) כל מה שכתוב פה, רוב הסיכויים שתצא במינימום נזק ועצבים.

בין השאר כתוב בדף (סעיף 4) שלצורך שחרור קסדה ביבוא אישי יש להגיש את המסמכים הבאים:
* טופס הזמנת שחרור מכס.
* הזמנה לשחרור מדואר ישראל.
* חשבונית.
* רשיון רכב.
* רשיון נהיגה/תעודת זהות.
* הוכחת ארץ ייצור.
* הוכחת עמידה בתקן.
* צילום הקסדה מארבעה כיוונים.
עד כאן לשון הכתוב.
אני אוסיף ואומר: שאם תפשל באחד הסעיפים ולא תניח את דעת המעבדה תצטרך להתרוצץ שוב ושוב.

כשאתה מול הדלפק במכס בקש שיוציאו לך את הקסדה כדי שתוכל לצלם אותה. צלם אותה מארבעה כיוונים, זו לא בעיה. אח"כ חפש את הלשונית שתפורה על רצועת הסנטר חשוב מאד שתצלם אותה כך שאפשר יהיה לקרוא את הכתוב עליה, בלי זה לא תקבל אישור. ואז חפש איפה כתוב על הקסדה MADE IN... שוב, אם לא תצלם את זה לא תקבל אישור. במקרה שלא כתוב על הקסדה עצמה, צלם את הקופסה המקורית שלה או איזו שהיא דרך אחרת להוכחה חד משמעית של ארץ הייצור.
אם הMADE IN... שתצלם לא יהיה על הקסדה יתעוררו בעיות, אבל אם תניח את דעת המעבדה שאכן זו הוכחה של ארץ הייצור הם יאשרו לך את הקסדה (אני הבאתי שואי וצילמתי את הקופסה המקורית עם סמל שואי שעליה כתוב MADE IN JAPAN, במקרה שלי זה הספיק להם).
לאחר שצילמת את כל הנ"ל בצורה מספיק טובה אתה יכול ללכת הביתה.

עכשיו אתה צריך לשלוח מייל לכתובת שכתובה בדף שקיבלת. כתובת המייל היא: haggaib@technion.ac.il במייל הזה בקש בנימוס שיאשרו לך את התקן של הקסדה ובסופו רשום אך שמך, כתובתך, מס' טלפון/פקס, טלפון נייד וכל דרך אחרת שאפשר ליצור איתך קשר.
אל המייל הזה צרף את כל התמונות שצילמת במכס (אני שיניתי את שמות הקבצים לעברית לכל אחת לפי הסעיפים כפי שהם מופיעים בדף כדי להקל עליהם לזהות מה זה מה.) ובנוסף תצטרך לסרוק את ההזמנה לשחרור מדואר ישראל זה אותו הדף שאיתו באת למכס (אל תשאיר אותו שם) וכן לסרוק (או לצלם) את החשבונית ואת תעודת המשלוח. צרף את כל הצילומים האלו למייל. כמו כן צריך לצרף טופס הזמנת שחרור מהמכס. בדף שקיבלת כתוב שאפשר להוריד מהאתר, רק שהכתובת בדף שקיבלת איננה נכונה הכתובת הנכונה לדף שבו מופיע הטופס שאתה צריך היא http://iim.technion.ac.il/lab_work_order_he/4# אני מילאתי את הטופס בדף האינטרנט עצמו ואז עשיתי צילום מסך, שמרתי אותו בפורמט JPG וצירפתי גם אותו למייל.
כמו כן תצטרך לסרוק או לצלם את רשיון הנהיגה או תעודת הזהות שלך ולצרף גם אותו למייל שאתה שולח.
בדף שקיבלת יש דרישה גם לרשיון הרכב, אך מכיוון שסך כל התמונות שצירפתי עלה על 10 מגה המותרים, שלחתי את צילום רשיון הרכב של האופנוע שלי במייל נפרד. יכול להיות שהם אפילו לא הסתכלו על המייל הנוסף הזה, לא יודע. בכל אופן חשוב לשים לב שמשקל כל הצילומים שצירפת לא עולה על מה שאתה יכול לשלוח במייל אחד, כדי להבטיח שהמייל אכן יישלח ויגיע לתעודתו (אם משקל הקבצים המצורפים עולה על המותר נסה להקטין את התמונות או שלח בשני מיילים נפרדים).

אם כך עשית והמייל הגיע לתעודתו, תוך זמן קצר תקבל טלפון מהמעבדה, הם יוודאו מולך שהכל תקין, יבקשו שתעשה להם העברה בנקאית ע"ס -.319 ש"ח. באותה שיחה בקש שישלחו לך את האישור במייל. תוך זמן קצר אחרי שתפקסס להם את האישור על ההעברה (אני ביקשתי מהבנק שיפקססו את זה עבורי) תקבל במייל את האישור המיוחל.
הדפס אותו, הבא אותו למכס עם הטופס שקיבלת מהדואר וחשבונית הקניה, שלם מע"מ על הקסדה ותתחדש.

אפשר להתעצבן, להתווכח, לשאול כל מיני שאלות... לא יעזור. זו מסחטת כספים אוטומטית. אם לא תפעל לפי ההוראות רק תבזבז ויותר זמן ועצבים. פעל לפי ההוראות ותגלה שבסך הכל זו הטרדה קטנה יחסית וקנס של 319 ש"ח. עדיין חסכתי לי משהו כמו 900 ש"ח ממחיר הקסדה בארץ.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
11/10/2012 | 16:45
42
לצפיה ב-'אפשר להשתמש באישור שמישהו אחר הוציא?'
אפשר להשתמש באישור שמישהו אחר הוציא?
11/10/2012 | 17:03
4
598
במידה ופלוני הזמין קסדה מדגם X ועבר את כל התהליך שבסופו קיבל את האישור - האם אלמוני שהזמין גם הוא דגם זהה יוכל להשתמש באותו האישור או שכל קסדה מחוייבת באישור נפרד שכולל תמונות ואמצעי זהות של פלוני?
אופנועים >>
לצפיה ב-'האישור הוא אישי'
האישור הוא אישי
11/10/2012 | 17:15
3
527
לאדם המייבא ולקסדה המסויימת שעבורה נתבקש האישור.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מבאס :('
מבאס :(
11/10/2012 | 18:01
2
198
לצפיה ב-'לא מבאס, מסריח!'
לא מבאס, מסריח!
11/10/2012 | 19:28
1
432
בגרמניה מספיק שאדם אחד העביר את המוצר דרך הTUV (הגוף המאשר) ואז כולם אחריו צריכים רק צילום של אותו אישור.
עכשיו תחשוב שכך יהיה בישראל, ותחשוב שוב למי יש אינטרס שזה לא יהיה ככה
אופנועים >>
לצפיה ב-'לדעתי אתה צודק'
לדעתי אתה צודק
12/10/2012 | 23:57
227
אבל מכיוון שכמו שנאמר בשרשור על תרומתו של כרמל שאמה, אנחנו ציבור שלא מסוגל להתאגד ולהתאחד כדי להשפיע על האינטרסים של מי שמחליטים מה יהיה ומה לא. ולכן אני לא רואה דרך לשנות את הגזירה הזו ואת כל שאר הגזירות שעומדות עוד לנחות עלינו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'כמה טמטום הושקע בבירוקרטיה הזאת...'
כמה טמטום הושקע בבירוקרטיה הזאת...
11/10/2012 | 17:43
274
לצפיה ב-' לטגלן'
לטגלן
11/10/2012 | 18:04
156
לצפיה ב-' מעולה (אתה, לא הבירוקרטיה)'
מעולה (אתה, לא הבירוקרטיה)
11/10/2012 | 18:18
175
לצפיה ב-''
11/10/2012 | 18:38
31
לצפיה ב-'חשוב לציין שיש להביא לארץ קסדה שיש עליה את'
חשוב לציין שיש להביא לארץ קסדה שיש עליה את
11/10/2012 | 18:57
720
התקן האירופאי (ECER22-05) אחרת לא משנה באיזה תקן אחר היא עומדת לא יכניסו אותה לארץ.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ואני חושב שדווקא צריך לעשות משהו אחר. '
ואני חושב שדווקא צריך לעשות משהו אחר.
11/10/2012 | 19:07
5
589
הכתובת של "חגי B" מהטכניון?

אז זה הזמן להתחיל להציף אותו באינסוף מיילים זועמים על הסיפור הזה ודרישה להפסיק את מסחטת הכסף. גם לפקס.

אפשר לשלוח לו צילומים של סתם קסדות, סתם מיילים, לצרף אותו לתפוצה של המגעיל מהמשרד עם הפורנו וכו'.

לא יתכן שהמדינה המזוינת הזו תעבוד כמו שהיא עובדת, לא על כל צעד ושעל. נמאס, פשוט נמאס.

אופנועים >>
לצפיה ב-'הוא רק פונקציה, לא ממש אשם'
הוא רק פונקציה, לא ממש אשם
11/10/2012 | 19:16
2
373
לא מקבל החלטות, לא קובע מדיניות - כלום.
הוא תכל'ס רק המסכן שמתעסק בזה, כנראה מהנדס או דוקטור (הוא חבר בסגל המעבדה להנדסת רכב בטכניון) שקיבל נע"ת מעצבן טילים (המייל שלו מתנוסס על כל הנהלי יבוא של כל דבר - צמיגים, ג'אנטים, רפידות בלם..

אתה רוצה לצעוק על מישהו - לדעתי הכתובת זה משה ימיני או מי שזה אל יהיה, אחראי יבוא במשרד התחבורה. הם אלה שקובעים את החרא תקנות האלה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אין לי ספק שהוא לא אשם ושהוא בסה"כ איזה פקיד'
אין לי ספק שהוא לא אשם ושהוא בסה"כ איזה פקיד
11/10/2012 | 19:20
1
324
אבל ממנו זה יכול לעלות הלאה.

אגב, לא רק הוא - כל מייל של כל מי שידו בדבר..

אם יש פה מישהו שבא לו להתעסק עם זה ולהכין רשימת מיילים, אז זה אפילו יהיה די פשוט - קופי פייסט לרשימת נמענים, לכתוב איזה ניסוח זועם והיידה.. להציק להם חזרה.

אופנועים >>
לצפיה ב-'לא חושב כמוך'
לא חושב כמוך
12/10/2012 | 11:15
1
268
אחרי שעברתי (באשמתך ) את הסאגה הזו, אני יכול להבין את הדרישה הזו. היא לא דרישה מופרכת כמו שנדמה לנו.
אפשר להתווכח וויכוח עקרוני אם המדינה צריכה או לא צריכה לדאוג לבטחון אזרחיה, אבל אם נקבל את זה שהיא צריכה, אז הדרישה לקסדה שעומדת בתקן היא דרישה הגיונית.
ד"א הסביר לי הדוד הנחמד במכס שגם יבואני הקסדות, בכל פעם שהם מייבאים משלוח של קסדות עוברים דרך אותו חגי ב. שמאשר שהקסדות שהם הביאו אכן עומדות בתקן.

להציק לו ולהפריע לו רק יפגע בנו. הוא ימשיך לקבל את המשכורת שלו ורק יטפל הרבה פחות ביעילות, אם בכלל בבקשות של יבוא אישי של קסדות. וכל לא מן הנמנע שלא נוכל לייבא קסדות ביבוא אישי כלל משום שלא תהיה מעבדה שתבדוק את התאמתן לתקן.

הגיון ישראלי

ואפרופו הפריימריז לליכוד וכרמל שאמה, אם היינו עושים את המהלך כמו שתוכנן ומשיגים השפעה אמיתית על "נבחרי העם" בליכוד, יכול מאד להיות שאפשר היה למצוא דרך להקל את הנושא הזה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הבעיה היא פחות הנוהל, אם כי גם הוא'
הבעיה היא פחות הנוהל, אם כי גם הוא
12/10/2012 | 13:59
245
הבעיה היא בעיקר המחיר שלו שאולי מוצדק כשאתה מביא משלוח של 100 קסדות, אבל מופרך ולא סביר כשאתה מביא אחת. במיוחד שלא מדובר פה בבדיקה פיסית - הוא רק בודק מסמכים ותמונות, מקסימום עושה גוגל על הדגם של הקסדה. עם כל הכבוד - לא ממש מצדיק 320 ש"ח.
אופנועים >>
לצפיה ב-'טוגלנת '
טוגלנת
11/10/2012 | 19:13
137
לצפיה ב-''
11/10/2012 | 19:35
34
לצפיה ב-''
12/10/2012 | 07:50
171
עוד מסמר....
קשה, קשה לחיות פה. בקרוב - מס על אויר.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
12/10/2012 | 11:56
1
133
מע"מ ו/או מס אחר שילמת
אופנועים >>
לצפיה ב-'כמו שכתבתי'
כמו שכתבתי
12/10/2012 | 18:40
179
לאחר שהבאתי את האישור שילמתי מע"מ, לא שום תשלום נוסף אחר, וקיבלתי את הקסדה.
נאמר לי שאם מתעכבים יותר מחודש בשחרור הקסדה משלמים קרוב לעשרה שקלים ליום על אכסון הקסדה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הפתרון, בחקיקה, לא ימכר מוצר בישראל...'
הפתרון, בחקיקה, לא ימכר מוצר בישראל...
12/10/2012 | 16:26
356
במחיר גבוהה ממחירו הממוצע באיחוד האירופאי. הכוונה למחיר ללא מע"מ באירופה + מע"מ בישראל, לא תדרש תקינה מקומית למוצר לו תקינה אירופאית יפנית או אמריקאית.
לחסידי וחסידות השוק החופשי והעולם המושלם, פיקוח מחירים קיים בכל מקום בו הצרכנים נעשקים ויש מי שחושב שמגיע להם זכויות. קרטל הרכב, חלקי חילוף וצמיגים אינם שוק חופשי ומעולם לא היו.
אני קונה הרבה ציוד, בארץ, רק במחירי אירופה [ FC-MOTO ] כולל "רווח עודף" עלות המשלוח כ 50 ש"ח, לחנות המקומית "מס מיוחד לאסירי ציון".  
אופנועים >>
לצפיה ב-'הזוי , אני כבר לא יודע אם לצחוק או לבכות '
הזוי , אני כבר לא יודע אם לצחוק או לבכות
12/10/2012 | 21:14
3
347
עכשיו אתה גם מחוייב להציג רשיון רכב כדי לייבא קסדה ?
 הזוי .

לצלם את הקסדה מ 4 כיוונים ?  
באמת עשית את זה ? מה מנע ממך לשלוח להם תמונות מ GOOGLE או מאתר היצרן ?  יש שם מספיק תמונות מכל כיוון .
לא נראה לי שאיכפת להם מהתמונות , העיקר קבלו את השוחד .

אופנועים >>
לצפיה ב-'אז זהו שלא'
אז זהו שלא
12/10/2012 | 23:55
2
286
התקשרה אלי מישהי וטענה שיש רק שתי תמונות של הקסדה. ועד שהיא לא מצאה את שתי האחרות היא לא עברה לטענה הבאה שלא צילמתי "הוכחת ארץ ייצור" על הקסדה. מה לעשות שלא היה שום דבר כזה ולכן צילמתי את הקופסה עם הכיתוב "מייד אין ג'פאן".

בקיצור, בשביל 319 ש"ח הם בהחלט מסתכלים על התמונות ואם משהו לא מוצא חן בעיניהם, אכלת אותה.
אני בטוח שאלו שבמעבדה עצמה לא רואים גרוש מה"קנס" הזה. בשבילם אתה רק מטרד ולכן אם תעצבן אותם יש חשש שהם יתזזו אותך עד צאת נשמתך.

לא מומלץ.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ומדוע אנו מסכימים להיות עבדים ? '
ומדוע אנו מסכימים להיות עבדים ?
13/10/2012 | 01:08
1
260
לצמצם רווחים, לעמוד בשלשות, טוב למות בעד ארצנו, ....כוחו של הרגל
אופנועים >>
לצפיה ב-'התפקדת?'
התפקדת?
13/10/2012 | 11:23
208
גם אם אתה כן, רבים (מדי) אחרים מצאו כל מיני תירוצים כדי שלא להתפקד. מכיוון שאין לנו כוח השפעה על מי שמחליטים מי יקבל מה, אנחנו ממשיכים להיות עבדים.

ד"א אם יש לך רעיון אחר איך להשפיע על "נבחרי הציבור" אני איתך. תוביל!
אופנועים >>
לצפיה ב-'נראה יותר כמו:"מדריך הוצאת הנשמה לאזרח טוב"'
נראה יותר כמו:"מדריך הוצאת הנשמה לאזרח טוב"
13/10/2012 | 09:33
196

הודעות אחרונות

11:26 | 02.02.19 ינקו יוסי
06:48 | 01.02.19 wencohen
21:09 | 28.01.19 NikaPasternak
09:40 | 25.01.19 dordor102
08:48 | 22.01.19 NikaPasternak
15:54 | 11.01.19 כרמל המנשק
15:46 | 11.01.19 כרמל המנשק
15:21 | 27.12.18 tomer1818
21:55 | 16.12.18 שען חירש
16:15 | 13.12.18 יהודה אל
06:04 | 25.11.18 יהודה אל
00:29 | 24.11.18 כRובי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ