הרכבה על אופנוע

avi elbaz

New member
הגזמת. איפה את רואה אלימות ?

אני קורא שוב ושוב גם את ההודעה שנמחקה וגם את ההודעה שלא ולא מוצא סיבה לכל מהומת האלוהים הזו.

אז נכון שהתגובה של בנדיטון שנמחקה היתה סרת טעם במקרה הגרוע וגם סעיף 7 בהודעה שנשארה לא ממש תזכה אותו בפוליצר אבל ראבק, יצאתם כולכם מפרופורציות ?

gamgam

New member
כולנו יצאנו מפרופורציות. כולל זה עם המספריים

של הפורום.

avi elbaz

New member
הלכתי לישון. לילה טוב לכולם

אל תדאג, הוא לא עבר על שום חוק

סתם האלימות הכללית הרווחת כנגד נשים שמנות:
"וודוא שמשקל המורכבת אינו עולה על 47 ק"ג. אם כן, היא דבה ואתה חתיכת לוזר מכוער".

אז כל גבר שנמצא עם אישה שהיא מעל 47 ק"ג הוא לוזר מכוער?
וכל אישה מעל 47 ק"ג היא דבה?
זו אלימות ורבלית, איך שאתה לא מסובב את זה.

כל התגובות שלו בהמשך מצביעות על זה שהכותב לא מבין בכלל למה אנשים פה כועסים עליו ואומרים שוהא לא בסדר ("פחחחחח היה צחוקים, מה בסך הכל עשיתי? קצת ירדנו על דאבות ועל הלוזרים שמסתובבים איתם פחחחחחחחחחחחח")

אתה מוזמן לשאול את זוגתך ובתך כמה הן שוקלות, כדי לקבל מושג כמה זה 47 ק"ג.

נ.ב.
להגיד למישהי "בסוף הרכיבה רדי מהצד הנגדי לאגזוז. אם כל כך בא לך משהו גדול וחם באזור רגלייך, אל תדאגי תקבלי אותו ממני אחר כך" זו כבר הטרדה מינית, אבל לא בזה עסקינן.

בנדיטון

New member
אין לי שום דבר נגד נשים מעל 47 ק"ג,

ההפך, בעיניי הרבה יותר סקסי.

את יודעת, אם הייתי אבי נעלבי כמוך הייתי כנראה תובע אותך על הוצאת דיבה. מצאת כבר פוסטים אלימים נוספים שלי?
לא?
אז למה לומר סתם? את בעיניי מייצגת דברים נמוכים, נמוכים מאוד. אבל לא אכנס ל"אלימות ורבלית"... שלא תיעלבי לי חס וחלילה.
לכתוב דברים שקריים זה בסדר?

את פאתתית, אבל יותר גרוע מזה את משעשעת ברמה שצוחקים כבר עלייך: "אני לא אחראית למה שמעלים באתר בו אני כותבת". את רצינית??? זה בסדר מבחינתך להיות חלק ממשהו שאת כל כך סולדת ממנו, אבל מצד שני מנסה לבצע לינץ' וירטואלי על מי שהעז לצחוק קצת בנושא?? זה כבר עלוב. מי שקצת אנטיליגנט יבין מיד שמדובר בצביעות לשם רדיפת דם. מה קרה? נעלבת קצת מהפוסט המצחיק שלך על ה CBR125? חייבת לנקום בי?

לך, לעומתי, יש שלל פוסטים "מעוררי סלידה". רוצה שנתחיל? אחד מהם היה בשבוע שעבר..

רדי מהעץ, לנסות ולסובב את הפוסט שלי צוקהארה ופליקפלק לאחור כדי לנסות לפגוע בי לא יילך לך. לצוטט משפטים שלא יצאו לי מהפה גם כן לא. ה "פחחחח את משהו" היה מכוון אליך, כי את "פחחחחח" ו גם "משהו".

תתקדמי יקירתי

iec

New member
מעניין... חברה שלך(הפצצה אני חייב לומר)

שוקלת 44 ק"ג ונראית מליון דולר...אז על מי אתה עובד?

iec

New member
כי היא לא שמרה על עצמה הממוטה והגיעה ל-

47.000001 פאקינג קילוגרמים!

lazybones

New member
אלימות נגד נשים שמנות?

כששמן יושב לידך במטוס אתה הכי מתבאס בעולם.

צריך לעשות חוק שיושיבו שמנים ליד שמנים במטוס.

h a j b i

New member
אין שום דבר אלים במה שכתב

סתם הומור, לא הכי מוצלח בעולם (הכל נורא מפורש במקום רמיזות שבדר"כ מצחיקות יותר).
לא אהבת? תקדמי הלאה.
בואי נגיד שלא היו חסרים פה פוסטים לא פחות גרועים של אחרים, רק שהם לא עובדים בתחום שמאפשר לכן לסכן את הפרנסה באופן ישיר אז נראה שפשוט מצאתן מטרה קלה להתנכל אליה. במקרה אחר גם התנצלות לא הייתן מקבלות (כי אין באמת על מה).

gamgam

New member
בנדי, אתה יודע מה הבעיה?

לא שלא חושבים שאתה בדרן (אתה לא)
אלא שחושבים שאתה לא גבר.

כי אם מנהל מחליט שאת החיוכים והסמיילים לפוסט שלך להשאיר, אבל תגובה שענתה לך באותו המטבע צריך למחוק מכאן, אז יש מישהו שחושב שאתה מספיק גבר לכתוב ככה, אבל לא מספיק גבר להתמודד עם התגובה.
מזה הייתי נעלבת.

ואם אני לא ברורה - פוסט זה לא בא להתנגח בבנדיטון, אלא מעביר ביקורת על הניהול (אסור על פי חוקי הפורום!!).
הביקורת היא על כך שיש לניהול מספריים והם מחליטים בשבילכם מה תקראו ומה לא. תגובות מסויימות נמחקות מבלי אפילו שאתם יודעים. והכי גרוע - אין חוקיות. לפעמים כן, לפעמים לא ולפעמים למה לא.

כלומר במחי המספריים מתנהל פה השיח בפורום.
הפוסט של בנדיטון הושאר אחר כבוד, התגובות אליו שהיה להן אופי אחד נמחקו ונשארו רק תגובות עם אופי אחר. כלומר נתנו ביטוי רק לקו אחד, שהחליטו שרק הוא מתאים וככה נוצר מצג שווא של תגובות מסוג אחד בלבד.
ואז קם המנהל השני וטוען שהתחרפנו. האם הוא מודע לכך שמה שנראה לו טרוויאלי להיכתב בפורום נמחק על ידי המנהל השני?
אולי מוטב ששני המנהלים ידברו ויחליטו האם הם נותנים לגולשים לנהל שיח או שהם הקובעים הבלעדיים של מה יאמר, מה ישאר ומה אופי התגובות שיהיו.
אני עניתי לבנדיטון תגובה ברוח הפוסט (הלא מצחיק) שלו. התגובה הזו כבר לא שם כי כנראה שמישהו החליט שאתם מספיק גברים לקרוא ולהגן על הפוסט של בנדיטון ושהוא בסדר גמור, אבל נמושות מידי בשביל להתמודד עם התגובה.

ואני שואלת את עצמי עד כמה הפורום הזה מייצג את דעת כל הגולשים בו, ולא את דעתו הבלעדית של מנהל.

ז ר ח

New member
את עכשיו מכלילה מכיוון שאת נוטרת טינה לאלבז

הפוסט שלך נמחק כי הוא היה צמוד לפוסט אחרי של הבנדיט שנמחק.

gamgam

New member
ממש לא נוטרת טינה מכבדת ואוהבת את אבי

ולא מסכימה עם הדרך בה הוא מנהל. אין פה שום דבר אישי מלבד מטרה משותפת לעשות את הפורום הזה לפורום טוב יותר.
הפוסט שלי שנמחק לא היה צמוד לזה של בנדיטון שנמחק אלא לפוסט המקורי שלו שעדיין מתנוסס בשרשור זה.

את קצת טועה בקטנה. אבל צודקת בגדולה.

אחד אחד הם יוצאים מהחורים, מסתדרים בשורה, בהרגשת דחיפות של מייל-בונדינג. קצת צולעים, תומכים אחד בשני, יוצאים להגן על הבית.

הוא באמת לא מבין. אני מאמין לו. אי אפשר לבוא אליו בטענות.
קחי מהם את הבונדינג, והם דגים מחוץ למים.

"סלח להם אבי, כי הם אינם יודעים את אשר הם עושים" (לוקאס, כ"ג,
ל"ד).

למעלה