הרכבה על אופנוע

McMishehu

New member
מה שמזכיר לי את ההגדרה

שנתן אראל סג"ל ל-'פוליטיקלי קורקט':
תאוריה הזויה שבמרכזה הטענה שניתן בהחלט להרים חתיכת חרא מהצד הנקי שלה...

מה זאת אומרת...

"הוא התבדח" ? למה אתה מציין את זה ? אם הוא "התבדח", אז מותר לו להשפיל נשים ?
מצידי הוא יכול לנעור או לבכות או לרקוד. אבל לא לפגוע בנשים בגלל מינן, לא להפלות בני אדם בגלל צבע עורם, ולא להתעלל באף אחד כדי להפיק מזה הנאה. גם אם זה "מבדח" אותו. גם אם זה "מצחיק אחרים בפורום" (כך כתבת).

הגבול מאוד ברור. אני מתפלא שהוא לא ברור לך.

ואם כבר העלית את זה - הוורדרדון של דוג"רי נראה לי פאתטי, ואני מרחם על מי שצורך את זה. פורנוגראפיה זה בסדר גמור בעיני, אם יודעים בדיוק שזה מה שהיא. אבל ההתחסדות הזאת פשוט מגוכחת. אני גם בטוח ששביט בעצמו ידע היטב שהוא צריך את זה כדי להביא כמה שיותר "כדורי-עיניים" לאתר שלו, ואם אין ברירה אחרת - אז שיגיעו גם אלה שמריירים הורמונים. עצוב, אבל לא בעייתי.

וגם: נניח שיש בפורום עוד חזירים שוביניסטים אחרים, כפי שכתבת (וצדקת). האם זו סיבה לסבול עוד אחד ?

(אני כותב לך את זה, כי לפעמים נראית לי רציונאלי. אחרת לא הייתי טורח).

בנדיטון

New member
תגיד יש לך קרבה לאונבימור? שנון וחד שכמוך

שכחת שאני גם שונא הומואים, ויהודונים וצוחק על חשבון נכים.

תתקדם לא יילך לך. וגם לא אגיב יותר להודעות שלך אדון טרול

אנימור

New member
ציינתי שהוא התבדח משום שבני אדם

אינם אמורים, לדעתי, להיפגע או להתרגש מתוכן סטירי. עליהם להבין שמדובר בסטירה ולהתייחס לדברים בהתאם.
אני קראתי את הדברים כלגלוג על האופנוען-השוביניסט שבטוח שכל הנשים, אליהן הוא מתייחס כאמצעי ולא כתכלית, נופלות לרגליו.

הסטירה הרי משתמשת בהגזמה ובגיחוך מטבעה, ואין להתייחס לתוכנה פשוטו כמשמעו. מי שעושה כן מוצא עצמו נפגע וזה אולי מה שקרה כאן. הערות שוביניסטיות אינן מקובלות עליי, אבל סטירה דווקא נראית לי בצד הנכון של הגבול.

התקינות הפוליטית, לה אני בז, היא זו שהרגה את הסטירה והפכה אנשים לצבועים ומשעממים בעת ובעונה אחת.

כבר כתבתי למטה...

סאטירה היא הומור-עצמי. זה לא מה שהיה כאן.

ולגבי תקינות פוליטית - אתה בטח גם בז לאפליה מתקנת לשחורים בארה"ב, ול"ועדות הפיוס" בדרא"פ, ובתכניות לקידום נשים. כולם תוצאה של תקינות פוליטית. כולם מחוייבי המציאות.

ושלא יהיו אי-הבנות: אני לא מגן על זכויות נשים, מיעוטים, או חלשים למענם, אלא למען עצמי. עולם שוויוני נראה לי יותר מעניין, מספק ומאתגר. זו הסיבה היחידה.
וכדי שהשוביניסטים יבינו, בשפה שלהם: אישה משוחררת, חזקה, ובעלת דעה, יותר סקסית בעיני מאשר המודלים האומללים ההם של דוג"רי שהבאת קודם. נו, שיהיה, הכל סקס, כן ?

בועז בר

New member
אתה מעצבן נורא, אתה יודע?!

כי בזמן האחרון די קשה לי שלא להסכים איתך...

Abraham A

New member
אולי כדאי

שתתחיל מללמוד קודם, סאטירה אינה הומור עצמי.
ואחרי שתסיים ללמוד בעצמך תתחיל ללמד (ולהעביר ביקורת על) אחרים.

ממתי סאטירה היא הומור עצמי?

לא שיש לי בעיה עם הומור עצמי, אבל זו לא ההגדרה לסאטירה.

וכן, אני יודע שוויקיפדיה זה לא תמיד מדוייק ולא תמיד נכון, אבל במקרה הזה זה הרבה יותר קרוב למציאות ממך.

אנימור

New member
היא אכן לא, הוא טעה כאן.

אולי כדאי שנקנה לצמרמורת במתנה את "מסעות גוליבר", כדי לרענן את זכרונו...

התבדח?

אני מקווה שאתה מתבדח כרגע.
להזכיר לך עוד מקרים של "מה אתם רוצים, רק הרצנו צחוקים"?

זו לא הפעם הראשונה שהאדם הזה מגיב בצורה מעוררת סלידה בלשון המעטה.

אנימור

New member
יש "צחוקים" שלא קשורים לשרשור והם

בעצם בדיחות פרטיות בין 2-3 משתתפים. אם לשם את חותרת, אז לא - לדעתי אין לזה מקום בפורום.
המקרה פה שונה. הבחור הגיב בנושא השרשור, אבל באופן הומוריסטי. יכול להיות שהוא לא הצליח להצחיק כפי שהוא ציפה.

אני לא מכיר את ההיסטוריה שלו, אם היו לו פוסטים מעוררי סלידה שחרגו מהראוי - היה צריך לטפל בהם נקודתית. אני אישית לא מבין מה כל כך נורא במה שהוא כתב ולמה הלינץ' הוירטואלי הזה.
אם מי מאושיות הפורום היה כותב משהו כזה, זה עובר בצורה חלקה הרבה יותר.

את עצמך כותבת באתר דו"גרי, שמדי חודש מעלה תמונות שוביניסטיות וסקסיטיות בצורה חריפה במסגרת "דו"גמנית החודש". אם זה לא גורם לתחושה לא נעימה כשאת משתלחת בבחור הזה, משהו בהפרדת הצבעים שלך כנראה משובש.

התגובה שלו זה לא הומור, זו אלימות

אתה באמת לא מבין מה לא בסדר במה שהוא כתב, אה?

בנוגע לדו"גמית החודש:
אני לא יכולה להיות אחראית על כל דבר שעולה באתר בו אני כותבת.
את מורת רוחי הבעתי לא פעם.

בכל אופן, אין מה להשוות בין התמונות האלה לבין האלימות הוורבלית שנכתבה בהודעה המקורית.

אנימור

New member
אני מסכים שזה לא היה משהו בתור הומור,

אבל אני לא רואה שם אלימות. רק ניסיון כושל במקצת להקצין סיטואציה כדי להדגיש סטראוטיפ משעשע בעיני הכותב. שוביניזם הוא שוביניזם, הוא יכול לבוא בתמונה, במלל או בשילוב של שניהם. אבל המסר זהה ולכן גם התרעומת צריכה להיות זהה, ולא רק על מי שקל להתרעם. את עצמך מודה שהבעת את מורת רוחך באשר לדוגמנית החודש בדוגרי, סימן שלא פספסתי לחלוטין באנלוגיה.

בכל אופן, הבדיחה שלו נולדה גוססת ועכשיו הרגנו אותה סופית :(

בנדיטון

New member
פחח תפסיקי להיתמם, זה עלוב!

הכי גרוע שאת אומרת שזו לא הפעם הראשונה שאני כותב פוסטים מעוררי סלידה. נו, מצאת כבר אחד כזה?

לא?

למעלה