לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2919929,199 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'הרכבה על אופנוע'
הרכבה על אופנוע
31/05/2012 | 19:12
142
798
אז אני כבר חודש וחצי עם הפיציאר שלי. בגדול? טוטה מבסוטה.
כבר מתחיל להכיר את הכלי. נוח לי עליו וכל זה.

אבל מתחיל לעלות הצורך בהרכבה.
האם יש "חוקים" להרכבה? איך עולים? מה עושים? וכל זה?
הרכבתי על קטנוע בעבר. עליתי על הקטנוע, החזקתי חזק בכידון כדי לשמור על שיווי משקל והמורכב הרים רגל והתיישב.
זה בגדול אותו דבר?

מודע כמובן לעובדה שבנסיעה צריך ליידע את המורכב להטות יחד עם הסיבוב אבל אשמח לעוד טיפים בנושא.
אופנועים >>
לצפיה ב-'חשוב ביותר'
חשוב ביותר
31/05/2012 | 19:35
400
להזהיר לא לגעת באגזוז.

עולים לאופנוע מהצד הנגדי לאגזוז.

נעליים סגורות, מכנס ארוך, מעיל...

כמובן קסדה מלאה.

להזהיר/לדרוש שהמורכב לא יעשה תנועות חדות בזמן הנסיעה שיפילו את שניכם לכביש...
אופנועים >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
01/06/2012 | 19:27
132
בדיוק מה שהייתי צריך.
אופנועים >>
לצפיה ב-'בלי להעליב את המורכב/ת בפוטנציאלים...'
בלי להעליב את המורכב/ת בפוטנציאלים...
31/05/2012 | 19:53
370
חשוב מאוד להתחיל מקטן (כלומר משקל מופחת)
ככל שהבן אדם גדול יותר הוא משפיע יותר על ההיגוי של האופנוע (תלוי גם מאוד באופנוע עצמו)
ויותר מזה, כל תנועה שלו, הרמת תחת, התמתחות, או שיעול יגרמו לך לאבד שיווי משקל שרק מיומנות הרכבה תוכל להתגבר עליו.

חשוב להיכנס לאט לאט לעסק הזה, עכשיו זה לא רק החיים שלך שבסכנה.
ובנושא הזה, אנקדוטה קטנה - ברוב המקרים מי שיוצא עם הפגיעה הכי קלה הוא הרוכב, לרוב מי שיפגע הכי קשה זה המורכב וזה מסיבות רבות:
הוא לא מיומן, הוא לא מוכן לפגיעה (שאתה כבר הספקת להבין ולהתכונן), הוא לא ממוגן כמוך (תדאג שיהיה) וכו'...
בקיצור עשה זאת באחריות.

נדב.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תמיד מומלץ לעשות תדריך קטן לפני עליה'
תמיד מומלץ לעשות תדריך קטן לפני עליה
31/05/2012 | 21:59
1
218
* להסביר את החשיבות שבתנועה יחד, כמקשה אחת.
* להסביר שהאגזוז רותח ולא כדאי לגעת בו.
* לא להוריד רגליים בשום שלב, במיוחד לא בעצירה ברמזורים.
* עליה וירידה מהאופנוע רק כשאתה מאשר.
* שיהיה אות מוסכם להאטה ולעצירה, במקרה הצורך (טפיחה על הכתף עדיפה על צעקות, כי לא תמיד תשמע בנסיעה).
* רכיבה זהירה וחלקה יותר מהרגיל, כי הדינמיקה של האופנוע משתנה.
* תבדוק שהצמיגים מנופחים בהתאם להמלצות הייצרן לרכיבה בזוג.

וכמובן מיגון מלא לשניכם.

ותזכור שיש עוד חיים באחריותך - רכב בזהירות ותחשוב פעמיים על כל תכנון הנסיעה.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
01/06/2012 | 19:27
18
לצפיה ב-'בשביל מה להרכיב? אני מוריד את הרגליות מורכב..'
בשביל מה להרכיב? אני מוריד את הרגליות מורכב..
01/06/2012 | 00:11
100
437
  בכל אופנוע אני מוריד את הרגליות מורכב.

הגישה שלי אומרת שכל אופנוען נופל מתי שהוא.
אני נופל תמיד והרבה - בממוצע פעם בחצי שנה בכביש וחמש פעמים ברכיבה ממוצעת בשטח.

אז בשביל מה שאקח אחריות על הנפילות של המורכב?

אני יודע איך ליפול , והמורכב?

לא מרכיב נקודה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מוטי אתה נופל יותר מדי, מה עם קורס רכיבה? '
מוטי אתה נופל יותר מדי, מה עם קורס רכיבה?
01/06/2012 | 17:12
98
666

שמע בגדול אתה צודק, קשה לקחת אחריות על חיים של אחר, בייחוד כשמדובר באופנוע. אבל אם מדובר בכלי תחבורה עיקרי, חלק מהעניין הוא להרכיב מדי פעם.

כמה נקודות חשובות לפני החלטה על הרכבה:

א. וודוא שמשקל המורכבת אינו עולה על 47 ק"ג. אם כן, היא דבה ואתה חתיכת לוזר מכוער.

ב. תדרך את המורכבת לפני העלייה על המטוס:

1. תחזיקי בי ולא באופנוע, כי כשאני אתן גז אני רוצה להרגיש את הציפורניים שלך; לראות כמה מזוכיסטית את אח"כ במיטה.
2. דיר באלאק אם את נותנת לי ראסיות עם הקסדה בהעברות הילוכים. אני מחזיר, וחזק. ומצדי שייתפסו לך השרירים במאמץ להחזיק את הראש ישר.
3. תעיפי את הקליפס מהשיער ועגילי הטבעות הענקיים האלו של הערסיות, זה יכאב לך.
4. אל תתנגדי כשאני פונה עם האופנוע. זרמי איתו. לא, לא ניפול בגלל שזה אופנוע "כבד".
5. אם את רוצה לומר לי משהו, אל תגידי. תהיי בשקט את מפריעה לי להתרכז בלעשות דאווין בפלורנטין עם הלאו-וינצ'י החדש שלי.
6. בכל זאת חשוב לך לסמן לי משהו? שלחי את היד קדימה ככה שאראה אותה בזווית העין ולא אצטרך להסתובב אלייך.
7. בסוף הרכיבה רדי מהצד הנגדי לאגזוז. אם כל כך בא לך משהו גדול וחם באזור רגלייך, אל תדאגי תקבלי אותו ממני אחר כך.

ג. לאחר התדרוך הקצר עלו על האופנוע וצאו לרכיבה. לא לשכוח לתת ברקסים חזקים, כי כאן באות לידי ביטוי עוד שתי נקודות חשובות:
1. אם פעלת נכון ווידאת שהמורכבת אינה עולה על 47 ק"ג, לא תתאמץ בלחיצת המאסה שלה על גופך הגברי בזמן הבלימה.
2. זו תהיה הזדמנות מעולה להרגיש כמה עסיסיים זוג התפוזים שלה (אני לא אוהב מלונים).

בהצלחה!

אופנועים >>
לצפיה ב-'47 קילו זה לא תפוזים, מקסימום פקאנים'
47 קילו זה לא תפוזים, מקסימום פקאנים
01/06/2012 | 17:35
148
לצפיה ב-''
01/06/2012 | 18:13
26
לצפיה ב-''
01/06/2012 | 19:32
24
לצפיה ב-' הכל הולך ?'
הכל הולך ?
02/06/2012 | 19:50
13
390
המוכשר שכתב את הפוסט שאליו אני מגיב כאן, גם הוסיף פוסט עם "המדריך המלא לפירוק בשר האישה" (הכותרת שלי). תסתכלו בקובץ איך זה נראה.
הפוסט ההוא ישב כאן 24 שעות, עד שהתרעתי על סקסיזם, ואז אותו מוכשר ענה שזה נכתב "בהומור", והוא מסכים (באמת יפה מצידו...) שימחקו את זה. וזה אכן נמחק מיד אחר-כך.

אז שלוש שאלות למנהלים:
1. איך קרה שהפוסט ההוא שכן פה 24 שעות בלי שנקפתם אצבע, והוא נמחק רק אחרי שהוא "הסכים" שתמחקו אותו ?
2. מדוע פוסט נמחק בלי אזהרה פומבית לכותבו, ובלי הבעת שאת-נפש ברורה ? יש לזה קשר למעסיק של המוכשר ההוא (שעובד בהונדה) ?
3. האם משפטים כדוגמת: "וודוא [השגיאה במקור] שמשקל המורכבת אינו עולה על 47 ק"ג. אם כן, היא דבה ואתה חתיכת לוזר מכוער", וגם: "אם כל כך בא לך משהו גדול וחם בין רגלייך, אל תדאגי תקבלי אותו ממני אחר כך" - נראים לכם כהומור גם כן ? אחרת למה לא נמחק גם הפוסט שבלינק ?

ולמוכשר בעצמו: דווקא נראה לי שאתה הוא מי שחסר לו "משהו גדול וחם בין הרגלים", ואתה חושב שאופנוע הוא התחליף שיספק לך את זה.

אופנועים >>
לצפיה ב-'הנה הקובץ...'
הנה הקובץ...
02/06/2012 | 19:54
439
לצפיה ב-'כנראה שכן.'
כנראה שכן.
02/06/2012 | 20:42
9
406
אפילו צביעות של טרולים!
אופנועים >>
לצפיה ב-'אתה צודק !'
אתה צודק !
02/06/2012 | 20:50
8
269
גברים אמיתיים אוהבים את הנשים שלהם מפורקות.
ומי שאומר שהוא לא אוהב את זה - הוא צבוע או טרול.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לטרול אין זכויות. ובטח שלא לשפוט.'
לטרול אין זכויות. ובטח שלא לשפוט.
02/06/2012 | 21:06
7
72
לצפיה ב-'לכל אחד יש זכות להגיב כאן, אף אחד לא חייב'
לכל אחד יש זכות להגיב כאן, אף אחד לא חייב
02/06/2012 | 21:28
6
177
להזדהות בשמו או להגיע למפגש הפורום ולשים מדבקה מזהה על החולצה, על מנת שיתירו לו לכתוב בפורום.
אופנועים >>
לצפיה ב-'נכון ! אז למה לפתוח שם משתמש נוסף, ולא להגיב'
נכון ! אז למה לפתוח שם משתמש נוסף, ולא להגיב
02/06/2012 | 21:36
5
162
פשוט, בשם המשתמש המקורי והמוכר ?!
אופנועים >>
לצפיה ב-'אין לי מושג, וגם לא אכפת לי מהכינוי שלו.'
אין לי מושג, וגם לא אכפת לי מהכינוי שלו.
02/06/2012 | 21:41
4
156
אולי חסמו אותו בכינוי הקודם, אולי נמאס לו. כאמור, לא אכפת לי. אני פשוט טוען שלכל אחד יש זכות להביע את דעתו בפורום, כל עוד הוא לא עובר על חוקיו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שם המשתמש הנ"ל, נפתח בנוסף ולמטרה ייעודית.'
שם המשתמש הנ"ל, נפתח בנוסף ולמטרה ייעודית.
02/06/2012 | 21:47
3
61
לצפיה ב-'יכול להיות. וכאשר הוא ימעד ויעבור על חוקי '
יכול להיות. וכאשר הוא ימעד ויעבור על חוקי
02/06/2012 | 21:54
2
157
הפורום, המנהלים יחכו לו בפינה ויעיפו אותו. אבל כל עוד הוא כותב לעניין ונזהר, למה זה אכפת לך?
אופנועים >>
לצפיה ב-'לאהכל נסוב סביב חוקי הפורום כמו עכירת האוירה.'
לאהכל נסוב סביב חוקי הפורום כמו עכירת האוירה.
02/06/2012 | 22:16
1
76
לצפיה ב-'הוא לא מעכיר את האווירה, הוא מבהיר נקודה.'
הוא לא מעכיר את האווירה, הוא מבהיר נקודה.
03/06/2012 | 17:18
91
בשביל הלקקנים פה זה כנראה יותר מדי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'איש זקן!!!'
איש זקן!!!
03/06/2012 | 19:46
1
110
מה קורה גבר?

אתה בא לבירה ואיזה ג'וינט?

סליחה שכחתי שאתה לא גבר, אתה לא שותה גולדסטאר אלא וויינשטרקפרןםרןןןן מברלין ואתה מעריץ את גיתה שיטה וזבישה.

אנשים כמוך צריכים לשבת בבית ולסרוג ולא לגלוש בפורום אופנועים.

אין לך חוג ברידג' היום?

שנייה יש לי פלוץ. בוא תכנס רגע למעלית.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
03/06/2012 | 21:36
9
לצפיה ב-'מזל שיש סניף שוקן.'
מזל שיש סניף שוקן.
02/06/2012 | 20:01
60
304
שלא אצטרך אי פעם להגיע לסניף השלום ולהתקל בפרצוף של מי שכתב כזה פוסט מכוער.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הוא הרי התבדח... למה לקחת את הדברים'
הוא הרי התבדח... למה לקחת את הדברים
02/06/2012 | 20:37
55
249
כל כך קשה? כך את מגיבה גם כשאת צופה בחמישיה הקאמרית/ארץ נהדרת/מופיע סטנדאפ למיניהם?

הניסיון שלך לסבך אותו עם מקום העבודה שלו גרוע עשרות מונים ממה שהוא כתב.
אין ספק, התקינות הפוליטית היא אבן נגף משמעותית למין האנושי, ובפרט לפורום הזה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ברור שהוא התבדח.'
ברור שהוא התבדח.
02/06/2012 | 20:47
2
242
מה לעשות, כשלא מצחיק, לא מתעורר אצלי צחוק. גם לא מקומיקאים.
לא בא לי לפגוש במי שמתבטא בצורה כזו. גם לא בבוטן שהרכיב את הצירוף 47-פקאנים.

המניפולציה שלך בנוגע ל"נסיון שלי לסבך אותו עם מקום העבודה" נמוכה עשרות מונים מהפוסט שלו.
מזל שיש לי רק רבע פולני ומניפולציות לא מדברות אלי.
בהצלחה בפעם הבאה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'וואו הריקושטים עפים פה - תגובת הבוטן'
וואו הריקושטים עפים פה - תגובת הבוטן
02/06/2012 | 23:40
1
175
אז לא אהבת את דימוי הפקאנים
מצטער אבל מה לעשות שרוב הגברים ואני בתוכם לא ממש ירדו מהעצים באבולוציה
בסופו של דבר אנחנו די בסיסיים עם אותם בדיחות מפגרות של מילואימניקים אבל זה מה שאנחנו (חוץ מהמוטציה המטרו סקסואלית שמתפתחת באזור ת"א)
בסה"כ רציתי להביע את מחאתי לתרבות של הנוער פה שמעריץ אנורקסיות ששוקלות 47 קילו
אני מצידי יותר בכיוון של נועה תשבי
ובואי נעצור לפני שהפוליטיקלי קורקט הורג כל חלקה טובה
אופנועים >>
לצפיה ב-''
03/06/2012 | 01:57
112
לגמרי.
אני מכיר לא מעט בנות שמדברות בשפה גסה, וזה בסדר גמור
בסך הכל יש שם כמה עצות חשובות והוא תרם לדיון.
אבל כנראה שמדובר על דברים שאני לא קשור אליהם ואין לי מושג מי האנשים פה אז...
לילה טוב וחלומות תפוזיים לכולם!
http://www.youtube.com/watch?v=o5P5BxpJGxM&fea...
אופנועים >>
לצפיה ב-'"התבדח" ?'
"התבדח" ?
02/06/2012 | 20:53
23
222
אה רוצה להגיד שזה הצחיק אותך ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא כתבתי שזה הצחיק אותי, כתבתי שהוא התבדח.'
לא כתבתי שזה הצחיק אותי, כתבתי שהוא התבדח.
02/06/2012 | 21:27
22
191
הוא לא התכוון לפגוע (כתב באופן כללי ולא ספציפית נגד רוכב/רוכבת מסוימים), אלא להצחיק אחרים בפורום. כדי לעשות זאת הוא השתמש בסטראוטיפ האופנוען השוביניסט וקצת הקצין אותו.

אני חושב שמסננת הדוקה כזו על הומור בפורום אופנועים היא די מוגזמת.
אני תוהה היכן היו כל המצקצקים בלשונם כאשר טל שביט העלה לדוגרי את דו"גמנית החודש כשהוא מציג בחורה מעורטלת למדי וסקסית על אופנועים נוצצים.
היכן כל המתלוננים כשמיצו ואחרים משבצים מידי פעם תמונות של בחורות  חשופות עור?
מה נפלתם דווקא על הראש שלו?

עוד קצת תקינות פוליטית מהסוג הזה והפורום יהפוך לישימון צחיח משמים.
אני חושב שזה מוגזם, צדקני ואף אבסורדי.

אופנועים >>
לצפיה ב-'איזו ערבוביה עשית.'
איזו ערבוביה עשית.
02/06/2012 | 21:32
9
176
ועכשיו לקחת את הדיון לגמרי ל-
לי אישית אין שום בעיה עם עירום. ומה בכלל הקשר של זה ל"הומור"?
יש לי בעיה עם דיבור אַלים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא ערבוביה, ניסיתי להכניס לפרופורציות.'
לא ערבוביה, ניסיתי להכניס לפרופורציות.
02/06/2012 | 21:48
8
142
את יודעת היטב שלא התכוונתי לסתם עירום. מדובר בעירום של בחורות עם גוף חטוב בפוזות סקסיות ומגרות ליד אופנועים. זה הכי שוביניסטי שיש.

אני לא שוביניסט, זה לא באמת הצחיק אותי, אבל באופן אישי אני לא חושב שזה צריך לפגוע במישהו. אני מקבל את התחושה שיש פה היסטוריה של דם רע בגלל מאורעות עבר בפורום (שאני כנראה לא מודע להם). זה אולי יכול להסביר את ביקורתיות-היתר הזו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לי אין מושג מה נחשב'
לי אין מושג מה נחשב
02/06/2012 | 22:15
6
164
שוביניסטי/פמיניסטי/סקסיסטי;
וטרם הצלחתי להבין למה אתה ממשיך לשרבב עירום/אופנועים/סקס (זה מוגדר שוביניסטי? אוקיי. אבל אין בזה שום רע), לביקורת על האלימות בפוסט של בנדיטון.

אז עמך הסליחה, איבדת אותי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אולי אני רגיל לפורום כפי שהיה לפני כמה שנים,'
אולי אני רגיל לפורום כפי שהיה לפני כמה שנים,
02/06/2012 | 22:23
5
173
אז אף אחד לא היה עושה עניין מפוסט כזה.

יכול להיות שאני תקוע בעבר ולכן לא מצליח לראות את האלימות שמציקה לך במה שהוא כתב.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לגמרי. נהייתם פה פורום של אוכלי טופו'
לגמרי. נהייתם פה פורום של אוכלי טופו
02/06/2012 | 23:36
4
225
מסיבות אידיולוגיות.

אופס.

אופנועים >>
לצפיה ב-'כמה מחברי הטובים הם...'
כמה מחברי הטובים הם...
02/06/2012 | 23:58
157
נראה לי שכמה מהחברה פה חזק באירוויזיון
ולפני שקוטלים פה אני רוצה להבהיר שזכותו של כל אדם ללא קשר לצבע או מין ללחוך מה שבא לו
אופנועים >>
לצפיה ב-''
02/06/2012 | 23:59
144
כי אלימות זה סקסי!
וגם קשור לעירום! ולאכילת בשר!

נכון? נכון.
אופנועים >>
לצפיה ב-'בבקשה...'
בבקשה...
02/06/2012 | 23:59
139
אם למישהו היה ספק .
אופנועים >>
לצפיה ב-'מה שמזכיר לי את ההגדרה'
מה שמזכיר לי את ההגדרה
03/06/2012 | 16:01
88
שנתן אראל סג"ל ל-'פוליטיקלי קורקט':
תאוריה הזויה שבמרכזה הטענה שניתן בהחלט להרים חתיכת חרא מהצד הנקי שלה...

אופנועים >>
לצפיה ב-'וגם אין לי מושג על "היסטוריה של דם"'
וגם אין לי מושג על "היסטוריה של דם"
51
לצפיה ב-'מה זאת אומרת...'
מה זאת אומרת...
02/06/2012 | 22:40
11
163
"הוא התבדח" ? למה אתה מציין את זה ? אם הוא "התבדח", אז מותר לו להשפיל נשים ?
מצידי הוא יכול לנעור או לבכות או לרקוד. אבל לא לפגוע בנשים בגלל מינן, לא להפלות בני אדם בגלל צבע עורם, ולא להתעלל באף אחד כדי להפיק מזה הנאה. גם אם זה "מבדח" אותו. גם אם זה "מצחיק אחרים בפורום" (כך כתבת).

הגבול מאוד ברור. אני מתפלא שהוא לא ברור לך.

ואם כבר העלית את זה - הוורדרדון של דוג"רי נראה לי פאתטי, ואני מרחם על מי שצורך את זה. פורנוגראפיה זה בסדר גמור בעיני,  אם יודעים בדיוק שזה מה שהיא. אבל ההתחסדות הזאת פשוט מגוכחת. אני גם בטוח ששביט בעצמו ידע היטב שהוא צריך את זה כדי להביא כמה שיותר "כדורי-עיניים" לאתר שלו, ואם אין ברירה אחרת - אז שיגיעו גם אלה שמריירים הורמונים. עצוב, אבל לא בעייתי.

וגם: נניח שיש בפורום עוד חזירים שוביניסטים אחרים, כפי שכתבת (וצדקת). האם זו סיבה לסבול עוד אחד ?

(אני כותב לך את זה, כי לפעמים נראית לי רציונאלי. אחרת לא הייתי טורח).
אופנועים >>
לצפיה ב-'תגיד יש לך קרבה לאונבימור? שנון וחד שכמוך'
תגיד יש לך קרבה לאונבימור? שנון וחד שכמוך
02/06/2012 | 22:50
1
149
שכחת שאני גם שונא הומואים, ויהודונים וצוחק על חשבון נכים.

תתקדם לא יילך לך. וגם לא אגיב יותר להודעות שלך אדון טרול
אופנועים >>
לצפיה ב-'בטח. שמעתי עליו, והתרשמתי ממנו. ממש כמוך.'
בטח. שמעתי עליו, והתרשמתי ממנו. ממש כמוך.
02/06/2012 | 23:25
126
לצפיה ב-'ציינתי שהוא התבדח משום שבני אדם'
ציינתי שהוא התבדח משום שבני אדם
02/06/2012 | 23:01
8
134
אינם אמורים, לדעתי, להיפגע או להתרגש מתוכן סטירי. עליהם להבין שמדובר בסטירה ולהתייחס לדברים בהתאם.
אני קראתי את הדברים כלגלוג על האופנוען-השוביניסט שבטוח שכל הנשים, אליהן הוא מתייחס כאמצעי ולא כתכלית, נופלות לרגליו.

הסטירה הרי משתמשת בהגזמה ובגיחוך מטבעה, ואין להתייחס לתוכנה פשוטו כמשמעו. מי שעושה כן מוצא עצמו נפגע וזה אולי מה שקרה כאן. הערות שוביניסטיות אינן מקובלות עליי, אבל סטירה דווקא נראית לי בצד הנכון של הגבול.

התקינות הפוליטית, לה אני בז, היא זו שהרגה את הסטירה והפכה אנשים לצבועים ומשעממים בעת ובעונה אחת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'כבר כתבתי למטה...'
כבר כתבתי למטה...
02/06/2012 | 23:52
7
207
סאטירה היא הומור-עצמי. זה לא מה שהיה כאן.

ולגבי תקינות פוליטית - אתה בטח גם בז לאפליה מתקנת לשחורים בארה"ב, ול"ועדות הפיוס" בדרא"פ, ובתכניות לקידום נשים. כולם תוצאה של תקינות פוליטית. כולם מחוייבי המציאות.

ושלא יהיו אי-הבנות: אני לא מגן על זכויות נשים, מיעוטים, או חלשים למענם, אלא למען עצמי. עולם שוויוני נראה לי יותר מעניין, מספק ומאתגר. זו הסיבה היחידה.
וכדי שהשוביניסטים יבינו, בשפה שלהם: אישה משוחררת, חזקה, ובעלת דעה, יותר סקסית בעיני מאשר המודלים האומללים ההם של דוג"רי שהבאת קודם. נו, שיהיה, הכל סקס, כן ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'אתה מעצבן נורא, אתה יודע?! '
אתה מעצבן נורא, אתה יודע?!
03/06/2012 | 00:33
2
180
כי בזמן האחרון די קשה לי שלא להסכים איתך...

אופנועים >>
לצפיה ב-''
03/06/2012 | 02:10
14
לצפיה ב-'נכון?'
נכון?
03/06/2012 | 10:07
102
לצפיה ב-'אולי כדאי'
אולי כדאי
03/06/2012 | 02:29
102
שתתחיל מללמוד קודם, סאטירה אינה הומור עצמי.
ואחרי שתסיים ללמוד בעצמך תתחיל ללמד (ולהעביר ביקורת על) אחרים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ממתי סאטירה היא הומור עצמי?'
ממתי סאטירה היא הומור עצמי?
03/06/2012 | 16:55
2
72
לא שיש לי בעיה עם הומור עצמי, אבל זו לא ההגדרה לסאטירה.

וכן, אני יודע שוויקיפדיה זה לא תמיד מדוייק ולא תמיד נכון, אבל במקרה הזה זה הרבה יותר קרוב למציאות ממך.

אופנועים >>
לצפיה ב-'היא אכן לא, הוא טעה כאן.'
היא אכן לא, הוא טעה כאן.
03/06/2012 | 17:33
1
80
אולי כדאי שנקנה לצמרמורת במתנה את "מסעות גוליבר", כדי לרענן את זכרונו...
אופנועים >>
לצפיה ב-'נראה לי ששמיכה יותר מתאים, קר לו'
נראה לי ששמיכה יותר מתאים, קר לו
03/06/2012 | 18:31
60
אחרת למה הוא כל הזמן מחמם את הפורום?
אופנועים >>
לצפיה ב-'התבדח?'
התבדח?
02/06/2012 | 21:23
27
211
אני מקווה שאתה מתבדח כרגע.
להזכיר לך עוד מקרים של "מה אתם רוצים, רק הרצנו צחוקים"?

זו לא הפעם הראשונה שהאדם הזה מגיב בצורה מעוררת סלידה בלשון המעטה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש "צחוקים" שלא קשורים לשרשור והם'
יש "צחוקים" שלא קשורים לשרשור והם
02/06/2012 | 21:39
26
155
בעצם בדיחות פרטיות בין 2-3 משתתפים. אם לשם את חותרת, אז לא - לדעתי אין לזה מקום בפורום.
המקרה פה שונה. הבחור הגיב בנושא השרשור, אבל באופן הומוריסטי. יכול להיות שהוא לא הצליח להצחיק כפי שהוא ציפה.

אני לא מכיר את ההיסטוריה שלו, אם היו לו פוסטים מעוררי סלידה שחרגו מהראוי - היה צריך לטפל בהם נקודתית. אני אישית לא מבין מה כל כך נורא במה שהוא כתב ולמה הלינץ' הוירטואלי הזה.
אם מי מאושיות הפורום היה כותב משהו כזה, זה עובר בצורה חלקה הרבה יותר.

את עצמך כותבת באתר דו"גרי, שמדי חודש מעלה תמונות שוביניסטיות וסקסיטיות בצורה חריפה במסגרת "דו"גמנית החודש". אם זה לא גורם לתחושה לא נעימה כשאת משתלחת בבחור הזה, משהו בהפרדת הצבעים שלך כנראה משובש.
אופנועים >>
לצפיה ב-'התגובה שלו זה לא הומור, זו אלימות'
התגובה שלו זה לא הומור, זו אלימות
02/06/2012 | 22:02
25
171
אתה באמת לא מבין מה לא בסדר במה שהוא כתב, אה?

בנוגע לדו"גמית החודש:
אני לא יכולה להיות אחראית על כל דבר שעולה באתר בו אני כותבת.
את מורת רוחי הבעתי לא פעם.

בכל אופן, אין מה להשוות בין התמונות האלה לבין האלימות הוורבלית שנכתבה בהודעה המקורית.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני מסכים שזה לא היה משהו בתור הומור,'
אני מסכים שזה לא היה משהו בתור הומור,
02/06/2012 | 22:09
124
אבל אני לא רואה שם אלימות. רק ניסיון כושל במקצת להקצין סיטואציה כדי להדגיש סטראוטיפ משעשע בעיני הכותב. שוביניזם הוא שוביניזם, הוא יכול לבוא בתמונה, במלל או בשילוב של שניהם. אבל המסר זהה ולכן גם התרעומת צריכה להיות זהה, ולא רק על מי שקל להתרעם. את עצמך מודה שהבעת את מורת רוחך באשר לדוגמנית החודש בדוגרי, סימן שלא פספסתי לחלוטין באנלוגיה.

בכל אופן, הבדיחה שלו נולדה גוססת ועכשיו הרגנו אותה סופית :(
אופנועים >>
לצפיה ב-'פחח תפסיקי להיתמם, זה עלוב! '
פחח תפסיקי להיתמם, זה עלוב!
02/06/2012 | 22:12
148
הכי גרוע שאת אומרת שזו לא הפעם הראשונה שאני כותב פוסטים מעוררי סלידה. נו, מצאת כבר אחד כזה?

לא?

אופנועים >>
לצפיה ב-'הגזמת. איפה את רואה אלימות ?'
הגזמת. איפה את רואה אלימות ?
03/06/2012 | 01:10
12
154
אני קורא שוב ושוב גם את ההודעה שנמחקה וגם את ההודעה שלא ולא מוצא סיבה לכל מהומת האלוהים הזו.

אז נכון שהתגובה של בנדיטון שנמחקה היתה סרת טעם במקרה הגרוע וגם סעיף 7 בהודעה שנשארה לא ממש תזכה אותו בפוליצר אבל ראבק, יצאתם כולכם מפרופורציות ?

אופנועים >>
לצפיה ב-'כולנו יצאנו מפרופורציות. כולל זה עם המספריים'
כולנו יצאנו מפרופורציות. כולל זה עם המספריים
03/06/2012 | 01:28
2
152
של הפורום.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הלכתי לישון. לילה טוב לכולם '
הלכתי לישון. לילה טוב לכולם
03/06/2012 | 01:34
1
35
לצפיה ב-'חלומות פז'
חלומות פז
03/06/2012 | 01:51
32
לצפיה ב-'אל תדאג, הוא לא עבר על שום חוק'
אל תדאג, הוא לא עבר על שום חוק
03/06/2012 | 11:07
8
120
סתם האלימות הכללית הרווחת כנגד נשים שמנות:
"וודוא שמשקל המורכבת אינו עולה על 47 ק"ג. אם כן, היא דבה ואתה חתיכת לוזר מכוער".

אז כל גבר שנמצא עם אישה שהיא מעל 47 ק"ג הוא לוזר מכוער?
וכל אישה מעל 47 ק"ג היא דבה?
זו אלימות ורבלית, איך שאתה לא מסובב את זה.

כל התגובות שלו בהמשך מצביעות על זה שהכותב לא מבין בכלל למה אנשים פה כועסים עליו ואומרים שוהא לא בסדר ("פחחחחח היה צחוקים, מה בסך הכל עשיתי? קצת ירדנו על דאבות ועל הלוזרים שמסתובבים איתם פחחחחחחחחחחחח")

אתה מוזמן לשאול את זוגתך ובתך כמה הן שוקלות, כדי לקבל מושג כמה זה 47 ק"ג.

נ.ב.
להגיד למישהי "בסוף הרכיבה רדי מהצד הנגדי לאגזוז. אם כל כך בא לך משהו גדול וחם באזור רגלייך, אל תדאגי תקבלי אותו ממני אחר כך" זו כבר הטרדה מינית, אבל לא בזה עסקינן.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אין לי שום דבר נגד נשים מעל 47 ק"ג,'
אין לי שום דבר נגד נשים מעל 47 ק"ג,
03/06/2012 | 14:05
6
142
ההפך, בעיניי הרבה יותר סקסי.

את יודעת, אם הייתי אבי נעלבי כמוך הייתי כנראה תובע אותך על הוצאת דיבה. מצאת כבר פוסטים אלימים נוספים שלי?
לא?
אז למה לומר סתם? את בעיניי מייצגת דברים נמוכים, נמוכים מאוד. אבל לא אכנס ל"אלימות ורבלית"... שלא תיעלבי לי חס וחלילה.
לכתוב דברים שקריים זה בסדר?

את פאתתית, אבל יותר גרוע מזה את משעשעת ברמה שצוחקים כבר עלייך: "אני לא אחראית למה שמעלים באתר בו אני כותבת". את רצינית??? זה בסדר מבחינתך להיות חלק ממשהו שאת כל כך סולדת ממנו, אבל מצד שני מנסה לבצע לינץ' וירטואלי על מי שהעז לצחוק קצת בנושא?? זה כבר עלוב. מי שקצת אנטיליגנט יבין מיד שמדובר בצביעות לשם רדיפת דם. מה קרה? נעלבת קצת מהפוסט המצחיק שלך על ה CBR125? חייבת לנקום בי?

לך, לעומתי, יש שלל פוסטים "מעוררי סלידה". רוצה שנתחיל? אחד מהם היה בשבוע שעבר..

רדי מהעץ, לנסות ולסובב את הפוסט שלי צוקהארה ופליקפלק לאחור כדי לנסות לפגוע בי לא יילך לך. לצוטט משפטים שלא יצאו לי מהפה גם כן לא. ה "פחחחח את משהו" היה מכוון אליך, כי את "פחחחחח" ו גם "משהו".

תתקדמי יקירתי
אופנועים >>
לצפיה ב-'מעניין... חברה שלך(הפצצה אני חייב לומר)'
מעניין... חברה שלך(הפצצה אני חייב לומר)
03/06/2012 | 16:35
5
105
שוקלת 44 ק"ג ונראית מליון דולר...אז על מי אתה עובד?

אופנועים >>
לצפיה ב-'ככה הן התימניות... '
ככה הן התימניות...
03/06/2012 | 17:21
4
116
אבל כבר לא רלוונטי. לא ביחד יותר. רוצה לנחש למה?
אופנועים >>
לצפיה ב-'הדבר שהכי טוב אצל התימנים'
הדבר שהכי טוב אצל התימנים
03/06/2012 | 17:34
1
105
אלה התימניות.

אופנועים >>
לצפיה ב-'או! ז-ו סאטירה! '
או! ז-ו סאטירה!
03/06/2012 | 17:47
22
לצפיה ב-'כי היא אכלה משהו?'
כי היא אכלה משהו?
03/06/2012 | 17:52
1
30
לצפיה ב-'כי היא לא שמרה על עצמה הממוטה והגיעה ל-'
כי היא לא שמרה על עצמה הממוטה והגיעה ל-
03/06/2012 | 18:16
96
47.000001 פאקינג קילוגרמים!
אופנועים >>
לצפיה ב-'אלימות נגד נשים שמנות?'
אלימות נגד נשים שמנות?
04/06/2012 | 00:45
63
כששמן יושב לידך במטוס אתה הכי מתבאס בעולם.

צריך לעשות חוק שיושיבו שמנים ליד שמנים במטוס.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אין שום דבר אלים במה שכתב'
אין שום דבר אלים במה שכתב
03/06/2012 | 03:36
9
154
סתם הומור, לא הכי מוצלח בעולם (הכל נורא מפורש במקום רמיזות שבדר"כ מצחיקות יותר).
לא אהבת? תקדמי הלאה.
בואי נגיד שלא היו חסרים פה פוסטים לא פחות גרועים של אחרים, רק שהם לא עובדים בתחום שמאפשר לכן לסכן את הפרנסה באופן ישיר אז נראה שפשוט מצאתן מטרה קלה להתנכל אליה. במקרה אחר גם התנצלות לא הייתן מקבלות (כי אין באמת על מה).
אופנועים >>
לצפיה ב-'טוב מה, הבנתי שאני לא בדרן. כבר אני יוצא נעלב'
טוב מה, הבנתי שאני לא בדרן. כבר אני יוצא נעלב
03/06/2012 | 08:01
6
125
לצפיה ב-'בנדי, אתה יודע מה הבעיה?'
בנדי, אתה יודע מה הבעיה?
03/06/2012 | 08:27
5
151
לא שלא חושבים שאתה בדרן (אתה לא)
אלא שחושבים שאתה לא גבר.

כי אם מנהל מחליט שאת החיוכים והסמיילים לפוסט שלך להשאיר, אבל תגובה שענתה לך באותו המטבע צריך למחוק מכאן, אז יש מישהו שחושב שאתה מספיק גבר לכתוב ככה, אבל לא מספיק גבר להתמודד עם התגובה.
מזה הייתי נעלבת.

ואם אני לא ברורה - פוסט זה לא בא להתנגח בבנדיטון, אלא מעביר ביקורת על הניהול (אסור על פי חוקי הפורום!!).
הביקורת היא על כך שיש לניהול מספריים והם מחליטים בשבילכם מה תקראו ומה לא. תגובות מסויימות נמחקות מבלי אפילו שאתם יודעים. והכי גרוע - אין חוקיות. לפעמים כן, לפעמים לא ולפעמים למה לא.

כלומר במחי המספריים מתנהל פה השיח בפורום.
הפוסט של בנדיטון הושאר אחר כבוד, התגובות אליו שהיה להן אופי אחד נמחקו ונשארו רק תגובות עם אופי אחר. כלומר נתנו ביטוי רק לקו אחד, שהחליטו שרק הוא מתאים וככה נוצר מצג שווא של תגובות מסוג אחד בלבד.
ואז קם המנהל השני וטוען שהתחרפנו. האם הוא מודע לכך שמה שנראה לו טרוויאלי להיכתב בפורום נמחק על ידי המנהל השני?
אולי מוטב ששני המנהלים ידברו ויחליטו האם הם נותנים לגולשים לנהל שיח או שהם הקובעים הבלעדיים של מה יאמר, מה ישאר ומה אופי התגובות שיהיו.
אני עניתי לבנדיטון תגובה ברוח הפוסט (הלא מצחיק) שלו. התגובה הזו כבר לא שם כי כנראה שמישהו החליט שאתם מספיק גברים לקרוא ולהגן על הפוסט של בנדיטון ושהוא בסדר גמור, אבל נמושות מידי בשביל להתמודד עם התגובה.

ואני שואלת את עצמי עד כמה הפורום הזה מייצג את דעת כל הגולשים בו, ולא את דעתו הבלעדית של מנהל.
אופנועים >>
לצפיה ב-'את עכשיו מכלילה מכיוון שאת נוטרת טינה לאלבז'
את עכשיו מכלילה מכיוון שאת נוטרת טינה לאלבז
03/06/2012 | 09:02
4
121
הפוסט שלך נמחק כי הוא היה צמוד לפוסט אחרי של הבנדיט שנמחק.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ממש לא נוטרת טינה מכבדת ואוהבת את אבי'
ממש לא נוטרת טינה מכבדת ואוהבת את אבי
03/06/2012 | 09:11
3
127
ולא מסכימה עם הדרך בה הוא מנהל. אין פה שום דבר אישי מלבד מטרה משותפת לעשות את הפורום הזה לפורום טוב יותר.
הפוסט שלי שנמחק לא היה צמוד לזה של בנדיטון שנמחק אלא לפוסט המקורי שלו שעדיין מתנוסס בשרשור זה.  
אופנועים >>
לצפיה ב-'את קצת טועה בקטנה. אבל צודקת בגדולה.'
את קצת טועה בקטנה. אבל צודקת בגדולה.
03/06/2012 | 09:27
2
146
אחד אחד הם יוצאים מהחורים, מסתדרים בשורה, בהרגשת דחיפות של מייל-בונדינג. קצת צולעים, תומכים אחד בשני, יוצאים להגן על הבית.

הוא באמת לא מבין. אני מאמין לו. אי אפשר לבוא אליו בטענות.
קחי מהם את הבונדינג, והם דגים מחוץ למים.

"סלח להם אבי, כי הם אינם יודעים את אשר הם עושים" (לוקאס, כ"ג,
ל"ד).
אופנועים >>
לצפיה ב-'ועכשיו איש זקן חושב שהוא ישו...'
ועכשיו איש זקן חושב שהוא ישו...
04/06/2012 | 00:50
1
52
לצפיה ב-''
04/06/2012 | 00:57
6
לצפיה ב-'ובכן'
ובכן
03/06/2012 | 10:15
1
116
בהחלט היה על מה להתנצל מרגע שמישהו מצא לנכון להעיר על זה. הפוסט המקורי באמת היה די מגעיל.
עם זאת, עדיף היה לסגור את זה בהערה מצד אחד- התנצלות מהצד השני- ולא לפתח את זה למפלצת.
לא חייבים להיות צודקים בכוח.

* סליחה, אבל גם ההערה של תגידו תודה כי "במקרה אחר גם התנצלות לא הייתן מקבלות" לא ממש לעניין.
אתה לא חייב להסכים שזה פוגע ודוחה, ולא חייב להבין את זה אי פעם (למרות שהיה נחמד אם כן היית). אבל גם אם אולי היו פוסטים גרועים יותר, הקו האדום במקרים האלה קצת דינמי, והזמן להציב אותו זה ברגע שפוסט פוגע במישהו.

בכל מקרה, לא היה פה צורך לחפור ולהתגונן (ובטח לא מניפולציות מופרכות כגון " [...] תחום שמאפשר לכן לסכן את הפרנסה באופן ישיר אז נראה שפשוט מצאתן מטרה קלה להתנכל אליה", סליחה שוב, אבל זה פתטי), מה רע בפשוט להודות בטעות ולהתנצל. אנחנו בני אדם.
מנגד אני גם מסכימה שהערה קטנה, ואולי אפילו בפרטי (כי הפורום נוטה להתלקח) היתה יכולה להיות עדיפה מלכתחילה על ההתנפלות.

בלי קשר, אם הייתי צריכה לבחור נותני שירות לפי מדד של יציאות שוביניסטיות כאלה ואחרות, הייתי צריכה להתחיל לטפל בקטנוע בעצמי.
בקיצור, נקסט.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני מסכים שזה היה מגעיל'
אני מסכים שזה היה מגעיל
03/06/2012 | 12:47
103
בנוגע לפוגע, זה סובייקטיבי אז אני לא יכול להגיד שזה לא.
אבל אלים? לא מסכים.

וכן, היו פה עשרות אם לא מאות פוסטים דומים שלא זכו לתגובות כאלה (ואני מתעלם מאומניבור שמגיב בצורה אוטומטית בכל מקום שהוא חושב שזה יגרום להתססה) כשההבדל העיקרי היה זהות הכותב.

גם רוב ההתייחסות היתה קודם כל למקום העבודה שלו ולא עניינית למה שכתב.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש גם פורום סריגה.'
יש גם פורום סריגה.
02/06/2012 | 20:47
3
36
לצפיה ב-'אתה שוב צודק !'
אתה שוב צודק !
02/06/2012 | 21:15
2
180
נשים טובות בשביל שיסרגו לך, ובשביל שאתה תפרק אותן אחר כך.

תגיד, לא עצוב לך לחיות בעולם שאתה חלק ממנו ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'( אלללה יוסטור איזה דודות חופרות יש כאן)'
( אלללה יוסטור איזה דודות חופרות יש כאן)
03/06/2012 | 09:13
30
לצפיה ב-' '
03/06/2012 | 12:25
203
לצפיה ב-'לכל יפי הנפש, ילדי הפרחים ושוחרי השלום והאהבה'
לכל יפי הנפש, ילדי הפרחים ושוחרי השלום והאהבה
02/06/2012 | 21:57
19
299
כל מה שכתבתי בפוסט אליו משורשרת תגובה זו, נכתב בהומור ובכיף.
תוכנו מתאר אופנוען סקסיסתי ומכוער, שאיני מכיר ובטח שלא הייתי רוצה להיות כמוהו, המתדרך את בת זוגתו לפי הרכבה.
הסעיפים השונים, בשורשם, נכונים וחשובים:

1.להחזיק בגוף הרוכב
2.להשתדל לא לפגוע בקסדת הרוכב בזמן העברות הילוכים
3.להסיר קליפסים או עגילים שעלולים להפריע בזמן רכיבה
4. לא להתנגד להטיית האופנוע
5.לא להסיח את דעת הרוכב בצעקות ודיבורים
6.אם לסמן לו משהו, אז לשלוח את היד קדימה כדי להכנס לטווח ראייתו
7.לא לרדת מהד של האגזוז.

לנקודות אלו ניסיתי להוסיף הומור ציני, שוב בנוסח אותו אופנוען סקסיסתי במקצת.

אז בכל מי שפגעתי בו, אני מתנצל. טוב? לא טוב? אל תקראו הודעות שלי בפעם הבאה.

ועכשיו ספציפית אליכם:
צמרמורת פח: סך הכל טרול שרוצה קצת דם. יאללה, קיבלת. אני בקשתי אישית מאבי שיוריד את התגובה השנייה על חלוקת המשקל. האמת? אני הרגשתי שהגזמתי קצת, לא הייתי צריך שאתה תודיע את זה בקול. אבל הנה, זה לא הספיק לך, אז בוא תראה מכות.
coyote - את מוזמנת להגיע לשוקן. הכל טוב. אבל תזהרי מתומרק'ה, הוא לפעמים אוהב להרוג זבובים, ככה לכיף. שלא תפגע נפשך מהרוע שלו כלפי בעלי כנף!
מיס הילההה היקרה - מתי בדיוק כתבתי פוסטים "מעוררי סלידה"? אני דורש דוגמא! אם לא - נצרי בבקשה את המקלדת. אל תוסיפי עוד גיבובי שטויות למה שגם ככה את מפגינה כאן בשפע.

בכל הומור שחור\סאטירה יש את אלו שצוחקים, אלו שזה לא מצחיק אותם ואלו שנעלבים. תבחרו באיזה צד אתם, שימו פרופורציות והגיבו רק אם באמת אתם מאמינים שכותב הסאטירה התכוון לפגוע או הגזים.
אני מקבל את הביקורת, אבל ראבאק, לא צריך לשחק אותה יפי נפש, אתם אלו שיוצאים בסוף מפגרים.

שבוע טוב
אופנועים >>
לצפיה ב-' טיפ קטנטן:'
טיפ קטנטן:
4
199
כשאתה מתנצל, אל תסיים את הדברים ב"אתם אלו שיוצאים בסוף מפגרים".
אופנועים >>
לצפיה ב-'אבל יש הבדל בין לבקר לבין לעשות מעצמך '
אבל יש הבדל בין לבקר לבין לעשות מעצמך
02/06/2012 | 22:21
3
190
יפה נפש מיתמם ופגוע.

לא ככה?

יאללללהההההה צאו מזה צחקנו צוחקים נצחק !
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא נפגעתי (אם לשם כיוונת).'
לא נפגעתי (אם לשם כיוונת).
02/06/2012 | 22:28
1
166
הבעתי דעה על הפוסט שלך, וציינתי שלא הייתי רוצה לפגוש באדם כזה (יש לי חיבה כזו להקיף את עצמי באנשים נעימים).
אם אתה לא כזה וזו היתה סאטירה, אז אין לי שום עניין אישי אליך.
זה לא הופך את הפוסט לפחות אלים, גם אם הוא לא מדבר עליך.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שבוע טוב שיהיה לנו!'
שבוע טוב שיהיה לנו!
02/06/2012 | 22:32
40
לצפיה ב-'אחי אני איתך. אל תתייחס למתייפיפי הנפש האלה'
אחי אני איתך. אל תתייחס למתייפיפי הנפש האלה
03/06/2012 | 19:48
65
בתוך תוכם הם אנשים שפלים עם סטיות מסוכנות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תמשיך עם התגובות האלימות'
תמשיך עם התגובות האלימות
02/06/2012 | 22:17
7
203
הן הולמות אותך.
אופנועים >>
לצפיה ב-' אין עלייך, את משהו!'
אין עלייך, את משהו!
02/06/2012 | 22:22
6
198
מה עם הפוסטים האלימים האחרים שלי? כבר מצאת?

אופנועים >>
לצפיה ב-'תגיד...אתה רוצה כאפה??? למה אתה'
תגיד...אתה רוצה כאפה??? למה אתה
03/06/2012 | 00:20
5
239
מתנצל?????????????....על מה?...התבדחת קצת ....בא המוח פח ושפך שמן למדורה ומיד קפצה הנגררת.

ממתי אתה לוקח את הפורום הזה ברצינות?

אני מזהיר אותך שאם עוד פעם אחת אתה כותב פוסט בסגנון הזה אני בא להזמין ממך קרוס טורר אדום!!!...ראה הוזהרת!!!

פורום של בכיינים
אופנועים >>
לצפיה ב-''
03/06/2012 | 02:05
19
לצפיה ב-'סוף סוף תגובה לעניין...'
סוף סוף תגובה לעניין...
03/06/2012 | 12:19
103
שזו סתירה פנימית בהתחשב בזהות הכותב.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
03/06/2012 | 15:26
11
לצפיה ב-'צודק, "הם" המתבכיינים '
צודק, "הם" המתבכיינים
03/06/2012 | 17:27
88
לצפיה ב-''
04/06/2012 | 00:55
2
לצפיה ב-'זה היה מופע-אימים של שוביניזם שמצדיק את עצמו.'
זה היה מופע-אימים של שוביניזם שמצדיק את עצמו.
02/06/2012 | 23:39
3
156
טוב שכתבת בפוסט שלמעלה שלא תגיב. אני מקווה שתעמוד בכך, ותשאיר לי את ההזדמנות המצויינת הזאת (למרות שקשה לי להאמין).

התרוצים שלך לגבי "סאטירה" הם עלובים. סאטירה היא לפני הכל לעג-עצמי. ואתה לא לועג לעצמך, אלא להיפך: אתה מתגאה בעצמך. מייחס לעצמך תכונות מחמיאות לדעתך ("גדול וחם" ? בטח יש שם טראגדיה אמיתית), ועליונות כוחנית ומעליבה. זו לא סאטירה. אין לך מושג מה זו סאטירה.
הרי האנטישמים/גזענים/אנסים הכי גדולים אומרים על עצמם "כמה מחברי הטובים ביותר הם יהודים/שחורים/נשים", ומצדיקים את הבדיחות האנטישמיות/גזעניות/אלימות שלהם בטענות של הומור-עצמי. אל תמכור כאן את הסחורה המשומשת הזאת. מותר לך לצחוק על שחורים אך ורק אם אתה בעצמך שחור. הבנת את זה ?

ואתה לא ביקשת שיורידו את ההודעה שלך. במשך 24 השעות שהיא הייתה שם, ורק רבע שעה אחרי שחשפתי את מה שבתוכה - הבנת שיצא לך השוביניסט החוצה, והחלטת על אסטרטגיה דפנסיבית. איפה היית ב- 24 השעות הקודמות ? חגגת איזה גבר יצאת ?

באשר ל"קיבלת דם" - ממש לא. מצטער, אני עוד צמא.
אופנועים >>
לצפיה ב-'בואנה..אתה חתיכת אומלל שמסתובב בפורומים '
בואנה..אתה חתיכת אומלל שמסתובב בפורומים
03/06/2012 | 00:23
2
146
ומחפש שרשורים שאפשר להתווכח עליהם בצורה הכי צבועה שיש...מה כאילו אין לך מה לעשות חוץ מלאונן פה על פוסטים של אופנוענים?
אופנועים >>
לצפיה ב-'אוהב אותך עוד יותר.'
אוהב אותך עוד יותר.
03/06/2012 | 00:46
1
142
תיזהר, כתבת כמעט שורה שלימה. עוד לא התחיל השבוע וכבר גמרת את המכסה שלך. לא חבל ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'שיוווווווווווווווווווו...איזה קטעים איתך.'
שיוווווווווווווווווווו...איזה קטעים איתך.
03/06/2012 | 09:01
26
לצפיה ב-''
02/06/2012 | 23:46
15
לצפיה ב-'קצת הומור שחור הולך?'
קצת הומור שחור הולך?
03/06/2012 | 01:52
111
הומור של האישה

מגיע אחרי השיר הזה

מקווה שתהנו, ותפסיקו לקחת הכל כל כך קשה, זה כואב יותר אח"כ
אופנועים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'כמו שבנדיטון אמר בסעיף הראשון מיני רבים..'
כמו שבנדיטון אמר בסעיף הראשון מיני רבים..
01/06/2012 | 19:29
215
אצלי האופנוע הוא בעיקר כלי רכב כדי לעבור מנקודה לנקודה.
רק אח"כ הוא פוזה מטורפת וכיף חיים.
לכן אני כן רוצה להיות בעל האופציה להרכיב עם אפשר כשצריך.
כמובן שאני מודע לעובדה שזה מסוכן ולכן אני בעצם שואל את מה שאני שואל.
אופנועים >>
לצפיה ב-'עזוב אותך. אל תרכיב!! מי צריך את הצרות...'
עזוב אותך. אל תרכיב!! מי צריך את הצרות...
01/06/2012 | 03:04
239
פעם הייתי נחמדה הייתי מרכיבה בנות. (שהיו צווחות לי בכל סיבוב) כיום אני מתנגדת. כלכך כיף לי לבדי. בסבבה שלי. בלי להיות אחראית של לרסק או לא לרסק עוד מישו חוץ ממני.
מזל שאני לא גבר שצריך להרכיב את הבחורה בדייט
אופנועים >>
לצפיה ב-'מנסיון שלי'
מנסיון שלי
01/06/2012 | 19:08
6
291
זה מוקדם מדי.
לפחות 3, 4 חודשים על הכלי לפני שמתחילה להרכיב.

עליה על האופנוע זה אותו הדבר: שתי רגליים יציבות על הרצפה ולאחוז חזק את הכידון.

תתחיל מקטן. מורכבים בעלי משקל גדול מקשים מאוד מאוד על ההיגוי.

אחרי שאתה מתחיל להרכיב, אז כן, חייבים להסביר למורכב\ת להתנהג כמו ילקוט שלך (זו הגדרה שלמדתי לא מזמן והיא כל-כך מדויקת בעיני).

לדאוג למיגון טוב גם למורכב\ת ולהסביר את נושא הביגוד (מכנסיים ארוכים, נעליים סגורות וכו').

הערה קטנה:
אין "עולה צורך בהרכבה". אצלי כולם יודעים שאני לא מרכיבה עד שאני מרגישה בטוחה עם הכלי, אז האפשרות פשוט לא קיימת. אני ממליצה שלא להתחיל עם זה עדיין.
אופנועים >>
לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
01/06/2012 | 19:36
5
178
ובאמת בקטנוע שהיה הדו"ג הראשון שלי.. באמת לקחתי את אותם 3-4 חודשים. שם בכלל לקח לי יחסית הרבה זמן להתאקלם לכלי ככלי ראשון.
עם האופנוע החדש אני מרגיש הרבה יותר מהר כמקשה אחת עם הכלי ולמרות שעבר רק חודש וחצי אני מרגיש בטוח.
למרות זאת, גם בעקבות השרשור הזה ורוב ההמלצות לעשות זאת לאט, יתכן ואני בכל זאת אדחה את זה עוד קצת כמו שהלב אומר.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הלב ידע הכי טוב!'
הלב ידע הכי טוב!
01/06/2012 | 20:20
139
השאלה היא אם מקשיבים לו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אם תגיע הנערה המתאימה , קח מונית !'
אם תגיע הנערה המתאימה , קח מונית !
01/06/2012 | 20:45
3
191
בכל זאת מרצדס
אופנועים >>
לצפיה ב-''
01/06/2012 | 20:56
2
149
יש כמה גברברים. שאשמח שיעברו אצלך סידרת חינוך כוללנית אפשר??
אופנועים >>
לצפיה ב-''
01/06/2012 | 21:00
107
לצפיה ב-'סעי את במונית!'
סעי את במונית!
01/06/2012 | 22:35
134
אני אבוא עם האופנוע, נפגש שם.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אם אתה כבר מרגיש בטוח ונוח עם הכלי'
אם אתה כבר מרגיש בטוח ונוח עם הכלי
<< ההודעה הנוכחית
02/06/2012 | 10:24
10
632
ושליטה מלאה בו, אז זה לא מוקדם מדי לדעתי. מוקדם זה לא משהו אבסולוטי- זה תלוי בהרגשה שלך.
והאמת, לא מתחברת בכלל לתגובות כמו "עדיף לא להרכיב". עדיף גם לא לרכוב, אז מה?
ממילא הבחירה בדו"ג מגדירה אורח חיים- תרצה או לא תרצה, הכל מתיישר לפי זה.
הדבר היחיד שאני מסייגת פה זה ילדים או בעלי חיים, ובעצם כל מי שלא מבין לחלוטין את המשמעויות- למען האמת זה כולל גם חלק מהמבוגרים. יצא לי כבר לוותר על זה בגלל תחושה לא טובה לגבי מורכב. לפעמים צריך להיות מבוגר אחראי ולצנן התלהבות של מישהו...
אבל כן, הרכבה היא צורך. התחלתי להרכיב רק כשנוצר לי אילוץ כזה. (המשכתי כי זה כיף )

מעבר לזה השקלים שלי הם:
1. לא מתיימרת לתת לזה הסבר פיזיקלי אבל בניגוד למה שכולם תמיד אומרים, כמעט בכל הפעמים שהרכבתי מישהו שגבוה ממני משמעותית (כמובן שכולם גבוהים ממני וכו', אבל אני מתכוונת סביב המטר 80)- זה הרגיש הרבה יותר כמו יתרון מאשר כמו חיסרון. גם שמנמנים למיניהם, עם התדריך הנכון (ראה סעיף הבא), יכולים להיות מורכבים ממש סבבה. לפיכך הדבר היחיד שאני יכולה לומר פה זה- אל תתקבע על כל מיני פחדים מראש- זה הכל בך ובמורכב, והרבה פחות בנתונים הפיזיים.
אבל כמובן שלא עושים שום דבר שאתה לא מרגיש בו בטוח.

2. תדריך יציאה- גם אם המורכב צוחק עליך-  אל תוותר על להסביר איך עולים, איך יורדים ואיך מתנהגים. לפעמים דברים שנראים לך טריוויאליים לא תמיד יושבים אצל הבנאדם השני. למשל, מישהו שבזמן העליה על הכלי נעמד בכל גופו על אחת הרגליות ומשתהה שם (קרה לי) כי הוא לא עושה אצלו את ה-1+1 ולא מבין שהדבר היחיד שמחזיק את שניכם כרגע זה הרגליים שלך
(אגב, פה למשל זה נחמד כשהמורכב גבוה- הוא פשוט מעביר ישירות את הרגל למקום הנכון בלי צורך בשלבי ביניים)

3. לגבי התנהגות בנסיעה- דימוי ה"ילקוט" בעיני קצת חוטא למטרה, כי במצב אידיאלי אתה לא תרצה שהמורכב שלך יהיה סרח מיטלטל ופאסיבי. אבל זה כן עוזר קצת למורכבים שזה ממש חדש להם, להשתחרר מהאינסטינקט ההפוך בתור התחלה, ואם לא לעזור- אז לכל הפחות לא להפריע. אבל השלב הבא של ההרכבה הוא להבין שיש להם חלק פעיל ברכיבה ואז לתת הוראות יותר ספציפיות, לגבי הטיית הגוף, התנהגות בזמן בלימה ואפילו מבט (הוא עוזר להיכנס לתנוחה הנכונה עם הגוף).

4. טיפ: הצמדת הברכיים של המורכב לרוכב תופסת הרבה ציפורים במכה:
א. היא עוזרת לא "להיזרק" בזמן בלימה או מכת גז.
ב. היא מאוד עוזרת למורכב ולרוכב להיות גוף אחד בעת סיבובים ובכלל. זה חשוב מאוד כשהמורכב הוא מאסיבי ממך- אבל רצוי בכל מקרה.
ג. היא מונעת ברוב המקרים את התופעה של קסדה נוגחת בקסדה. והאמת שעוד לא מצאתי שום דרך אחרת שעוזרת לזה. על שרירי הבטן לבדם קשה לבנות לכל אורך הנסיעה. ברגע שהמורכב יאבד ריכוז (וזה יקרה), הוא שוב ינגח בך. הצמדת הברכיים תפתור את זה.

זה כרגע מה שעולה לי בראש- נסיעה טובה

אופנועים >>
לצפיה ב-' פשוט מלכה! '
פשוט מלכה!
02/06/2012 | 16:32
47
לצפיה ב-' מצוין.'
מצוין.
02/06/2012 | 18:34
18
לצפיה ב-'טוגלנת '
טוגלנת
02/06/2012 | 18:40
3
46
לצפיה ב-' '
02/06/2012 | 18:54
1
158
הטאגליין הראשון שלי!
אופנועים >>
לצפיה ב-'ברכות.'
ברכות.
02/06/2012 | 19:00
32
לצפיה ב-' מהמוצדקות ביותר.'
מהמוצדקות ביותר.
02/06/2012 | 19:10
150
גם מהכרות עם כמות המורכבים שהיו לה, בכל הגדלים והצורות
אופנועים >>
לצפיה ב-''
02/06/2012 | 19:09
19
לצפיה ב-'טיפים טובים!'
טיפים טובים!
02/06/2012 | 21:58
33
לצפיה ב-''
02/06/2012 | 23:32
82
מרכיבה ומורכבת בחסד
אופנועים >>
לצפיה ב-'תודה '
תודה
03/06/2012 | 00:56
72
לא אכביר במילים. הכל כבר נאמר.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הכי חשוב - תקשורת עם המורכב/ת'
הכי חשוב - תקשורת עם המורכב/ת
02/06/2012 | 16:44
1
148
לפני עליה - מורכב/ת מודיעים שעולים ומטפסים רק כשאתה מוכן.
ברכיבה, לפתח "שפה משותפת", חשוב, חשוב, חשוב, בטח אם המורכב/ת קבוע/ה.
היה פעם סרטון של כפיר לוין בכוכב יאיר כשהוא מרכיב מישהי. חצי מהסרטון הבן אדם בווילי (כי זה כפיר, כאילו ) וכל הפורום התנפח על "איך אושיה בתחום מעלה סרטון כזה שהוא "לא בטיחותי" ובלה ובלה ובלה נשמות טובות), אני היחידי שהעלה "תגידו?!? אתם שפויים? תסתכלו על המורכבת! הסינכרון שלהם פשוט מדהים!"...
קיצר, לאט לאט ולא לשתות ולרכב (אם כן, לנחור איזו חצי שעה בבריזה )
אופנועים >>
לצפיה ב-'סוף סוף בכל השירשור הזה מילה אחת שאומרת -'
סוף סוף בכל השירשור הזה מילה אחת שאומרת -
125
הכל - תקשורת !
אופנועים >>
לצפיה ב-'משהו קטן, בנוסף למה שנכתב כאן:'
משהו קטן, בנוסף למה שנכתב כאן:
02/06/2012 | 22:04
7
302
כדאי לסכם מראש 2-3 סימנים מוסכמים בין המורכב לרוכב, בעיקר ברכיבות ארוכות. נניח סימון או טפיחה קלה עם היד. דוגמה לשני סימונים שהיו שימושיים עבורי כשהרכבתי:
1. המורכב מבקש עצירה.
2. המורכב מבקש להוריד מהירות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אמת, זה חשוב.'
אמת, זה חשוב.
02/06/2012 | 22:25
56
לצפיה ב-'תתבייש לך!!! '
תתבייש לך!!!
02/06/2012 | 23:41
5
301
אתה חייב לכתוב בלשון כפולה, כי מקריאת הפוסט שלך אפשר להבין כאילו אתה מכוון לפגוע בקהילה ההומו-לסבית.

לכן, כדי לא לפגוע באף אחד, מהיום כתוב כך:

כדאי לסכם מראש 2-3 סימנים מוסכמים בין המורכב/ת/טרנס לרוכב/ת/טרנס, בעיקר ברכיבות ארוכות. נניח סימון או טפיחה קלה עם היד. דוגמה לשני סימונים שהיו שימושיים עבורי כשהרכבתי:
1. המורכב/ת/טרנס מבקש/ת/ים/ות עצירה.
2. המורכב/ת/טרנס מבקש/ת/ים/ות להוריד מהירות.
3. המורכב/ת/טרנס מבקש/ת/ים/ות לעצור כדי לסדר את התותב.

אנשים פה התחרפנו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'וכמובן ש לפוסט שלך, כן?'
וכמובן ש לפוסט שלך, כן?
02/06/2012 | 23:41
61
לצפיה ב-' לפחות אתה נשארת שפוי, גם זה משהו'
לפחות אתה נשארת שפוי, גם זה משהו
02/06/2012 | 23:49
56
לצפיה ב-'הכי מצחיק שרוצים ספורט מוטורי'
הכי מצחיק שרוצים ספורט מוטורי
03/06/2012 | 00:27
1
157
לאנשים כאלה...
פורום של קוקיות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הכי קרוב שאתה תגיע אי פעם לספורט המוטורי'
הכי קרוב שאתה תגיע אי פעם לספורט המוטורי
03/06/2012 | 10:36
124
יהיה כשתתפלח ליציע
אופנועים >>
לצפיה ב-'אחת ההודעות השנונות אם לא ה-'
אחת ההודעות השנונות אם לא ה-
03/06/2012 | 10:53
106
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם על התשובות'
תודה רבה לכולם על התשובות
03/06/2012 | 00:57
5
134
למדתי הרבה ועכשיו (או אח"כ) אתחיל ליישם.
ברור שאיכשהו השרשור גלש לאלף עזאזל..בכל זאת, פורום 8.. אבל בסוף יש פה גם המון מידע שעוזר
אופנועים >>
לצפיה ב-'את זה כבר ראית?'
את זה כבר ראית?
03/06/2012 | 02:13
4
168
http://www.youtube.com/watch?v=o5P5BxpJGxM&fea...

ואת זה?
http://www.doogri.co.il/MainSite/ContentInfo.aspx?...

*נ.ב- פעם ראשונה שהשקעתי בקריאה של שרשור שלם שהלך והסתבך
בדרך כלל אני מוותר מראש כי אין לי מושג מי נגד מי פה.
תפסיקו לריב, בטח לא על שטויות, ובטח לא בשרשור של רוכב צעיר שבסך הכל ביקש עזרה במשהו.
ערן.
אופנועים >>
לצפיה ב-'בלי הריבים האלה הפורום לא יתקיים. זו סימביוזה'
בלי הריבים האלה הפורום לא יתקיים. זו סימביוזה
03/06/2012 | 02:25
3
44
לצפיה ב-'אקסיומה.'
אקסיומה.
03/06/2012 | 20:09
2
16
לצפיה ב-'פוטוסינתזה'
פוטוסינתזה
03/06/2012 | 20:57
14
לצפיה ב-'יותר דומה לאקזמה '
יותר דומה לאקזמה
03/06/2012 | 21:22
17

הודעות אחרונות

21:05 | 13.09.19 נמלה עוקצת
10:37 | 05.09.19 אוהבותה
14:40 | 14.08.19 TS250X1
08:00 | 31.07.19 יהודה אל
07:58 | 31.07.19 יהודה אל
14:01 | 24.07.19 alikoneamn
00:11 | 28.06.19 יהודה אל
14:29 | 22.06.19 דוש שבילים
07:20 | 11.06.19 כRובי
07:12 | 06.06.19 Nim27
23:06 | 21.05.19 hagi1934

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ