אופנופדיה: המילון המלא למונחי אופנוענות

עשה חיפוש בפורום יש על זה הרבה שרשורים

רוצה לומר: עזובתיבאמש'ך (היעדר הרווח במקור ג.פ.)

מיצו

New member
"ידין ענתבי"

אחד מהצוררים הגדולים ביותר שקמו לענף הדו-גלגלי בישראל מאז ימיה של ציפי סמט ואנטיוכוס אפיפנס לפניה. בגזרותיו, הטיל אפלה גדולה על הענף עד כדי סכנה ממשית לקיומו בצורה שבה אנו מכירים אותו היום. בחלומותיו האפילם, רקח מזימה ובה שמד וכליון על כל רוכב ורוכבת והוא תכנן לממש את תוכניתו הסופית ע"י העלאה שיטתית וחדה של תעריפי ביטוח החובה עד לרף הסיכון הטהור שעומד לדבריו על בין 10 ל- 14 אלף ש"ח בשנה, לכל רוכב.

ידין ענתבי שראה שגזרותיו לא עוברות בצורה חלקה בכנסת ואינן אהודות ע"י הציבור, פעל ללא לאות, בחתרנות, בשיטתיות, יש שאומרים מתוך אינטרסים אישיים, והתעלם מכל תחינה, בקשה, דרישה, או הוראה של גורמים כאלה ואחרים להפסקת גזירות השמד. כיוון שידין ענתבי היה בעל סמכות בלעדית על קביעת תעריפי הביטוח, ולמרות שהפחתתם לשיעור רציונאלי לא היה עולה לקופת המדינה אף לא שקל אחד, לא היה ביכולתו של אף גורם אחר לשנות את דעתו.

ב- 15 בנובמבר 2009 נכנסו גזרות השמד לתוקפן, למרות הפגנת האלפים שכונתה "ת"א עומדת".

מרגע שביצע את זממו, השאיר הנ"ל הנחיות ברורות לעושי דברו, בראשם לי דגן ואסף מיכאלי, והללו המשיכו את מזימתו השטנית למרות תחנוני הציבור. ידין ענתבי, מדושן עונג, פרש משירות המדינה לתקופת צינון שנכפתה עליו באחד מהאיים הקאריביים (או משהו באזור), בעודו נהנה מפנסיה שמנה המתאימה לתפקידו הבכיר. בסיימו את הקוקטייל עם המטרייה, חזר ארצה ומיד מונה, כבדרך פלא של ממש, ליו"ר ד"ש ניירות ערך. שם הוא ממשיך לבחוש ולעשות בכספי הפנסיה של חלקנו כברצונו בעודו נהנה ממשכורת של מיליונים.

כל האמור לעיל משקף את דעתי הפרטית כמובן.

iec

New member
גם כשאת יורקת את יפה ונחשקת

הצלחתי להיות פתאט???

250 טירחונים להודעה

רוצה לומר אחד משניים:

1. אין מצב שהמשטרע תבין שרכבתי על המקלדת 250 קמ"ש.
או
2. אני חקיין טרחונים בכיר בשעה שאני חושב שאני מגניב כמו החתול (מיצי).

מחר רכיבה דרומה יציאה בחמש מפז העכברים

לכיוון כביש 40 ומשם....כל אחד על אחריותו........

במקום יש לכתוב:
מוחרותיים, טיסה צפונה יציאה בשבע כביש שש...כל אחד על אחריותו, איזה צחוקים עבדנו על המשטרע

Red Ross

New member
"משולש ברמודה" כמעט וכל אופנוען בתחילת דרכו, עבר לפחות באחד מבתי העסק
הממוקמים ברחובות שוקן, הרצל או שלמה, וחווה במו עיניו בתופעה
מעניינת של ריקון ארנק. ישנם בעלי מזל מעטים, שיצאו משם ללא נזקים
נוספים ויכולים עוד לספר על כך...

ז ר ח

New member
"הביצה" או ה"מיץ של הזבל"

כינוי למשולש הרחובות שלמה-שוקן-הרצל וכולל גם את צ'לנוב. אזור זה בנוי על מוסכי מדרכה מכל הארץ ש"גדלו" ועברו ל"ביצה".
אזור זה מלא במוסכי חובבנים וברמאים מקצועיים שיכולים למכור לך: חלפים גנובים,
אופנועים עם מנועים גמורים,
החלפת רפידות פילטרים ושמנים ללא החלפה,
מכירת כלים מעוקלים וממושכנים,
צ'קים ללא כיסוי,
קטנוע במחיר של אופנוע,
אופנוע במחיר מחירון,
קסדה במחיר של קטנוע,
חלפים משומשים במחיר של חדשים,
כלי סיני במחיר של כלי יפני
ואפילו דוקאטי אמין.....

למעלה