אופנופדיה: המילון המלא למונחי אופנוענות

ליסינגומט

ראה ערך קודם ל"פחית", רק שכור מחברת ליסינג.
בד"כ ינהג בו עובד בחברת הייטק.
בזמנו כולן היו מאזדה 3 בצבע שמפניה והיווה סמל סטטוס.
כל רווקה תל אביבית חיפשה לה רווק חינני עם מאזדה 3 בצבע שמפניה.

Mיסטריון

New member
חוק הספורט המוטורי

רעיון שנשתל (בחלום בתוך חלום) במוחו של רוכב ע"י הממשלה, שגרמה לו לחשוב שהבאת המרוצים לפרונט התקשורתי, תגרום לקיום מרוצים חוקיים במדינת ישראל.

בפועל, רוכב האופנוע (שזהותו אינה ידועה) הצליח לשכנע אנשים נוספים לאט לאט, יחד הפעילו לחץ, הועבר "חוק הספורט המוטורי", והממשלה השיגה את מטרותיה:
דה-לגיטימציה למרוצים שהתקיימו עד אז, תוך כדי עיקוב הפעלת החוק ל 2058 - השנה בה מאמינים בממשלה כי תסתיים הטמעת פרוייקט "שגר אותי סקוטי", ונחדול להשתמש ברכב מנועי.

JoyRider

New member
טייציונרים - רוכבי אופניים המפריעים לרוכבי

האופנוע בכבישים ובשבילים.

gray

New member
גם אם הם לא מפריעים-הם טייציונרים

אגב, רוכבי אופניים אינם כולם טייציונרים.

ב ו Z י

New member
"וואחש"

כינוי לבחור בן עדות המזרח (תימני בדר"כ), רוכב על טרקטורון ו\או מתגאה בהיותו בעלים של כזה.

gamgam

New member

השם ישמור אותנו מוואחשים. שלב אחד באבולוציה אחרי ברחשים

holy crap man

New member
כמו לדבר על פרקים טובים של סיינפלד

אחלה בחלה של פורום יא גרוש
(הסתדר הבלוןכ גם עם רון ארד שלחופש נולד וגם עם יום העצמאות בפוקס)

iec

New member
בפעם האחרונה שכתבו לי בצורה כזו הייתה בכיתה א

1.אתה בכלל מכיר את המשפחה שהקמתי?..לא.
2.אתה יודע כמה כסף יש לי או אין לי?..לא
3.אז נכון שאני מכוער ואתה בראד פיט...במראה המטריף שלך איני יכול להתחרות

4.אופנוע תקציב?....לא מבין מה הקשר להכניס פה את האופנוע...זה קשור לפורום?

בקיצור ,כרגיל יצאת אפס עם שפם עם התגובה הדבילית שלך פה,וגם על התגובה ל
למטה שלא מעידה כלום פרט לזה שהציגה אותך כמו שאתה:בחור שבור קנאי וחרמן שלוקח לו 10 שנים להשיג נשיקה מבחורה ושהשתלח במישהו שאינו מכיר מספיק כדי לפרוק את זעמו על מר גורלו.

נסה לכתוב לקופ"ח..אולי יש להם טיפול בשבילך.רציני.

אגב,זכור לי שמישהו פה הזכיר את המשפחה שלך ואתה רצת בבכי תמרורים למנהל הפורום שימחוק את מה שכתב ומאז אתה מנסה להשמיץ אותו איפה שאתה יכול. ועכשיו הוא פשוט צוחק עלייך כי התנהגת שבעתיים גרוע ממנו יא אהבל.

אני ממש מבקש ממנהלי הפורום שלא ימחקו את ההודעות למעלה כדי שמספיק תפוזים יראו את הטימטום שלך...למרות שכולם כבר יודעים בעצם...ואם ימחקו זה בטח כי אתה תתחנן שוב.

לסיום בנימה איכפתית רצינית...קנאות היא תחושה לא בריאה לגוף...תעשה עם זה משהו.

מיצו

New member
"כRובי"

הניק שבחר לעצמו האיש שהיה, בין היתר, אחראי למחדל הבאת קהילת הפורום בזמנו מפורום IOL ז"ל לתפוז. אז, תפוז עוד היה אתר לא רע בכלל, ובהשוואה לשאר האלטרנטיבות (כמו וואללה ואחרות) הוא היה הטוב מכולם.

כRובי הספיק לנהל את הפורום בשנותיו הראשונות, בזמן שעוד היו לו חיים והוא עוד היה בנאדם. בשנים אלה אפשר היה לצפות בכRובי מגיע למפגשי פורום כשהוא רכוב על בנדיט 1200 משוחזר (ע"ע רוצככת). כיאה לרומני טוב, כRובי היה תמיד מבקש מחבריו שיזמינו אותו לחומוס וקולה באותם מפגשים כי "בדיוק שכחתי את הארנק בבית".

בשלב מסויים הוא מכר את נשמתו לענף, והפך להיות ללא ספק אחד האנשים המשפיעים ביותר בתחום דרך תפקידו כמנהל מותג אצל יבואני KTM ופולאריס. היטמעותו במותג היתה כה גדולה, עד שהיצרן בעצמו החליט להפוך את ראשי התיבות של המותג מ- "קניתי תיקנתי מכרתי" ל- "כRובי תעשה מחיר".

מאז, כRובי כבר לא מדבר עם בני המעמד הנמוך, ומדי פעם מבליח בהודעה או שתיים בפורום 363. בנוסף, כRובי מנהל בצורה די מוצלחת בלוג (למעשה שניים) בנושאים הקשורים למוטוריקה דו-גלגלית ולצילום. למרות כל זאת, אנחנו אוהבים אותו!

הערה: כRובי חייב לי עד היום פליז של KTM, אבל הוא מתחמק ממני בתירוצים מגוחכים. על כך הוא משלם כאן ועכשיו.

למעלה