לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2919829,198 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'אופנופדיה: המילון המלא למונחי אופנוענות'
אופנופדיה: המילון המלא למונחי אופנוענות
<< ההודעה הנוכחית
23/04/2012 | 12:57
223
1437
לאור שאלות שחוזרות ונשנות בפורום לגבי מונחים ומושגים הקשורים לתחום, החלטתי להקים את ה"אופנופדיה", המילון המקוון הראשון למונחי אופנוענות.

במילון ישולבו ערכים חשובים מאוד לחיים שלנו כאופנוענים ואופנועניות (המלל ינוסח בלשון זכר לנוחות הכתיבה, עם הקוראות סליחה).

חשוב מאוד

הכותרת צריכה להיות ברורה. למשל: "ווילי (סוס)".

הערכים צריכים להיות כתובים בצורה הומוריסטית ולשלב בתוכם שימושים לאותו ביטוי או מונח.

בין העונים הכי פעילים ומצחיקים יוגרלו פרסים במפגש הפורום הקרוב (פרטים בסוף השבוע).

יאללה תנו בראש, לי יש כמה מונחים שיושבים לי על הקנה כבר כמה זמן, אני אעלה אותם בהמשך היום.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שמונהפדיה'
שמונהפדיה
23/04/2012 | 12:56
16
780
בעקבות ההגדרה של מיצו ל"קופיקו", ולקראת מפגש הפורום הקרב ובא, קדחה במוחי המחשבה לפתוח את השמונהפדיה הראשונה - בא נגדיר אנחנו את הערכים הבאים, ונוספים, על פי הווי הפורום והשקפת עולמנו הצרה למען הדורות הבאים שכנראה כבר לא ידעו אופנוע מהו.
אז יאללה. מיצו כבר הגדיר קופיקו. בואו נמשיך. אז פה ב-8, מה זה:
אופנוע
ביטוח
קטנוע/קקנוע
"לך לפורום קטנועים"
"שרשור משטרה"
שוקן
א.ר./טרול
"וספה תקרא לאחותך"

"התחדשתי"
עז, איאה, ג'יפה Z
אופניים
ספורט מוטורי
ועוד ועוד

בהצלחה
אופנועים >>
לצפיה ב-'גלגול צוקהרה'
גלגול צוקהרה
23/04/2012 | 12:58
1
256
לצפיה ב-'נו? אפחד לומבין '
נו? אפחד לומבין
25/04/2012 | 04:45
156
לצפיה ב-'ענק! לא היה תיאום בינינו... גדול!'
ענק! לא היה תיאום בינינו... גדול!
23/04/2012 | 12:58
208
לצפיה ב-'קלאווי'
קלאווי
23/04/2012 | 16:22
3
415
כינוי לKLE 500 של קוואסקי (מי שיקרא לblauer Prinz שלי קלאווי, מסתבך!!)
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה לא קלאווי, זה קלי - kelly'
זה לא קלאווי, זה קלי - kelly
23/04/2012 | 19:45
2
267
שם של בחורה, כן?
אופנועים >>
לצפיה ב-''
23/04/2012 | 21:54
29
לצפיה ב-'סינבד צודק...קלאווי זו החוויה היחידה מ-KLE'
סינבד צודק...קלאווי זו החוויה היחידה מ-KLE
24/04/2012 | 06:49
103
לצפיה ב-' לא הבנתי '
לא הבנתי
23/04/2012 | 16:56
2
344
מה קשור אופניים לספורט מוטורי ובכלל לפורום הזה???
ולמה "אופניים" באים בצמידות ל"ספורט מוטורי"???
אופנועים >>
לצפיה ב-'בשביל ללמוד לרכב על אופנועים קודם'
בשביל ללמוד לרכב על אופנועים קודם
24/04/2012 | 10:50
1
196
תתאמן על אופניים
או במילים אחרות על מנת להיות אופנוען צריך להיתאפיין הרבה קודם
אופנועים >>
לצפיה ב-' ראה ערך טייציונרים..... '
ראה ערך טייציונרים.....
24/04/2012 | 11:54
64
לצפיה ב-'ברחשים'
ברחשים
23/04/2012 | 17:04
2
313
האבות הרוחניים של הוואחשים.

חלק בלתי נפרד מעיצוב פרונט האופנוע, מעיל האופנוען ומשקף הקסדה.

אופנוען שמכבד את עצמו חוזר מיום רכיבה הישר לדלי וספוג, לנקות את הקטל, רק בשביל שלמחרת 20 שניות מרגע תחילת הרכיבה, להק חדש של ברחשים יתקוף אותו בהתקפת קמיקזה משולבת, שבסופה הגופות הצהובות של הקורבנות מכריזות על ניצחון החרק על המכונה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני קוראת להם שהידים.'
אני קוראת להם שהידים.
23/04/2012 | 20:26
1
219
מה תגידו הם לא רואים לאן הם עפים???
במיוחד עכשיו בתקופת האביב הפורח. אני סופרת לפחות 50 תאונות חזתיות על המשקף שלי
אופנועים >>
לצפיה ב-'מה הדבר האחרון שעובר בראש של ברחש שנמעך '
מה הדבר האחרון שעובר בראש של ברחש שנמעך
24/04/2012 | 02:27
211
על המשקף של הקסדה?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
החור של התחת שלו
אופנועים >>
לצפיה ב-'ווספה תקרא לאחותך '
ווספה תקרא לאחותך
23/04/2012 | 20:24
90
לצפיה ב-'יום חמישי '
יום חמישי
24/04/2012 | 13:55
1
160
בעבר הרחוק, היום החמישי נקבע מצאת החמה בליל יום רביעי, ועד שקיעתה למחרת.
מעט לפני עידן ימי הבניים השחורים, נהגו לחשוב שיום חמישי, מתחיל מחצות ליל רביעי וצפונה (עד ששוב מצלצל 12 בלילה)

אך כיום תאוריות אלו הופרחו. ונקבע במדויק שיום חמישי מתחיל במילים "שירשור מכירות" או "שירשור מכירות יום חמישי",
ומסתיים שהשירשור נמוג ומתפזר בתחתית הדף, או נשלח כלאחר כבוד לארכיון הפורום.

אחד המאפינים החשובים של היום החמישי הוא "אופמוען מגפי רכיבה כבר יש לך Abraham A"
יש המחמירים וקובעים שאם יש שירשור ללא ה להל"ן יקרא חצי יום חמישי או יום רביעי וחצי
אופנועים >>
לצפיה ב-''
25/04/2012 | 00:22
10
לצפיה ב-'"מוח קודח"'
"מוח קודח"
23/04/2012 | 13:01
412
הפעולה אותה מבצעים ותיקי הפורום כאשר הם לא רוכבים אלא נמצאים בעבודה מול מחשב.

יא טאלפת, מה ניסגר?
אופנועים >>
לצפיה ב-'"נבלה"'
"נבלה"
23/04/2012 | 13:38
407

מתאר כלי מאותגר-טיפולית, שמצבו הכללי "מסריח".

"בואנ'ה האופנוע שבדקתי היום נבלה אחושרמוטה..."
אופנועים >>
לצפיה ב-'״כש....״'
״כש....״
23/04/2012 | 14:29
4
486
מגיע לפורום 8 בחור צעיר. בקושי סיים תיכון. כותב את השאלה שלו עם כל הסטייל שהוא חושב שצריך בשביל ״להביא אופנוע״ ופתאום בום! המורה ללשון עליזה יוצאת עליו. הוא מתחיל להזיע.... יכול להיות שהוא בכיתה י״א ושוב נרדם בשיעור וחולם על CBR??

חדש: ״שלום. התחלתי ללמוד עכשיו אופנוע ויש לי 8000 להביא אופנוע. שיהיה לי הרישיון מה כדאי להביא?״

פורום: ״כש...״

חדש: ״אחי, מה כש..״

פורום: ״כשיהיה לך רישיון״

חדש: ״נו, זה מה שאמרתי. שיהיה לי הרישיון, מה להביא?״

פורום: ״כש....״

חדש: ״מה?״

פורום: ״כש...״

חדש: ״נו כן, מה אתם רוצים? מה נפלתם עלי כולכם? יאללה יאללה, תחפשו.... גם כן אופנוענים יא חבורה של.....״

וכך הולך לו עוד לקוח מרוצה!

טל שביט, ראש השבט, לא רק החכים אותנו בידע אין סופי, הוא גם רצה שעל הדרך, כשאנחנו מחכימים ומתמגנים, גם לא נהיה עילגים.

לזכר טל שביט, אבי ה-״כש...״ של פורום 8
אופנועים >>
לצפיה ב-''
23/04/2012 | 14:37
32
לצפיה ב-' '
23/04/2012 | 23:16
19
לצפיה ב-'גם קרעת אותי מצחוק עכשיו'
גם קרעת אותי מצחוק עכשיו
24/04/2012 | 10:56
161
וגם עשית כבוד למלאך שצוחק איתנו עכשיו
אם הוא היה איתנו עכשיו היינו מקבלים התקפה של חידודי לשון עם  ניסוח של אבשלום קוך והומור של יצפאן...
אופנועים >>
לצפיה ב-''
24/04/2012 | 16:12
11
לצפיה ב-'"להביא"'
"להביא"
23/04/2012 | 14:38
1
451
להביא = לקנות, אבל בנוסח עדות הערסים. ערסים או סתם מאותגרי גבה לא קונים כלום לעולם, הם מביאים:

"אחי, איזה אופנוע אפשר להביא ב- 1000 עד 2000 ש"ח?"
"אני רוצה להביא אגזוז לחץ לסיביאר 750 שלי, איזה סוג להביא?"
"אחלה כפפות, מאיפה הבאת אותם?"

כשאדם חדש בפורום משלב בהודעות שלו את הפועל "להביא", הוא לרוב גוזר את דינו והוא מתוייג אוטומטית.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אם כי אצלם לפעמים "להביא" = פשוטו כמשמעו... '
אם כי אצלם לפעמים "להביא" = פשוטו כמשמעו...
23/04/2012 | 17:34
104
לצפיה ב-'עצירון מתגלגל = Rolling Stoppie '
עצירון מתגלגל = Rolling Stoppie
23/04/2012 | 14:39
4
144
לצפיה ב-'אוי התקופה שבה ליטר של 98 עלה 4.70 ונחשב יקר'
אוי התקופה שבה ליטר של 98 עלה 4.70 ונחשב יקר
23/04/2012 | 19:47
93
לצפיה ב-' '
23/04/2012 | 17:35
22
לצפיה ב-''
24/04/2012 | 11:40
12
לצפיה ב-'רוכב מקלדות'
רוכב מקלדות
23/04/2012 | 15:02
340
מונח מ2005 מפורום שטח (363) שמתאר, נו, רוכב מקלדות...
אלוף בדיבורים, משחיז מקשים...

ההופעה הראשונה?
אופנועים >>
לצפיה ב-'"|מופתום|"'
"|מופתום|"
23/04/2012 | 15:05
2
442
כל הזכויות ל- TheNightDevil™

הבעת פליאה מעורבת בתדהמה משולבת בתחושת פאקין שיט שעולה על פניו של רוכב שמרגיש שהאופנוע עליו הוא רוכב עומד להעיף אותו לכל הרוחות.

השרשור המקורי בו עלה הביטוי לראשונה:

הבן זונה הפך אותי |מופתום|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
אופנועים >>
לצפיה ב-'כן, אבל למה לא בפורום קטנועים?'
כן, אבל למה לא בפורום קטנועים?
23/04/2012 | 15:29
91
לצפיה ב-' מעלה נשכחות '
מעלה נשכחות
24/04/2012 | 17:09
29
לצפיה ב-'"למה לא תקנה לך אופנוע ?"'
"למה לא תקנה לך אופנוע ?"
23/04/2012 | 15:15
324
מה שעומד לי על קצה הלשון כשאני עומד ליד רוכב הארלי או כל ערימת ניקלים רועשת
אופנועים >>
לצפיה ב-'"כישרון רכיבה"'
"כישרון רכיבה"
23/04/2012 | 15:26
1
306
הערך הזה נכתב בעבר לאופנופדיה/שמונהפדיה על ידי COLT

(COLT COLT WHERE THE FUCK IS COLT??)

מהו כישרון רכיבה לפי סוג רוכב......
אופנועים >>
לצפיה ב-'אז ל"רוכב מקלדת" יש כישרון קלידה?'
אז ל"רוכב מקלדת" יש כישרון קלידה?
28/04/2012 | 16:38
20
לצפיה ב-'ילד DT'
ילד DT
23/04/2012 | 15:37
1
329
בעבר ייצג ילד מתלהב בתחילת דרכו האופנוענית, שראה DT ויצאו לו האישונים מהאוזניים, כיום הביטוי מייצג ילד סיביאר 125, אבל נשאר "ילד DT" כחלק משימור השפה.

"אני בן 14 וחולם להביא סיביאר RR 125 איך היכולות שטח שלו?"
אופנועים >>
לצפיה ב-'למה להעליב את הDT..'
למה להעליב את הDT..
23/04/2012 | 20:02
74
לצפיה ב-'שרשור נרות.'
שרשור נרות.
23/04/2012 | 15:43
293
שרשור שמתחיל בפוסט/קישור על תאונה בה נהרג רוכב וממשיך בהוספת נרות () על ידי הגולשים. שלא נדע שרשורי נרות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'בולס בורקסים'
בולס בורקסים
23/04/2012 | 15:43
263
=שוטר לובש שחורים , יושב לו בניידת כחולה ומנשנש לו בורקסים להנאתו,
כשבין בורקס גבינה לבורקס תפ"א הוא מנער את חולצתו מהפירורים והשומשום
ומחלק בנונשלנטיות דוחות לדו"ג אשר נוסעים על שול איילון וחוצים את אי התנועה המצויר עליו חונה הניידת כדי למלא את מכסת הדוחות שלו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'"קופיקו"'
"קופיקו"
23/04/2012 | 16:10
5
463
"התקפת קופיקו - כינוי לתחושת התוקפת אדם וגורמת לו לרצון העזה, ערגה, תשוקה ודחף בלתי מוסר ולרוב בלתי רציונאלי לבצע מעשה חמורות ואהבלות הכולל בתוכו התפרעות רגעית, השתוללות המזכירה במידת מה את השתוללות הקופים בגן החיות. המאפיין המשמעותי של קופיקו הוא העובדה שמדובר במעשה מיותר שאין לו שום הגיון בעיני אנשים אחרים שלא הותקפו ע"י אותו קופיקו.

א': "מה קרה למושדובי, תראה אותו, רוכב עם תחתוני טנגה עם סמל של דוקאטי!"
ב': "עזוב, זה קופיקו"

בעת תקיפת קופיקו את אדם הנמצא במצב רכוב על אופנוע (ובמידת מה גם בכלי תחבורה אחרים), יגיב האדם בהתנהגות מתפרצת וחסרת פרופורציות, הגוררת אחריה (לרוב) עבירה על חוקי התנועה באופן בוטה וגס.

א': "ואאאאא וווואאאאאאאאאא ווווואאאאאאאאאאאא"
שוטר: "ג'וימקס אפור! עצור בצד!"

קופיקו התוקף אדם הנמצא במצב נייח עלול לגרום לו לבצע רכישה של אביזרים, תוספות, חלקי חילוף, ציוד מיגון, קסדות או כל פריט שאינו נחוץ למטרות היומיומיות של האדם, אלא משמש אך ורק כדי להרגיע את הקופיקו המתפרץ. במקרים לא מעטים יחוש האדם חרטה מיד לאחר היעלמות הקופיקו, אבל לעיתים המעשה כבר נעשה ואי אפשר להחזירו לאחור, ולכן אנשים רבים שהותקפו ע"י קופיקו יקפידו להציג לראווה ובגאווה את שללם.

א': "גיקסר, כמה אמרת תעלה החליפה והקסדה והכפפות הורודות עם הפונפונים והשוונצים? יש מצב אתה מוריד עוד קצת?"
גיקסר: "תאמין לי אתה מקבל פה מחיר חבל על הזמן, אתה יודע מה זה חליפת רכיבה ספורטיבית ורודה העשוייה מחתיכה אחת שלמה של עורלה של כושי?"
א': "טוב אחי, תוסיף גם את תיק המיכל הזה. מקבל המחאות נוסעים? אגב, אתה במקרה יודע מתי הרכיבה למצדה?"

הערה: יש להפריד הפרדה מוחלטת וברורה בין תקיפת קופיקו לבין מונח ה"ערס" (ע"ע) הממוצע האופייני לבני אדם המתגוררים בישובים הגובלים בכביש 44 ו/או אזורים אחרים בישראל (ובעולם)."

ב': "אחי שוף שוף על ההונדה סיביק קופה הלבנה הזאת, תראה איפה הוא שם לה אנטנות וניאון כחול! מה זה, קופיקו?"
א': "עזוב תן לי לתת לו בראש! ווואאאאאא וואאאאאאאא ווווווואאאאאאאאאא!"
שוטר: "הונדה, תעמוד בצד!"
אופנועים >>
לצפיה ב-''
23/04/2012 | 17:12
24
לצפיה ב-'זהו- תחתוני הטנגה שלי נכנסו לפנתאון...'
זהו- תחתוני הטנגה שלי נכנסו לפנתאון...
23/04/2012 | 22:08
91
לצפיה ב-''
24/04/2012 | 00:10
309
לצפיה ב-'השלמות לערך הקופיקו'
השלמות לערך הקופיקו
25/04/2012 | 02:03
1
235
יצוין כי הקופיקו אינו מטאפורי אלא קופיקו אמיתי. מדובר בתואם של הקוף עם המצילתיים שהיה לנו כשהיינו קטנים. התקפת קופיקו היא למעשה הזמן בו הקוף הנ"ל מתחיל לדפוק במצילתיים והדרך היחידה להשתיק אותו היא לבצע את האמור לעיל. מיקומו הפיזי של הקופיקו בגוף הרוכב הוא בבסיס המוח הלימבי מאחורי האוזן התיכונה בואכה התריסריון ולא ניתן להסירו בהליך כירורגי כלשהוא.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תלוי בכירורג שלך'
תלוי בכירורג שלך
25/04/2012 | 11:59
80
אם הוא עובד גם בתור מנהל הבנק שלך למשל-הוא יודע להסיר קופיקו יופי יופי.
הוא בעיה עלולה לצוץ שוב בהמשך כמובן.
אופנועים >>
לצפיה ב-'"רוצחתתתת"'
"רוצחתתתת"
23/04/2012 | 16:11
4
388
הכינוי לאופנוע טחון, שחוט, מרוט וחצי מפורק, המהווה בעיני בעליו את שיא פסגת היצירה המוטורית. לרוב נאמר על בנדיט, רצוי 400 (כשעוד נעו כאלה על כבישי ישראל, וכשבעליהם עוד היו נוהגים מדי פעם לפקוד את הפורום). אבל גם אופנועים אחרים בהחלט יכולים לעמוד בקריטריון.

"תראה את זה, הביא GS רוצחתתת, אגזוז לחץ, לדים כחולים, בטח נותן בראש לכל מה שזז".

(בקשה: מי מצליח למצוא את השרשור המקורי בו עלה המושג לראשונה?)
אופנועים >>
לצפיה ב-' מעולה, מזכיר נשכחות!'
מעולה, מזכיר נשכחות!
23/04/2012 | 16:29
1
106
לצפיה ב-'אז זה המקום להוסיף את הג'יפה Z'
אז זה המקום להוסיף את הג'יפה Z
23/04/2012 | 16:47
259
שולטטט!!!1 הקטגוריה של העז והאיאה. זה שרוכב למעשה סוגר את הסקאלה ומשאיר אדי דלק לכל אופנועי הליטר באשר הם. כולל מה-GP.

"גיסנו, אתה לא מבין. הייתי היום בטיול כביש של המועדון והמוביל לא הבין מאיפה באתי לו. הג'יפיזד זה כלי כלי"
אופנועים >>
לצפיה ב-' קלאסיקה...'
קלאסיקה...
23/04/2012 | 17:39
58
לצפיה ב-'"טימקס"'
"טימקס"
23/04/2012 | 16:19
607
טי-מקס (או T-Max) הוא קטנוע מוצלח למדי מתוצרת ימאהה. עד כאן הכל בסדר. הבעיה מתחילה בתדמית שנדבקה אליו - כלי רכב להנעת ערסים מנקודה א' לנקודה ב' (הייתי אומר מ- A ל- B אבל לא בטוח שהם מבינים).

הטימקס הערסי הרגיל מאופיין באגזוז יושימורה או אחר המשווה לקטנוע רעש אכזרי למדי. למרות שהוא מאיץ בצורה לא רגילה גם כשהוא ללא שיפורים, ערסים רבים אוהבים להחליף את הוריאטור וחלקים אחרים כך שהוא ירגיש חזק יותר. הערסים המשקיעים ביותר "מביאים" (ע"ע) גם תוספות של ריזומה.

המשטרה ובמיוחד היס"מ אוהבת רוכבי טימקס, ואם הם לבושים בביגוד המתאים (נעלי אדידס לבנות, ג'ינס שחור או כחול, טי-שירט לבנה, קסדת חצי או קסדה עם משקף כהה) אז הם מתנכלים להם ועוצרים אותם לביקורות בכל רגע נתון. לכן ערסים רבים עברו בשנים האחרונות לקטנועים אחרים כדוגמת הסילברווינג של הונדה, ה- GP800 של ג'ילרה, ובעתיד הנראה לעין - הקטנועים הגדולים של BMW שיגיעו לארץ מתישהו בשנת 2013. למרות כל זאת, הטימקס שומר באדיקות על הפוזה שלו כמלך קטנועי עולם הפשע.

(גילוי נאות: אני הייתי בעליו של טימקס צהוב שלאחר תאונה נצבע בצבעי רפליקה של מקס ביאג'י, וכאילו שזה לא הספיק, אחרי שנתיים שלוש רכשתי עוד טימקס, הפעם שחור. אם היה לי כסף להחזיק כמה כלים ליד הבית, טימקס היה אחד מהם).
אופנועים >>
לצפיה ב-'פחית'
פחית
23/04/2012 | 16:30
262
הדבר הזה שנע בכבישי הארץ עם יותר מדי גלגלים.
יש כאלו שיקראו לזה "מכונית" ויש כאלו שיגדירו את זה כטרגדיה.

חלק מדרי הפורום חוטאים בהחזקה של פחית בתוספת לדו"ג, אבל אנחנו סולחים להם.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ליסינגומט'
ליסינגומט
23/04/2012 | 16:32
1
252
ראה ערך קודם ל"פחית", רק שכור מחברת ליסינג.
בד"כ ינהג בו עובד בחברת הייטק.
בזמנו כולן היו מאזדה 3 בצבע שמפניה והיווה סמל סטטוס.
כל רווקה תל אביבית חיפשה לה רווק חינני עם מאזדה 3 בצבע שמפניה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'באותו הקשר "מזדומטית"'
באותו הקשר "מזדומטית"
25/04/2012 | 01:21
29
לצפיה ב-'חוק הספורט המוטורי'
חוק הספורט המוטורי
23/04/2012 | 16:41
206
רעיון שנשתל (בחלום בתוך חלום) במוחו של רוכב ע"י הממשלה, שגרמה לו לחשוב שהבאת המרוצים לפרונט התקשורתי, תגרום לקיום מרוצים חוקיים במדינת ישראל.

בפועל, רוכב האופנוע (שזהותו אינה ידועה) הצליח לשכנע אנשים נוספים לאט לאט, יחד הפעילו לחץ, הועבר "חוק הספורט המוטורי", והממשלה השיגה את מטרותיה:
דה-לגיטימציה למרוצים שהתקיימו עד אז, תוך כדי עיקוב הפעלת החוק ל 2058 - השנה בה מאמינים בממשלה כי תסתיים הטמעת פרוייקט "שגר אותי סקוטי", ונחדול להשתמש ברכב מנועי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'טייציונרים - רוכבי אופניים המפריעים לרוכבי'
טייציונרים - רוכבי אופניים המפריעים לרוכבי
23/04/2012 | 16:41
2
230
האופנוע בכבישים ובשבילים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'גם אם הם לא מפריעים-הם טייציונרים'
גם אם הם לא מפריעים-הם טייציונרים
23/04/2012 | 16:44
1
205
אגב, רוכבי אופניים אינם כולם טייציונרים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ידועים גם כ "דובשנים"'
ידועים גם כ "דובשנים"
23/04/2012 | 16:52
197
דוושנים נוטפי דבש
אופנועים >>
לצפיה ב-'"וואחש"'
"וואחש"
23/04/2012 | 16:42
3
362
כינוי לבחור בן עדות המזרח (תימני בדר"כ), רוכב על טרקטורון ו\או מתגאה בהיותו בעלים של כזה.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
23/04/2012 | 16:58
189
השם ישמור אותנו מוואחשים. שלב אחד באבולוציה אחרי ברחשים
אופנועים >>
לצפיה ב-''
23/04/2012 | 17:40
21
לצפיה ב-' ומוסיף אלפיה'
ומוסיף אלפיה
23/04/2012 | 18:39
72
לצפיה ב-'כוס חורבות זה לא ינשוף '
כוס חורבות זה לא ינשוף
23/04/2012 | 16:53
4
407
וזה גם לא דומה לו
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה כינוי לגרושתו של...'
זה כינוי לגרושתו של...
23/04/2012 | 18:06
3
357
לך תמצא את המקור.
אופנועים >>
לצפיה ב-' כמו לדבר על פרקים טובים של סיינפלד'
כמו לדבר על פרקים טובים של סיינפלד
23/04/2012 | 18:35
262
אחלה בחלה של פורום יא גרוש (הסתדר הבלוןכ גם עם רון ארד שלחופש נולד וגם עם יום העצמאות בפוקס)
אופנועים >>
לצפיה ב-'חשבתי שזה המקור '
חשבתי שזה המקור
23/04/2012 | 21:44
424
לצפיה ב-'"כRובי"'
"כRובי"
23/04/2012 | 16:54
5
747
הניק שבחר לעצמו האיש שהיה, בין היתר, אחראי למחדל הבאת קהילת הפורום בזמנו מפורום IOL ז"ל לתפוז. אז, תפוז עוד היה אתר לא רע בכלל, ובהשוואה לשאר האלטרנטיבות (כמו וואללה ואחרות) הוא היה הטוב מכולם.

כRובי הספיק לנהל את הפורום בשנותיו הראשונות, בזמן שעוד היו לו חיים והוא עוד היה בנאדם. בשנים אלה אפשר היה לצפות בכRובי מגיע למפגשי פורום כשהוא רכוב על בנדיט 1200 משוחזר (ע"ע רוצככת). כיאה לרומני טוב, כRובי היה תמיד מבקש מחבריו שיזמינו אותו לחומוס וקולה באותם מפגשים כי "בדיוק שכחתי את הארנק בבית".

בשלב מסויים הוא מכר את נשמתו לענף, והפך להיות ללא ספק אחד האנשים המשפיעים ביותר בתחום דרך תפקידו כמנהל מותג אצל יבואני KTM ופולאריס. היטמעותו במותג היתה כה גדולה, עד שהיצרן בעצמו החליט להפוך את ראשי התיבות של המותג מ- "קניתי תיקנתי מכרתי" ל- "כRובי תעשה מחיר".

מאז, כRובי כבר לא מדבר עם בני המעמד הנמוך, ומדי פעם מבליח בהודעה או שתיים בפורום 363. בנוסף, כRובי מנהל בצורה די מוצלחת בלוג (למעשה שניים) בנושאים הקשורים למוטוריקה דו-גלגלית ולצילום. למרות כל זאת, אנחנו אוהבים אותו!

הערה: כRובי חייב לי עד היום פליז של KTM, אבל הוא מתחמק ממני בתירוצים מגוחכים. על כך הוא משלם כאן ועכשיו.
אופנועים >>
לצפיה ב-' אהבתי...'
אהבתי...
23/04/2012 | 17:44
53
לצפיה ב-''
23/04/2012 | 18:22
21
לצפיה ב-''
23/04/2012 | 22:18
45
לצפיה ב-'LOL'
LOL
23/04/2012 | 22:58
33
לצפיה ב-'הוא מהטובים ודי לחכימא'
הוא מהטובים ודי לחכימא
24/04/2012 | 19:27
34
לצפיה ב-'אור ירוק'
אור ירוק
23/04/2012 | 17:04
2
296
נטיב תקשורתי של המשטרע או שלא
להציג אותנו הרוכבים באור שלילי או שלא, ע"י הבאת "תחקירים" (עלק) מגמתיים או שלא
וגורמים בפורום 8 לשירשורפלצת בנושא הכפשת אור ירוק / משטרע או שלא

אופנועים >>
לצפיה ב-'להלן "חור שחור" או "אור שחור" וכו''
להלן "חור שחור" או "אור שחור" וכו'
23/04/2012 | 23:04
117
ואין לי כוח לחפש את המקור
אופנועים >>
לצפיה ב-'הסמויה של המשטרה בתקשורת, לא ראוי למאכל אדם'
הסמויה של המשטרה בתקשורת, לא ראוי למאכל אדם
24/04/2012 | 19:29
51
לצפיה ב-'"מפגש פורום"'
"מפגש פורום"
23/04/2012 | 17:13
2
411
זמן בו חלק מגולשי הפורום זונחים את המקלדות והעולם הוירטואלי בו כל גבר דאלים ונפגשים פנים מול פנים ומסתובבים לחוצים שמא יזהו אותם
ויגנבו להם את הסולם. בדר"כ המפגש ילווה בכיבוד (ע"ע קציצות פעכר) ו\או בהרצאה על צמיגים (ע"ע Hajbi), שיטות עיכול מתקדמות (ע"ע מיצו)
או כיצד לשפר את ה SV שלך (רמז: אין אופציה כזו).
אופנועים >>
לצפיה ב-' '
23/04/2012 | 17:26
24
לצפיה ב-' לא רע, לא רע.'
לא רע, לא רע.
23/04/2012 | 18:27
260
שכחת עוד משהו חשוב: לעיתים ילווה מפגש הפורום בחלוקת פלאיירים בעברית עילגת ועם סימני ,, במקום "...
אופנועים >>
לצפיה ב-'"דבורה"'
"דבורה"
23/04/2012 | 17:28
6
352
כינוי בעברית למכשיר מבוסס מכ"מ דופלר המודד את מהירותם של רכבים ואופנועים, הנמצא בשירות משטרת ישראל. הדבורה מסוגלת למדוד מהירותו של רכב, להינעל על המהירות הגבוהה ביותר, ולצפצף לשוטר. זה הסימן עבור השוטר (ע"ע "בולס בורקסים") להתעורר מתנומת אחר הצהרים החמימה שלו, לנער מעליו את פירורי הבורקס, לחבוש את כובעו, ולצאת בחזה נפוח וידיים מנפנפות לכל עבר למרכז הכביש מבלי להסתכל בתנועה. הרכב הראשון שמגיח מולו הוא, לכאורה, זה שביצע את העבירה (לכאורה).

"סאממק, עקצה אותי דבורה אתמול... 160 במקום 80, אכלתי שלילה ל- 30 יום על המקום..."

מה שהשוטרים אינם יודעים הוא שבהנחיות ההתקנה של הדבורה מהיצרן האמריקאי כתוב בפירוש שחובה להתקין את האנטנות (2 מהן) במרחק שעולה על 40 ס"מ מראשו של השוטר. מכיוון שהאנטנות מותקנות בדיוק מעל ראשו של השוטר היושב בניידת במרחק שהוא לעיתים קצר יותר מהנדרש, סביר להניח שכפי שחיילי השייטת תבעו את חיל הים וצה"ל על המחלות שנגרמו להם עקב צלילה במימי הקישון, כך בעתיד נשמע על סדרת תביעות של שוטרים לשעבר כנגד משטרת ישראל.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מזל שהניידת היא קירוב לא רע לכלוב פארדי'
מזל שהניידת היא קירוב לא רע לכלוב פארדי
23/04/2012 | 17:42
4
102
לצפיה ב-'יצא לך פעם לדבר בפלאפון מתוך רכב?'
יצא לך פעם לדבר בפלאפון מתוך רכב?
23/04/2012 | 18:37
3
507
כי לי כן, פאראדיי לא תופס במכונית סטיישן, אולי בחלק האחורי של וואן בלי חלונות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ניסית פעם לשמוע רדיו באוטו?'
ניסית פעם לשמוע רדיו באוטו?
23/04/2012 | 18:46
2
224
מניסיון, אם האנטנה בתוך האוטו הקליטה נידפקת לגמרי-עד שאתה מוציא את האנטנה החוצה. קירוב לא רע, זה לא מושלם.
נראה לך שכל יצרני הרכב היו משקיעים באנטנת רדיו חיצונית אם פנימית הייתה מספיקה?
אופנועים >>
לצפיה ב-'אפשר לומר שזה עניין של תדרים'
אפשר לומר שזה עניין של תדרים
23/04/2012 | 21:44
1
162
והתדר של המכ"מ קרוב יותר לתדר של הפלאפון מאשר לזה של הרדיו.
אבל למעשה גם את הניסוי הקטן שלך כבר עשיתי בעבר. אל תסתמך על הרדיו של האוטו כשאתה מנסה אותו בעצמך: תחזיק רדיו ידני קטן ביד, תעמוד ליד האוטו, תכנס פנימה וספר לנו מה ההבדלים. הסיפא של הדברים האלו הוא שאתה צריך לערוך את הניסוי באיזור שיש בו קליטה טובה, כי אם האות חלש השפעת הרכב תהיה גדולה יותר, אבל זה לא עוזר לידידינו ממתנ"א כי הם לא מנסים לקלוט אות מרוחק אלא יושבים ממש מתחת למשדר.

כשאתה שואל למה יצרני המכוניות משקיעים באנטנות חיצוניות אתה מתעלם מעוד כמה נתונים בדרך: א. כן, הם רוצים למקסם את הקליטה שלך גם באיזורים עם קליטה לא משהו. ב. המחיר של זה זניח. וג. הם רוצים להרחיק את מקור קליטת הרדיו שלך מהפרעות אלקטרו מגנטיות שהן תוצאה של פעולת הרכב, שאכן דופקות לך את השמע של גלגל"צ, אבל למעשה לא מקטינות את רמת הקרינה שאתה סופג בפועל.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ניסיתי. רכב שכור בלי רדיו.'
ניסיתי. רכב שכור בלי רדיו.
24/04/2012 | 10:53
37
לצפיה ב-'אם אפשר תיקון קטן...'
אם אפשר תיקון קטן...
23/04/2012 | 20:23
171
לא הרכב בעל המהירות הגבוהה ביותר אלא הרכב בעל ההחזר הגדול יותר.

זוטות
אופנועים >>
לצפיה ב-'"לחיצה" ו "רכבת"'
"לחיצה" ו "רכבת"
23/04/2012 | 17:58
235

מונחים מתחום הרייסים של נהגי הפחיות (ראה לעיל "פחית")
אשר ברוב טיפשותם לעיתים מתחרים גם באופנועים.
אי לכך, רוכבי אופנועים רבים מכירים ומשתמשים בעצמם במינוחים אלה...

"לחיצה"

נגזר מ"לחיצה על הדוושה" - או בקיצור רייסים... או בתרגום לאשכנזית: בוא נעשה תחרות מיאוץ בקו ישר.

"אחי אתה לא מאמין איזה לחיצה הייתה בין R1000 לאימפרזה של א'.."

"רכבת"

תבוסה כתוצאה מלחיצה, אבל לא סתם, אלא בהיפרש ניכר...
כזה שאפשר להכניס רכבת ביניהם...

"אחי אל תשאל... האימפרזה של א' קיבלה רכבת מה R1000, הוא בטח משופר מהתחת, לא סטנדרט..."
אופנועים >>
לצפיה ב-'"משופר מהתחת"'
"משופר מהתחת"
23/04/2012 | 18:02
224

משופר מאד.

לרוב מדובר באופנוע שעושה הרבה רעש, כמו בעליו...

אין לי מושג מדוע נבחר התחת, או מהן נטיותיו המיניות של אותו הוגה,
אבל המושג תפס...
אופנועים >>
לצפיה ב-'"מדבקות לחץ"'
"מדבקות לחץ"
23/04/2012 | 18:17
7
483
אמצעי לשיפור חזותו של אופנוע או קטנוע (לרוב מהסוג ש"מביאים", ע"ע). מתישהו בהיסטוריה של הפורום היה איזה וואחש שהצהיר שהמדבקות גם משפרות את הביצועים של הכלי שהיה לו.

מאז, זה תפס, וברור לעיני כל שמדבקות לחץ משפרות בטירוף את הביצועים של הכלי, חד משמעית.

(בקשה: מי מצליח למצוא את השרשור המקורי בו עלה המושג לראשונה?)
אופנועים >>
לצפיה ב-''
23/04/2012 | 18:54
3
414
מדבקות לחץ - זה זה?
אופנועים >>
לצפיה ב-'!'
!
23/04/2012 | 20:08
40
לצפיה ב-'בוכה מרוב צחוק '
בוכה מרוב צחוק
23/04/2012 | 23:48
70
לצפיה ב-'שרשור ענק'
שרשור ענק
24/04/2012 | 16:18
25
לצפיה ב-'יושב מול המחשב בעבודה ונקרע'
יושב מול המחשב בעבודה ונקרע
24/04/2012 | 12:26
143
אנשים לא מבינים ממה
אופנועים >>
לצפיה ב-'מדבקות לחץ המקורי'
מדבקות לחץ המקורי
25/04/2012 | 00:35
1
135
לצפיה ב-''
25/04/2012 | 08:39
6
לצפיה ב-'עשה חיפוש בפורום יש על זה הרבה שרשורים'
עשה חיפוש בפורום יש על זה הרבה שרשורים
23/04/2012 | 18:36
220
רוצה לומר: עזובתיבאמש'ך (היעדר הרווח במקור ג.פ.)

אופנועים >>
לצפיה ב-'"ידין ענתבי"'
"ידין ענתבי"
23/04/2012 | 18:39
4
505
אחד מהצוררים הגדולים ביותר שקמו לענף הדו-גלגלי בישראל מאז ימיה של ציפי סמט ואנטיוכוס אפיפנס לפניה. בגזרותיו, הטיל אפלה גדולה על הענף עד כדי סכנה ממשית לקיומו בצורה שבה אנו מכירים אותו היום. בחלומותיו האפילם, רקח מזימה ובה שמד וכליון על כל רוכב ורוכבת והוא תכנן לממש את תוכניתו הסופית ע"י העלאה שיטתית וחדה של תעריפי ביטוח החובה עד לרף הסיכון הטהור שעומד לדבריו על בין 10 ל- 14 אלף ש"ח בשנה, לכל רוכב.

ידין ענתבי שראה שגזרותיו לא עוברות בצורה חלקה בכנסת ואינן אהודות ע"י הציבור, פעל ללא לאות, בחתרנות, בשיטתיות, יש שאומרים מתוך אינטרסים אישיים, והתעלם מכל תחינה, בקשה, דרישה, או הוראה של גורמים כאלה ואחרים להפסקת גזירות השמד. כיוון שידין ענתבי היה בעל סמכות בלעדית על קביעת תעריפי הביטוח, ולמרות שהפחתתם לשיעור רציונאלי לא היה עולה לקופת המדינה אף לא שקל אחד, לא היה ביכולתו של אף גורם אחר לשנות את דעתו.

ב- 15 בנובמבר 2009 נכנסו גזרות השמד לתוקפן, למרות הפגנת האלפים שכונתה "ת"א עומדת".

מרגע שביצע את זממו, השאיר הנ"ל הנחיות ברורות לעושי דברו, בראשם לי דגן ואסף מיכאלי, והללו המשיכו את מזימתו השטנית למרות תחנוני הציבור. ידין ענתבי, מדושן עונג, פרש משירות המדינה לתקופת צינון שנכפתה עליו באחד מהאיים הקאריביים (או משהו באזור), בעודו נהנה מפנסיה שמנה המתאימה לתפקידו הבכיר. בסיימו את הקוקטייל עם המטרייה, חזר ארצה ומיד מונה, כבדרך פלא של ממש, ליו"ר ד"ש ניירות ערך. שם הוא ממשיך לבחוש ולעשות בכספי הפנסיה של חלקנו כברצונו בעודו נהנה ממשכורת של מיליונים.

כל האמור לעיל משקף את דעתי הפרטית כמובן.
אופנועים >>
לצפיה ב-' טפו טפו '
טפו טפו
23/04/2012 | 19:07
3
78
לצפיה ב-'גם כשאת יורקת את יפה ונחשקת'
גם כשאת יורקת את יפה ונחשקת
24/04/2012 | 21:33
2
140

הצלחתי להיות פתאט???
אופנועים >>
לצפיה ב-'כן, אבל לא כמו המקור'
כן, אבל לא כמו המקור
25/04/2012 | 11:52
1
90
לצפיה ב-''
25/04/2012 | 12:21
45
הקנאות הטריפה אותו...
אופנועים >>
לצפיה ב-'250 טירחונים להודעה'
250 טירחונים להודעה
23/04/2012 | 18:41
2
367
רוצה לומר אחד משניים:

1. אין מצב שהמשטרע תבין שרכבתי על המקלדת 250 קמ"ש.
       או
2. אני חקיין טרחונים בכיר בשעה שאני חושב שאני מגניב כמו החתול (מיצי).
אופנועים >>
לצפיה ב-'אה? לא ברור. אנא נסח מחדש... '
אה? לא ברור. אנא נסח מחדש...
23/04/2012 | 18:47
1
75
לצפיה ב-'אתה? האב המייסד? קמו לך כ"כ הרבה חקיינים'
אתה? האב המייסד? קמו לך כ"כ הרבה חקיינים
23/04/2012 | 18:50
63
לצפיה ב-'מחר רכיבה דרומה יציאה בחמש מפז העכברים'
מחר רכיבה דרומה יציאה בחמש מפז העכברים
23/04/2012 | 18:48
1
257
לכיוון כביש 40 ומשם....כל אחד על אחריותו........

במקום יש לכתוב:
מוחרותיים, טיסה צפונה יציאה בשבע כביש שש...כל אחד על אחריותו, איזה צחוקים עבדנו על המשטרע
אופנועים >>
לצפיה ב-''
25/04/2012 | 15:45
7
לצפיה ב-'"משולש ברמודה"'
"משולש ברמודה"
23/04/2012 | 18:49
4
373
כמעט וכל אופנוען בתחילת דרכו, עבר לפחות באחד מבתי העסק
הממוקמים ברחובות שוקן, הרצל או שלמה, וחווה במו עיניו בתופעה
מעניינת של ריקון ארנק. ישנם בעלי מזל מעטים, שיצאו משם ללא נזקים
נוספים ויכולים עוד לספר על כך...
אופנועים >>
לצפיה ב-' חזק!'
חזק!
23/04/2012 | 20:41
37
לצפיה ב-'"הביצה" או ה"מיץ של הזבל"'
"הביצה" או ה"מיץ של הזבל"
23/04/2012 | 21:04
1
229
כינוי למשולש הרחובות שלמה-שוקן-הרצל וכולל גם את צ'לנוב. אזור זה בנוי על מוסכי מדרכה מכל הארץ ש"גדלו" ועברו ל"ביצה".
אזור זה מלא במוסכי חובבנים וברמאים מקצועיים שיכולים למכור לך: חלפים גנובים,
אופנועים עם מנועים גמורים,
החלפת רפידות פילטרים ושמנים ללא החלפה,
מכירת כלים מעוקלים וממושכנים,
צ'קים ללא כיסוי,
קטנוע במחיר של אופנוע,
אופנוע במחיר מחירון,
קסדה במחיר של קטנוע,
חלפים משומשים במחיר של חדשים,
כלי סיני במחיר של כלי יפני
ואפילו דוקאטי אמין.....

אופנועים >>
לצפיה ב-'דרת"א...'
דרת"א...
23/04/2012 | 21:16
52
לצפיה ב-'"בפרדס ליד השוקן" '
"בפרדס ליד השוקן"
24/04/2012 | 14:17
186
חנות של אושיה מהפורום באותו המשולש.
אופנועים >>
לצפיה ב-'"בינוני מהיר"'
"בינוני מהיר"
23/04/2012 | 19:11
303
קצב רכיבה האהוב על חלק מחברי הפורום. לא ברור בכמה יחידות מרחק לשעה מדובר, אבל אין ספק שהרבה ברחשים (ע"ע) קיפדו חייהם על מסכותיהם הקדמיות של אותם רוכבים.

"אינעל דינו מיצו, חלאס לרדוף אחריך, תאט קצת" (חבר פורום מותש)
אופנועים >>
לצפיה ב-'עמלץ- כינוי שנכנס לשימוש ע"י עורכי וכתבי'
עמלץ- כינוי שנכנס לשימוש ע"י עורכי וכתבי
23/04/2012 | 20:15
2
295
מגזין דו"ג מסויים לרוכב כישרוני במיוחד או לאופנוע ספורט קיצוני.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני מתקן: בהתחלה, אולי. אח"כ זה הפך להיות'
אני מתקן: בהתחלה, אולי. אח"כ זה הפך להיות
23/04/2012 | 20:28
252
מונח סטנדרטי. לדוגמא: "הרוכב עובר ממצב צב למצב ארנב, והקלנועית פותחת מבערים, חורכת אספלט, ושועטת קדימה כעמלץ לעבר להקת דגים מופתעים".
אופנועים >>
לצפיה ב-'אודלסמן זכה לכינוי "עמלץ" במוטו'
אודלסמן זכה לכינוי "עמלץ" במוטו
25/04/2012 | 17:49
88
של לפני כמה וככה......
אופנועים >>
לצפיה ב-'חמשמאותים / 500תים'
חמשמאותים / 500תים
23/04/2012 | 20:37
2
202
שם כולל למגוון אופנועים בנפח 500 סמ"ק שהיו נפוצים במהלך שנות ה 90 וה 2000 המוקדמות. אופנועים אלו שימשו כאופנועי כניסה, או אופנועים ראשונים עבור רוכבים שזה עתה הוציאו רישיון עד 500 סמ"ק. שהפסקת היבוא באמצע שנות ה 2000 צמצמה את הקטגוריה ושינוי שיטת הרישוי ב 2007 הרגה אותה לגמרי. כיום אופנועים אלו משמשים כאופנועי תקציב שנמכרים בגרושים ואת רובם ניתן להגדיר כנבלות (ע"ע) עקב "תחזוקה חסכונית" של מרבית בעליהם הקודמים.

בקטגוריה זו ניתן למצוא את:

Suzuki GS 500
Kawasaki ER-5
Kawasaki GPZ
Kawasaki KLE
Honda CB(F)
אופנועים >>
לצפיה ב-'הידועים בכינוי:'
הידועים בכינוי:
23/04/2012 | 21:11
1
188
Suzuki GS 500 - ידוע כ-Gעז או עיזה
Kawasaki ER-5 - ידוע כ-איאה
Kawasaki GPZ - ידוע כ- ג'יפה זד
Kawasaki KLE- ידוע כ- קלי
Honda CB(F) - ידוע כ- הונדה

כמות השאלות "איזה 500?" שהפורום הזה ידע בימיו בלתי ניתנת לתאור....... אפילו מורמ איבד את סבלנותו ושלך את כולם לחפש
אופנועים >>
לצפיה ב-'GPZ == ג'י-פי-זדייץ'
GPZ == ג'י-פי-זדייץ
23/04/2012 | 21:42
59
לצפיה ב-'"הומו"'
"הומו"
23/04/2012 | 21:10
2
305
כינוי לאופנוען אשר רכב במיטב כספו אופנוע איטלקי מסוג דוקאטי.
ללא כל קשר לזהותו המינית וכמה בחורות הנ"ל מעמיס, תמיד ייחשב הומו בקרב חברי הפורום.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
23/04/2012 | 22:06
187
אחרי הגדרת הקופיקו אני גם ככה בצרות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'"אומו"'
"אומו"
25/04/2012 | 01:56
94
בגדול אותו הדבר כמו הערך דלעיל, רק בלי להעליב.
אופנועים >>
לצפיה ב-'"כמה עולה אחזקה של אופנוע?"'
"כמה עולה אחזקה של אופנוע?"
23/04/2012 | 21:15
273
"שלום, רציתי לשאול כמה עולה אחזקה של אופנוע"

פורום: "לא!! לא עוד פעם!!"

*ראה ערך: שרשורפלצת

אופנועים >>
לצפיה ב-'"אזיקונים"'
"אזיקונים"
23/04/2012 | 21:15
266
רצועות פלסטיק גמיש עם שיניים המאפשרות קשירה, חיבור, הדבקה, סגירה, איטום, פרצלציה, שימון, גירוז, החלקה, צביעה ובעצם כל דבר שקשור

לדוקאטי.

אף רוכב דוקאטי שמכבד את עצמו לא יצא מביתו בלי סט של אזיקונים בגדלים שונים.

"תראה את ההומו הזה (ע"ע), יוצא מהבית בלי אזיקונים, מה הוא חושב לעצמו?"
אופנועים >>
לצפיה ב-'שרשורפלצת'
שרשורפלצת
23/04/2012 | 21:19
1
224
שרשור שמתחיל בשאלה תמימה בנושא אופנועני מובהק, עובר דרך פוליטיקה, מימון מפלגות, משטרע, השמצות, הכפשות ומאות תגובות שבינן לבין אופנועים - מהומה ומסתיים חמישה ימים אחר כך כשהשרשור בדף 4 ומפסיק לקפוץ

לחילופין - שרשורפלצת הוא שרשור שמתחיל בשאלה "כמה עולה להחזיק אופנוע" ובסופו - לאחר אין ספור תחשיבים, ויכוחים, גרפים וטבלאות יוצאת המסקנה שהעלות החודשית להחזקת אופנוע הינה בין 100 ל- 6000 שקלים בחודש
אופנועים >>
לצפיה ב-'מהומה=מאומה '
מהומה=מאומה
23/04/2012 | 21:20
40
לצפיה ב-'""'
""
23/04/2012 | 21:22
1
183
רבים חושבים כי מדובר בבוקס (אגרוף) לפנים ומסיקים שמדבור באייקון אלים. אחרים חושבים שזה אומר "הרגת אותי מצחוק". כולם טועים.
מדובר בתמונת פספורט של iec.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
23/04/2012 | 21:23
29
לצפיה ב-''
23/04/2012 | 21:24
1
181
זהו ההסבר הטכנו-מדעי לשאלה "למה הונדה האופנוע הטוב בעולם?"
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה כולל cbr125w???'
זה כולל cbr125w???
24/04/2012 | 12:52
114
לצפיה ב-'"היבואנים"'
"היבואנים"
23/04/2012 | 21:40
199
הכוונה בעיקר לשלושת היבואנים הגדולים של הדו"גים בארץ,
מטרו, אבניר ומאיר.

את היבואנים מניע כסף וכסף בלבד והם לא יבחלו בשום דבר בכדי להשיג אותו:
מכירת אופנועים במחירים הכי גבוהים בעולם,
מחירון טיפולים לעשירים בלבד,
חלקי חילוף במחירים דמיוניים,
זמינות חלקי חילוף של חודש וחצי חודשיים,
שינוי מרווח טיפולים מהמומלץ ע"י היצרן.

כל מי שקונה אופנוע חדש אצל היבואן ישר מתוייג כ"פראייר" או "עשיר" או "גרוש" או "במשבר גיל ה40\50\60" ומייד מאבד כ40% מערך הכלי.

למעשה מחירי האופנועים בארץ כ"כ מנופחים שניתן לייבא אופנועים לארץ בייבוא אישי דרך כחמישה מתווכים ועדיין לחסוך כ10%-20% ממחיר הכלי.
כמובן שהיבואנים דאגו שכדי לייבא אישית משהו ממרכולתם נצטרך לעבור שבעת מדורי גיהנום.

את רוב כספם עושים היבואנים מקטנועים מפוקפקים וממכירת חלקי חילוף.
אופנועים >>
לצפיה ב-'"yes yes yes"'
"yes yes yes"
23/04/2012 | 21:43
206
תופעה אופיינית לעונה, שלא פוסחת על לא פחות משמונים אחוז מהאוכלוסייה- אלרגיות.

רכיבה באיזור פורח להחליא, באוויר ספוג אבקנים ובני בליעל נוספים מאותו סוג מולידים את הדוש התוך קסדתי- האפצ'י.

לרוב יגיעו בסריות של שלושה, ויעלו תהיות במוחו של כל צופה מהצד באשר לכמה רחוק ילכו המשווקים של yes.

אופנועים >>
לצפיה ב-'ססאאמממכככ תפוז '
ססאאמממכככ תפוז
23/04/2012 | 21:50
185
שכאתה עונה תשובה מפורטת בת 8 עמודים  ולבסוף הכל משום מה נעלם
אופנועים >>
לצפיה ב-'""'
""
23/04/2012 | 21:50
171
אייקון זה משמש בעיקר גולשים ממורמרים שהנשים שלהם מתעללות בהם ולכן הם מאשימים את המדינה בכל דבר שקורה להם או כאלה שמצהירים שיעזבו את הארץ אבל הם "וואחשים" פחדנים ללא אומץ לעשות זאת.

גולשים נוספים משתמשים באייקון זה כדי להסביר את מחיר ביטוח, את מחירי האופנועים, את התנהלות השוטרים , את מצלמות הגאטסו, את רוכבי הDT, את הימנים, את השמאלנים, את חוק הספורט המוטורי, את מס הכנסה, את מערכת החינוך ואת הסימון על הכבישים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מיגונים: חליפת עור'
מיגונים: חליפת עור
23/04/2012 | 21:54
5
531
לצפיה ב-'מיגון המורכבת'
מיגון המורכבת
23/04/2012 | 21:55
3
587
לצפיה ב-'חתיכת יושימורה הוא התקין באופנוע '
חתיכת יושימורה הוא התקין באופנוע
24/04/2012 | 15:17
2
78
לצפיה ב-'איפה ראית אופנוע'
איפה ראית אופנוע
24/04/2012 | 22:05
1
134
לצפיה ב-'אישה בלי תחת , שווה לתחת'
אישה בלי תחת , שווה לתחת
24/04/2012 | 23:01
58
לצפיה ב-'ניתן לרכוש מכנס עור בנפרד'
ניתן לרכוש מכנס עור בנפרד
24/04/2012 | 14:52
376
לצפיה ב-' להדליק רמקולים'
להדליק רמקולים
23/04/2012 | 22:25
285
כאשר רוצים למשוך את תשומת הלב עם שרשור חרישי או כאשר הנשיא מתבלבל ולוקח קודם את האדומה במקום הכחולה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'״אימון מגרש״'
״אימון מגרש״
23/04/2012 | 22:28
227
ערמה של ילדים שאין להם איפה לרכוב בשישי בצהריים, נפגשים בקיצוץ גלויות לעשות ווילי ולשפשף את הצד של הצמיג.
מומלץ לחובבי צפיות ה Fail ביוטיוב לעבור שם מידי פעם. הנאה מובטחת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'נורת FI'
נורת FI
23/04/2012 | 22:47
1
415
"הופעת ה FI מצביעה על תקלה. FI מלשון FILURE כלומר כשל"

אופנועים >>
לצפיה ב-''
23/04/2012 | 22:59
155
חדש - חדיש - ומחודש
מישהו אמר טוני פיין
זקנים...
אופנועים >>
לצפיה ב-'פאכר'
פאכר
23/04/2012 | 23:05
234
=הקצב המשוגע , זה שבכל ביקור של MORM בורח לשדות, בתקווה שזה לא הביא לו איזה ארגז פלפל חריף לטחון לקציצות המיוחדות שנוצרות במיוחד לטובת  מפגש פורום אופנוע(נ)ים ממוצע.
במידה וNORM מצליח ללכוד אותו, נאלץ הנ"ל לשחוט, לפרק, לטחון, לקלף, לבצל, לפטרז ולחרף(המצאה שלי על החריף) איזה 100 כבשים ופרות על מנת להאכיל איזה 1000 אופנוענים שמנמנים ורעבים (יכול להעיד רק על עצמי...) ולדאוג שיוכלו לשבוע מהקבב החריף שלו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'"המכשיר"'
"המכשיר"
24/04/2012 | 00:29
2
334
הידוע כ-18 צול של הג'יקסר.

"טיפול 10000 וטיפול עם המכשיר בג'יקסריה מאחורה"
"ג'יקסר תעשה לי עם המכשיר"

אחח מושון. אני מתגעגע אליו כאן למטה
אופנועים >>
לצפיה ב-' מעולה'
מעולה
24/04/2012 | 01:14
61
לצפיה ב-'חכה חכה'
חכה חכה
24/04/2012 | 07:09
65
לצפיה ב-'״בית הדואר, יגאל אלון, ת״א״'
״בית הדואר, יגאל אלון, ת״א״
24/04/2012 | 01:13
1
281
מקום אפל, טחוב, מקום בו השמש רק זורחת מישבניהם של פקידי המכס שכנראה לא מצאו שום עבודה אחרת לעבוד בה, וכך הגיעו, ממורמרים וכועסים, למקום שדרכו נכנסות רוב החבילות בייבוא אישי לישראל. זה המקום שבו על חבילה שעלתה 35$ תצטרך לשלם 300 ₪ בדמי שקר כלשהו, רק בגלל שהמשלוח עלה עוד 20$...

אם שלחת חבילה ארצה והיא טרם הגיעה למפתן ביתך, סיכוי סביר שבדיוק עכשיו אחד הפקידים מנגב עם ההודעה הראשונה אליך את התחת השעיר שלו. את ההודעה השניה והשלישית תקבל מאוחר מדי, ואז יהיו לך איזה יומיים בלבד להשיג אישור יבואן, אישור משרד התחבורה, אישור משרד התקשורת ואישור מכוס החורבות (בלתי אפשרי לחלוטין) כדי להכניסה ארצה, וזה כאמור אחרי תשלום 500% מס שקר כלשהו.

חשבת לחסוך בכסף ולהזמין צמיגים מארה״ב, אה? שכח מזה. פקידי המכס פועלים כזרוע שלישית של היבואנים והם יעשו הכל כדי שלא תוכל להנות ממטעמי חו״ל במחירים שפויים והגיוניים, וגם אם תמצא דרך להשיג את האישורים, רק הפסד ימי העבודה הופך את זה ללא כדאי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יותר נכון בית הדואר במשה דיין,תכלס ברח' ההגנה'
יותר נכון בית הדואר במשה דיין,תכלס ברח' ההגנה
24/04/2012 | 07:57
54
לצפיה ב-'״ג׳יבלי״'
״ג׳יבלי״
24/04/2012 | 01:25
2
287
שמו של אחד מהשוטרים המוכשרים ביותר של משטרת התנועה, חוכמתו ותעוזתו נודעו למרחוק, היה אחראי בלעדי לקומבינת ביום תאונות הדרכים שביצעה המשטרה באזור השרון, קומבינה מגעילה וחסרת מצפון בה הציבו ביום של תאונת דרכים באמצע כביש שש על מנת ללכוד רוכבי אופנוע שנתפסו כמה ק״מ קודם לכן, לכאורה, במהירות מופרזת. במקום לנסות לעצור אותם שם, כמקובל, הציב אדון ג׳יבלי את ביום התאונה במרחק כמה ק״מ, ואז כשהרוכבים הגיעו מבלי לדעת כלל שהם נלכדו בממל״ז והאטו כדי להציע עזרה לנפגעים לכאורה, קפצו עליהם השוטרים מן המארב.

גבורה זו תועדה לפי הזמנתו של אותו ג׳יבלי במצלמות ערוץ 10 ושודרה בטלויזיה בחדשות. בעקבות זאת קמה סערה ציבורית גדולה כאן ובפייסבוק נגד המשטרה בכלל ואותו ג׳יבלי במיוחד, ובתמורה הגיש ג׳יבלי תלונות סרק במשטרה על העלבת עובד ציבור כנגד חלק מהמעורבים בחשיפת הפרשה. בזכות זאת קנה לעצמו ג׳יבלי מקום מפוקפק בפנתיאון הפורום.

(הערה: מי מוצא לינק לכתבה ששודרה אז? לדעתי יש אותה באתר של נענע) 
אופנועים >>
לצפיה ב-'בבקשה - הרצחת וגם התרברבת?'
בבקשה - הרצחת וגם התרברבת?
24/04/2012 | 01:54
1
207
הכתבה המקורית.

ג'יבלי בתכנית הבוקר, מסביר על המבצע בחיוך של ניצחון ושלושה דגנרטים משועשעים מלטפים לו את האגו
אופנועים >>
לצפיה ב-'הקישור השני שחמק'
הקישור השני שחמק
24/04/2012 | 01:56
153
פה.

בתקווה שהפעם יעבוד.
אופנועים >>
לצפיה ב-'"יש כזה גם לבּנים"?'
"יש כזה גם לבּנים"?
24/04/2012 | 06:56
204
'כש'איזה 'רוכב מקלדת' 'מביא'  אופנוע 'משופר מהתחת' - ואתה ממש רוצה לפרגן לו:
"סחתיין אחי, איזה בנדיט רוצככת הבאת... יש כזה גם לבּנים?"
אופנועים >>
לצפיה ב-'לקרדה'
לקרדה
24/04/2012 | 07:09
1
209
הוטמע אי שם בשנות ה80.
אופנוע שרק נראה... בפועל שחוט מכל חור אפשרי.

א: ראית את האופנוע שקניתי ?
ב: אחי זה לקרדה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לוקוס'
לוקוס
24/04/2012 | 10:04
132
זה שהשחילו לו לקרדה...
אופנועים >>
לצפיה ב-'שליחים '
שליחים
24/04/2012 | 07:31
120
לצפיה ב-'שליחים (עם הערך) '
שליחים (עם הערך)
24/04/2012 | 07:34
174
אוכלוסיית הגברים היחידה ביקום שמנהלת ויכוחים בשאלה: "מי עושה את זה יותר מהר?"
אופנועים >>
לצפיה ב-'פחית דיסקו = ניידת משטרה'
פחית דיסקו = ניידת משטרה
24/04/2012 | 07:54
100
לצפיה ב-'צבע אדום; צבע כחול'
צבע אדום; צבע כחול
24/04/2012 | 07:56
173
צבע כחול: שיפור חיוני לדו"ג שכבר נוסע ונראה כמו נבלה. יתרון: כך אפשר לזרוק אותו לים והוא יתמזג בסביבה החדשה.  

צבע אדום: ברוב האופנועים והקטנועים הספורטיביים – אלה האדומים תמיד יהיו מהירים יותר.    

(מתוך: טעון שיפור)
אופנועים >>
לצפיה ב-'ברגי, סדומערד'
ברגי, סדומערד
24/04/2012 | 09:11
1
167
ברגי - כביש בר גיורא
סדומערד - כביש ערד ים המלח

מהכבישים הבודדים בארץ שמתקרבים קצת לכביש "מאפשר"

"אחי, בא לגרזן בברגי?"
"לא, שמעתי שיש חצץ על הכביש ומלא טייציונרים, אז חתכתי לסדומערד"

*יש גם כמובן את בית גוברין וכביש הצפון, אבל הם לא קיבלו כינוי שמצדיק איזכור
אופנועים >>
לצפיה ב-'תוספת : בר בהר'
תוספת : בר בהר
24/04/2012 | 10:28
137
נקודת השקה של רוכבי אופנועים עם טייציונרים (ע"ע).
אופנועים >>
לצפיה ב-'משטרע'
משטרע
24/04/2012 | 10:17
384
בחיוג אל הגוף המוזר הזה הנך מואשם אוטומטית בהפרעה לעובר ציבור למלא את בטנו על הצד הטוב ביותר...
ב-99.9999% מהמיקרים התגובה שתקבל מהבולס/ת תהיה: "דתגיע להגדיש תלומנה אצלמונונו בתחננמה."...שזה בתרגום חופשי למי שסיים את השוארמה :"תגיע להגיש תלונה אצלנו בתחנה".

בגדול זה גוף שמורכב ברובו מעבריינים שקיבלו היתר מהממשלה לעשות לאזרחים את החיים קשים ולשדוד אותו באמצעים "חוקיים".
אופנועים >>
לצפיה ב-'אומו'
אומו
24/04/2012 | 10:28
190
קללה כללית שנועדה להעליב את מי שעומד מולך, אבל באופן חברי - כך שהעלבון "נשאר במשפחה".

למשל "רוכב כמו אומו", "שותה בירה כמו אומו", "לא הגעת כי אתה אומו" וכיוצא באלו. נפוץ במיוחד בשימוש אתה אומו.

אופנועים >>
לצפיה ב-'"כנסו כנסו"...שרשור הנפתח ע"י גולש בתול'
"כנסו כנסו"...שרשור הנפתח ע"י גולש בתול
24/04/2012 | 10:29
203
לצפיה ב-'"א.ר"'
"א.ר"
24/04/2012 | 10:49
220
AKA the mother of all trolls.
כמו בעלזבוב, עזאזל, לוציפר ועוד, שם זה מעורר חלחלה בקרב חלק מגולשי הפורום ולעג בקרב השאר, מופיע בחלומות הכי גרועים שלנו (ושל מטרו) וגורם לנו להקיץ שטופי זיעה. בדר"כ יסומן ב או אבל תמיד יגרום לשרשורים סתמיים וחסרי תכלית.
אופנועים >>
לצפיה ב-'HANG OVER'
HANG OVER
24/04/2012 | 11:15
167
תחושת ההיתלות על האופנוע אחרי ארוחת צהריים דשנה
שמסיימת טיול שבת בקצב "בינוני פלוס".
לאחר איזה 2-3 (או יותר ,אם מדובר  באכל כפי יכולתך) נתחי פרה שמנה נוצר חוסר מוחלט ביכולת לרכב בצורה נכונה ובטוח  עקב הבטן המלאה שמפריעה לרכיבה, לנשימה , בייחוד אם מדובר באופנוע ספורט קיצוני בדר"כ בסיומת RRRR .
אופנועים >>
לצפיה ב-'"דרוזי"'
"דרוזי"
24/04/2012 | 11:49
210
או DRZ באנגלית. נצר למשפחת סוזוקי המכובדת אשר מגיע בגרסת שטח או סופרמוטו. מבוקש מאוד בדרגת הרישוי A1 אך כמעט בלתי אפשרי למצוא אחד שאינו נבלה שחוטה.
מנגד יש הטוענים כי מדובר באופנוע עמיד מאוד שגם אם יכנס בתוך גדר הפרדה צריך רק ליישר את המגיני ידיים טיפה, זה הכול.

א: אחי אני מחפש דרוזי
ב: תבדוק ביד 2 יש a1 למכירה
א: לא.. כולם נבלות שחוטות..
ב: אז תשדרג ל-a
אופנועים >>
לצפיה ב-'י"י'
י"י
24/04/2012 | 12:15
6
259
ראשי תיבות של יאללה-יאללה.
צורת הבעת בוז מקובלת כלפי חבר פורום אחר כאשר הוא עולה לך על העצבים סלאש מדבר שטויות שאין לך כוח להגיב עליהם בפירוט סלאש טוחן לך את המוח עם אותם דברים ואותם פואנטות כחלק משרשורפלצת (ע"ע). לרוב יהווה את תחילתו של שרשור אלכסוני משובץ בפניני גידופים הדדיים לעילא ולעילא שיסתיים בהודעת:
"מכאן נמחקו הודעות" ע"י מנהלי הפורום (או לחלופין "אני הולך להביא פופקורן")

צורת ביטוי חלופית למושג "תתקדם" בשילוב עם עזובתיבאמש'ך (ע"ע "עשה חיפוש בפורום יש על זה הרבה שירשורים")
אופנועים >>
לצפיה ב-'למיטב זכרוני, הומצא על ידי טל"ש כאן בפורום.'
למיטב זכרוני, הומצא על ידי טל"ש כאן בפורום.
24/04/2012 | 12:36
5
62
לצפיה ב-''
24/04/2012 | 21:07
11
לצפיה ב-'כמעט'
כמעט
25/04/2012 | 22:31
3
24
לצפיה ב-'תן לו להנות מהספק שהוא יודע משהו.'
תן לו להנות מהספק שהוא יודע משהו.
26/04/2012 | 10:58
2
26
לצפיה ב-''
26/04/2012 | 22:16
9
לצפיה ב-''
27/04/2012 | 23:05
7
לצפיה ב-'דיקט'
דיקט
24/04/2012 | 12:25
176
אמצעי לוחמה שפותח על ידי משטרת ישראל כנגד אופנוענים.

תומר נעים
אופנועים >>
לצפיה ב-'דוד eBay'
דוד eBay
24/04/2012 | 13:43
1
172
הגירסא המודרנית ל"דוד מאמריקה" של פעם. למעשה זוהי מערכת המאפשרת רכישת ציוד, חלפים וכו' במחירים נורמליים תוך עקיפת היבואנים (ע"ע) הפועלים לסחוט מהאופנוענים את האגורה האחרונה שאין להם. על מנת להילחם בתופעה היבואנים פועלים בשיתוף פעולה צמוד עם פקידי המכס בסניף הדואר ברחוב יגאל אלון (ע"ע) שמטילים מיסים, מכסים ואישורים שונים ומשונים כדי להרתיע את האופנוענים מלהשתמש באופציה זו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ככה? בלי להזכיר את חדווה מהמכס?'
ככה? בלי להזכיר את חדווה מהמכס?
24/04/2012 | 14:09
34
לצפיה ב-'"עץ ריח" - '
"עץ ריח" -
24/04/2012 | 13:59
1
184
נכון שתמיד יקום חכם שימליץ לך להתיז WD40 על רפידות הבלמים על מנת להשתיק את הרעשים בבלימה?

אז זה זה.

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

אופנועים >>
לצפיה ב-'אה כן. ותלכו כולכם לישון על האף.'
אה כן. ותלכו כולכם לישון על האף.
24/04/2012 | 14:03
57
לצפיה ב-'אחי, הזנב שלך עקום'
אחי, הזנב שלך עקום
24/04/2012 | 14:08
152
רלוונטי בעיקר לצפרדעים (ירוקות)
אופנועים >>
לצפיה ב-'אדום יותר מהיר מכחול! וגם יש לזה הוכחות!'
אדום יותר מהיר מכחול! וגם יש לזה הוכחות!
24/04/2012 | 14:09
156
פיזיקה...

* מי יכול למצוא את ההודעה הרלוונטית?
אופנועים >>
לצפיה ב-'קקנוע (של עיריית ת"א)'
קקנוע (של עיריית ת"א)
24/04/2012 | 14:11
515
לצפיה ב-'טרול'
טרול
24/04/2012 | 14:38
157
אחד יותר חכם ממך, שאין לך יכולת להתמודד עם מה שהוא כותב.

דוגמא:
א': "מה, אתה לא יודע שמי שהתפקד לליכוד הצהיר שהוא תומך במטרותיו. ואז יוצא שאם הוא לא תומך בהן - הוא הצהיר הצהרת שקר ?"
ב': "עזוב, אתה טרול".

במקור מאגדות נורדיות. טולקין לקח את זה לפנטזיה. האינטרנט עשה מזה מתחזה בעל לשון גסה. והפורום משתמש בזה כדי לסנן את מי שלא משתלב עם המייל-שוביניסט-פיג המקובל.
אופנועים >>
לצפיה ב-'שוקו ()'
שוקו ()
24/04/2012 | 15:36
187
רפרנס מתבקש (שלא לומר מיידי כתגובה פבלובית) בכל שרשור על אופנועים וחיות אחרות, ובפרט לוריאציות השונות על השאלה איך לוקחים את הכלב על האופנוע.

אופנועים >>
לצפיה ב-'האיש והאגדה'
האיש והאגדה
24/04/2012 | 15:47
5
116
לצפיה ב-'טל שביט'
טל שביט
24/04/2012 | 15:50
484
טל"ש
הטל"ש
האורך

המייסד ועורכו הראשון של הירחון "מוטו" מי שהעלה את העולם על מפת האופנוענות בישראל. הביא לנו את ההיגוי ההפוך, מיגונים (ע"ע), נלחם כל חייו למען אופנועים ואופנוענות ועשה זאת בנחישות, בהתמדה ובחן המיוחד לו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הנץ השחור'
הנץ השחור
24/04/2012 | 16:14
1
254
לא הכרתי את האיש אך שמע האגדה הגיע אלי. האיש, חיים משולם שמו, רכב על הקשתות התומכות את גשר הירקון מצד אחד לצד שני.

http://www.motorcycle.org.il/forumAsp/upload/45/Pi...[1].jpg
אופנועים >>
לצפיה ב-'והתמונה בלינק כמו שצריך'
והתמונה בלינק כמו שצריך
24/04/2012 | 17:09
147
+ ישירות בהודעה

לינק
אופנועים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'סטפן'
סטפן
24/04/2012 | 18:23
188
חבר פורום - מהאדומים.
מבצע בדיקות לפני קנייה.
מהבודדים שעוסקים באופנועים שישורתם האישית שווה למיקצועיות.

הדריך באופן מקצועי בעבר והיום  בדוגרי.
רכב על מסלולים בחו"ל.

יש משהו עם שם דומה שרוכב כך בסדום ערד:
http://www.youtube.com/watch?v=FcrUAS51-7k

אופנועים >>
לצפיה ב-'הוזלת הביטוח .. '
הוזלת הביטוח ..
24/04/2012 | 15:50
4
137
אגדה אורבנית שכל בעל אופנוע מאמין בה לפרק זמן כזה או אחר .

בפועל , אולי הנכדים יהנו מהעיניין .

א': "תגיד, למה יש לך קורי עכביש על האופנוע"
ב': "אני לא מחדש במחיר הזה .. מחכה שהמחיר יירד" .
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה כמו ירידת מחירי הדירות'
זה כמו ירידת מחירי הדירות
24/04/2012 | 16:20
3
96
כולם חולמים על זה (כמעט) כולם עושים כאילו כדי לקדם את זה, יש כאלה שבטוחים שהנחת הקבלן שהם קיבלו היא ההוכחה לירידת מחירי הדירות-אבל תחלס-למחירים יש רק כיוון אחד.
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה כמו ירידת מחירי הדלק'
זה כמו ירידת מחירי הדלק
24/04/2012 | 16:41
2
95
עוד פיקציה שאנחנו חולמים עליה, כי אף אחד כבר לא רוצה להיות בשנה הבאה בירושלים הבנויה, אבל חייבים להאמין במשהו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'רוצים, רוצים'
רוצים, רוצים
24/04/2012 | 17:11
83
אבל 100 שקל מיכל לעלות לשם
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא שמעתי שמתוכננת ירידה במחירי הדלק'
לא שמעתי שמתוכננת ירידה במחירי הדלק
24/04/2012 | 17:20
81
נו, הרווחתי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אונדה חצי'
אונדה חצי
24/04/2012 | 17:34
1
138
כלי התחבורה הראשון של זקני הפורום וגם שם הייתה חשיבות לצבע, השחורות היו תמיד הכי מהירות.
משפט נפוץ באותה תקופה "תגיד ראית איזה אונדה חצי ישלו?"
אופנועים >>
לצפיה ב-'איזה אונדה זה?'
איזה אונדה זה?
24/04/2012 | 22:10
92
שאלה שהיתה נפוצה בימים ההם כשנראה אופנוען.

אונדה - שם כללי לאופנוע.
אופנועים >>
לצפיה ב-'סוזוקי R750 85'
סוזוקי R750 85
24/04/2012 | 18:33
374
אב כל אופנועי הספורט בדור האחרון, רפליקת מסלול (כמעט) טהורה.

יאללה שפם, תרחיב ת'יריעה.

נ.ב. - מוכר?
אופנועים >>
לצפיה ב-'תא כפפות באופנוע'
תא כפפות באופנוע
24/04/2012 | 18:52
222
האמת? הגיוני!

בשביל מה צריך בפחית (ע"ע) תא כפפות? באופנוע לעומת זאת צריך גם צריך - שיהיה איפה להשאיר את הכפפות.
זה נשמע כל כך הגיוני, שגם לנבחרי הציבור שלנו, כן כן, אלא שמחוקקים את החוקים שעל פי הם כולנו אמורים לנהוג בכל תחומי החיים, גם להם זה נשמע הגיוני. מאוד הגיוני.
ולכן בדיון של הועדה הרלוונטית בכנסת אודות האפוד הזוהר, נשאלה השאלה איפה יאכסנו באופנוע אפוד זוהר?
"מה זאת אומרת?" תהו נבחרנו לפרוטוקול - "את האפוד ישימו באופנוע ביחד עם המשולש - בתא כפפות!"

אופנועים >>
לצפיה ב-' - בא להחליף את המילה מחדל חלם...'
- בא להחליף את המילה מחדל חלם...
24/04/2012 | 19:54
137
דוגמה שמוקדשת למיצו.

ד"א כל הודעה ש-IEC לא מוסיף אחד הוא נחסם לשבוע
אופנועים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'איפה ששמים את המשולש הזוהר ... '
איפה ששמים את המשולש הזוהר ...
24/04/2012 | 21:29
2
146
למי שלא מכיר , זה קטע אמיתי לגמריי:

גלעד ארדן: אין דבר כזה. חייב להיות מקום אפסון. או שהמושב מתרומם, או שיש ארגז.
   לאה ורון: גם בטוסטוס?
   גלעד ארדן:בכל אופנוע. איפה שמים את הקסדה?
   אתי בנדלר: אמרו לי שאת הקסדה מחברים עם מנעול, כך אמרה לי מישהי שהיה לה טוסטוס.
   [...]
   היו"ר אמנון כהן: איפה מניחים את המשולש הזוהר? האם אופנועים מחויבים להחזיק משולש זוהר?
   קריאה: לא.
   גלעד ארדן: אז עוד יותר חשוב שיהיה להם אפוד. אם אין להם משולש זוהר אז לפחות שיהיה אפוד.
   [...]
   חוה ראובני: קודם כול, גם באופנוע יש חובה להחזיק משולש אזהרה. החובה גורפת.
   היו"ר אמנון כהן: איפה מאחסנים את המשולש, איפה מאחסנים את המפתח שפותח את הגלגל הרזרבי?
   חוה ראובני: אני לא מתיימרת להיות אשת מקצוע טכני.

הנה הפרוטוקול המקורי (שלא תגידו שהמצאתי) :
http://knesset.gov.il/protocols/data/html/kalkala/...

דורון
אופנועים >>
לצפיה ב-'אצלי אגב, המשולש הזוהר ליד הגלגל הרזרבי .. '
אצלי אגב, המשולש הזוהר ליד הגלגל הרזרבי ..
24/04/2012 | 21:31
1
44
לצפיה ב-' אני משתמש בפאסט'
אני משתמש בפאסט
25/04/2012 | 08:53
91
אם אני מכוון לכביש, ומצמיד לאגזוז (כשהוא חם) , אז יוצא מתוך המיכל משולש זוהר, אפוד זוהר, וקסדה ספייר (זהירות מהלחץ - זה יכול לעוף על רכב חולף, אז לשים לב לאן מכוונים).
אופנועים >>
לצפיה ב-' ספורטיבי מתון -- בלי קשר למתון'
ספורטיבי מתון -- בלי קשר למתון
24/04/2012 | 22:36
56
לצפיה ב-'תגיד כמה זה עולה?'
תגיד כמה זה עולה?
25/04/2012 | 11:54
3
140
הדבר הראשון שאופנוען שומע כשהוא עומד ברמזור
אופנועים >>
לצפיה ב-'ולשמע התשובה, הוא ממשיך:'
ולשמע התשובה, הוא ממשיך:
25/04/2012 | 11:58
2
167
"ואוו, זה כמו אוטו! אז למה אתה לא קונה אוטו?"
אופנועים >>
לצפיה ב-'כמה כח זה?'
כמה כח זה?
25/04/2012 | 12:18
1
149
המשפט השני שאופנוען ותיק היה שומע בכל הזדמנות
כח = סמ"ק חלקי 100
אופנועים >>
לצפיה ב-'שתיים וחצי'
שתיים וחצי
27/04/2012 | 11:50
10
לצפיה ב-'מספר מונחים היסטוריים'
מספר מונחים היסטוריים
25/04/2012 | 12:39
307
תגיד זה אופנוע או אונדה?
איזה אונדה זה סוזוקי?  
משפטים שילדים ארצישראלים היו שואלים בראשית שנות השמונים לפני שהבינו שיש עוד אופנועים מלבד הונדה.

הונדה חצי כחולה/צהובה/שחורה: (למרות שכבר הוזכר כאן באופן חלקי) צהובה וכחולה היו אופנועי הונדה 50 סמ"ק בשנות השבעים (חצי כח) שהגיעו לארץ מוגבלים במהירות. השחורות היו ללא הגבלה והיו מיעדות לגיל 18 ומעלה. הרציניים היו רוכבים על הונדה 175.

אחים לוינסון: היבואנים של ההונדות הנ"ל.

ראש שבעים, מניפולד מושחז: חלקים שהיו מביאים מחו"ל כדי לשפר את ביצועי ההונדות הנ"ל. מבחוץ ממילא זה נראה אותו דבר.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אגזוזן'
אגזוזן
25/04/2012 | 12:58
1
160
ראה הומו/אומו לעיל
באחד מגליונות מוטו הראשונים היה הסבר מצוייר מפורט ומעולה למושג זה.
אם מישהו יכול להעלות את זה שיעשה מצווה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ואם הוא כבר מעלה אז גם את התמונה'
ואם הוא כבר מעלה אז גם את התמונה
25/04/2012 | 13:12
133
עם ההוא שיש לו חצוצרה בתחת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'"זברה"'
"זברה"
25/04/2012 | 13:13
2
305
אלף פעם זה עלה לפה, הנה הפעם האלף ואחת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'"אגזוזן"'
"אגזוזן"
25/04/2012 | 21:09
1
233
גם זה עלה מיליון פעם.
אופנועים >>
לצפיה ב-'ואם אתה שם לו מצית מאחור..'
ואם אתה שם לו מצית מאחור..
26/04/2012 | 09:30
104
(דולקת) זה נראה לפתוח מבארים
אופנועים >>
לצפיה ב-'The older I am the faster I was'
The older I am the faster I was
26/04/2012 | 00:03
1
169
נאמר ע"י טל שביט ז"ל כשבא לתאר כמה גוזמאות יש בסיפוריהם של חלק מהרוכבים מהוללים של ישראל. ככל שאני מתבגר, כך הייתי מהיר יותר. השגיאה התחבירית, לכאורה, הוא במקור שהוא, לפי מיטב ידיעתי, הוא לא שלו, אבל הפך להיות אחד הציטוטים האהובים עליו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'The older I get, the faster I was'
The older I get, the faster I was
29/04/2012 | 00:51
7
תיקון קטן, ברשותך
אופנועים >>
לצפיה ב-'בכפיות'
בכפיות
26/04/2012 | 13:02
123
הי,
אמש רכשתי קטמ מדגם היבוסה CBF 2500CC רפליקת הסימפסון וקיבלתי עודף משקל תשעים על הכלי+זוג רמקולים אקרו-שני-אחים-ביץ+ביטוח+מיגון קומפלט לרוכב, אשתו ולקטנוע+סט מזוודות מקורי מקורי תואם+המוכר התחנף אלי למרות שאני וואחש+דרושות.

אה, שכחתי, אני גר בחו"ל.

מקווה שלא אכלתי לכם את הלב בכפיות
אופנועים >>
לצפיה ב-'+ דרושות'
+ דרושות
26/04/2012 | 13:05
129
should i say more?

בדיחה שלעולם לא ינוס אקטואליותה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'"אוברול"'
"אוברול"
27/04/2012 | 14:07
66
אחרי 114000 ק"מ של חיים קשים וטיפולי מדרכה (ע"ע "מטפל לבד") הגיע איזה מיסב במנוע לסוף חייו.

פתחו, החליפו אותו, לא הסכמתי לשלם על החלפה של שום חלק מתבלה אחר (אטמים, O-rings, מיסבים, רינגים, בוכנות), וסגרו.

היי, זה עלה המון, אז מותר לי לקרוא לזה "אוברול", לא?
אופנועים >>

הודעות אחרונות

21:05 | 13.09.19 נמלה עוקצת
10:37 | 05.09.19 אוהבותה
14:40 | 14.08.19 TS250X1
08:00 | 31.07.19 יהודה אל
07:58 | 31.07.19 יהודה אל
14:01 | 24.07.19 alikoneamn
00:11 | 28.06.19 יהודה אל
14:29 | 22.06.19 דוש שבילים
07:20 | 11.06.19 כRובי
07:12 | 06.06.19 Nim27
23:06 | 21.05.19 hagi1934

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ