חברים יקרים זקוק לעזרה דחוף

חברים יקרים זקוק לעזרה דחוף

איש מרושע חיבל לי בוורסיס קווסאקי גזר קרע חתך וגנב את הכידון על כל אביזריו הנזק עד כה כ- 12 אלף ש"ח לא כולל עבודה אם מישהו יודע על וורסיס שחיפש או היה צריך חלקי חילוף או יודע על וורסיס שעשה תאונה לאחרונה או סתם מישהו שיכול לתת לי עיצה מה לעשות אודה למסייעים.

menyroth1

New member
עצה מקצועית

זו לא עבודה של 10 דקות , זו לא עבודת ילדים שרצו להרוס ולברוח . לדעתי הייה קצר יותר לבוא עם טנדר או משאית לגנוב לך את האופנוע ע"י העלאה מהירה לטנדר או המשאית וביי ביי . אבל הם היו בטוחים בעצמם , סימן שהם בדקו את השטח והכינו מל"מ (מידע לפני מבצע ) . כיוון שכך הרי שלא רק בתחום חלקי החילוף עצמם תוכל לקבל אינדיקציה ישנם דרכים נוספות שאני ממליץ לך מעשית לעשות . תבדוק בכל דרך גישה לבית שלך , אם יש מצלמות אבטחה המכוונות לכביש , הכוונה היא חנויות שבהם יש מצלמות אבטחה , בתים שבהם יש מצלמות אבטחה , על עמודי חשמל (בד"כ של העירייה ) עמודים ייעודיים של העירייה (מתקני תשתית כמו חברת חשמל , סלקום , פלאפון , אורנג' וכו' ) דרכם אפשר אולי לראות מי הגיע לכיוון (שלא אמור ) ולמי לקח כחצי שעה לחזור באותה הדרך . זה אמנם לא ראיה חותכת , אבל בדיקה על פי מס' הרכב או האופנוע שביקר אצלך בבית וממש פירק בעבודה ארכה בלי שאיש מפריע לו , עשויה להעלות חשודים אפשריים . מומלץ לבדוק מס' ימים אחורה שכן בדיקת המל"מ לפני עבודה כה ארוכה ומסוכנת , מצריכה בדיקת הרגליך במס' פעמים שהאופנוע חנה שם בעבר . כלומר החשוד ביקר שם לפחות פעמיים שלוש לפני כן אם לא יותר .

bulb

New member
מני, אתה חי בסרט. זו בדיוק דקה עבודה.

פותח 4 ברגים עם מפתח T תוך חצי דקה ועוד פחות מחצי דקה לחתוך כבלים עם קאטר.

menyroth1

New member
רצוי שתעשה הסבה מקצועית

אם אתה פותח תוך דקה וחצי 4 ברגים וחותך כבלים וגם שומר על עצמך ומוודא שאתה לא נתפס שווה לך להפסיק לחלום על עברית אמיתית ולהתחיל להתפרנס ולהתעשר בתוך זמן קצר מאוד . בפועל אפילו המכונאי שלי עם מברגה שמרעישה זקוק לכמה דקות .

bulb

New member
רצוי שתלמד לעבוד עם כלים

כבר יצא לי לפרק ולהרכיב כידון באופנועים מספר פעמים. ראשית, הפירוק יותר קל מההרכבה כיוון שאתה לא צריך להקפיד על חיזוק בהצלבה ובמומנט נכון היות והמטרה שלך היא לפרק במהירות האפשרית ללא התחשבות בשריטות ו/או נזק אחר. שנית, אם לוקח לך יותר משלושים שניות לחתוך 4-5 כבלים עם קאטר, אולי כדאי לתחזור לשיעורי גזירת נייר עם מספרים בבית הספר (אולי אם תצליח, המורה תתן לך לעשות הדבקות עם דבק לבן). שלישית, במקומך הייתי מחליף מכונאי בהקדם. אין צורך במברגה לפתיחת הברגים הנ"ל - מפתח T אמור להספיק (או שימוש בידית במידה ודרוש מעט יותר כח בפתיחה). רביעית, כבר הוכחת בעבר בורות ועילגות בלא מעט תחומים. טוב לראות שאתה מקפיד להיות עיקבי גם בתחומים חדשים (ממש איש אשכולות).

Choia

New member
גועל נפש. זה פשוט חולני.

קבל הקפצה על הדרך. אני יכול רק לדמיין את התחושה שהייתה לך בבוקר כשראית את האופנוע ככה.

jony stekino

New member
מכיר את ההרגשה בקטנה

קניתי לבן שלי אופני מרידה ב 1200 ש"ח וגנבו לו מבית הספר את הכידון אני זוכר שהייתי בשוק טוטאלי - ממתי גונבים כידון ?

Tao9

New member
וואו!!!

ראיתי אופנועים שרופים שזה דבר נורא בפני עצמו, אבל לעשות דבר כמו שעשו לך, זה עליית מדרגה. פשוט גועל נפש! באמת שזה מראה קשה... מקווה שתימצאו את בן העוולה...

עבור במוסכים באזור שלך

בתקווה שאתה לא מהמרכז(שאז יש לך הרבה יותר), ונסה לראות אם מוצא משהו. גם יכול להיות שזה סתם שכן שעצבנת...

avi elbaz

New member
מזעזע.

תיקון עצמי יכול לחסוך לך הרבה כסף. בדקת כבר אפשרות יבוא עצמי מחול של חלקים ?

יוסיא

New member
אני בשוק!!!אם אשמע או אחשוב על פתרון

באמת, אני חושב שהפורום צריך לשנס מותניו ולעזור לבחור להתארגן בחזרה על הכלי שלו.

jinji0

New member
תמונה מזעזעת...

אחי, תהיה חזק. לדעתי, עדיף לתקן ולהסתכל קדימה... עזוב מה שהיה - הסיכוי למצוא משהו הוא בערך כמו הסיכוי שלא ירד גשם היום.. |חלב שנשפך|... נדב.

menyroth1

New member
עצה

זו לא עבודה של 10 דקות , זו לא עבודת ילדים שרצו להרוס ולברוח . לדעתי הייה קצר יותר לבוא עם טנדר או משאית לגנוב לך את האופנוע ע"י העלאה מהירה לטנדר או המשאית וביי ביי . אבל הם היו בטוחים בעצמם , סימן שהם בדקו את השטח והכינו מל"מ (מידע לפני מבצע ) . כיוון שכך הרי שלא רק בתחום חלקי החילוף עצמם תוכל לקבל אינדיקציה ישנם דרכים נוספות שאני ממליץ לך מעשית לעשות . תבדוק בכל דרך גישה לבית שלך , אם יש מצלמות אבטחה המכוונות לכביש , הכוונה היא חנויות שבהם יש מצלמות אבטחה , בתים שבהם יש מצלמות אבטחה , על עמודי חשמל (בד"כ של העירייה ) עמודים ייעודיים של העירייה (מתקני תשתית כמו חברת חשמל , סלקום , פלאפון , אורנג' וכו' ) דרכם אפשר אולי לראות מי הגיע לכיוון (שלא אמור ) ולמי לקח כחצי שעה לחזור באותה הדרך . זה אמנם לא ראיה חותכת , אבל בדיקה על פי מס' הרכב או האופנוע שביקר אצלך בבית וממש פירק בעבודה ארכה בלי שאיש מפריע לו , עשויה להעלות חשודים אפשריים . מומלץ לבדוק מס' ימים אחורה שכן בדיקת המל"מ לפני עבודה כה ארוכה ומסוכנת , מצריכה בדיקת הרגליך במס' פעמים שהאופנוע חנה שם בעבר . כלומר החשוד ביקר שם לפחות פעמיים שלוש לפני כן אם לא יותר .

סינבד

New member
על איזה מל"מ אתה מדבר מני?

כמה זמן לוקח לפתוח ארבעה ברגים ולקצוץ שישה כבלים? תמונה שפשוט נורא לראות

למעלה