לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2891028,910 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'חברים יקרים זקוק לעזרה דחוף'
חברים יקרים זקוק לעזרה דחוף
<< ההודעה הנוכחית
19/11/2011 | 00:46
60
489
איש מרושע חיבל לי  בוורסיס קווסאקי גזר קרע חתך וגנב את הכידון על כל אביזריו הנזק עד כה כ-  12  אלף ש"ח לא כולל עבודה אם מישהו יודע על וורסיס שחיפש או היה צריך

חלקי חילוף או יודע על וורסיס שעשה תאונה לאחרונה או סתם מישהו שיכול לתת לי עיצה מה לעשות אודה למסייעים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא יאומן איזו טינופת! '
לא יאומן איזו טינופת!
19/11/2011 | 00:48
1
78
בהחלט אפקח עין!
אופנועים >>
לצפיה ב-'ונדליזם נוראי.חולה נפש.'
ונדליזם נוראי.חולה נפש.
19/11/2011 | 00:52
49
לצפיה ב-'תמונה קשה. תנחומיי.'
תמונה קשה. תנחומיי.
19/11/2011 | 01:25
5
44
לצפיה ב-'עצה מקצועית '
עצה מקצועית
19/11/2011 | 10:04
3
91
זו לא עבודה של 10 דקות , זו לא עבודת ילדים שרצו להרוס ולברוח . לדעתי הייה קצר יותר לבוא עם טנדר או משאית לגנוב לך את האופנוע ע"י העלאה מהירה לטנדר או המשאית וביי ביי . אבל הם היו בטוחים בעצמם , סימן שהם בדקו את השטח והכינו מל"מ (מידע לפני מבצע ) . כיוון שכך הרי שלא רק בתחום חלקי החילוף עצמם תוכל לקבל אינדיקציה  
ישנם דרכים נוספות שאני ממליץ לך מעשית לעשות .

תבדוק בכל דרך גישה לבית שלך , אם יש מצלמות אבטחה המכוונות לכביש , הכוונה היא חנויות שבהם יש מצלמות אבטחה , בתים שבהם יש מצלמות אבטחה , על עמודי חשמל (בד"כ של העירייה ) עמודים ייעודיים של העירייה (מתקני תשתית כמו חברת חשמל , סלקום , פלאפון , אורנג' וכו' ) דרכם אפשר אולי לראות מי הגיע לכיוון (שלא אמור ) ולמי לקח כחצי שעה לחזור באותה הדרך . זה אמנם לא ראיה חותכת , אבל בדיקה על פי מס' הרכב או האופנוע שביקר אצלך בבית וממש פירק בעבודה ארכה בלי שאיש מפריע לו , עשויה להעלות חשודים אפשריים .
מומלץ לבדוק מס' ימים אחורה שכן בדיקת המל"מ לפני עבודה כה ארוכה ומסוכנת , מצריכה בדיקת הרגליך במס' פעמים שהאופנוע חנה שם בעבר . כלומר החשוד ביקר שם לפחות פעמיים שלוש לפני כן אם לא יותר .

אופנועים >>
לצפיה ב-'מני, אתה חי בסרט. זו בדיוק דקה עבודה.'
מני, אתה חי בסרט. זו בדיוק דקה עבודה.
20/11/2011 | 11:31
2
74
פותח 4 ברגים עם מפתח T תוך חצי דקה ועוד פחות מחצי דקה לחתוך כבלים עם קאטר.
אופנועים >>
לצפיה ב-'רצוי שתעשה הסבה מקצועית '
רצוי שתעשה הסבה מקצועית
20/11/2011 | 12:20
1
75
אם אתה פותח תוך דקה וחצי 4 ברגים וחותך כבלים וגם שומר על עצמך ומוודא שאתה לא נתפס שווה לך להפסיק לחלום על עברית אמיתית ולהתחיל להתפרנס ולהתעשר בתוך זמן קצר מאוד .
בפועל אפילו המכונאי שלי עם מברגה שמרעישה זקוק לכמה דקות .
אופנועים >>
לצפיה ב-'רצוי שתלמד לעבוד עם כלים'
רצוי שתלמד לעבוד עם כלים
20/11/2011 | 13:29
63
כבר יצא לי לפרק ולהרכיב כידון באופנועים מספר פעמים.
ראשית, הפירוק יותר קל מההרכבה כיוון שאתה לא צריך להקפיד על חיזוק בהצלבה ובמומנט נכון היות והמטרה שלך היא לפרק במהירות האפשרית ללא התחשבות בשריטות ו/או נזק אחר.
שנית, אם לוקח לך יותר משלושים שניות לחתוך 4-5 כבלים עם קאטר, אולי כדאי לתחזור לשיעורי גזירת נייר עם מספרים בבית הספר (אולי אם תצליח, המורה תתן לך לעשות הדבקות עם דבק לבן).
שלישית, במקומך הייתי מחליף מכונאי בהקדם. אין צורך במברגה לפתיחת הברגים הנ"ל - מפתח T אמור להספיק (או שימוש בידית במידה ודרוש מעט יותר כח בפתיחה).
רביעית, כבר הוכחת בעבר בורות ועילגות בלא מעט תחומים. טוב לראות שאתה מקפיד להיות עיקבי גם בתחומים חדשים (ממש איש אשכולות).
אופנועים >>
לצפיה ב-'נשלח בטעות אליך '
נשלח בטעות אליך
19/11/2011 | 10:06
40
לצפיה ב-'גועל נפש. זה פשוט חולני.'
גועל נפש. זה פשוט חולני.
19/11/2011 | 01:31
48
קבל הקפצה על הדרך.

אני יכול רק לדמיין את התחושה שהייתה לך בבוקר כשראית את האופנוע ככה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מכיר את ההרגשה בקטנה'
מכיר את ההרגשה בקטנה
19/11/2011 | 03:03
49
קניתי לבן שלי אופני מרידה ב 1200 ש"ח וגנבו לו מבית הספר את הכידון

אני זוכר שהייתי בשוק טוטאלי - ממתי גונבים כידון ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'וואו!!!'
וואו!!!
19/11/2011 | 03:09
34
ראיתי אופנועים שרופים שזה דבר נורא בפני עצמו, אבל לעשות דבר כמו שעשו לך, זה עליית מדרגה. פשוט גועל נפש! באמת שזה מראה קשה... מקווה שתימצאו את בן העוולה...
אופנועים >>
לצפיה ב-''
19/11/2011 | 07:05
9
לצפיה ב-'מזעזע. אין לי הגדרה אחרת.'
מזעזע. אין לי הגדרה אחרת.
19/11/2011 | 08:17
30
לצפיה ב-'עבור במוסכים באזור שלך'
עבור במוסכים באזור שלך
19/11/2011 | 09:18
28
בתקווה שאתה לא מהמרכז(שאז יש לך הרבה יותר), ונסה לראות אם מוצא משהו.
גם יכול להיות שזה סתם שכן שעצבנת...
אופנועים >>
לצפיה ב-'מזעזע. '
מזעזע.
19/11/2011 | 09:53
22
תיקון עצמי יכול לחסוך לך הרבה כסף. בדקת כבר אפשרות יבוא עצמי מחול של חלקים ?
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני בשוק!!!אם אשמע או אחשוב על פתרון'
אני בשוק!!!אם אשמע או אחשוב על פתרון
19/11/2011 | 09:57
18
באמת, אני חושב שהפורום צריך לשנס מותניו ולעזור לבחור להתארגן בחזרה על הכלי שלו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'תמונה מזעזעת...'
תמונה מזעזעת...
19/11/2011 | 10:04
19
אחי, תהיה חזק.
לדעתי, עדיף לתקן ולהסתכל קדימה... עזוב מה שהיה - הסיכוי למצוא משהו הוא בערך כמו הסיכוי שלא ירד גשם היום..

|חלב שנשפך|...

נדב.
אופנועים >>
לצפיה ב-'עצה '
עצה
19/11/2011 | 10:05
10
38
זו לא עבודה של 10 דקות , זו לא עבודת ילדים שרצו להרוס ולברוח . לדעתי הייה קצר יותר לבוא עם טנדר או משאית לגנוב לך את האופנוע ע"י העלאה מהירה לטנדר או המשאית וביי ביי . אבל הם היו בטוחים בעצמם , סימן שהם בדקו את השטח והכינו מל"מ (מידע לפני מבצע ) . כיוון שכך הרי שלא רק בתחום חלקי החילוף עצמם תוכל לקבל אינדיקציה  
ישנם דרכים נוספות שאני ממליץ לך מעשית לעשות .

תבדוק בכל דרך גישה לבית שלך , אם יש מצלמות אבטחה המכוונות לכביש , הכוונה היא חנויות שבהם יש מצלמות אבטחה , בתים שבהם יש מצלמות אבטחה , על עמודי חשמל (בד"כ של העירייה ) עמודים ייעודיים של העירייה (מתקני תשתית כמו חברת חשמל , סלקום , פלאפון , אורנג' וכו' ) דרכם אפשר אולי לראות מי הגיע לכיוון (שלא אמור ) ולמי לקח כחצי שעה לחזור באותה הדרך . זה אמנם לא ראיה חותכת , אבל בדיקה על פי מס' הרכב או האופנוע שביקר אצלך בבית וממש פירק בעבודה ארכה בלי שאיש מפריע לו , עשויה להעלות חשודים אפשריים .
מומלץ לבדוק מס' ימים אחורה שכן בדיקת המל"מ לפני עבודה כה ארוכה ומסוכנת , מצריכה בדיקת הרגליך במס' פעמים שהאופנוע חנה שם בעבר . כלומר החשוד ביקר שם לפחות פעמיים שלוש לפני כן אם לא יותר .
אופנועים >>
לצפיה ב-'על איזה מל"מ אתה מדבר מני?'
על איזה מל"מ אתה מדבר מני?
19/11/2011 | 23:02
9
37
כמה זמן לוקח לפתוח ארבעה ברגים ולקצוץ שישה כבלים?

תמונה שפשוט נורא לראות
אופנועים >>
לצפיה ב-'בכלל לא הרבה'
בכלל לא הרבה
20/11/2011 | 02:01
30
ובכל זאת זו לא מסוג הגניבות של target of opportunity, מישהו ידע איזה אופנוע הוא מחפש, איפה האופנוע הזה חונה, ומתי אפשר לגשת אליו לקחת מה שצריך, כלומר סביר להניח שהיה לפחות ביקור מקדים אחד. אם אלה היו חבר'ה שמשוטטים בוואן בלי חלונות ומציעים ממתקים חינ... אההה... ומעמיסים אופנועים שהם רואים באותו רגע אז זה מה שהם היו עושים - מעמיסים ונוסעים, בלי לפתוח אפילו בורג אחד.
אופנועים >>
לצפיה ב-'סליחה על שאני יודע'
סליחה על שאני יודע
20/11/2011 | 09:44
7
45
כל מה שמצריך מעל שניה וחצי בגניבה , מצריך גם מל"מ וגם שמירה .
לפתוח 4 ברגים בלי מברגה (שעושה רעש ) לוקח (לי ) כעשר דקות רבע שעה .
אופנועים >>
לצפיה ב-'15 דקות לפתוח 4 ברגים של כידון? מני,אתה חיב"ס'
15 דקות לפתוח 4 ברגים של כידון? מני,אתה חיב"ס
20/11/2011 | 13:31
1
28
לצפיה ב-'ואולי באמת לוקח לו רבע שעה לפתוח 4 ברגים?...'
ואולי באמת לוקח לו רבע שעה לפתוח 4 ברגים?...
21/11/2011 | 16:47
24
לצפיה ב-'החלפתי כידון לא מזמן'
החלפתי כידון לא מזמן
20/11/2011 | 17:15
4
43
אם אתה מגיע עם המפתח המתאים וקאטר טוב זה פחות מדקה אם מדובר בשני אנשים.
אגב, אם לא היה מדובר בעבודה מהירה מאוד הם לא היו חותכים את הכבלים, מאוד קל לשחרר אותם אם אתה לא ממש ממש ממהר ויש לך כלי שחותך ממש ממש מהר.
אפשרות שניה-מדובר בגנב מאוד לא מקצועי שלא היה לו מושג איך לנתק את הכבלים ולכן הוא חתך אותם למרות שזה לקח לו יותר זמן (רוב הקאטרים לא חותכים כבלים כאלה בשניה).
אופנועים >>
לצפיה ב-'לפי מני אנחנו יכולים לפתוח מוסך (;'
לפי מני אנחנו יכולים לפתוח מוסך (;
20/11/2011 | 18:58
3
18
לצפיה ב-'עדיף לך בלי מוסך ולא לתקן אלא ...'
עדיף לך בלי מוסך ולא לתקן אלא ...
20/11/2011 | 21:26
1
23
לצפיה ב-'מה, לקית בחוסר בהירות פתאומי?'
מה, לקית בחוסר בהירות פתאומי?
21/11/2011 | 09:12
15
לצפיה ב-'בקצב שהם נסגרים בזמן האחרון '
בקצב שהם נסגרים בזמן האחרון
21/11/2011 | 11:11
20
בקרוב לא תהיה בררה.
תחלס, אם תחשב את הזמן של להוציא ארגזי כלים, להכין כלים, לסדר כלים בסוף, לפרוס ברזנט מתחת לאופנוע, להעמיד את האופנוע על הסטנד (להביא את הסטנד מהמחסן) לשתוף ידיים וכל  שאר הדברים של לעבוד מסודר ונכון (מה,לא תשמן כבלים אם כבר פירקת כידון?) חופשי החלפת כידון זה שעתיים עבודה.

לא נראה לי שהגנב הקפיד על כל זה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אין דברים כאלה'
אין דברים כאלה
19/11/2011 | 11:20
19
איזה אנשים מגעילים כמה נמוך אפשר להגיע
אופנועים >>
לצפיה ב-'תן פרטים , איפה זה קרה ?'
תן פרטים , איפה זה קרה ?
19/11/2011 | 11:35
1
25

אופנועים >>
לצפיה ב-'נכון, ותכתוב גם באיזה מדינה, הודו או פקיסטן?'
נכון, ותכתוב גם באיזה מדינה, הודו או פקיסטן?
19/11/2011 | 19:43
21
לצפיה ב-'כיוון נוסף'
כיוון נוסף
19/11/2011 | 12:12
4
34
יכול להיות ריב שכנים. מישהו שהפרעת לו בחנייה, כניסה לבניין, רעש מוקדם בבוקר.
גם הסוויץ נגנב? לא נראה לי שזה חלק להולך בתאונה.
השאירו ברגים?
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש לי נטייה להאמין שמדובר בסכסוך או מישהו'
יש לי נטייה להאמין שמדובר בסכסוך או מישהו
19/11/2011 | 12:45
1
25
שרצה "להראות לך מה זה".

אופנועים >>
לצפיה ב-'יותר פשוט לשרוט,לשבור ולחתוך צמיגים.'
יותר פשוט לשרוט,לשבור ולחתוך צמיגים.
19/11/2011 | 12:59
23
ואנדליסט לא היה משקיע בגניבת כידון.
מדובר בהשלמת חלקים. מישהו שהיה זקוק לכידון ומנופים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש דרכים הרבה יותר פשוטות ומהירות'
יש דרכים הרבה יותר פשוטות ומהירות
19/11/2011 | 13:23
19
לגרום נזק.
אופנועים >>
לצפיה ב-'מדובר בנבלה ששמע מה מחיר כידון חדש...'
מדובר בנבלה ששמע מה מחיר כידון חדש...
22/11/2011 | 21:29
24
...והחליט לחסוך. פעם זה היה מקובל. מה-X50 גנבו לי פעם ידית גז באותה צורה אבל פה זה כמה דרגות מעל, וזה לא אופנוע של בני נוער וזה מזעזע שבא לי להקיא...
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש אנשים שהייתי תולה אותם מהאשכים .. '
יש אנשים שהייתי תולה אותם מהאשכים ..
19/11/2011 | 13:06
15
משתתף בצער .

דורון
אופנועים >>
לצפיה ב-'מחריד'
מחריד
19/11/2011 | 15:35
11
באיזה אזור בארץ זה קרה?
אופנועים >>
לצפיה ב-'מזעזע'
מזעזע
19/11/2011 | 17:05
9
בכל מקרה EBAY יפתור לך את העיניין בעשירית ממה שהזכרת , תתחיל לנבור
אם אתה צריך עזרה בהזמנת חלקים דבר איתי.
אופנועים >>
לצפיה ב-'איזה מעצבן!! תן פרטים ואולי זה יעזור'
איזה מעצבן!! תן פרטים ואולי זה יעזור
19/11/2011 | 17:45
11
כמו איפה בארץ זה קרה, מתי וכו''..

השאלה היא האם מישהו כזה גונב כדי להרכיב על האופנוע שלו או כדי למכור למוסך כלשהו (שזה הרבה יותר מטריד בעיניי)

רק באהבה
אופנועים >>
לצפיה ב-'שתי נקודות :'
שתי נקודות :
19/11/2011 | 19:00
22

1. אני לא חושב שזו חבלה, פורקו שם ברגים, היה שם קאטר מעורב - זה נראה כאילו מישהו חיפש לו דרך קלה להחליף כידון שניזוק לוורסיס שלו.
2. אני לא יודע איך הגיעו לך להצעה של 12K שקל תיקון - אבל טיסה לאנגליה, קניה של החלקים שם וחזרה איתם במזוודה תעלה לך פחות.

בכל מקרה, מקווה לקרוא על מי שעשה את זה במודעות שחור-לבן שמודבקות על עמוד חשמל. אין בי שום אמפתיה או רצון למחילה לכאלה אנשים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני יעזור..'
אני יעזור..
19/11/2011 | 21:37
24
כבעל וורסיס דומה אני המום.
בטוח שזה הזמנה \ גניבה מבעל וורסיס אחר \ מוסך.
יכול להיות שזה לאופנוע אחר - לגנוב מדומה לא עולה ביוקר.
בכל אופן - לאחרונה החלפתי כידון לרחב יותר ואני יכוח לעזור:
1. יש לי את הכידון המקורי אם תרצה + 2 משקולות.
2. ממליץ לך לקנות חלפים מקוריים (כבלים) מהאתר הזה:
http://www.partforyamaha.com/pages/oemparts?aribra...
המחיר אחרי מיסים הוא חצי מבארץ.
3. ממליץ לך לקנות כידון תחליפי באבנוע - רק 250 שקל, מתאים לכבל מקורי:
http://www.ofnonet.co.il/prodtxt.asp?id=1927
ניתן לכידון הזה לקנות משקולות תחליפיות ומתאמים שאולי יחסכו לך לקנות מקורי..
אופנועים >>
לצפיה ב-'מסכן '
מסכן
19/11/2011 | 21:55
9
לצפיה ב-'חבל שיוסיוס121 לא עונה.'
חבל שיוסיוס121 לא עונה.
19/11/2011 | 23:00
2
22
לצפיה ב-'זו היתה הודעתו הראשונה בה הוא התלהב'
זו היתה הודעתו הראשונה בה הוא התלהב
19/11/2011 | 23:03
1
29
לצפיה ב-'מיצו היקר'
מיצו היקר
20/11/2011 | 02:38
36
בוא נקווה שהימים היפים עוד יחזרו והשמש עוד תזרח.

גרמתה לי לחייך ובימים האחרונים לא כל כך הצלחתי האמת שבקושי לנשום מצליח הגנבים לא מבינים איזה נזק בלתי יאומן הם גרמו ובנוסף אני טיפוס שלא מוכן להיכנע לכל סוג של טרור!!!

אופנועים >>
לצפיה ב-'קבלו עדכונים:'
קבלו עדכונים:
20/11/2011 | 02:32
3
39
ראשית תודה לכולם אתם אנשים מקסמים ותומכים וזה מחמם את הלב ברגעים הקשים. תבינו השבר לא רק מעצם הפגיעה הפיזית בכלי או החדירה לטריטוריה והנזק הכלכלי, הפגיעה היא גם מנטלית אבל נניח לזה לעת עתה.

אז ככה האופנוע חנה בחניה תת קרקעית בכיכר אתרים על קו התפר מכניסת העובדים של מלון קרלטון  והשומר שלהם ומצד שני  הכניסה למלון מרינה רק ששם השומר בתוך המלון. במזל מצלמות האבטחה מבוייתות על האופנוע והוא צולם (ללא ידיעה) לאורך כל שהותו בחניה. האופנוע שהה שם כ- 10 שעות ומיידי פעם הוסתר על ידי מכוניות שחנו אבל רואים כל מי שמתקרב. אז הערב היה קשה למצוא את נק' הזמן שבה אירע ניתוח השדה שביצעו החבלנים אך מחר אעבור על כל החומר וברגע שאעלה על נק' הזמן הקריטית שבה נכרתו אברי האופנוע אגש למשטרת דיזנגוף עם הצילומים ואבקש את פלט הסלולרים באותה נק' זמן באותו מקום ומשם נמשיך.... מקווה מחר לעדכן אתכם איך מתפתח

בין יתר הדברים שאומר במשטרה זה הפנייה לפוסט הזה ולמגיבים בתקווה שההתעניינות הציבורית תעזור הן למקרה הפרטי והן למקרים הכלליים ותקדם מיגור תופעת פשיעת האופנועים/קטנועים שהיחס אליהם הוא עבריינות נוער נסלחת ונסבלת!!!

אז שוב תודה לכולם.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אתה אופטימי'
אתה אופטימי
20/11/2011 | 04:55
1
26
לגבי הפלט של הסלולארים באותה הנק'... הסיכוי שמישהו יטרח לעשות את זה למען גניבה של כידון הוא כ"כ נמוך.... אלא אם כן יש לך קשרים חזקים במשטרה...
אופנועים >>
לצפיה ב-'לצערי אתה צודק'
לצערי אתה צודק
20/11/2011 | 12:05
21
גם תאונת פגע וברח (עם פצועים קל) לא מספיקה כדי להוציא פלט שכזה...

אופנועים >>
לצפיה ב-'חדשות טובות '
חדשות טובות
22/11/2011 | 21:32
37
יש קצה חוט ואני בטוח שהמשטרה תוכל לעזור.
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש אנשים עם לב של אבן,'
יש אנשים עם לב של אבן,
20/11/2011 | 03:52
21
או יותר נכון חסרי לב,נשמה או מצפון.....אל תישבר חבר,כולנו כאן איתך לכסח להם את הצורה!
אופנועים >>
לצפיה ב-'החישוב של מטרו נראה לי יקר קצת'
החישוב של מטרו נראה לי יקר קצת
20/11/2011 | 14:55
5
34
נסה כאן בבייק בנדיט, אולי תצליח אפילו לקבל הנחה לכבוד חג ההודיה. לוח שעונים לדגם 2011 עולה 570 דולר.
אני יודע שהם שולחים לארץ, אבל אם יש בעיה עם זה צור איתי קשר וזה יכול להישלח אלי (אני גר כרגע בארה"ב) ואני אשלח אליך.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אם החישוב של מטרו היה זול'
אם החישוב של מטרו היה זול
20/11/2011 | 16:50
24
זה לא היה מטרו
אופנועים >>
לצפיה ב-'אופס התפספס הקישור'
אופס התפספס הקישור
20/11/2011 | 17:18
3
21
לצפיה ב-'הצעה נוספת'
הצעה נוספת
20/11/2011 | 20:05
2
26
כאחד שעובד בתחום החלפים בעולם הרכבים , אני יכול לומר שיש ליבואן אפשרות לעזור לא מעט אם רק ירצה לעשות כן.
נסה לפנות למטרו ולבקש הנחה משמעותית על כל החלקים שנגנבו \ ניזוקו , אתה יכול להגיע בהערכה גסה להנחה של כ 40 ואף 50% . אתה יכול אף לנסות דרך מוסך מורשה של מטרו שיבקש הנחה מיוחדת לחלקים (ויעביר אותה אליך כמובן) לאור המקרה המזעזע.
כמובן שנדרשת כאן מחווה של רצון טוב מכל הנוגעים בדבר , אבל שווה לנסות

בהצלחה , מקווה שתתפוס את הנבלות
אופנועים >>
לצפיה ב-'למה הוא צריך להתרפס (יש יאמרו להשפיל עצמו)'
למה הוא צריך להתרפס (יש יאמרו להשפיל עצמו)
21/11/2011 | 01:39
1
19
בפני מטרו ובסוף עוד לשלם להם סכום שעדיין יהיה יקר מלרכוש בחו"ל?

מהם, בית חב"ד?
שירכוש בחו"ל במחיר מלא, יש כאלה שישמחו לקבל את הכסף שלו וגם לתת לו מחיר הוגן בתמורה.

אופנועים >>
לצפיה ב-'לא צריך להתרפס , זה מקרה חריג'
לא צריך להתרפס , זה מקרה חריג
21/11/2011 | 10:28
16
ולכן יש מצב שיקבל גם סיוע חריג מהיבואן \ מוסך
שווה בדיקה, אך אם יותר נוח לו לרכוש את החלקים בחו"ל שיבושם לו ואל תשכח שעדיין נשאר נושא ההרכבה והעבודה שגם לו חלק לא קטן בעלויות
לכן שווה לבדוק עלויות של כל מכלול העבודה והחלקים בארץ בעזרת היבואן לפני האופציה של רכישה בחו"ל
אופנועים >>
לצפיה ב-'צריך לשבור לו את הידיים והרגליים'
צריך לשבור לו את הידיים והרגליים
21/11/2011 | 11:18
1
16
לצפיה ב-''
21/11/2011 | 11:52
3
לצפיה ב-'לא יאמן, פשוט לא להאמין :-\ '
לא יאמן, פשוט לא להאמין :-\
21/11/2011 | 19:31
16

הודעות אחרונות

11:26 | 02.02.19 ינקו יוסי
06:48 | 01.02.19 wencohen
21:09 | 28.01.19 NikaPasternak
09:40 | 25.01.19 dordor102
08:48 | 22.01.19 NikaPasternak
15:54 | 11.01.19 כרמל המנשק
15:46 | 11.01.19 כרמל המנשק
15:21 | 27.12.18 tomer1818
21:55 | 16.12.18 שען חירש
16:15 | 13.12.18 יהודה אל
06:04 | 25.11.18 יהודה אל
00:29 | 24.11.18 כRובי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ