ההוזלות בביטוח חובה

פרארי1

New member

עומר TT

New member
את "המספרים לאשורם"

אנחנו כבר מנסים לגלות לפחות חצי עשור, בחלק מהזמן הזה משרד המקפח על הביטוח ניסה גם הוא לקבל את הנתונים האלה, מיותר לציין שלא אנחנו ולא הוא הצלחנו. כל מה שאתה ואני וכולם רואים זה אחרי לעיסה של בעלי אינטרס ברור, משחק בסעיפים וחשבונאות יצירתית.

LiorInDaMix

New member
אני אמנם לא בקיא בכל פרטי המאבק

אבל אם במקום דרישה להוזלה בביטוח (שנוגד לגמרי את האינטרסים של חברות הביטוח) נתחיל לחשוב כמוהם ונבקש את ביטול סעיף האשמה. זה אבסורד שרוכב שנפגע (חס וחלילה) מרכב בתאונה נמצא אשם. במה הוא אשם? בזה שהוא רכב? שהוא יצא מהבית? אם נצליח לבטל את סעיף האשמה, נגיע למצב שבו הסיכוי שחברת הביטוח תצטרך לשלם למבוטח על תאונה יורד ל30% (במקום המצב הקיים שהוא 100%) ולכן אחרי הביטול של הסעיף הנ"ל תתאפשר הורדת מחירים יותר בקלות. שוב, אני לא בקיא בפרטים כך שבטח חשבו על זה קודם. אשמח לתגובות.

rois5

New member
לא לשכוח לבטל את ההתפקדות לליכוד!

אני כבר לפני כמה חודשים ביטלתי כדי לא לשלם כל שנה. רועי.

rusti james

New member
הבטחתי ולכן אקיים

סחבק נשאר לפריימריז. - קטנוני נקמני ואישי? - נכון, אבל הם התחילו.

עומר TT

New member
שאלת תם

הרי בהצבעה שלך בפריימריז אתה לא יכול "להוריד" קולות לעוכרינו אלה רק לתת קולות (קול) למישהו סימפטי יותר. מאחר וכך, מה בדיוק אתה מתכנן לעשות בפריימריז בפועל?

rusti james

New member
אם לא תהיה קריאה ספציפית של המטה,

להפוך את הרשימה. אחרון - ראשון, זיבי ושטייניץ בחוץ.

אהוד א1

New member
לא תהיה קריאה כיוון שאין מטה.

נגמר (מזמן, האמת). הגיע הזמן שתפנימו. אני עדיין לא יודע את מי אני אקדם ברשימה (שאמה מתחיל להצטייר כפופוליסט סטנדרטי סטייל ארדן בזמנו) אבל אני יודע שעל החולצה שאלבש יהיה רשום "באתי כדי שביבי ויובל ילכו".

jeffy1

New member
, גם אני חושב והעשה כך

מיבחינתי אם לא תיהיה תמיכה רבתית במישהו ספציפי אז לא ביב\שטיניץ

gregovihs

New member
אני התפקדתי כהלכה

ואף אחד לא פנה אלי, חייב אותי או שאל אותי משהו אולי מישהו במטה המאבק איבד את הטפסים שלי ושל האנשים שהחתמתי

אהוד א1

New member
לא ממש הבנת את מהלך ההתפקדות, מה?

התפקדת כדי לאיים שתדפוק אותם במידה ולא יעבדו עבורך ודווקא עכשיו כשמגיע להם שתדפוק אותם אתה מבטל? מציע שתחשוב על זה שנית.

h a j b i

New member
למה לבטל?

למה לא לעשות את המאמץ הקטן הזה וללכת לתמוך בכרמל שאמה, הח"כ היחיד שבאמת שם עלינו ועשה עבורינו משהו?

rois5

New member
כי במדינה שלנו אף אחד מהממשלה..

לא מתייחס למחאות הרבה יותר גדולות משלנו(דלק, יוקר המחייה, דיור בר השגה) אז למה שמישהו יתייחס אלינו ציבור הרוכבים?

למעלה