הזמנה לביקור בסוכת שר התחבורה

מיצו

New member
תבוא, אחרי זה אני ואתה פונדק אסא

חוגגים על איזה לבן. הולך?

Pumi

New member
תראה, אם א.ר. היה משתזף, אז זה לא היה לבן

טוב נו די, לא יפה. עכשיו אני בורח שמיצו לא ישב עלי

פרארי1

New member
אתה מודע ומעריך את עבודתו של ניסים?

אז תבוא להגיד לו את זה. הוא ביקש שתבוא. כל כך קשה?

../images/Emo45.gif כל כך פשוט

ואנשים מתפלמסים סביב זה כאילו ביקשו מהם לארגן גיחה לחו"ל.. טוב אם היה איחוד דיעות היה לנו יותר מ-2000 מתפקדים עלובים (2% מסך הרוכבים להזכירכם) פאק,עם תרבות כזאת של אדישות הזין שקיבלנו מהביטוח הגיע לנו לגמרי!!!!

Red Ross

New member
בחפץ לב, אשמח מאוד לדבר איתו בהזדמנות הראשונה שאעבור באזור ת"א.

אני מניח שהוא מחפש תמונה וכותרת לעיתון

יש לו ברשימה כאבי ראש הרבה יותר גדולים מאיתנו.

אהוד א1

New member
למה שנספק לו אותה?

למה שלא ישב השנה לבד בסוכה, יאכל בחושך מרק עם מזלג ויחשוב איך להתנצל על שהשאיר אותנו בשנה שעברה מחוץ לסוכה ואיך הוא מתכוון לתקן את העיוותים בנושא הדו"ג עד לפריימריז, כדי שהוא ישאר במקום יחסית ריאלי ברשימה.

עומר TT

New member
כי גם הוא וגם אנחנו יודעים

שלבד הוא לא ישב שם, ושהקולות שלנו לא יכולים להזיז אותו יותר ממקום אחד ברשימה, לכל כיוון. אגב, אני עדיין לא קיבלתי את כרטיס החבר שלי בליכוד, אחרי שני טפסים שנשלחו ושנה שחלפה.

h a j b i

New member
ואת ההחלטה תקבל כשיגיע הזמן

בהתאם למה שהוא יעשה. וכמוך יש עוד מאות (אלה שלא ביטלו את החברות) כאלה ובתקווה אלפים.

אהוד א1

New member
למה לא הפוך?

למה לשחק כל הזמן לידיים שלהם? שהוא יוכיח את עצמו עכשיו ויקבל ממני אחר כך. נמאס כבר מלתת עכשיו ולא לקבל כלום בהמשך.

בועז בר

New member
עזוב אותך משטויות.

צריך לתת לניסים רוח גבית.נקודה. הוא האיש שלנו שעושה את כל העבודה וצריך לתת לו את הקרדיט שהוא יודע מה הוא עושה. קבלות כבר יש. צריך לתת לניסים רוח גבית.נקודה.

אהוד א1

New member
נקודה? כי הוא "נציג הרוכבים ה-ר-ש-מ-י"?

ניסים רץ מטעם עצמו ואני לא בטוח לאן. כשראש ארגון בעלי העסקים בענף פועל בכנסת ומשתמש ב"כוח" שלי (בלי שממש נתתי לו אותו) אני מודאג.יש כאן המון אגו ומעט שקיפות וזה מציק. חשיפת האג'נדה ופירוט הבעיות בהן הוא עוסק יעשו סדר ושקט כי כרגע לא ברור לי מה הנושאים שהוא עובד עליהם מול משרד התחבורע מלבד הוזלת הביטוח ואני לא בטוח שהוא כעוסק ואתה כרוכב מעוניינים בקידום של אותם פרוייקטים.

למעלה