רבע

Mיסטריון

New member
בבקשה בבקשה בבקשה

אל תכנסו לשם שוב.. סבבה. הוא תופס מעצמו, את טרולית. הכל בסדר.. ד"א, לדעתי ההיא מהפלאייר לא גולשת פה, ואם כן אז היא בטח לא לגיטימית.. ובמילותיו האלמותיות של גילבוע שצבעו לו ת'אופנוע - רק באהבה.

לא לא לא, ממש לא נראה לי שעמיר התכוון שאני

ההבלה שכתבה משהו דבילי על פלייר. נראה לי שמההכרות שלנו עמיר הספיק להבין שאני לא כזו
הוא התכוון שמישהי הבלה (אולי התייחס לבחורה שמופיעה שם, או אולי לזו שדיברה איתי בטלפון) כתבה את כל האיסורים האלו על פלייר. לא משנה שזו לא *מישהי* שכתבה את הפלייר, אלא המועדון שעומד מאחוריו. כך או כך, עמיר לא התכוון אליי. נכון עמיר? אתה מוזמן להבהיר אם הפירוש שלי הוא השגוי

iec

New member
ואתה באמת מקטין ראש וחושב שהתכוונתי שרק

רק רק רק בגלל הפלאייר הזה המדינה היא איכסה פיכסה קיכסה?
בחצי שנה האחרונה אנשים פה כבר מקיאים על כל הגועל נפש שיש במדינה....כל דבר קטן כבר מגליש את הגועל. לעניין התימנים...הם עם דפוק לגמריי..לכן לקחתי רק מה שטוב בהם...ולכן אני רק חצי תימני

כרגיל, אני מפריד בין האנשים לבין הממסד. לגבי

האחרון, אני מסכים איתך שהוא "איכסה פיכסה קיכסה" (
). לא יכול להיות שקחת רק מה שטוב בתימנים. פשוט אין שום דבר טוב בהם אז אין מה לקחת. בשמחות

ז ר ח

New member
חכה חכה, יום יבוא ונצבע

את האופנוע והטרקטורון שלך בכחול-לבן-מגן-דוד ואתה תקום בבוקר ותצרח עד לב שמיים....

gilbola

New member
שחקני כדורגל לא. להקה רוסית כן!

רעיון חזק רק באהבה

שירות דוב ופרסומת מצוינת לגיל ההתבגרות

איזו דמגוגיה בגרוש. אם הייתי רואה את הפרסומת הזו בתור ילד, הייתי עושה מה זה דווקא. עגיל קעקוע וקונה אופנוע, הרי אין לך יותר מזה מרד נעורים.

baliat

New member
הרסת לי את החלום...

רציתי להתקבל לבית"ר טוברוק - אבל אני אופנוענית, מקועקעת עם עגילים שמעשנת ולוגמת בירה להנאתי... כנראה שעדיף להיות שחקן כדורגל מועל בכספים עם אינטיליגנציה של בוטן

White Trash

New member
מזכיר לי

בכיתה ט' עברנו אבי ואני מהפרובינציה פתח תיקווה לת"א ואני התחלתי ללמוד בעירוני א' באחד הימים הראשונים שלי בבית הספר תפסה אותי המנהלת וטענה שההופעה שלי לא תקינה ושאני לא אוכל להגיע יותר לבית הספר בג'ינס קרוע עגיל וכמו כן עלי להסתפר. תשובתי היתה שעניין העגיל והג'ינס עו איך שהוא מקובלים עלי אבל אם היא חושבת שאני אסתפר היא יכולה לשכוח מזה. בשלב הזה היא ביקשה להפגש עם אבא שלי. כשהוא הגיע לפגוש אותה עם ג'ינס קרוע ומוכתם בצבע, עגיל, שער ארוך וקוקו בזקן היא החליטה לרדת מעניין התספורת לבן שלו.

xfwind

New member
../images/Emo66.gifעזבו כדורגל יש ספורט יותר מגניב.......

כל ילד שיעסוק בו יוצק כור גרעיני בבטן לכל החיים. בדוק ומוכח

gray

New member
תנסה לאכול בקייטרינג שולץ באופן קבוע

כור גרעיני בבטן זה יום טוב.

® Road Runner

New member
לא הבנתם אותם...

זה לא שהם נגד אופנועים - פשוט בנתניה מנסים להקטין את מספר המתנקשים...

למעלה