לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2940129,401 עוקבים אודות עסקים

פורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופנועים

ברוכים הבאים לקהילת האופנוענים של תפוז! בין אם אתם רוכבים על "חרגולים" עצבניים בשטח, מלחכים אספלט עם הסליידרים בכבישים רחוקים, מתניידים ביעילות עם הקטנוע בעיר או ממרקים ניקלים אחת ליום ומגהצים את הפרנזים לפני הטיול... לכם ולכל מי שהאהבה והטירוף למוטוריקה בכלל ולכלים דו גלגליים בפרט זורמת אצלו בוורידים, ל-כווולכם מיועד מקום המפלט העונה לשם "פורום האופנועים של תפוז"!

גולשי ומנהלי הפורום ישמחו לארח אתכם בצל עצי התפוז של הפרדס כיאה לאחווה האופנוענית ולחויה המשותפת לכולנו. 

אז מה עושים כאן? כאן תוכלו להעלות כל שאלה בנושא יקיר לבכם או משאת נפשכם: לתת טיפ לרוכבים חדשים, להתלונן על מפגעי מע``צ ומשטרת התנועה (או להחמיא! גם זה יכול לקרות!), לתכנן או להמליץ על טיולים, להתלונן, להחמיא או לשאול על בתי עסק, בעיות מנוע/אביזרים/חלקים לשאול ולענות, מה שתרצו.

בכותרת האפורה שבראש הפורום, תוכלו למצוא קישורים לכתבות, מאמרים, מבחנים, השוואות והמלצות על אופנועים (כמובן..) מומלץ לקרוא את "כללי הגלישה בפורום" אשר מופיעים ב"מאמרי הפורום" לפני תחילת הגלישה.

מעט היסטוריה: 
פורום האופנועים של תפוז הוקם ביוני של שנת 2000 הפך להיות ביתה החדש של קהילת האופנועים שהייתה ב- IOL (ואשר עברה לזמן קצר למערכת הפורומים של וואלה). כל חברי הקהילה עברו כאחד לתפוז, ומנהלה הראשון של הפורום - KLE - מסר את שרביט הניהול ל- כRובי, מנהלה המקורי של הקהילה עוד מימיה ב- IOL. 
בתחילת 2003 הצטרף COLT לניהול הפורום כדי להשתתף עם כRובי בתפעול הפורום ובניהולו. באותה הזדמנות נפרד צוות הניהול מ- MIKEE. 
כאשר כRובי קיבל הצעה לשמש כמנהל מותג KTM בישראל, נבחר R-יק למלא את התפקיד הקשה.
במהלך שנת 2004 נכנס 45degrees לניהול הפורום, וזמן קצר לאחר מכן עזב COLT ואל הצוות הצטרף MAX D. 
בשנה לאחר מכן התייצב צוות הניהול ועמד על 3 מנהלים - TYGGER, MAX ועוד אחד שביקש למחוק את שמו מהיסטורית הנהלת הפורום. 
בחודשים האחרונים של 2007 התחלפו 3 המנהלים בצוות אחר המונה את מיצו, yarivos ו- LoneRider, וביחד קבעו סטנדרטים חדשים לניהול וכן הרימו את שני מפגשי האופנוענים הגדולים שהיו בישראל מאז ומתמיד - לטרון 2007 ו- 2008.
אחרי פרישתם של yarivos ו-LoneRider מהניהול. הצטרפו hajbi ו- Pumi לצוות המנהלים. 
בהנהגתם של מנהלי הפורום, פורום האופנועים בתפוז היווה את אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר במטה המאבק לביטוח חובה הוגן, מאבק שהחל בסוף 2009 כשבשיאו אירגן מטה המאבק את ההפגנה הגדולה ביותר שידע עולם הדו"ג בישראל, הפגנת ה- 15 בנובמבר 2009, הידועה גם בכינוייה "תל אביב עומדת".
בתחילת שנת 2011 פרש Pumi והחליף אותו avi elbaz, ואל צמד הניהול הצטרפה גם הגולשת gamgam. אחרי פרישתו של אבי הצטרף לצוות עופר רונן Vstrom וגם הוא פרש באמצע 2015.

לסיכום: כולם פה ישמחו תמיד לעזור, לתמוך, לצחוק, לשאול ולהתעניין בכל מה שיש לך לומר על דו-גלגליים. אנחנו בטוחים שתהנו. בברכת רכיבה מהירה ובטוחה! (החיים קצרים-תנו בגז!)

עשרת הדיברות לגולש ברשת (מתוך פורום התמכרות לאינטרנט בתפוז): 1. זכור את האנושיות, עמוד על שלך אך אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך. 2. הצמד לנורמות ההתנהגות החלות בחיי המציאות. 3. דע היכן אתה נמצא במרחב הוירטואלי. 4. כבד את זמנם ורוחב הפס של האחרים. 5. תראה יפה ברשת. 6. חלק את הידע והמומחיות שלך ברשת, למען עולם טוב יותר. 7. שמור את המלחמות הרגש תחת בקרה. 8. כבד את פרטיותם של האחרים. 9. אל תנצל לרעה את הכח שלך. 10. היה סלחן כלפי טעויות הזולת.

לצפיה ב-'רבע '
רבע
<< ההודעה הנוכחית
09/10/2011 | 01:05
57
14
אחד הבנים שלי הביא פלייר כשחזר מבי"ס. מדובר בפלייר של בית"ר טוברוק, מועדון כדורגל נתנייתי.
לקחתי את הפלייר כדי לברר לגבי חוג, כי אני יודעת שמדובר במועדון מצויין (בשלב של ילדים/נוער), ותוך כדי שיחה עם הבחורה שענתה לי, הפכתי את הפלאייר וראיתי את מה שצירפתי בתמונה

לא יכולתי להתאפק ושאלתי אותה "מה העניין?", וכשהיא קישקשה לי איזו תשובה, התעקשתי לברר ספציפית לגבי ההתנגדות לאופנועים. ואז היא סיפרה לי על תאונה שעבר אחד משחקני הנוער, והשביתה אותו לזמן ארוך. ומאז - האיסור הזה הוכנס לתקנון.

טוב...........

"ומה אם הילדים/נערים האלו גדלים בבית עם הורים רוכבים, אופנועים etc?" שאלתי. "אה, רובם לא כאלה", היא ענתה

אז אני מה"אלה", וכנראה לא היו מקבלים אותי למועדון מכיוון שאני עוברת על כל האיסורים שמופיעים בפלייר. מזל שאני לא מעוניינת לשחק בבית"ר טוברוק

והנה גם הכתבה על תאונת האופנוע של שחקן הנוער, וההחלטה על איסור רכיבה (גם כנוסעים) שבאה בעקבותיה כדורגלנים? תשכחו מאופנועים
אופנועים >>
לצפיה ב-'טמטום רציני של אותה גברת'
טמטום רציני של אותה גברת
09/10/2011 | 01:35
2
הזוי לחלוטין...."לא לקעקועים", מזל שהיא רושמת את זה, כי ברור שילד בן 6 מקעקע את עצמו.
משהו עם האישה הזו, לא בסדר בראש.
מה הקטע שלה בלפסול קעקועים, מה בדיוק לא בסדר בזה?!
אני מבין את האנטי לעישון, היות וזה פוגע בבריאות, וברור שספורט אינטנסיבי לא הולך עם עישון, אבל
ממתי קעקוע משפיע על יכולת גופנית של בן אדם.
אם היא הייתה צופה באליפות העולם האחרונה, היא הייתה שמה לב להמון אתלטים עם קעקוע...והם אפילו לקחו
מדליות.
אבוי לבורות.
אופנועים >>
לצפיה ב-'WTF?'
WTF?
09/10/2011 | 01:40
1
3
בחיים שלי לא ראיתי משהו כזה מטומטם.
ככה זה אצלכם בנתניה?
בלי שום קשר, זה ידוע שספורטאים או כאלה שרוצים להיות כאלה, כדאי שימנעו מאופנועים (ואכן במועדוני נוער רבים אוסרים) אבל באותה מידה הם אמורים להימנע מסקי, אוכל משמין, בילויים בשישי וכו

משום מה לא ראיתי בפלאייר "לא לסקי!" (נתפסתי לסקי כי מיקי ברקוביץ באוטוביוגרפיה שלו מספר שאחד הדברים שהוא שמח לעשות אחרי הפרישה זה סקי ומהלך הקריירה הוא תמיד נמנע בגלל הסיכון בפציעה).
אופנועים >>
לצפיה ב-'היום בנתניה'
היום בנתניה
09/10/2011 | 01:44
4
אפשר להיפצע גם בזמן טיול ברחוב.
רק צריך להיות במקום הלא נכון, ובזמן הלא נכון....טוב, אפשר להוריד את משוואת המקום הלא נכון...
אופנועים >>
לצפיה ב-'ההסבר פשוט'
ההסבר פשוט
09/10/2011 | 01:44
9
1
רוצים לשמור על קו אחיד בקבוצה ולכן דורשים שכולם ימנעו מאופנועים וירכבו רק על TMAX
אופנועים >>
לצפיה ב-'יש יותר מדי אנשים עלובים במדינה הזו....'
יש יותר מדי אנשים עלובים במדינה הזו....
09/10/2011 | 08:49
8
לפי הכתבה בעלי הקבוצה הולך לשתף פעולה עם אבוהב כדי למנוע תאונות דרכים.....

אני לא אתפלא אם בקרוב מאוד תתנוסס על חולצות המועדון הזה פרסומת לאור ירוק....ובעלי הקבוצה יכניס כמה גרושים לכיס,,,,,כי משחקני כדורגל לא נראה שהוא יראה כסף...

מה שצחיק שפלייר יש רשימה של איסורים , רק שכחו איסור נוסף.....לא לשחק כדורגל בישראל!!!!!

ואני חולה על כדורגל....כזה שמשוחק באנפילד,קאמפנואו,ברנבאו,סן סירו,וומבלי!!!!!!
אופנועים >>
לצפיה ב-'ומה אם יגידו לך שכל אוהדי הכדורגל'
ומה אם יגידו לך שכל אוהדי הכדורגל
09/10/2011 | 08:59
7
2
וגם השחקנים הם חוליגנים, ערסים, חסרי תרבות, נמוכי מצח, ברברים וסתם אנשים מגעילים, לא כאלה שהיית מוכן שהבת שלך תצא איתם?

ומה אם יגידו לך את זה לגבי כל אוהבי מוסיקת רוק? ומה לגבי מוזיקה (אם אפשר לקרוא לנהמות של חיות שחוטות בשם מוזיקה) קצת קשה יותר?

ומה לגבי אופנוענים?

זו בדיוק טיבה של גזענות. שווה, אולי, שנתארגן כמה רוכבים פה וניסע לנו ככה בכיף לאחד מהאימונים של הקבוצה המפוארת הזו, אני רוצה שהבעלים יגידו לי בפנים את הדברים האלה.

מה אומרים? ד׳, תבדקי באיזה ימים יש אימון? ואולי את יכולה לנסות לארגן מפגש עם הבעלים בטענה שאת מייצגת איזו חברה, נגיד חברה למנעולים, ושאת מבקשת לבדוק אפשרות לספונסורינג של הקבוצה? זה בטוח יביא כמה אנשי מפתח לשם. נתניה זה לא רחוק, אפשר לארגן כמה עשרות רוכבים.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
09/10/2011 | 10:06
1
לצפיה ב-'זה נתניה.'
זה נתניה.
09/10/2011 | 11:05
1
3
יש מצב שהבעלים יגיד משהו שמאוד לא מוצא חן בעיינך, ואתה תענה "סבבה, בכייף".
אופנועים >>
לצפיה ב-' אופס, צודק. סליחה.'
אופס, צודק. סליחה.
09/10/2011 | 11:43
1
ד', שכחי מזה. צר לי על הבעיה שלך, אבל אני חושב שמי שיכול לפתור לך אותה הם החבר'ה הנחמדים של משפחת קראג'ה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'חשבתי לבוא למועדון לברר על החוג "אישית", '
חשבתי לבוא למועדון לברר על החוג "אישית",
09/10/2011 | 16:01
3
1
על האופנוע. אולי ללחוץ ת'יד "נעים מאוד", דווקא עם זו המקועקעת שלי (בשורש כף היד)

וברצינות עכשיו, מטורלל לגמרי מה שכתוב בפלייר (בעיניי) שלא לדבר על האיסור הרשמי והאיום בהשעיה.

אימונים לילדים בגיל של בני מתקיימים בימים ב' ו-ד' אאל"ט.
אופנועים >>
לצפיה ב-'אני לא בטוח שהביבי נחשב אופנוע בנתניה.'
אני לא בטוח שהביבי נחשב אופנוע בנתניה.
09/10/2011 | 16:36
2
אולי יסתבר שאין שום בעיה .
אופנועים >>
לצפיה ב-'יכול להיות....'
יכול להיות....
09/10/2011 | 17:33
1
1
אבל אני מאמינה שהמונסטר החדש שלי, דווקא כן ייחשב אופנוע

ובכל מקרה נותרנו עם בעיית הקעקועים/עגילים/עישון וכו'...  

!!Off with our heads
אופנועים >>
לצפיה ב-'עניין העגילים זה רק לבנים אסור'
עניין העגילים זה רק לבנים אסור
10/10/2011 | 11:24
ככה הפולנים, לבנות מחייבים עגילים, אבל בעצם אסור להן לשחק כדורגל בכלל. אולי צריך להזכיר להם ששכחו לציין אסור בנות?
אופנועים >>
לצפיה ב-'כי מסתבר'
כי מסתבר
09/10/2011 | 09:05
9
1
ש"אופנועים זה דבר מסוכן בכלל ולשחקני כדורגל בפרט" - שחקני כדורגל יותר פגיעים, ולראיה, הפגיעות האחרונות....

גם עגילים וקעקועים זה מסוכן?

ואני מבינה, שאם שחקן היה עובר תאונה קשה באוטו (שהוא נהג, או הוריו), היו אוסרים גם על נהיגה או נסיעה ברכב מרובה גלגלים...

טמטום לשמו.

אופנועים >>
לצפיה ב-'זה המקום לבקש מאבי אלבז'
זה המקום לבקש מאבי אלבז
09/10/2011 | 10:46
7
1
להעלות את הקישור למאמר שהוא העלה לפייסבוק בימים האחרונים שכתב טל"ש ז"ל.
הוא בדיוק במקום.
שמעת אלבז?
אופנועים >>
לצפיה ב-'נהרג נהג מכונית. '
נהרג נהג מכונית.
09/10/2011 | 11:26
4
1
את הכתבה מצאתי לפני כמה חודשים במגזין ישן של מוטו, בימים בהם קניתי את ה"ביג" שלי. סרקתי ושלחתי לבת זוגתי במייל.
כל מילה בסלע.

רק באהבה.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
09/10/2011 | 12:04
לצפיה ב-'למי שלחת?'
למי שלחת?
09/10/2011 | 12:08
2
יש זוגתי, יש בת זוגי, בת זוגתי-אין.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הבת של זוגתו '
הבת של זוגתו
09/10/2011 | 12:21
לצפיה ב-'אצלנו הזוגיות מגוונת... חחח. טעות טועים טעינו'
אצלנו הזוגיות מגוונת... חחח. טעות טועים טעינו
09/10/2011 | 14:20
לצפיה ב-'Your wish is my command'
Your wish is my command
09/10/2011 | 12:26
1
1
לצפיה ב-'יא גמגם...זה הזמן לבקש משהו מעניין'
יא גמגם...זה הזמן לבקש משהו מעניין
10/10/2011 | 00:05
1
לצפיה ב-'ממש.......'
ממש.......
09/10/2011 | 15:41
1
לצפיה ב-'רכיבה על אופנוע דורשת עירנות, זהירות, חדות '
רכיבה על אופנוע דורשת עירנות, זהירות, חדות
09/10/2011 | 09:33
ומהירות מחשבה, קואורדינציה, יכולת ניתוח וקבלת החלטות בזמן קצר, כושר גופני, אומץ, תכנון, מקצוענות, השקעת זמן, כסף ומאמץ, ויתור על נוחות, התמודדות עם סביבה עוינת, סיכון עצמי ועוד...

את מצפה שיכשירו אותם עפ"י הדרישות הללו וידפקו להם את הקריירה כשחקני כדורגל ישראלים?!
אופנועים >>
לצפיה ב-'די כבר עם ה"רגשי"'
די כבר עם ה"רגשי"
09/10/2011 | 10:01
7
2
בסך הכל הכוונה היא טובה.  בדיוק כפי שקעקועים / עגילים / השאר  לא בהכרח מעידים על משהו רע, ככה זה עם האופנועים כאן.

המסר שמנסים כותבי המודעה להעביר להורים הוא: "יותר טוב שהילדים שלכם יבואו לשחק כדורגל אצלנו מאשר יסתובבו בשכונה ויעשנו, ישתו אלכוהול, יעשו קעקועים, יעשו פירסינג ויגנבו אופנועים".  אלה כל הדברים שעושה הנוער שיוצא לתרבות רעה - בשכונות.

נכון שיש אנשים נורמטיביים רבים שעושים את הדברים האלה - ונשארים נורמטיביים.  אבל כל מה שהעלון הפרסומי הזה מנסה לעשות זה ללחוץ על בלוטת האחריות של ההורים, וגם להוריד התנגדויות, כי גם כדורגל נחשב אצל חלק לא קטן מהציבור כמאפיין של "פושטקים".

פעם, לפני מיליון שנה, גם אני הייתי ספורטאי מקצועי.  רכיבה על אופנוע בהחלט הייתה דבר שנמנעתי ממנו מהחשש לפציעה מחסלת קריירה.  זה משהו שאם אתה רציני - אתה לוקח בחשבון.
אופנועים >>
לצפיה ב-'זה לא "רגשי" ואין כאן כוונה טובה'
זה לא "רגשי" ואין כאן כוונה טובה
09/10/2011 | 10:08
1
זה בדיוק מה שנמצא בשורש התפיסה העקומה שרואה באופנועים פרחחים אקזוטיים ושכולנו אוכלים את הפירות הבאושים שלה אח"כ. מי שששם אלכוהול, אופנועים ועישון באותה קטגוריה כשהוא פונה לילדים, משהו דפוק אצלו, לא אצל מי שמתקומם  כי הוא "רגיש מדי".
אופנועים >>
לצפיה ב-'אבל זו לא סתם פרסומת'
אבל זו לא סתם פרסומת
09/10/2011 | 11:39
5
הורי הנרשמים נדרשים להתחייב שהנוער לא יעשה רשיון על אופנוע ואף לא יורכב (זה בכתבה, לא בפרסומת).
אדם יכול להחליט לעצמו מה הם גבולות הסיכון, ורכיבה על דו"ג, בהחלט יכולה להיות מחוץ לגבולות האלו, עבור אנשים מסוימים, בזמנים מסוימים (תקופה ארוכה גם אצלי זה היה כך, למרות שרכבתי קודם ורוכבת היום).
זה לא קשור למקצוע מסוים (החיים ושלמות הגוף  יקרים לרבים...גם אם הם לא ספורטאים).
אבל זה לא המצב.
כאן, הארגון מציב המנעות מרכיבה (אקטיבית או פאסיבית, ואף עצם קיום הרשיון) כתנאי קבלה.
כל עוד מדובר על פעילות חוקית, שאין לה נגיעה ישירה לפעילות החוג - זו נראית לי דרישה לא לגיטימית.
אופנועים >>
לצפיה ב-'בואי אגלה לך משהו'
בואי אגלה לך משהו
09/10/2011 | 11:51
4
אם הילד שלך יהיה בעל כשרון גדול לכדורגל, ותביאי אותו לשם והם יבחנו אותו, ויראו את הכשרון, אבל את תגידי שאת מביאה אותו לאימון מורכב על אופנוע, כי זה כלי הרכב שלך - הם ישמחו לקחת אותו - גם ככה.  זה טוב עבור הפרסומת ועבור התדמית שהם מנסים ליצור.

אופנועים >>
לצפיה ב-'ואם הילד שלי'
ואם הילד שלי
09/10/2011 | 12:18
2
(לא האישי שלי. הוא לא יגיע לשם... אבל הוא כן ספורטאי מצטיין בתחום אחר, וגם מורכב תדיר על דו"ג, ואפילו, רחמנא ליצלן, תלמיד מצטיין).
הוא לא "בעל כשרון מיוחד", אלא סתם ילד, או ילדה, שרוצים ללמוד כדורגל (ומועדונים כאלו, כיום, הם לא רק למצטיינים)?
אז סביר שלא יתגמשו, וידרשו לחתום. או לשקר (בסך הכל, אני משערת שהם לא עוקבים אחרי התלמידים, ואין להם דרך אמיתית לדעת מה הם עושים בזמנם הפנוי - כל עוד הם לא מגיעים ברכיבה לשיעור).
אופנועים >>
לצפיה ב-'מצטער, אני עדיין לא רואה'
מצטער, אני עדיין לא רואה
09/10/2011 | 17:52
1
את העניין כמשהו נורא.

אני מניח שאם את היית באה כאמא ואומרת שאת מביאה אותו מורכב על אופנוע אבל הוא מוכן לחתום על סיגריות, קעקועים ואלכוהול - איו מקבלים אותו גם אם לא היה כשרון מיוחד.
אופנועים >>
לצפיה ב-'איו = היו'
איו = היו
09/10/2011 | 17:55
1
לצפיה ב-'אם הילד שלך באמת מוכשר'
אם הילד שלך באמת מוכשר
09/10/2011 | 12:23
אתה לא תרצה להביא אותו לשם.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לפחות סמים מותר'
לפחות סמים מותר
09/10/2011 | 11:14
זו לא אפליה? אולי אפשר לתבוע אותם על זה (לא שזה יעזור אבל אולי אפשר)
אופנועים >>
לצפיה ב-'איכס על המדינה הזו! '
איכס על המדינה הזו!
09/10/2011 | 11:28
14
6
לצפיה ב-'עוד פעם התחלת? מה זה קשור בדיוק?'
עוד פעם התחלת? מה זה קשור בדיוק?
09/10/2011 | 12:10
12
1
לצפיה ב-'אתה צודק...זה סיפור מחו"ל....'
אתה צודק...זה סיפור מחו"ל....
09/10/2011 | 17:31
11
לצפיה ב-'לא, איזו הבלה כתבה משהו דבילי על פלייר'
לא, איזו הבלה כתבה משהו דבילי על פלייר
09/10/2011 | 21:46
10
1
ומזה נהייתה "איכסה מדינה". נכון, אתה צודק.

פרופורציות ופרספקטיבה הם דברים טובים לחיים בריאים. השאלה זה אם זה עובד גם אצל תימנים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא '
לא
09/10/2011 | 22:17
לצפיה ב-'לשמוע על הטפה על פרופורציות ממך'
לשמוע על הטפה על פרופורציות ממך
09/10/2011 | 22:21
5
זה כמו לקבל שיעור על טוהר המידות מפוליטיקאי.

זה לא אתה שפתח פה פוסטים הזויים על "זוכרים את ההיא" וניהלת דרך הפורום מלחמת חורמה בכלום?
פרופורציות?

זה לא אתה שממש עכשיו כינה גולשת לגיטימית בפורום בכינוי "הבלה" רק בגלל שמה שהיא כתבה לא "עשה לך את זה"
"הבלה"?? אולי קצת פרופורציות?
מה לא?

אה, נכון. אתה היית עורך מגזין אופנועים. אנחנו נתיניך הנאמנים.
היית מת! תיכנס לפרורפוציות!!

נראה לי שגם הפרספקטיבה קצת נדפקה לך לאחרונה, אבל זה כבר בפוסט אחר......
אופנועים >>
לצפיה ב-'בבקשה בבקשה בבקשה'
בבקשה בבקשה בבקשה
09/10/2011 | 22:55
1
אל תכנסו לשם שוב..
סבבה. הוא תופס מעצמו, את טרולית. הכל בסדר..

ד"א, לדעתי ההיא מהפלאייר לא גולשת פה, ואם כן אז היא בטח לא לגיטימית..

ובמילותיו האלמותיות של גילבוע שצבעו לו ת'אופנוע - רק באהבה.
אופנועים >>
לצפיה ב-'לא לא לא, ממש לא נראה לי שעמיר התכוון שאני'
לא לא לא, ממש לא נראה לי שעמיר התכוון שאני
09/10/2011 | 23:14
1
1
ההבלה שכתבה משהו דבילי על פלייר. נראה לי שמההכרות שלנו עמיר הספיק להבין שאני לא כזו  

הוא התכוון שמישהי הבלה (אולי התייחס לבחורה שמופיעה שם, או אולי לזו שדיברה איתי בטלפון) כתבה את כל האיסורים האלו על פלייר. לא משנה שזו לא *מישהי* שכתבה את הפלייר, אלא המועדון שעומד מאחוריו.

כך או כך, עמיר לא התכוון אליי. נכון עמיר?  אתה מוזמן להבהיר אם הפירוש שלי הוא השגוי
אופנועים >>
לצפיה ב-'צריך הבהרות? ברור שלא אלייך. הבלה את בטוח לא.'
צריך הבהרות? ברור שלא אלייך. הבלה את בטוח לא.
10/10/2011 | 12:05
נשיקות
אופנועים >>
לצפיה ב-'מירי כפרות. יצאת הבלה, או אהבל. תקרא/י שוב.'
מירי כפרות. יצאת הבלה, או אהבל. תקרא/י שוב.
10/10/2011 | 12:07
1
4
לצפיה ב-'אני מוחה, כותבים אהבלה! (קשה להתאפק)'
אני מוחה, כותבים אהבלה! (קשה להתאפק)
11/10/2011 | 03:20
14
לצפיה ב-'ואתה באמת מקטין ראש וחושב שהתכוונתי שרק'
ואתה באמת מקטין ראש וחושב שהתכוונתי שרק
10/10/2011 | 00:02
2
רק רק רק בגלל הפלאייר הזה המדינה היא איכסה פיכסה קיכסה?

בחצי שנה האחרונה אנשים פה כבר מקיאים על כל הגועל נפש שיש במדינה....כל דבר קטן כבר מגליש את הגועל.

לעניין התימנים...הם עם דפוק לגמריי..לכן לקחתי רק מה שטוב בהם...ולכן אני רק חצי תימני

אופנועים >>
לצפיה ב-'כרגיל, אני מפריד בין האנשים לבין הממסד. לגבי '
כרגיל, אני מפריד בין האנשים לבין הממסד. לגבי
10/10/2011 | 14:41
1
1
האחרון, אני מסכים איתך שהוא "איכסה פיכסה קיכסה" ().

לא יכול להיות שקחת רק מה שטוב בתימנים. פשוט אין שום דבר טוב בהם אז אין מה לקחת.

בשמחות
אופנועים >>
לצפיה ב-'עמיר??? '
עמיר???
10/10/2011 | 18:36
1
"אין שום דבר טוב בהם אז אין מה לקחת"?

טוב, אמרת-אמרת.
אופנועים >>
לצפיה ב-'חכה חכה, יום יבוא ונצבע'
חכה חכה, יום יבוא ונצבע
09/10/2011 | 14:00
את האופנוע והטרקטורון שלך בכחול-לבן-מגן-דוד ואתה תקום בבוקר ותצרח עד לב שמיים....
אופנועים >>
לצפיה ב-'שחקני כדורגל לא. להקה רוסית כן!'
שחקני כדורגל לא. להקה רוסית כן!
09/10/2011 | 11:29
1
רעיון חזק

רק באהבה
אופנועים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'נראה כמו תחליף זול'
נראה כמו תחליף זול
09/10/2011 | 12:32
1
למערכות שמע לאופנועים
אופנועים >>
לצפיה ב-'שירות דוב ופרסומת מצוינת לגיל ההתבגרות'
שירות דוב ופרסומת מצוינת לגיל ההתבגרות
09/10/2011 | 12:28
איזו דמגוגיה בגרוש. אם הייתי רואה את הפרסומת הזו בתור ילד, הייתי עושה מה זה דווקא. עגיל קעקוע וקונה אופנוע, הרי אין לך יותר מזה מרד נעורים.
אופנועים >>
לצפיה ב-'הרסת לי את החלום...'
הרסת לי את החלום...
09/10/2011 | 15:03
רציתי להתקבל לבית"ר טוברוק - אבל אני אופנוענית, מקועקעת עם עגילים שמעשנת ולוגמת בירה להנאתי...
כנראה שעדיף להיות שחקן כדורגל מועל בכספים עם אינטיליגנציה של בוטן
אופנועים >>
לצפיה ב-'מזכיר לי'
מזכיר לי
09/10/2011 | 17:12
בכיתה ט' עברנו אבי ואני מהפרובינציה פתח תיקווה לת"א ואני התחלתי ללמוד בעירוני א'

באחד הימים הראשונים שלי בבית הספר תפסה אותי המנהלת וטענה שההופעה שלי לא תקינה
ושאני לא אוכל להגיע יותר לבית הספר בג'ינס קרוע עגיל וכמו כן עלי להסתפר.
תשובתי היתה שעניין העגיל והג'ינס עו איך שהוא מקובלים עלי אבל אם היא חושבת שאני אסתפר היא יכולה לשכוח מזה.

בשלב הזה היא ביקשה להפגש עם אבא שלי.

כשהוא הגיע לפגוש אותה עם ג'ינס קרוע ומוכתם בצבע, עגיל, שער ארוך וקוקו בזקן היא החליטה לרדת מעניין
התספורת לבן שלו.
אופנועים >>
לצפיה ב-'עזבו כדורגל יש ספורט יותר מגניב.......'
עזבו כדורגל יש ספורט יותר מגניב.......
09/10/2011 | 21:56
2
כל ילד שיעסוק בו יוצק כור גרעיני בבטן לכל החיים. בדוק ומוכח

אופנועים >>
לצפיה ב-'תנסה לאכול בקייטרינג שולץ באופן קבוע'
תנסה לאכול בקייטרינג שולץ באופן קבוע
10/10/2011 | 11:25
1
כור גרעיני בבטן זה יום טוב.
אופנועים >>
לצפיה ב-''
10/10/2011 | 13:46
לצפיה ב-'לא הבנתם אותם...'
לא הבנתם אותם...
10/10/2011 | 18:44
זה לא שהם נגד אופנועים - פשוט בנתניה מנסים להקטין את מספר המתנקשים...

אופנועים >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ