מצדה 2011 - יוצאים לדרך

125motor

New member
../images/Emo45.gif מחכה בקוצר רוח-היה כיף פעם קודמת../images/Emo70.gif

avi elbaz

New member
רק שתדע שזה שאתה אדום לא מקנה לך חסינות.

imc69 אישר השתתפות גם.

SuzukiDR

New member
שאלה: אפשרי על קטנוע 250?

כבר נסעתי על הקטנוע לצפת וירושלים, כך שאני יודע שזה אפשרי, אבל ביחס לקצב הרכיבה, האם אני אתבאס?

../images/Emo67.gif את ממש קשה להשגה אהה ../images/Emo8.gif

יאללה אני בא רק כפיצוי על כל המת-לונים האחרונים

יש מצב ראיתי אותך אתמול

עומדת ברמזור בצד של הולכי הרגל ולא הרוכבים? אם כן זה הולך להיות משפט השדה המהיר בהיסטוריה,בוגדת !!

125motor

New member
בטח שאפשרי

אני עשיתי את הרכיבה הקודמת עם ג'ימי (joymax250) וגם השנה אותו דבר ,אמנם הוא גדל בשנה - אבל עדיין. אתה מצטרף לחבר או כמה שרוכבים בקצב שלך ורוכב להנאתך (מפנה את הנתיב המהיר למהירים)

rusti james

New member
אני מגיע עם B&W250

פעם רביעית שלי סה"כ, פעם שלישית
עם הקטנוע. בפעם הראשונה עם הקטנוע 250, הרוחות בסוף הירידה - לכיוון שפך זוהר - היו קשות והצריכו ריכוז יותר מהרגיל, אבל הצלחתי
הפעם השניה (שנה שעברה) הייתה חלקה וכיפית. מחכה בכליון עיניים להשנה... כמו שאמרה מיס הילה - יש בשיירה רוכבים רגועים וכל אחד מוצא את הקצב שלו. בכל מקרה אתה מוזמן להצטרף אלי - אני רוכב רגוע ובמהירות החוקית. (בסיבובים אני לא מבטיח כלום
)
הכי חשוב: לבדוק תקינות מלאה לפני היציאה - צמיגים, ברקסים, אורות, שמן, מים(עם יש) וכו'
על איזה 250 אתה רוכב?

מפתחSoul

New member
אוי

נראה לי שאני יותר מאשמח להצמד אליך
כמה אתה לוקח בייביסיטר לשעה?

sagyrotem1

New member
כנס לפורום קטנועים-כמו בכל שנה יתארגנו קבוצות

רכיבה.... אני עשיתי את המסלול פעמיים.... פעם עם JOYMAX250 ועוד פעם עם JOYMAX250 + מורכבת!!! אכל את זה בלי מלח.... כמו שאמרו לך....פשוט תשים לב שאתה מפנה למהירים את הכביש וזהו.... לא צפויות בעיות

sagyrotem1

New member
אמממ...נכון אבל זה לא אומר שהJM

לא היה סוחב והמעבר היה רק בעליות של ים המלח בחזור.... אבל כן....מה שנכון נכון

למעלה