המשך שרשור היכרות

gride

New member
נו, הגיע הזמן

שם: גל גיל: 26 מיקום בארץ: ת"א אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: Z750R, אבל כרגע אני חזק בתחבורה הציבורית... כמה שנים אתם רוכבים: 4 וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 4 איך הגעתם לעולם האופנועים: הפקקים שברו אותי, ומאז אני מחליף שוב ושוב ל "כלי תחבורה פרקטי" יותר ויותר גדול ופחות ופחות פרקטי... כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 5+. לפחות למדתי לקח והעפתי את ביטול ההשתתפות העצמית וקצת פידבק לסיום - אני מבקש לקבוע לו"ז ותורנות בין הטרולים הטרחניים בפורום - בזמן האחרון הם תוקפים כולם ביחד ואני כבר לא מצליח לעקוב.

דוריג

New member
דוריג - V-Strom 650

שם: דורון. גיל: 26. מיקום בארץ: מרכז. האופנוע הנוכחי:Suzuki DL 650, הידוע בכינוי Baby V-Strom. רוכב כ-5 שנים, בפורום קצת יותר... נתראה מחרתיים!

../images/Emo107.gif הו בידיבמבם!

שם (מספיק פרטי): שיה (אבל את יכולה לקרוא לי אבא) גיל: 26 מיקום בארץ: שומרון אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ורסיס 2007 כמה שנים אתם רוכבים: 4 וכמה שנים אתם גולשים בפורום: כנ"ל איך הגעתם לעולם האופנועים: התחיל בפרקטיות כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: בערך 4600 וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \\ מורידים \\ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ) וואלק כלום!

הנה זה בא:

אין סיכוי שאגיע, אבל זה החלק שלי בסטריפטיז הקבוצתי - שם (מספיק פרטי): אורן גיל: 45 מיקום בארץ: השרון אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: קטנוע רבע. קודם היו GSXR750, Vstrom, בנדיט. ואז באה ההתרסקות. עוד אחזור. כמה שנים אתם רוכבים
יותר מ- 20 וכמה שנים אתם גולשים בפורום
0.25 שנים. איך הגעתם לעולם האופנועים
סטודנט תפרן בירושלים, עם וספה פיאג'ו 150 כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם
לא זוכר. תמיד יותר מדי. וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \\ מורידים \\ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק
)
דווקא הנהלה סימפטית. בניגוד לפורום השכן. תהיו סבלניים וסובלניים, ולאט-לאט עם המספריים, בעיקר נגד סקסיסטים, גזענים, ואוייבי-אנושות אחרים.

Gillius

New member
Ok!

שם: גיל גיל:
:32 מיקום בארה"ב: אינדיאנפוליס, אינדיאנה רוכב כרגע על נינג'ה 250, כשאסיים לשפץ את הבית ולבנות גאראג' (לא כדאי להחנות אופנוע ברחוב שלי) אני אשדרג, המועמד כרגע הוא הוא CBR600F רוכב כ 6 שנים, גולש בפורום קצת יותר. עלות ביטוח: קצת מתחת ל$500, שבמקרה שלי זה קרוב לסכום ששילמתי על האופנוע שלי. לפני שאתם תולים אותי, קחו בחשבון שבמקרה של תאונה עצמית הפיצוי מוגבל למדי, ואני עלול למצוא את עצמי בבעיה...

יוסיא

New member
עכשיו תורי כי ההוא הלך....

שם : יוסי (או ג'רמיה) גיל:29 מיקום בארץ: בעיר הבירה ת"א אופנוע נוכחי: ER מבוגר ששיפצתי וקשה לי להפרד מהבחור הזקן כמה שנים אתם רוכבים: 11 שנה וכמה שנים אתם גולשים בפורום : בערך 5 שנים אולי יותר...נראה לי יותר איך הגעתם לעולם האופנועים: אחי הקטן ואני, שני בנדיטים שמהרגע שידעו ללכת רצו כבר להיות על שני גלגלים...התחיל באופניים נגמ באופנוע. אמא שלי כבר השלימה עם העובדה שיש לה 2 בנים אופנוענים...היא אפילו אוהבת לרכב על האופנוע לפעמים :) כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם : אתמול קיבלתי דואר לחידוש הביטוח...רוצים 5500, נפלו על הראש!!!!! וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ) אני הייתי מוסיף 2 מנהלות חדשות לפורום (לא במקום -בשיתוף!) הראשונה תהא בלונדה נורווגית שתצ'פר פעם בחודש את הניק הכי מעניין מסקרן ומושך ( ברוטציה כמובן אנחנו מפרגנים) השנייה תהא ברונהילדה חסרת פרופורציות שהייתה באונסרית לשעבר במועדון הסוליה שתעשה נונונו בסגנון BDSM לניקים שיתבררו כטרולים קטנים שפשוט מתחננים לאיזה ספאנק קטן מברוני שלנו

יוסיא

New member
אפקט קל להסיט את תשומת הלב

מהפרצוף המעוך שלי בבוקר שבת לפני טיול עם אחי והכלבה. נראה לך שאשים אחת מהסכינים שלי ככה על הגדר? אלא אם כן הגדר הייתה עוברת תהליך סטיריליזציה לפני :)

wylde

New member
אוקיי עכשיו תורי

שם (אם בא לכם לחשוף): ערן ניק: wylde ע"ש הגיטריסט Zakk wylde גיל:32 מצב משפחתי: נשוי + 2 מיקום בארץ: באר יעקב אופנוע נוכחי:Gpz אופנוע החלומות שלכם (תתפרעו, זה חלום, לא?): אממממ יש הרבה.. למשל דוקאטי מולטיסטרדה... :)) בפורום מ-2005 בעיקר קורא.

N3W

New member
תורי

שם (מספיק פרטי): נדב גיל:28 מיקום בארץ: עוד לא סגור על זה אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: ER6N כמה שנים אתם רוכבים: בסביבות השנה (הראשון שלי היה לפני 8 שנים אבל אחרי חצי שנה נהג מונית לקח לי אותו) וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 8 שנים איך הגעתם לעולם האופנועים: אבא אומר שבגן הייתי מצייר אופנוע, בטח זה התחיל שם כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם :4428₪ (היה אמור להיות 400 פחות אבל משרד התחבורה "איפס" לי את הרשיון בשנת 2007, לך תדבר אל הקיר ) וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ):

MAX D

New member
רק בגלל שזה אתה (ניג'ס ../images/Emo3.gif)

שם (מספיק פרטי): דביר גיל: 32 אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: http://albums.timg.co.il/userFolders/21/302297/30229720085210587.JPG?time=0 כמה שנים אתם רוכבים: 16 וכמה שנים אתם גולשים בפורום: נראה לי ש-9 איך הגעתם לעולם האופנועים: "כל הנחלים זורמים לים" מכירים? אז זה זה
כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם : עזוב, כואב..... וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום (גם להחליף הנהלה זה לגיטימי, רק אל תצפו שתוכלו להמשיך לכתוב עם אותו ניק ) : וואלה הרבה זמן לא יצא לי לעקוב, אז אין לי תלונות

למעלה