המשך שרשור היכרות

tzuriFZ6

New member
ושאלה קטנה...../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

למה רוכבי סופרמוטו לובשים ציוד כביש, אבל מגף שטח? שאלה רצינית. יש בזה משהו עמוק או סתם עניין של נוחות?

yoman321

New member
עניין של נוחות

מגף שטח הרבה יותר נוח מגבס
מגפי כביש ברכיבת סופרמוטו זה כמו כוסות רוח למת, הן מגנות יופי משפשופים אבל כשצריך לבעוט באספלט כדי להרים את הקדמי או שהרגל נמעכת תחת משקל 2 אופנועים ורוכב (וזה קרה לי כבר יותר מפעם אחת
) אתה מוכן להתפשר על נוחות כדי לסיים את הרכיבה בלי שברים. בעקרון רכיבת סופרמוטו גם אמורה להכיל בתוכה רכיבת שטח, ושם מגף כביש הוא כמו נעלי ספורט.

tzuriFZ6

New member
תודה

הבנתי את העניין. מקובל עליי. אתם יכולים להמשיך עם זה.
ביום שאני אתחיל לרכב סופרמוטו (והלואי שזה יקרה מהר). אני אקח את זה לצומת ליבי. תודה!

gamgam

New member
ביננו.....

אתה לא בדיוק רוכב, נכון? יש לך אופנוע ומפעם לפעם אתה מניע אותו על מנת שלא יתרוקן המצבר......
אל תדאג. אני לגמרי מבינה. זה נקרא שלטון ה-

mushdubi

New member
עם שלטון כזה צריך לעשות הפיכה!

בינינו, חשבתי לשים תמונה של הג'וי-מקס אבל יש לי קילומטרז' יותר גבוה עם היונדאי.

wolfeyes30

New member
גמני ../images/Emo13.gif

גיא, 38, ת"א TDM900 רוכב 3 שנים 10 שנים בתפוז, בערך 3 בפורום לפני 3 שנים חבר חיפש להפטר מהקטנוע, לקחתי לבדוק נשאר יותר משנתיים ואז שדרגתי
חובה - 4300 פידבק - המממ... לא...

R1000מוני5

New member
../images/Emo51.gifטוב אז

שם-משה גיל-40 אופנוע- GXR 1000 רוכב-23 שנים לא רק על אופנוע גולש -אולי שנתיים כל חיי על קטנועים לפני 4 שנים חבר הדליק אותי על אופנועי ספורט לקחתי סיבוב ומאז על אופנוע ביטוח-5200 ש''ח טוב יש הרבה חבר'ה נהדרים כאן בפורום לא מכיר את כולם בפנים אבל מהפעמים שהיו מפגשים בפארקים או אצל רינו כל מי שעוסק במלאכה פשוט נהדר שאפו לכולכם על הנתינה האין סופית ועל הרצון לעזור לכולם כל היום לפנק לפנק לפנק

shimiy100

New member
יואב שמעי

שם: יואב שמעי גיל :31 רוכב חוקי כבר 9 שנים כיום רוכב על קטנוע גולש בפורום כבר שלוש שנים הגעתי לעולם האופנועים דרך הכרות עם טל שביט ז"ל התשלום האחרון שלי על הביטוח היה קצת מעל 4 אלף

balush2

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo252.gif

שם: גיל גיל: &$ מיקום בארץ: מרכז אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: BMW 1100GS ולידו עוד כמה חברים. כמה שנים אתם רוכבים: רשמית מ-1985 וכמה שנים אתם גולשים בפורום: לא יודע, איבדתי את הסיסמה לניק הישן איך הגעתם לעולם האופנועים: ארה"ב, 1978, BULTACO 250 כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: 4400 וקצת פידבק לסיום, מה הייתם מוסיפים \ מורידים \ משפרים בפורום: קצת פרחים ועבודות גינון לשיפור המראה.

Super Max

New member
זה אני ../images/Emo27.gif

שם (מספיק פרטי): אורי גיל: 33 מיקום בארץ: בית יהושע אופנוע נוכחי ותמונה שלכם עם האופנוע: גראנד דינק. לא באמת צריך תמונה של זה כמה שנים אתם רוכבים: 17 וכמה שנים אתם גולשים בפורום: 10 איך הגעתם לעולם האופנועים: זה התחיל ממורה לנהיגה שהתעקש לא להעביר אותי טסט. ואני, כדי לעשות דווקא, קניתי עיתון מוטו. פתחתי דף ראשון, ראיתי את דבר האורך של טל"ש זצ"ל, והשאר - היסטוריה כמה שילמתם בפעם האחרונה על הביטוח חובה שלכם: הרבה הרבה הרבה יותר מדי

Zackki

New member
וגם אני

שם:איציק גיל:28 אופנוע נוכחי: דאוןטאון מזוויע - ותמונה של החברה כי אני ביישן רוכב: 9 שנים בדיוק גולש בפורום מאז 2003 או 04 איך הגעתי....אח שלי קנה אופנוע הקפיץ אותי לבסיס ומאז הכול הסטוריה 4200לערך פידבק לסיום....מצדה היה אחלה ואם אני עדיין גולש כבר כמה שנים אז יש פה איזה משהו....

למעלה